3630 відвідувачів онлайн
3 891 18

В РНБО досягли згоди щодо всебічного аудиту "Укроборонпрому"

В РНБО досягли згоди щодо всебічного аудиту "Укроборонпрому"

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Данилюк провів координаційну нараду з питань реформування військово-промислового комплексу України.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт РНБО.

Зазначається, що в засіданні взяли участь члени наглядової ради ДК "Укроборонпром", гендиректор концерну, радники секретаря РНБО і співробітники Апарату РНБО.

Також у нараді взяли участь старший радник США з питань військово-промислового комплексу України Дональд Вінтер, тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор, співробітники американського посольства та оборонних відомств.

"За підсумками наради було ухвалено рішення щодо державного органу, який має виконувати функцію акціонера ДК "Укроборонпром", структури та принципів формування й роботи наглядової ради, побудови маркетингової стратегії та системи продаж у ДК "Укроборонпром". Крім того, учасники наради досягли згоди щодо питання проведення всебічного аудиту Концерну", - йдеться в повідомленні.

"Укроборонпром" повинен стати прикладом ефективної системи управління державною компанією. Враховуючи специфіку, це має бути бізнес із чіткою основною місією - забезпечення українських військових усім необхідним", - підкреслив Данилюк.

Данилюк подякував Вінтеру та урядові США за надання кваліфікованої експертної допомоги у реформуванні ВПК України.

Топ коментарі
+7
А... Так это Зеленский при Порошенко Свинарчуков на должности в Укрборонпроме назначал???
показати весь коментар
09.08.2019 22:46 Відповісти
+4
будут аудиторами..
показати весь коментар
09.08.2019 22:09 Відповісти
+3
Свинарчуки теж були??
🤑
показати весь коментар
09.08.2019 22:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Свинарчуки теж були??
🤑
показати весь коментар
09.08.2019 22:07 Відповісти
будут аудиторами..
показати весь коментар
09.08.2019 22:09 Відповісти
От зе комнды
показати весь коментар
09.08.2019 22:11 Відповісти
так скоро узнаем..
показати весь коментар
09.08.2019 22:15 Відповісти
А что та уже узнавать.....
показати весь коментар
09.08.2019 22:18 Відповісти
Ну, якщо б це було так, то цей аудит взагалі б не призначали. І чому порошенківські свинарчуки мають бути аудиторами від Зеленського? Щось не зрозуміло...
показати весь коментар
09.08.2019 22:23 Відповісти
Вы уверены на все 100 что свынарчуки порошенковские? Почитайте где они сейчас для начала.
показати весь коментар
09.08.2019 22:25 Відповісти
А... Так это Зеленский при Порошенко Свинарчуков на должности в Укрборонпроме назначал???
показати весь коментар
09.08.2019 22:46 Відповісти
Свинарчуки и Пашинский в курсе дела ?
показати весь коментар
09.08.2019 22:16 Відповісти
знову на петрушку пару справ відкриють )
показати весь коментар
09.08.2019 22:30 Відповісти
Колишній перший заступник секретаря РНБО та фігурант розслідування про розкрадання в "Укроборонпромі" Олег Гладковський повернувся на роботу керівника корпорації "Богдан".
Про це з посиланням на прес-службу підприємства повідомляє https://interfax.com.ua/news/general/597756.html https://interfax.com.ua/news/general/597756.html "Інтерфакс-Україна". .
показати весь коментар
09.08.2019 22:55 Відповісти
.

в смысле достигли ? со мной они ничего не достигали.
пусть гладковский платит бабки за аудит. За мой счет - не хочу.
показати весь коментар
10.08.2019 00:51 Відповісти
ти хочеш його посадити, а заробітну плату слідчим платити не хочеш?
показати весь коментар
10.08.2019 01:19 Відповісти
.

аудит коштуе грошей. як би вiн не ворував - ничого не треба було сплачувати.
Якщо из за нього треба робити аудит - хай сам и платить.
до слiдчих справа дойде ще
показати весь коментар
10.08.2019 08:22 Відповісти
А якщо виявиться, що то чергова заказуха журналістів, ти повернеш їм гроші?
показати весь коментар
10.08.2019 09:49 Відповісти
мда. уже ясно куда что идет и таки кто-то мутных ботов все равно оплачивает.

чего не так ? причины делать аудит - есть ? Есть. Причина с неба не упала ? не упала.
Хотят отмыться гладковские, порохи или еще кто - пусть за это сами и платят.
Кому вернуть ? За что вернуть ?
Посадить - хочу. За аудит платить - не хочу. Ты хочешь чтобы я наооборот хотел ?
показати весь коментар
10.08.2019 16:36 Відповісти
"По итогам совещания было принято решение о государственном органе, который должен выполнять функцию акционера ГК "Укроборонпром", Источник: https://censor.net/n3142236
-------------------------
Коррупцию нельзя побороть, можно только возглавить (с) .
показати весь коментар
10.08.2019 06:19 Відповісти
Похоже таки рук нарубают, только не тот звиздун шо обещал єто сделать