10187 відвідувачів онлайн
3 550 69

В "Слузі народу" оприлюднили назви пропонованих 22 комітетів Ради

В

Партія "Слуга Народу" пропонує зменшити кількість комітетів у майбутній Верховній Раді 9-го скликання з 27 до 22.

Як повідомляє партія в Facebook, про це йшлося на засіданні підготовчої депутатської групи в п'ятницю, передає "Цензор.НЕТ".

"Слуга народу" пропонує утворити такі комітети:

1. Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики
2. Комітет з питань бюджетних відносин
3. Комітет з питань економічного розвитку
4. Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики
5. Комітет з питань освіти, науки та інновацій
6. Комітет з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях, деокупації Криму, прав людини, національних меншин, міжнаціональних відносин
7. Комітет з питань цифрової трансформації
8. Комітет з питань правової політики
9. Комітет з питань аграрної та земельної політики
10. Комітет з питань антикорупційної політики
11. Комітет з питань правоохоронної діяльності
12. Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг
13. Комітет з питань інфраструктури
14. Комітет з питань державного будівництва, місцевого самоврядування, регіонального розвитку, містобудування та житлової політики
15. Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки
16. Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування
17. Комітет з питань екологічної політики та природокористування
18. Комітет з питань свободи слова
19. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
20. Комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва
21. Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом
22. Комітет з питань соціальної політики.

Відповідно до статті 10 Закону України "Про приватизацію державного та комунального майна" у Верховній Раді також діятиме Спеціальна контрольна комісія з питань приватизації.

Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", в "Слузі народу" пропонують віддати опозиційним фракціям у майбутньому парламенті посади заступника голови Верховної Ради, голів двох комітетів: з питань свободи слова та з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій в Донецькій і Луганській областях, деокупації Криму, прав людини, національних меншин, міжнаціональних відносин, а також глави Спецкомісії з приватизації.

Топ коментарі
+8
Суспільство України спокійно сприйняло результати виборів як 21-го травня, так і 21-го липня - на шалений лемент петіних прихильників з тутешнього форуму - можна не звертати уваги, вибори показали їх мізерну кількість.. Суспільство України надало фантастичний кредит довіри , надало всі важелі впливу , та поклало тягар відповідальності за долю і країни і народу - на пана Володимира і на фракцію СН в новообраній Раді.. Українське суспільство вже виробило імунітет до брехливих полум'яних слів влади при відсутності дій влади по покращенню становища України і українців.. Ніхто вилизувати в жагучій гріховній пристрасті новообрану владу. як це було з попередньою - не буде, максимально на що вона може сподіватись - це на повагу українців.. Результату від новообраної влади суспільство буде терпляче очікувати десь до середини грудня, не буде результату - буде те, що сталось з петьою..
показати весь коментар
09.08.2019 19:40 Відповісти
+6
Чому репетуєш, петєрасте? Вгамуйся ..
показати весь коментар
09.08.2019 19:48 Відповісти
+5
Крутое достижение - поменяли таблички на дверях .

В "Слуге народа" обнародовали названия предлагаемых 22 комитетов Рады - Цензор.НЕТ 7538
показати весь коментар
09.08.2019 19:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Не погоджуюся, бо нехай самі за все відповідають і не перекладають на інших свою відповідальність.
показати весь коментар
09.08.2019 19:29 Відповісти
Просто ви неуважно прочитали які комітети пропонують. Прочитайте і зрозумієте, що це запало, яке приготувала зебільна команда.
показати весь коментар
09.08.2019 19:36 Відповісти
О маладца! Я бы еще больше сократил комитеты..Комитет № 2 и № 3 слил бы в одинКомитет № 4 и № 7 в
одинКомитет № 10-11- слил
бы с Комитетом № 8Комитет № 6 и 18 слил бы в одинКомитеты 12-14 в ОДИН комитетКомитеты № 16 и 17 и 22 в ОДИН комитетКомитет 20 и 21 в ОДИН
показати весь коментар
09.08.2019 19:57 Відповісти
У зебеляток кадровий голод, на всі комітети не вистачає досвідчених людей?
показати весь коментар
10.08.2019 06:55 Відповісти
я іржу з вас, ольгінці
аби шось бовкнути
показати весь коментар
09.08.2019 19:30 Відповісти
"Слуга народа обнародовала"...
зюзя стать змінив?
показати весь коментар
09.08.2019 19:26 Відповісти
шо , Гундяйчик , так и не верится , шо петробудка так уменьшилась в размерах ?
показати весь коментар
09.08.2019 19:31 Відповісти
Ти називаєш петробудкою білий дім, що чекає на візит зюзі?
В "Слуге народа" обнародовали названия предлагаемых 22 комитетов Рады - Цензор.НЕТ 8170
показати весь коментар
09.08.2019 19:32 Відповісти
не вгадав , спробуй ще
показати весь коментар
09.08.2019 19:34 Відповісти
Вже виправили заголовок, а шкода...
У якості трансгендера зюзя був би набагато корисніший за президента
показати весь коментар
09.08.2019 19:39 Відповісти
одни комитеты "по вопросам", а когда будут с ответами?
показати весь коментар
09.08.2019 19:29 Відповісти
Після закінчення їхньої каденції.
показати весь коментар
09.08.2019 19:30 Відповісти
Вопрос не в том, что и как они будут делить, а что и как будут делать. На данный момент, Зеля и его Офис принимают очень поспешных и не продуманные решения, с очень отрицательным результатом....
показати весь коментар
09.08.2019 19:30 Відповісти
Далі буде ще гірше.
показати весь коментар
09.08.2019 19:31 Відповісти
Поживём, увидим. Я не был бы так категоричен. Пока, Зеля пытается быть Президентом Мыру 2. Если у Порося это не прошло, то Зеля просто все завалит...
показати весь коментар
09.08.2019 19:35 Відповісти
До виборів: «Вібєрєм зєлєнского, вот он сразу всє парєшаєт!»
Після виборів: «Чьто ві ат нєго хатітє? У нєго нєт на єто палнамочій!»

В "Слуге народа" обнародовали названия предлагаемых 22 комитетов Рады - Цензор.НЕТ 9552
показати весь коментар
09.08.2019 19:38 Відповісти
Ну полномочий у него более, чем достаточно.
показати весь коментар
09.08.2019 19:39 Відповісти
Те, що я говорю є точним розрахунком їхніх дій. Якщо спрогнозуйте дії команди, яка підставляє своїх членів і не вміє працювати, то побачите майбутнє цієї партії.
показати весь коментар
09.08.2019 19:39 Відповісти
Мы не знаем кто готовит решения и главное с какой целью. Пока, мы видим отрицательный результат. Но как говорится за одного битого, двух не битых дают. Пока, Зелю бьют....
показати весь коментар
09.08.2019 19:41 Відповісти
Відомі ті, хто готує рішення. Для якісного виконання і підготовки рішень необхідні професіонали, яких там нема. Тому косяки будуть усю їхню каденцію. Деяких косяки будуть критичними, бо для них і п'яти років не вистачить для навчання.
показати весь коментар
09.08.2019 19:48 Відповісти
Я бы так не сказал. Один объективный показатель мы уже имеем. Хотя, формально Зеля к нему и не имеет никакого отношения. Это валютный курс. На данный момент мы, как страна, обязаны выплачивать достаточно большие суммы в валюте. Экономика, пока даёт снижение, а курс тем не менее падает. Имеется ввиду курс доллара.
показати весь коментар
09.08.2019 19:51 Відповісти
З часом ви зрозумієте що стоїть за цим курсом долара.Вже планують восени підняти ціни на газ, а там побачите іншу політику.
показати весь коментар
09.08.2019 19:54 Відповісти
Я понимаю, что за этим стоит. Нац банк бешенными темпами продаёт долгов обязательства в гривне под очень высокий процент. Естественно, покупатель продаёт валюту, чтобы купить эти обязательства. Весь вопрос, кто и зачем это делает. Объем продаж в 10 раз выше, чем в прошлом году. Формально, Зеля к этому не имеет о ношения. Кто и зачем это делает, вот каков вопрос.
показати весь коментар
09.08.2019 19:58 Відповісти
Побачили? Не сумнівайтеся, що за цим стоїть Коломойський. Кредитор завжди диктує умови.
показати весь коментар
09.08.2019 20:05 Відповісти
А с каких делов, Беня принимает решения по выпуску долгов Нац банка???
показати весь коментар
09.08.2019 20:21 Відповісти
В просто немає ніякої програми та й фракція дуже неоднородна, є люди з протилежними поглядами, важко їм буде.
показати весь коментар
09.08.2019 19:35 Відповісти
Это набор персоналий.это не партия и даже не команда. Это выполняет ли решений, которые им принесут. Я не могу говорить плохо это или хорошо. Все будет зависеть, где, кто и когда эти решения будет готовить и главное в чьих интересах. Теперь личный вопрос, что то вы часто ставите лайки у сепару?
показати весь коментар
09.08.2019 19:38 Відповісти
Якщо я згоден з постом я навіть москалям кладу, тільки повним дурням не кладу.
показати весь коментар
09.08.2019 19:40 Відповісти
Хотя бы радует, то что меня не считают полным дураком.
показати весь коментар
09.08.2019 19:43 Відповісти
Ви просто самі не помічаєте, як мінялися ваші погляди за ці роки, відношення до Петра ми не берем.
показати весь коментар
09.08.2019 19:45 Відповісти
В смысле мои взгляды. Я стараюсь быть обьективным.
показати весь коментар
09.08.2019 19:47 Відповісти
Так більше і не треба.
показати весь коментар
09.08.2019 19:55 Відповісти
Саме так, тому будуть звинувачувати у косяках опозицію та слабеньких слуг народу.
показати весь коментар
09.08.2019 19:41 Відповісти
Обвинения уже никого не интересуют. Зеля так и не понял, что от него ждут других принципиальных решений. Он же пока повторяет ошибки Порося.
показати весь коментар
09.08.2019 19:44 Відповісти
А він нічого не зрозуміє, бо там інші вирішують. Це значна відмінність влади Зе.
показати весь коментар
09.08.2019 19:51 Відповісти
Возможно. Но он явно не клоун, который согласился быть чьей то вывеской Пока, мне лично это напоминает другого Вову 20 лет назад. Вову из Кремля.
показати весь коментар
09.08.2019 20:00 Відповісти
Він повністю керований олігархами, у першу чергу Коломойським. Ви звертайте увагу на дрібниці, які точно висвітлюють цю тезу.
показати весь коментар
09.08.2019 20:02 Відповісти
Більш сильні та витривалі слуги народу будуть під'їдати слабеньких слуг народу
показати весь коментар
09.08.2019 19:45 Відповісти
Саме так.
показати весь коментар
09.08.2019 19:50 Відповісти
- Итак, что вы умеете? Увлечения, хобби, скилы?
- хз...особо никаких..я ПТУ закончил, ландшафтный дизайнер-штукатур 7 разряда...логистом работал полгода..
- пойдёте на министерство инфраструктуры. Следующий!
- А у меня есть права категории В, и еще на мотоцикле немножко могу..
- В комитет по вопросам транспорта!
- А я выращиваю дома кактус и орхидею!
- в комитет по аграрной политике и земельным ресурсам.
- а я знаю 5 языков!
- ну, скажите что-то по-немецки!
- my name is Sveta
-так это ж по-английски...
- О! Значит 6!
- Возглавите комитет иностранных дел. Следующий! Семья есть?
- Да, уже вторая!
- На комитет по вопросам семьи, молодёжи и спорта этого спеца. А где этот свадебный фотограф, о котом все говорят?
- Я тут, здрасте! свадьбы, корпоративы, дни рождения, крестины! Сделаю скидку 20% для однопартийцев...
- А сколько будет 20% от 1000 грн?
- Так 200 грн, что тут сложного...
- *пиши его на комитет по вопросам бюджета, толковый хлопец!
показати весь коментар
09.08.2019 19:51 Відповісти
Как в футболе...22 бугая по полю мячик гоняют без толку и за бабло...
показати весь коментар
09.08.2019 19:30 Відповісти
Ойц, где вьюныя обдарования харчеватца то будут??
Свинарчукам гаплик,нє??
🤑
показати весь коментар
09.08.2019 19:32 Відповісти
Еліна Світоліна - Софія Кенін. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

https://sport.ua/uk/news/453552-elina-svitolina-sofiya-kenin-smotret-onlayn-live-translyatsiya
показати весь коментар
09.08.2019 19:34 Відповісти
Комитет Карликовой Институциональной Независимости Кокаин
показати весь коментар
09.08.2019 19:36 Відповісти
"7.Комитет по вопросам цифровой трансформации" - а це що таке? Натуя? Якщо цими технологіями має опікуватись комітет з економіки?

І, до речі - а де комітет по обороні і по силовим органам? Що, оборони, ЗСУ в нас вже не будще?
показати весь коментар
09.08.2019 19:36 Відповісти
Натуя? Що було до туя ? Обученных в Трускавце за народные бабки недоумков надо где-то пристраивать. За каждый комитет в ВР бюджет бабки отстегивает
показати весь коментар
09.08.2019 19:46 Відповісти
В "Слуге народа" обнародовали названия предлагаемых 22 комитетов Рады - Цензор.НЕТ 1152
показати весь коментар
09.08.2019 19:37 Відповісти
віковий ценз даного вірша 18+, бо містить сцени вживання алкоголю та поблажливого ставлення до нього
показати весь коментар
09.08.2019 19:43 Відповісти
А если ударения по другому поставить?)))
показати весь коментар
10.08.2019 03:04 Відповісти
Спортсмены,молодёжь, семья какому комитету будут относиться?
показати весь коментар
09.08.2019 19:40 Відповісти
Суспільство України спокійно сприйняло результати виборів як 21-го травня, так і 21-го липня - на шалений лемент петіних прихильників з тутешнього форуму - можна не звертати уваги, вибори показали їх мізерну кількість.. Суспільство України надало фантастичний кредит довіри , надало всі важелі впливу , та поклало тягар відповідальності за долю і країни і народу - на пана Володимира і на фракцію СН в новообраній Раді.. Українське суспільство вже виробило імунітет до брехливих полум'яних слів влади при відсутності дій влади по покращенню становища України і українців.. Ніхто вилизувати в жагучій гріховній пристрасті новообрану владу. як це було з попередньою - не буде, максимально на що вона може сподіватись - це на повагу українців.. Результату від новообраної влади суспільство буде терпляче очікувати десь до середини грудня, не буде результату - буде те, що сталось з петьою..
показати весь коментар
09.08.2019 19:40 Відповісти
ти - дебіл? А, нє просто зебіл...
показати весь коментар
09.08.2019 19:42 Відповісти
Чому репетуєш, петєрасте? Вгамуйся ..
показати весь коментар
09.08.2019 19:48 Відповісти
Леня,хватит юлить своей ватной сракой,определись- то вся власть у твоего ЗЕро,то в во все постах Порох виноват. Настало время определиться даже таким слабоумным как ты.
показати весь коментар
09.08.2019 20:52 Відповісти
Переймайся своїми розумовими здібностями, петєрасте.. Не репетуй так натужно..
показати весь коментар
09.08.2019 20:58 Відповісти
Не обобщайте. Почему вы решили, что эту шайку аферистов-наперсточников, захвативших власть в Украине, уважают все украинцы? Я, например, их не уважаю и, думаю, не одна я. Просто многие так и не поняли, как им при помощи манипуляций и простых маркетинговых технологий втюхали этот сомнительный товар и свято уверены, что это они сами сделали выбор, а не им его навязали, спрограммировав желаемое заказчику этой аферы поведение. Со временем к некоторым понимание сути этой манипуляции придёт.
показати весь коментар
09.08.2019 22:20 Відповісти
Українське суспільство вже виробило імунітет до брехливих полум'яних слів влади при відсутності дій влади по покращенню становища України і українців.. Ніхто вилизувати в жагучій гріховній пристрасті новообрану владу. як це було з попередньою - не буде, максимально на що вона може сподіватись - це на повагу українців..


Дякую, поржав!
показати весь коментар
10.08.2019 10:55 Відповісти
Комітет №6 окупаційній платформі? Ви чо? В "Слуге народа" обнародовали названия предлагаемых 22 комитетов Рады - Цензор.НЕТ 9735
показати весь коментар
09.08.2019 19:43 Відповісти
Крутое достижение - поменяли таблички на дверях .

В "Слуге народа" обнародовали названия предлагаемых 22 комитетов Рады - Цензор.НЕТ 7538
показати весь коментар
09.08.2019 19:43 Відповісти
Однажды Лебедь, Рак да Щука
Задумали сыграть квартет:
Поставили лисичку р*ком,
**ут, **ут - а сыра нет!
показати весь коментар
09.08.2019 19:49 Відповісти
на пару месяцев слугам нужен комитет WC №00 для адаптации, потом пол года коридоры.
показати весь коментар
09.08.2019 19:48 Відповісти
у цих найдостойніших людей не коридори, а калідори