14154 відвідувача онлайн
7 702 254

#Улянувміністри: в мережі запустили флешмоб на підтримку в.о. міністра охорони здоров'я Супрун

#Улянувміністри: в мережі запустили флешмоб на підтримку в.о. міністра охорони здоров'я Супрун

В інтернеті набирає обертів флешмоб на підтримку діючої в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Наприклад, Супрун підтримала активістка Катерина Бутко, назвавши серед причин "протидію фарммафії, нульову толерантність до корупції і міжнародну закупівлю ліків".

"Хочу, щоб Уляна Супрун стала міністром охорони здоров'я України та закінчила розпочаті реформи", - зазначив лідер гурту "Тартак" Сашко Положинський у ролику, додавши, що міністром має бути людина, яка хоче щось міняти не заради своєї вигоди, а заради суспільства, і яка веде з суспільством активний діалог.

Блогер Іван Оберемко написав, що "Супрун - це єдиний приклад системного реформування цілої галузі, де є шалений опір системних у##бків, вереск старої номенклатури, саботаж і просто величезні грошові вливання в дискредитацію". Він додав, що Уляна Супрун і збереження шляху її реформ - це один із найбільших викликів для президента Зеленського.

Активіст Сергій Стерненко також вважає, що Супрун має бути в новому уряді, "тому що управління це не про переваги чи дружні зв'язки. Це про життя кожного з нас, і працювати у виконавчій владі мають ті, хто знають, що треба робити і хто вже має професійні досягнення".

#Улянувміністри: в мережі запустили флешмоб на підтримку в.о. міністра охорони здоровя Супрун 01

#Улянувміністри: в мережі запустили флешмоб на підтримку в.о. міністра охорони здоровя Супрун 02

#Улянувміністри: в мережі запустили флешмоб на підтримку в.о. міністра охорони здоровя Супрун 03

Топ коментарі
+34
Вообще-то реформа делается для пациентов. И если врачи будут работать для пациента больше, то не всем из них это понравится.
показати весь коментар
07.08.2019 17:58 Відповісти
+31
Лично для меня врач, да любой медицинский работник прежде всего ассоциируется с профессионализмом. Потрясающие внешности ищите на конкурсах красоты.
показати весь коментар
07.08.2019 18:12 Відповісти
+25
Уляне респект!!!...
показати весь коментар
07.08.2019 17:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Уже писал и повторюсь, моему ребенку уже 12-тые сутки колят антибиотик "Миронем", кому интересно посмотрите его цену за 1000 мг, это суточна доза, колят АБСОЛЮТНО БЕСПЛАТНО, без даже намека на взятку или еще что-то, не дай боже кому-то из вас или ваших близких болеть, но если до власти опять дорветься фарм мафия, подумайте, потяните вы такое лекарство на 14 дневный курс?
З.Ы. И плюс абсолютно спокойно перевел своих детей в часную клинику которая подписала договор со службой здоровья, мне такой вариант очень подходит.
показати весь коментар
07.08.2019 18:41 Відповісти
Антибиотики не есть хорошо. 30 лет их не принимаю совсем, хватает и тех что с куриньім мясом проскакивают
показати весь коментар
07.08.2019 18:58 Відповісти
На старості покриєшся пір*ям і будеш неконтрольовано губити яйця
показати весь коментар
07.08.2019 19:39 Відповісти
пипец )))) ржу
показати весь коментар
07.08.2019 20:15 Відповісти
Коли у дитини гнойний менінгіт, варіанта два або антибіотики або смерть.
показати весь коментар
07.08.2019 21:19 Відповісти
Это прекрасно! Прекрасно, что теперь нету мафии! Больше 100 долларов в год выделяется на КАЖДОГО гражданина Украины. Боюсь, что узнав это, большинство граждан не разделит Ваш оптимизм в плане борьбы с коррупцией.
показати весь коментар
07.08.2019 19:07 Відповісти
а сколько должно выделяться? 10 тысяч? Новый министр со своего кармана выделять будет?
показати весь коментар
08.08.2019 09:24 Відповісти
поки не буде нормальних зарплат

можете ставити хоч трьох міністрів

можете проводити реформи тричі в рік

але нічого не зміниться
показати весь коментар
07.08.2019 18:55 Відповісти
История показала, что для чиновника, если его народ за горло хорошо не держит - ЛЮБАЯ ЗАРПЛАТА МАЛЕНЬКАЯ! Вот, Кобелеву и 1 млн премии - мало!
Так что не заводи свой старый испорченный патефон!
показати весь коментар
07.08.2019 19:01 Відповісти
вам місце в Сомалі
показати весь коментар
07.08.2019 19:07 Відповісти
Точно! Только в Сомали мне и место! Мешаю старые песни петь!
ЧИНОВНИКИ НИКАК НЕ МОГУТ НАЖРАТЬСЯ, а меня за это в Сомали!
показати весь коментар
07.08.2019 20:35 Відповісти
Зміни в медицині обов'язково потрібні.
Але проводити їх, можна дозволити людям освідченим і мудрим.

Можете співати, особливо, якщо це знизить вашу агресивність.
показати весь коментар
07.08.2019 21:22 Відповісти
если петька хочет снять чиновника - значит чиновник на своём месте)), а вот зелёненькое ишшо в рейтинговых облаках парит, думает, скажу америкосам: я - самый популярный на районе, поставлю своего "Бориса", оне и не пукнут, обманываться любит, я думаю ближе к осени позвонят))
показати весь коментар
07.08.2019 19:09 Відповісти
Эту штатовскую "красавицу" надо давно на дурочку отправить, откуда ее случайно выпустили.
показати весь коментар
07.08.2019 19:10 Відповісти
звездно-полосатый жмет?

ничего. привыкай, алень ольгинский
показати весь коментар
07.08.2019 19:25 Відповісти
таких оленів рогатих тут повно!! не до вподоби їм Уляна, кляті виродки!!
показати весь коментар
07.08.2019 20:07 Відповісти
Місіс Супрун стурбованим медичною реформою українцям: "Зважаючи на скрутне матеріальне становище, не всі українці мають можливість скористатися безвізом. Але я пропоную чудовий вихід - відправитися у незабутні мандри до найекзотичніших казкових куточків світу окремими частинами тіла у складі платоспроможних організмів. Тільки-но уявіть, як чудово усвідомлювати, перебиваючись з хліба на воду, що саме у цю хвилину твоя нирка під ласкавим Сонечком ніжиться в лагідних океанських хвилях десь на Гоа, Бора-Бора чи Баунті.
показати весь коментар
07.08.2019 19:12 Відповісти
"Улянунанари"
Яке тупе і дурне захотіло дохтора Смерть у міністри?
Мабуть оте соєве стадо, що й мародера на другій президентській термін.
показати весь коментар
07.08.2019 19:28 Відповісти
шо рогатий тебе так пуче??
показати весь коментар
07.08.2019 20:04 Відповісти
Дура с лошадиной мордой !!!!
показати весь коментар
07.08.2019 19:37 Відповісти
ви дебіл!!
показати весь коментар
07.08.2019 20:03 Відповісти
Ну зачем так "нежно"?
показати весь коментар
08.08.2019 00:09 Відповісти
Сорос+Супрун=сорняк+мусор
показати весь коментар
07.08.2019 19:40 Відповісти
Це теж саме, що запустити флешмоб , щоб гонтарєву повернуть !!!
25 за долар мало, потрібно 100!
показати весь коментар
07.08.2019 19:41 Відповісти
Це добра справа!!! оно рогате бидло як пуче!!))
показати весь коментар
07.08.2019 19:59 Відповісти
#Улянувміністри: в мережі запустили флешмоб на підтримку в.о. міністра охорони здоров'я Супрун - Цензор.НЕТ 2667
показати весь коментар
07.08.2019 20:05 Відповісти
малятам на нiч ЗАБОРОНЕНО!!!
показати весь коментар
07.08.2019 20:07 Відповісти
Свят. Свят. Свят. (Креститися)
показати весь коментар
07.08.2019 20:16 Відповісти
вам лечиться или на ночь креститься ?
показати весь коментар
07.08.2019 20:24 Відповісти
Улляна- молодець!
показати весь коментар
07.08.2019 20:13 Відповісти
Проти Супрун тільки боти ригівської мафії.
показати весь коментар
07.08.2019 20:43 Відповісти
Да, не дай Бог кому-то позвонить в неотложку с годовалым ребенком на руках и услышать мы не приедем, реформа. Не знаю сколько лет жизни мне это стоило. Но после это го я понял, никакой медицины в стране уже не осталось и нужно полагаться только на себя.
показати весь коментар
07.08.2019 20:46 Відповісти
прямо так и сказали - "мы не приедем, реформа"?
Ну да, свежо предание - но верится с трудом.
показати весь коментар
08.08.2019 09:26 Відповісти
Підтримую всі реформи Уляни Супрун!!! Вірю в те, що все буде вдосконалюватись. Наше терпіння і розуміння, спільні зусилля - це велика допомога в подоланні корупціїї в медицині.
показати весь коментар
07.08.2019 21:08 Відповісти
само собой через 100 лет будет все лучше и краше, токо вы в то время будите уже в земле!!
показати весь коментар
07.08.2019 21:38 Відповісти
#Уляну в #!
показати весь коментар
07.08.2019 21:17 Відповісти
Відьму супрун підтримують тільки ті, хто мають добре здоров'я та не звертався до лікарів.
показати весь коментар
07.08.2019 22:16 Відповісти
А тебе светит "ведьма Супрун" 😁
показати весь коментар
07.08.2019 22:34 Відповісти
Ульяну надо в министры она заботится о здоровье простых украинцев не на словах а на деле.
показати весь коментар
07.08.2019 22:34 Відповісти
"В сети запустили флешмоб в поддержку и.о. министра здравоохранения Супрун." ©
Підтримую. Але преЗЕденту це не потрібно. Він, як і ПРиги та медична мафія, молиться на медичну систему Совка і мРазєї. Усі сепари, зеблани та ************* також проти Уляни.
На фото - відомий кардіохірург і схематозник Тодуров з "Гобліном" Аксьоновим (Крим, 7.03.2014, під час блокади наших військових баз):

#Улянувміністри: в мережі запустили флешмоб на підтримку в.о. міністра охорони здоров'я Супрун - Цензор.НЕТ 9254
показати весь коментар
07.08.2019 22:37 Відповісти
«Я считаю, что только такой ледокол, как Ульяна, могла начать столь масштабную реформу», - владелец клиники "Добробут" Олег Калашников.
Справка: 6 августа клиника "Добробут" Олега Калашникова завершила сделку по поглощению клиники "Борис" Михаила Радуцкого, депутата «Слуги народа».https://bin.ua/top/238278-pokupatel-borisa-oleg-kalashnikov-intervyu-o.html
показати весь коментар
07.08.2019 23:41 Відповісти
Для полноты картины только флэшмоба "Ваньку Оберемко в министры культуры" не хватает.
Не, нуачо? Полезно же по мнению Ульянки Убогой на языке кацапского помойного быдла разговаривать. И как-то с жовтоблакитным поцреотизмом это дело уживается.
Какой кандидат - такой и ЛОХторат.
показати весь коментар
08.08.2019 00:25 Відповісти
Уляна молодець!
показати весь коментар
08.08.2019 09:17 Відповісти
А можно такой флеш-моб - угадай, на сколько метров отскочит миссис Супрун после напутственного пенделя промеж костлявых полужопий.
показати весь коментар
08.08.2019 09:30 Відповісти
Эти идиоты так ничего и не поняли....
Вся медицинская помощь, которую государство может оплатить, будет предоставляться бесплатно.
Только пациент сможет обратиться к тому врачу, которого сам выберет.
ВАПРОСЫ, ПРИДУРКИ!

Только не надо про Конституцию:

Стаття 95. https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254%D0%BA/96-%D0%B2%D1%80?find=1&text=%E1%FE%E4%**%E5%F2#w19 Бюджет на система України будується на засадах справедливого і неупередженого розподілу суспільного багатства між громадянами і територіальними громадами.
Виключно законом про Державний https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254%D0%BA/96-%D0%B2%D1%80?find=1&text=%E1%FE%E4%**%E5%F2#w110 бюджет України визначаються будь-які видатки держави на загальносуспільні потреби, розмір і цільове спрямування цих видатків.
показати весь коментар
08.08.2019 10:40 Відповісти
https://dumskaya.net/user/eduard-rybchenko/ Эдуард Рыбченко #Улянувміністри: в мережі запустили флешмоб на підтримку в.о. міністра охорони здоров'я Супрун - Цензор.НЕТ 4516 https://dumskaya.net/news/studenty-odesskogo-medina-massovo-proignoriroval-101728/#comment2845710 8 августа, 14:51 https://moz.gov.ua/article/news/mizhnarodnij-ispit-z-osnov-medicini-zmist-format-vimogi-skladovi- Міжнародний іспит з основ медицини: зміст, формат, вимоги, складові
Во-вторых только вот что интересно, данный тест проведен как экзамен и введен всего лишь Рекомендацией коллегии МОЗ Украины, он предмет, тесты не прошел аттестацию Минвуза и не получил Сертификацию и требовать что -то от студентов обязательности и угрожать санкциями студентам которые не сдали по СВОЕМУ ЖЕЛАЮ тут принцип хочу- не хочу…а на работе, кстати никто эти сертификаты не смотрит, даже в США.. там своя внутренняя система, по каждому штату и городу, даже в зависимости от коллегии Аттестационной комиссии по направлениям медицины- стоматология, психиатрия, хирургия, кардиология, семейнная медицина, педиатрия… пока тебе комиссия не выдаст Лицензию - то твой Диплом даже с оличием… об окончании медицинского колледжа просто клаптик бумажки, аналогично подходят в Европах… НЕЛЬЗЯ это по сути коррупция, только навыворот.. нельзя требовать то- чего нет в составе Госпрограммы подготовки кадров по определенной специальности в медицинском вузе… тем более из США…у нас нет критериев оценки, параметров правильности баллов в США этот тест проверяет машина компьютер, в режиме он-лайн, а у нас придумали в ручную.. по таблице сравнивают правильность ответов по тестам…и по языку украинский или английский для ответа- был выбран язык… и в-третьих- какое отношение к замутиловке Супрун и МОЗ.. имеет Запорожан Иванов Абрамович или Сянь Хунь -Хрень (сарказм)..да никакого…