9797 відвідувачів онлайн
1 474 15

Понад 1200 нетверезих водіїв виявлено за тиждень, - патрульна поліція

Понад 1200 нетверезих водіїв виявлено за тиждень, - патрульна поліція

Патрульні поліцейські за тиждень склали 1208 адміністративних протоколів за керування транспортним засобом у стані сп'яніння.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в мережі Facebook повідомляє Патрульна поліція України.

За період 5-11 серпня 2019 року оброблено 45 007 викликів. Як підозрюваних у скоєнні правопорушень затримано 599 осіб.

За керування транспортними засобами в стані сп'яніння складено 1208 адміністративних протоколів.

Також наголошується, що патрульні ухвалили 36 161 постанову, з яких 32 711 - за порушення правил дорожнього руху.

Нагадаємо, раніше Патрульна поліція повідомила, що за сім місяців 2019 року в Києві зареєстровано 22 343 дорожньо-транспортні пригоди, з них 1241 з потерпілими.

Понад 1200 нетверезих водіїв виявлено за тиждень, - патрульна поліція 01

Топ коментарі
+3
1208х400 баксов мимо кармана, это ж какие убытки насет сАваков.
показати весь коментар
13.08.2019 09:34 Відповісти
+3
Скотиняки... В таку спеку бухати , а потім ще і за кермо сідати. Та тут не штрафувати, а розстрілювати на місці потрібно
показати весь коментар
13.08.2019 09:44 Відповісти
+2
карати треба так, щоб ті козли, що сідають за руль на підпитку боялись навіть дитячі машинки в руки брати, а з ними і дальше граються.
показати весь коментар
13.08.2019 09:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А може вони не просто так, а з горя...
показати весь коментар
13.08.2019 09:34 Відповісти
1208х400 баксов мимо кармана, это ж какие убытки насет сАваков.
показати весь коментар
13.08.2019 09:34 Відповісти
чем дальше - тем больше патрульная полиция превращается в гаи - и да я то же против пьяных за рулем и категорически против - и тем неимение насчет гаи это мое мнение
показати весь коментар
13.08.2019 09:43 Відповісти
Хз, мене ні разу не зупиняли, я кожен день за кермом.
показати весь коментар
13.08.2019 09:56 Відповісти
Тогда вы не могли не заметить, что они снова прячутся по кустам, причём в излюбленных местах жирных советских ментов.
показати весь коментар
13.08.2019 10:23 Відповісти
Скотиняки... В таку спеку бухати , а потім ще і за кермо сідати. Та тут не штрафувати, а розстрілювати на місці потрібно
показати весь коментар
13.08.2019 09:44 Відповісти
Брать за основу опыт зарубежный именно в этом случае(спиртное) статистику тоже и конечно именно за такое даже лишать за первое нарушение сразу на 10 лет права вождения. Можно на год, но обязательно на год и огромный штраф если не было жертв и увечий. Штраф от 2 тыс дол! Так возможно победим это зло. Если ментики утрясли за бабло проблему----то тут сажать на 5 лет и без удо и права навсегда работать в органах. Водителей если не было крови не сажать---глупо. Пусть штрафы отрабатывают.
показати весь коментар
13.08.2019 10:10 Відповісти
А патрульних скільки?
показати весь коментар
13.08.2019 09:51 Відповісти
карати треба так, щоб ті козли, що сідають за руль на підпитку боялись навіть дитячі машинки в руки брати, а з ними і дальше граються.
показати весь коментар
13.08.2019 09:52 Відповісти
Зєлькі під наркотою мож, а чувакам під шнапсом нє??? Та перестаньте, вони теж преЗеденти, їм можна фсьо!!!
показати весь коментар
13.08.2019 10:35 Відповісти
Зєлькі під наркотою мож, а чувакам під шнапсом нє??? Та перестаньте, вони теж преЗеденти, їм можна фсьо!!!
показати весь коментар
13.08.2019 10:36 Відповісти
Пьяные за рулём должны караться как за покушение на убийство, ибо пьяный за рулём потенциальный убийца.
показати весь коментар
13.08.2019 10:50 Відповісти
Це все фігня, от я вам за аліментщиків щас розкажу, оце горе так горе.
показати весь коментар
13.08.2019 11:07 Відповісти
Люди быдло - это проблема № 1
Суды - это проблема № 2