9689 відвідувачів онлайн
5 167 22

Обвинувачений у дезертирстві військовий із Ковеля вчинив самогубство, не дочекавшись суду

Обвинувачений у дезертирстві військовий із Ковеля вчинив самогубство, не дочекавшись суду

У Ковелі без ознак життя виявили інженера озброєння і військової частини, якого мали судити за самовільне залишення служби в умовах особливого періоду.

Про смерть солдата свідчить довідка, яку в суд надав командир частини, де служив військовий, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Район.Ковель".

У постанові Ковельського міськрайонного суду від 2 серпня зазначено, що суд розглянув справу від військової прокуратури Луцького гарнізону про притягнення до адміністративної відповідальності 38-річного ковельчанина, який служив інженером озброєння і військової частини А2042.

Прокуратура звинувачувала його за ч. 4 ст. 172-11 Кодексу України про адміністративні правопорушення (самовільне залишення військової частини або місця служби, вчинене в умовах особливого періоду), що тягне за собою накладення штрафу від 2465 до 4845 грн або арешт з утриманням на гауптвахті на строк від семи до десяти діб.

Однак до суду також надійшла довідка-доповідь командира військової частини А2042 від 26 липня 2019 року, в якій ідеться, що службовець був виявлений без ознак життя.

У зв’язку з цим суддя закрив провадження у справі.

За яких обставин чоловіка знайшли мертвим та яка причина його смерті - у судовій ухвалі не вказується.

Топ коментарі
+10
"...влечет наложение штрафа от 2465 до 4845 грн или арест с содержанием на гауптвахте на срок от семи до десяти суток..." - и из-за этой херни суицид??? шо за бредотня????
показати весь коментар
08.08.2019 14:34 Відповісти
+5
Цензор - хто у вас заголовки придумує? В статті - ні слова про самогубство..
показати весь коментар
08.08.2019 14:36 Відповісти
+4
какой-то мутняк....
показати весь коментар
08.08.2019 14:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"...влечет наложение штрафа от 2465 до 4845 грн или арест с содержанием на гауптвахте на срок от семи до десяти суток..." - и из-за этой херни суицид??? шо за бредотня????
показати весь коментар
08.08.2019 14:34 Відповісти
возможно, самовольное оставление не причина суицида, а следствие еще чего-то, посерьезней, из-за чего и покончил с собой в дальнейшем.
показати весь коментар
08.08.2019 14:48 Відповісти
"причина его смерти - в судебном постановлении не указывают."
Внимательнее читать надо.
Заголовок - утка........ Могли и убить! Экспертизы то нет!Источник: https://censor.net/n3141921"
показати весь коментар
08.08.2019 16:50 Відповісти
Одне з двох: або "суїцид честі" (як в Waffen SS), або там не все так просто.
показати весь коментар
08.08.2019 14:34 Відповісти
он слишком много знал?
показати весь коментар
08.08.2019 14:35 Відповісти
хз...
показати весь коментар
08.08.2019 14:37 Відповісти
Цензор - хто у вас заголовки придумує? В статті - ні слова про самогубство..
показати весь коментар
08.08.2019 14:36 Відповісти
https://kowel.rayon.in.ua/news/169430-viiskovika-z-kovelia-iakogo-mali-suditi-znaishli-mertvim "Район.Ковель" , на котрий посилається Цензор - теж нічого не пише про самогубство. Ось посилання :

https://kowel.rayon.in.ua/news/169430-viiskovika-z-kovelia-iakogo-mali-suditi-znaishli-mertvim
показати весь коментар
08.08.2019 14:41 Відповісти
Та да!
Статью придется переписать.
показати весь коментар
08.08.2019 14:41 Відповісти
лінкбейтинг без розбору
показати весь коментар
08.08.2019 14:47 Відповісти
какой-то мутняк....
показати весь коментар
08.08.2019 14:36 Відповісти
инженер вооружения части -- солдат (рядовой) ? так бывает?
показати весь коментар
08.08.2019 14:36 Відповісти
Только у "шандарахнутых на голову, "пиджаков", которые тут пишут статьи... Инженер - офицерская должность. Даже зампотех роты - и то должность старшего лейтенанта, с высшим инженерным, образованием... А в/ч - это, минимум, "отдельный батальон". А это, минимум, "вилка" - "капитан -майор"...
показати весь коментар
08.08.2019 14:58 Відповісти
Журналісти зробили висновки про суїцид на підставі чого? В Ухвалі суду не йдеться про жодну причину смерті.
показати весь коментар
08.08.2019 14:45 Відповісти
Пишут всякий бред, ума нет. И это при существующей военной прокуратуре, что бует когда самовольщиками займутся граждаские следаки и суды?
показати весь коментар
08.08.2019 15:15 Відповісти
Педро-головнокомандувач аж на Мальдіви літав під час особливого періоду і нічо, не кашляє )))
показати весь коментар
08.08.2019 15:20 Відповісти