10030 відвідувачів онлайн
8 367 133

Японія позначила Південні Курили на сайті Олімпіади-2020 як свою територію

Японія позначила Південні Курили на сайті Олімпіади-2020 як свою територію

Острови Ітуруп, Кунашир, Шикотан і група островів Хабомаї показані на сайті Олімпійських ігор 2020 року як такі, що належать Японії. Між Москвою і Токіо понад півстоліття триває суперечка про належність цих островів.

Мапа, на якій острови позначені як належні Японії, а не Росії, опублікована на офіційному сайті Олімпійських ігор 2020 року, повідомляє Цензор.НЕТ.

Інтерактивна карта показує шлях олімпійського вогню по Японії. Острови Ітуруп, Кунашир, Шикотан і Хабомаї на неї віднесені до префектури Хоккайдо, проте сам олімпійський маршрут ними не проходить.

Японія позначила Південні Курили на сайті Олімпіади-2020 як свою територію 01

Скріншот з сайту https://tokyo2020.org

Ці чотири острови Курильської гряди Японія вважає своїми північними територіями, постійно вказує їх у своєму складі на картах, а також висловлює протести через діяльність Росії на них.

Москва вважає острови територією РФ, посилаючись на акт про капітуляцію, підписаний після закінчення Другої світової війни. Через розбіжності з цього питання сусідні країни досі не підписали мирний договір.

Через карти на сайті Олімпіади в Росії лунають заклики блокувати Олімпійські ігри, повідомляє російське видання Newsru.com. Депутат Держдуми, олімпійська чемпіонка з ковзанярського спорту Світлана Журова заявила, що Міжнародний олімпійський комітет (МОК), швидше за все, зробить зауваження в зв'язку з зображенням Південних Курил як японської території на сайті Олімпіади 2020 року

"Але взагалі в подальшому Росія може звернутися навіть у МОК, тому що МОКу точно не потрібні такі скандали. Є офіційне визнання ... що це все-таки російська територія. У цьому сенсі, безсумнівно, МОКу такі, скажімо, неприємні ситуації не потрібні. Тому, я думаю, що вони, швидше за все, висловляться з цього приводу. Я думаю, зроблять зауваження", - сказала Журова.

Топ коментарі
+51
Они не только Курилы, но и свой Сахалин и наш Крым правильно рисуют.
Япония обозначила Южные Курилы на сайте Олимпиады-2020 как свою территорию - Цензор.НЕТ 6765
показати весь коментар
09.08.2019 13:36 Відповісти
+31
Зря, ох зря это они.... Путин теперь может собрать по России бытовой японской техники на миллиард-другой и раздавить бульдозером
Настолько беспощадный лысый дедок, что лучше держаться подальше от его гнева)
показати весь коментар
09.08.2019 13:36 Відповісти
+23
Курилынаш
показати весь коментар
09.08.2019 13:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Тут ти прав. Світові по)(уй, що десь когось вбивають, що десь несправедливість. Відтак прийде нова війна.
показати весь коментар
09.08.2019 22:17 Відповісти
Ти не розумієш, що я написав? Всім по)(уй чужі проблеми. І ти мабуть не сильно сльозі лиєш. От і тоді, коли КНР посуне на північний захід, всім буде по)(уй.
показати весь коментар
10.08.2019 01:12 Відповісти
по логике Журовой Крым не будут изображать на карте России если там олимпиада пройдет. Спасибо
показати весь коментар
09.08.2019 14:42 Відповісти
Япония правовое государство и действует исключительно в рамках закона!
показати весь коментар
09.08.2019 14:47 Відповісти
а кацапята ще щось там про Аляску скиглять )))
показати весь коментар
09.08.2019 14:53 Відповісти
Якудзы лютуют! Так приятно, когда в мире есть единомышленники!
показати весь коментар
09.08.2019 15:01 Відповісти
Москалі не їдуть на Олімпіаду? Воістину історія повторюється.
показати весь коментар
09.08.2019 15:04 Відповісти
Точку забыла поставить, опять палево.
показати весь коментар
09.08.2019 15:15 Відповісти
Ты меня Ирка раньше называло. Что случилось, что произошло в наших отношениях, что я вдруг стала Иринка? Я хочу штоб как раньше! Не люблю перемен! Верни мне мою мерзкую гадюку Лалала Лалалаловну и всё наладится.
показати весь коментар
09.08.2019 15:28 Відповісти
А никак, фсе! Вы уже вошли в историю и спалили кремлевскую контору. Продолжаю наблюдение 👀 😉
показати весь коментар
09.08.2019 15:41 Відповісти
Не тошни мне невры. 🤢
показати весь коментар
09.08.2019 15:47 Відповісти
львов польское название, а город украинский почему то
показати весь коментар
09.08.2019 15:08 Відповісти
Японія позначила Південні Курили на сайті Олімпіади-2020 як свою територію - Цензор.НЕТ 6025
показати весь коментар
09.08.2019 15:15 Відповісти
Цікава ідея. Пропоную Німеччині на всіх картах відображати Прусію (Калініградську область) як свою територію, Фінляндії - Карелію, Швеції - Інгрію, Білорусі - Смоленську область, Україні - Кубань, ПриАмуря і Хашенвей (Владивосток) - Китаю... І хай там собі скавчать за поребриком... Взагалі Гуглу варто такі частини ********* як Урал, Сибір і т.д. відображати як окремі країни, не кажучи про інші "субєкти" свинособакії.
показати весь коментар
09.08.2019 15:21 Відповісти
представляю как на расии в городах и селах, на зло ускоглазым япошкам будут поджигать Лексусы,Тойоты,Мазды,Ниссаны,Мицики)))
показати весь коментар
09.08.2019 15:45 Відповісти
Сделать там японские народные республики и делов-то!)))
показати весь коментар
09.08.2019 16:25 Відповісти
это они еще "поскромничали" ВСЕ курильские острова и Сахалин японские, а в будущем им еще достанется Камчатка и Чукотка впридачу (в качестве "моральной компенсации" за длительную оккупацию их исконных территорий)!
показати весь коментар
09.08.2019 17:48 Відповісти
Лучшая новость дня.
http://bit.ly/2YVrfOJ Международное рекламное агентство начало раздавать украинцам деньги за данные об их предпочтениях .
показати весь коментар
09.08.2019 18:00 Відповісти
Слава Богу - давно вже пора
Куріли і Сахалін - це Японія

А р і г а Т т о
показати весь коментар
09.08.2019 18:08 Відповісти
Русакам надо подготовить жесточайший ответ японцам на эту наглую провокацию. Как вариант - собрать все крузаки на рашке, и так вот жестко раздавить бульдозерами. А всех крутелыков пересадить на уазики. Нечего на этих буржуйских, чуждых рускому человеку, повозках рассекать.
показати весь коментар
09.08.2019 23:52 Відповісти
Ну,... чем бы дитя не тешилось.
показати весь коментар
10.08.2019 02:23 Відповісти
Сторінка 2 з 2