11838 відвідувачів онлайн
6 008 71

Восени Рада може ухвалити закон про концесію, - Зеленський

Восени Рада може ухвалити закон про концесію, - Зеленський

Президент Володимир Зеленський під час бізнес-форуму в турецькому Стамбулі висловив надію, що восени український парламент ухвалить закон про концесію.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт глави держави.

Зазначається, що за прогнозами Зеленського, восени буде ухвалено закон про концесії, який дасть можливість державі безпечно працювати з приватним сектором і приватними компаніями.

"Будемо дуже раді бачити турецькі компанії як надійних партнерів у всіх наших проєктах. Заходьте зі своїм капіталом, своїм досвідом, своїми технологіями", - зазначив Зеленський.

Нагадаємо, в квітні 2018 року Рада прийняла в першому читанні законопроєкт №8125 "Про концесію", який передбачає можливість застосування концесії в будь-якій сфері господарської діяльності та впроваджує прозору процедуру ухвалення рішення про вибір концесіонера.

Топ коментарі
+17
Заберите у него наркотики...
Торчка не отпускает!!!
показати весь коментар
08.08.2019 14:07 Відповісти
+13
Хочу щоби мене почули і зрозуміли. Звертаюсь до тих 73 відсотків, які вибрали собі та нам іншим життя в циркі серед клоунів. Ви не Петра зняли який ніби по твердженню ваших паханів вкрав пів Україн. Правда, ніхто не показав, що він вкрав і скльки та й нічого ніколи не покаже. Та й ваші пахани не покажуть свої здобутки на трудовій ниві.Ви своїм вибором державу опустили на нуль на світовій арені яку Петро успішно будував 4 роки і з якої тепер сміеться пів світу разом з кацапами дякуючи вам, чесним брехунам Гордонам та не «злодію Робіновичу», відкритим ворогам України різним москаликами Бойкам та Медвечукам, Мураевим, Шуфрічам, брехунам від Бога всім кандидатам в президенти, які ніби повинні були розуміти що творять, бо ніби державники, розум повинні мати не звичайний, а виявилось останне бидло суспільства де перемагае корито.А ви то що одержали? Крім обіцянок на майбутьне -нічого, бо майбутьнього у вас нема. Задіяна технологія віртуальної вічної стабільності-обіцянки. Ви гуртуйтея в шеренгу, не у в ладні колидори, а йти здавати аналізи, бо з головами щось у вас всіх не те.Вибачте за правду.
показати весь коментар
08.08.2019 14:15 Відповісти
+11
Шо оно употребило?
Шо его так долго торкает...и не отпускает
показати весь коментар
08.08.2019 14:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Заберите у него наркотики...
Торчка не отпускает!!!
показати весь коментар
08.08.2019 14:07 Відповісти
Ангельская пыль его уносит вверх....)))))))
показати весь коментар
08.08.2019 14:10 Відповісти
Тихо сам с собою
левою рукою
я веду беседу!))))))))
показати весь коментар
08.08.2019 15:28 Відповісти
Наверное что-то охрененное ЗЕ сказал, если тут слет *********** образовался. Гы.
показати весь коментар
08.08.2019 14:20 Відповісти
А хто ж його відпустить? Він Хазяїну (своєму) Україну в концесію здає. Поки не здасть, ніхто і ніщо не відпустить.
показати весь коментар
08.08.2019 15:00 Відповісти
так как заберёшь, если торчок на мальдивах сидит.
показати весь коментар
09.08.2019 00:07 Відповісти
эк его на базар в турции пробило-то! кальян штоле подменили?
показати весь коментар
08.08.2019 14:10 Відповісти
Шо оно употребило?
Шо его так долго торкает...и не отпускает
показати весь коментар
08.08.2019 14:11 Відповісти
почему оно вам не отвечает?
показати весь коментар
08.08.2019 14:37 Відповісти
Главное что бы оно вам ответило осенью курсом под 40...
Может тогда ЗЕфунтики начнут строить логические цепочки....))))
показати весь коментар
08.08.2019 15:05 Відповісти
ви мабуть дуже молодий, хоч і Платонич - ми переживали зарплату і ціни і в мільонах. Так, що курс в 40 чи 100 для нас немає значення.
я вас спитав чому оте ьля - вам не відповідає? а ви мені про курси тулите? ви якийсь нелогічний зефунтік? чи шо?
показати весь коментар
08.08.2019 15:22 Відповісти
ИМПИЧМЕНТ
показати весь коментар
08.08.2019 14:11 Відповісти
надо поглядеть.но ход мысли правильный.
показати весь коментар
08.08.2019 14:15 Відповісти
Не флуди
показати весь коментар
08.08.2019 15:25 Відповісти
Наімпичив- піди прибери!
показати весь коментар
08.08.2019 15:29 Відповісти
Що? Не чую! Голосніше будь ласка!
показати весь коментар
08.08.2019 15:54 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=rgSFF8ZS8Mw улыбнуло.
показати весь коментар
08.08.2019 14:11 Відповісти
Осенью Рада может принять закон о концессии, - Зеленский - Цензор.НЕТ 7113
показати весь коментар
08.08.2019 14:13 Відповісти
Я уже за импичмент!
показати весь коментар
08.08.2019 14:14 Відповісти
уже невозможно
показати весь коментар
08.08.2019 14:31 Відповісти
Так я и за Третий Майдан в три дня!
показати весь коментар
08.08.2019 15:42 Відповісти
шо ты "за" ?

спрячешься за Третий Майдан ?
показати весь коментар
08.08.2019 15:51 Відповісти
Хочу щоби мене почули і зрозуміли. Звертаюсь до тих 73 відсотків, які вибрали собі та нам іншим життя в циркі серед клоунів. Ви не Петра зняли який ніби по твердженню ваших паханів вкрав пів Україн. Правда, ніхто не показав, що він вкрав і скльки та й нічого ніколи не покаже. Та й ваші пахани не покажуть свої здобутки на трудовій ниві.Ви своїм вибором державу опустили на нуль на світовій арені яку Петро успішно будував 4 роки і з якої тепер сміеться пів світу разом з кацапами дякуючи вам, чесним брехунам Гордонам та не «злодію Робіновичу», відкритим ворогам України різним москаликами Бойкам та Медвечукам, Мураевим, Шуфрічам, брехунам від Бога всім кандидатам в президенти, які ніби повинні були розуміти що творять, бо ніби державники, розум повинні мати не звичайний, а виявилось останне бидло суспільства де перемагае корито.А ви то що одержали? Крім обіцянок на майбутьне -нічого, бо майбутьнього у вас нема. Задіяна технологія віртуальної вічної стабільності-обіцянки. Ви гуртуйтея в шеренгу, не у в ладні колидори, а йти здавати аналізи, бо з головами щось у вас всіх не те.Вибачте за правду.
показати весь коментар
08.08.2019 14:15 Відповісти
После Порошенко позорить уже нечего.
показати весь коментар
08.08.2019 14:29 Відповісти
по каким конкретно показателям и направлениям ?
показати весь коментар
08.08.2019 14:32 Відповісти
Воно кончене, не звертай увагу.
показати весь коментар
08.08.2019 14:38 Відповісти
я вірю в те, що у порохоботів є частка людей, які скажемо так, не бажають лиха Україні, але вони мені нагадують кацапів.
з тими , де з'являється слово кОзак і Україна, говорити в адекваті неможливо. щоб не втрачати свій час і не нервувати їх краще відразу посилати нах.
що зробив ваш сраний пеця, щоб я відчув гордість за своє життя:??
тогмас, безвіз мене нге цікавить, у мене посвідка на проживання в сша.
показати весь коментар
08.08.2019 14:41 Відповісти
Якщо "тогмас, безвіз" тебе не цікавлять, то ти не українець, а манкурт.
показати весь коментар
08.08.2019 15:06 Відповісти
я,синку ,досить самодостатній, і можу поїхати в любу країну, заплативши візовий збір, це цікаво ніщебродам, які навіть звалити по нормальному не можуть, а в цьому і заслуга твого кумира є.
бути васалом грека замість кацапа--мало чим відрізняється в церковному житті.
показати весь коментар
08.08.2019 15:11 Відповісти
Ты не переживай и не агитируй - если Зе осенью не покажет, что потрох украл, то у него и без твоей агитации из 73% останется 7,3%. Чи ты считаешь себя умнее 73%?
показати весь коментар
08.08.2019 18:00 Відповісти
Так,так,так програма вырисовывается. Землю,телегрвф.почту,банки продать что не продается в концесию.А может его самого продать?
показати весь коментар
08.08.2019 14:20 Відповісти
Попробуй.
показати весь коментар
08.08.2019 14:30 Відповісти
Ты прав никто не купит.Может обменять?
показати весь коментар
08.08.2019 14:44 Відповісти
зебіли, якщо ваш клоун нікому не потрібен - нафіга за нього галасували і нині топите?

Тому що ви зебіли, не інакше?
показати весь коментар
08.08.2019 15:08 Відповісти
Мы не за зелю голосовали но против мародера А зелю не топим а пытаемся повлиять на его неадекватное поведение. Нармальные голосуют за програму. Мы этому только учимся и по ходу локшину с ушей сбрасываем.
показати весь коментар
08.08.2019 15:34 Відповісти
Порохососы льют дерьмо себе на голову автоматически в каждой новости о Зеленском.
показати весь коментар
08.08.2019 14:22 Відповісти
зелупы в аналогичной ситуации просто начинают рукоблудить от Щастья
показати весь коментар
08.08.2019 14:42 Відповісти
То в них урінотерапією зветься!
показати весь коментар
08.08.2019 15:31 Відповісти
"В случае реализации клада я, как непосредственный участник концессии и технический руководитель дела, получаю шестьдесят процентов, а соцстрах можете за меня не платить." (с)
показати весь коментар
08.08.2019 14:23 Відповісти
Турки пользуются немецкими и итальянскими технологиями.
ЗЕ должен предложить немцам и итальянцам участие в экономике Украины.
показати весь коментар
08.08.2019 14:36 Відповісти
кто не знает истории может не понимать шо такое концессия - все развитые страны делали это или в своих колониях или после их независимости колоний - это цивилизованный грабеж и вывоз сырья - как такое можно предлагать у нас в Украине - мы шо чья то колония?
показати весь коментар
08.08.2019 14:38 Відповісти
так! і давно!
показати весь коментар
08.08.2019 14:43 Відповісти
а шо 28 лет происходило как-то иначе ? чем тебе хуже шо денег заработает иностранец а не порошенко ??? Я знаю чем лучше, иностранец УПЛАТИТ налоги
показати весь коментар
08.08.2019 14:59 Відповісти
а иностранец этот Коломойский Игорь Валерьевич
показати весь коментар
08.08.2019 15:34 Відповісти
не рошеноврун, коломойше тихо бы передали, без объявлений в Турции, ты ж мне не напомнишь в какой стране мародер вслух объявил про отжим полтавских газовых месторождений ???
показати весь коментар
08.08.2019 15:48 Відповісти
Зеленский Украл из бюджета Украины 41 миллион долларов

и скрыш налогов на 186 миллионов гривень.
показати весь коментар
08.08.2019 15:50 Відповісти
ну, так чего ты тут срешь щоколадом ??? бегом в ГБР доказательства и нам документы по открытому делу, страна должна знать своих героев !!! будешь красавчиком)) а пока кучка сгнившего вонючего рошена)
показати весь коментар
08.08.2019 15:52 Відповісти
Вот это и надо обсуждать кто из них хуже и почему. А то выхдит як про ти очи шо купували.
показати весь коментар
08.08.2019 15:36 Відповісти
https://www.facebook.com/RadaGB/?__tn__=kC-R&eid=ARD8yTjI2NQdr0-RO1DaZRe4YTO5g75zDT6LREcO-Y_WgaJ2Drzb9_EWeyhuqwKRW6Nos9SLyyChMRHw&hc_ref=ARQNT3H44CUFznyCAC4VuGymXkVjtHFtWH_yK0xRmLBMzePa2YRlhTG5K2fgrHW-u4c&fref=nf&__xts__%5B0%5D=68.ARB1XOnmlUC2eaHlAvbXCoaYVOPth-tqcruG6XMgGRlrhXaAoKMFhs6N6-LuIFqnZ-*********************-***********************************************************************************************************************************************************-exx84fJ9BF5cDCQkfljaGg5Y__IagG_zAgmIteDZhXwaG5zQOOh0FOczeKbQJHWxsZS9X-WzV3fBTBatXeQt40de-nxJEshgABi47qN51JYsz0m8iK47 Рада Громадської Безпеки
https://www.facebook.com/RadaGB/videos/2340789725989472/?__xts__%5B0%5D=68.ARB1XOnmlUC2eaHlAvbXCoaYVOPth-tqcruG6XMgGRlrhXaAoKMFhs6N6-LuIFqnZ-*********************-***********************************************************************************************************************************************************-exx84fJ9BF5cDCQkfljaGg5Y__IagG_zAgmIteDZhXwaG5zQOOh0FOczeKbQJHWxsZS9X-WzV3fBTBatXeQt40de-nxJEshgABi47qN51JYsz0m8iK47&__tn__=-R 31 июля в 10:51 · https://www.facebook.com/RadaGB/?__tn__=kC-R&eid=ARB33ufGhyFxxYRdsenfdp6M5hwmomBAFCA03-dt3efBs4OimBsJ8-AOoWAGpG-kYFTcdkOhq2-_3lx4&hc_ref=ARR_lTsgDUToioF_9xkpfLuJ1NmmJ7gqjijBSj6LiU-MrfmqAz9QDOZqmqvZDYBC5f4&fref=nf&__xts__[0]=68.ARB-SsJN2DGsMLdbLDNUZ8jwXmi5ATC7v5wgQ5iHRrz7S2YS7lYq5JWpHhi-*********************************************-QqeQgVN-wZJpWYR3pGHvD7eLc1VCZs2yq7QhLMI9lildI7LzGcJddpwdCLy4sHMAK6kyG--b-8GCq0xpg2hbfUgU9wylpS9ptl5JOxpVzyfrWUJYpAZfjw1CjEYbUZyakPuUh6anLUbXG9BMWhvUJK85F_vyz9-HiicrIBDF3AXnssva7OXC5CgLXOtr08XX5mm-mK39fVvR_oF0eWv1V9MrRxRlk4insgm8WlgZJJK0Qt9F_dCyJQT-z9_xmcngyh47CceF5pLMRIew#

Доброго ранку, https://www.facebook.com/zelenskiy95?__tn__=K-R&eid=ARBdJ7mPYvckrBWyVdmMc80siDDPadA-0GBlGmuMFAZtzX2a3i8mQ-soTwonEwm2uc_Zo00JtrdBxtKQ&fref=mentions&__xts__%5B0%5D=68.ARB1XOnmlUC2eaHlAvbXCoaYVOPth-tqcruG6XMgGRlrhXaAoKMFhs6N6-LuIFqnZ-*********************-***********************************************************************************************************************************************************-exx84fJ9BF5cDCQkfljaGg5Y__IagG_zAgmIteDZhXwaG5zQOOh0FOczeKbQJHWxsZS9X-WzV3fBTBatXeQt40de-nxJEshgABi47qN51JYsz0m8iK47 Володимир Зеленський , https://www.facebook.com/arsen.avakov.1?__tn__=K-R&eid=ARB6l0mKNr1o-YBrzPU6Naw5V_vey1rKAhy-********************************************&fref=mentions&__xts__%5B0%5D=68.ARB1XOnmlUC2eaHlAvbXCoaYVOPth-tqcruG6XMgGRlrhXaAoKMFhs6N6-LuIFqnZ-*********************-***********************************************************************************************************************************************************-exx84fJ9BF5cDCQkfljaGg5Y__IagG_zAgmIteDZhXwaG5zQOOh0FOczeKbQJHWxsZS9X-WzV3fBTBatXeQt40de-nxJEshgABi47qN51JYsz0m8iK47 Arsen Avakov , https://www.facebook.com/profile.php?id=100006691838752&__tn__=K-R&eid=***************************************************-1***************************&fref=mentions&__xts__%5B0%5D=68.ARB1XOnmlUC2eaHlAvbXCoaYVOPth-tqcruG6XMgGRlrhXaAoKMFhs6N6-LuIFqnZ-*********************-***********************************************************************************************************************************************************-exx84fJ9BF5cDCQkfljaGg5Y__IagG_zAgmIteDZhXwaG5zQOOh0FOczeKbQJHWxsZS9X-WzV3fBTBatXeQt40de-nxJEshgABi47qN51JYsz0m8iK47 Svitlana Shatalova , https://www.facebook.com/profile.php?id=100013322686319&__tn__=K-R&eid=ARC5dRSkrmZ-OyxxuUD6GWSIJ3SeVDsZpLAe1li27Z0ZRdNS3cB7sWZLpG9cbPsUX-as3tUMt8U59CZH&fref=mentions&__xts__%5B0%5D=68.ARB1XOnmlUC2eaHlAvbXCoaYVOPth-tqcruG6XMgGRlrhXaAoKMFhs6N6-LuIFqnZ-*********************-***********************************************************************************************************************************************************-exx84fJ9BF5cDCQkfljaGg5Y__IagG_zAgmIteDZhXwaG5zQOOh0FOczeKbQJHWxsZS9X-WzV3fBTBatXeQt40de-nxJEshgABi47qN51JYsz0m8iK47 Олег Бех , https://www.facebook.com/sluganarodu.koleboshyn.140/?__tn__=K-R&eid=ARB-JpH3jJpZtxE3CBLHRHiWuL-bB_j_yhHx2jn7-Mtwj5UpCJbjr0iIjZXmzQhY9cfx2RNKEZzrWXvK&fref=mentions&__xts__%5B0%5D=68.ARB1XOnmlUC2eaHlAvbXCoaYVOPth-tqcruG6XMgGRlrhXaAoKMFhs6N6-LuIFqnZ-*********************-***********************************************************************************************************************************************************-exx84fJ9BF5cDCQkfljaGg5Y__IagG_zAgmIteDZhXwaG5zQOOh0FOczeKbQJHWxsZS9X-WzV3fBTBatXeQt40de-nxJEshgABi47qN51JYsz0m8iK47 Слуга Народу - Сергій Колебошин - Округ 140 ,https://www.facebook.com/sergey.koleboshyn?__tn__=K-R&eid=ARBjVNeS7oKubJo2-dNacvK8OSC0_5570DuD0wxmehEG2vn8q9lLwX4NlUWCPdDxc6Zo3gm7e7e8xNro&fref=mentions&__xts__%5B0%5D=68.ARB1XOnmlUC2eaHlAvbXCoaYVOPth-tqcruG6XMgGRlrhXaAoKMFhs6N6-LuIFqnZ-*********************-***********************************************************************************************************************************************************-exx84fJ9BF5cDCQkfljaGg5Y__IagG_zAgmIteDZhXwaG5zQOOh0FOczeKbQJHWxsZS9X-WzV3fBTBatXeQt40de-nxJEshgABi47qN51JYsz0m8iK47 Сергій Колебошин
Нагадуємо, турецько-арабський https://www.facebook.com/hashtag/%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80?source=feed_text&epa=HASHTAG&__xts__%5B0%5D=68.ARB1XOnmlUC2eaHlAvbXCoaYVOPth-tqcruG6XMgGRlrhXaAoKMFhs6N6-LuIFqnZ-*********************-***********************************************************************************************************************************************************-exx84fJ9BF5cDCQkfljaGg5Y__IagG_zAgmIteDZhXwaG5zQOOh0FOczeKbQJHWxsZS9X-WzV3fBTBatXeQt40de-nxJEshgABi47qN51JYsz0m8iK47&__tn__=%2ANK-R #елеватор ТОВ https://www.facebook.com/hashtag/%D0%B0%D0%B3%D1%80%D0%BE_%D0%B4%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%B0?source=feed_text&epa=HASHTAG&__xts__%5B0%5D=68.ARB1XOnmlUC2eaHlAvbXCoaYVOPth-tqcruG6XMgGRlrhXaAoKMFhs6N6-LuIFqnZ-*********************-***********************************************************************************************************************************************************-exx84fJ9BF5cDCQkfljaGg5Y__IagG_zAgmIteDZhXwaG5zQOOh0FOczeKbQJHWxsZS9X-WzV3fBTBatXeQt40de-nxJEshgABi47qN51JYsz0m8iK47&__tn__=%2ANK-R #Агро_Долина у смтhttps://www.facebook.com/hashtag/%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B5?source=feed_text&epa=HASHTAG&__xts__%5B0%5D=68.ARB1XOnmlUC2eaHlAvbXCoaYVOPth-tqcruG6XMgGRlrhXaAoKMFhs6N6-LuIFqnZ-*********************-***********************************************************************************************************************************************************-exx84fJ9BF5cDCQkfljaGg5Y__IagG_zAgmIteDZhXwaG5zQOOh0FOczeKbQJHWxsZS9X-WzV3fBTBatXeQt40de-nxJEshgABi47qN51JYsz0m8iK47&__tn__=%2ANK-R #Великодолинське Одеської області ПІВРОКУ ПРАЦЮЄ ПОПРИ ЗАБОРОНУ СУДУ. Нагадаємо, рішення суду від 5 жовтня 2018 р. та апеляція від 12 лютого 2019 р., згідно якої суд постановив залишити рішення в силі. Проте, незважаючи на постанову та плюючи на закон, порушники 5-й рік поспіль влаштовують мешканцям селища пекло на землі.

Сьогодні ви можете переглянути, як зустрів ранок 4-річний хлопчик, який за своє життя не мав нагоди зрозуміти, що означають слова ТИША І СПОКІЙ.
Президенте, просимо на 70-му дні вашої праці в якості Верховного Слуги НАРОДУ УКРАЇНИ зглянутись та допомогти громадянам побачити,що СУД, ПРАВО та ЗАКОН в оновленій вами Україні - не пусті слова!
показати весь коментар
08.08.2019 16:23 Відповісти
Ура!!!! Становимся полноправными изгоями цивилизованного мира. Продадут землю и сдадут в длительную концессию трансам. Пиз..ц .туши огни.
показати весь коментар
08.08.2019 14:48 Відповісти
землю ж можно только косюкам скупать ??? тебя ж это устраивает ???
показати весь коментар
08.08.2019 15:00 Відповісти
Ну, скажем, Турція славиться своїми товарами, але ж турки самі підняли своє виробництво. Ясно, що у Турції ніколи не було совдепії, яка повбивала все економічно доцільне не тільки в країні, а й в головах, тому у турків бізнес спадковий, ще від дідів. А в Україні від дідів лише древні перемоги. Якийсь шлях африканського лося тут обирається. Можна ще подати у відставку, як нема чого робити. Хоча ще не осінь, але в боротьбі більш економічно розвинутої країни з менш економічною завжди виграє більш розвинута економіка, якщо недорозвинута країна не має якихось переваг. Наприклад, для чого туркам відкривати якийсь бізнес в Україні, якщо в них свого товару безліч - вони просто привезуть тонами. А в Україні бізнес у українців відберуть.
показати весь коментар
08.08.2019 14:50 Відповісти
Зеленский - молодец! Я бы на его месте делал то же самое.
показати весь коментар
08.08.2019 15:02 Відповісти
Так усиленно тренируйся и может через пару лет сможешь сыграть Баха ху..м
показати весь коментар
08.08.2019 15:18 Відповісти
Концессия должна быть с чёткими правилами возврата и только "с нуля"+нерентабельные предприятия.Тогда это работает на державу.В противном случае-это новый олигархат.
показати весь коментар
08.08.2019 15:31 Відповісти
То, что Рада примет любой закон - сомнений вообще никаких нет.

Вопрос в том, кто его напишет.

Портнов или кто ?
показати весь коментар
08.08.2019 15:36 Відповісти
Наконец-то будут приниматься нужные для страны и экономики законы, а не симулякры типа переименования улиц и городов