7603 відвідувача онлайн
1 287 18

Підготовча група Ради сьогодні розгляне розсадження фракцій і питання комітетів, - Гетманцев

Підготовча група Ради сьогодні розгляне розсадження фракцій і питання комітетів, - Гетманцев

Нове скликання почне роботу через два тижні.

У Верховній Раді в середу відбудеться друге засідання підготовчої групи нового скликання. На ньому обговорять питання розміщення фракцій в залі і предмета відання комітетів. Про це перед засіданням повідомив обраний депутат від фракції "Слуга народу" Данило Гетманцев, передає Цензор.НЕТ із посиланням на LB.ua.

"Сьогодні на засіданні підготовчої групи ми розглянемо питання про створення двох груп. Перша вирішуватиме організаційні питання, зокрема, питанням розсадження фракцій в сесійній залі", - заявив він.

За його словами, група новообраних депутатів буде обговорювати питання предмета відання комітетів.

"Зокрема, ми пропонуємо віддати опозиції Комітет з питань свободи слова та інформації", - додав він.

Топ коментарі
+5
Подготовительная группа Рады сегодня рассмотрит рассадку фракций и вопрос комитетов, - Гетманцев - Цензор.НЕТ 5648Подготовительная группа Рады сегодня рассмотрит рассадку фракций и вопрос комитетов, - Гетманцев - Цензор.НЕТ 28

зе-депутаты .......и оппозиция............
только не перепутайте с рассадкой )))
показати весь коментар
14.08.2019 10:57 Відповісти
+4
Против новых принципов работы никто не возражал, если не
считать Паниковского, который уже тогда заявил, что проживет и
без конвенции. Зато при разделе страны разыгрались безобразные
сцены. Высокие договаривающиеся стороны переругались в первую
же минуту и уже не обращались друг к другу иначе как с
добавлением бранных эпитетов. Весь спор произошел из-за дележа
участков. (с)
показати весь коментар
14.08.2019 10:56 Відповісти
+3
Через ..ть років: "посилена група слідчих і прокурорів сьогодні розгляне посадку членів різних фракцій парламенту 9-го скликання, які допомагали фракції СН в узурпації влади". Фантастика? Не думаю! Просто відкрите питання - термін.
показати весь коментар
14.08.2019 11:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Против новых принципов работы никто не возражал, если не

зе-депутаты .......и оппозиция............
только не перепутайте с рассадкой )))
показати весь коментар
14.08.2019 10:57 Відповісти
Василий, от умеете вы правильные картинки подобрать!
показати весь коментар
14.08.2019 11:13 Відповісти
спасибо!
показати весь коментар
14.08.2019 11:19 Відповісти
"Коломойский через Дубинского в интервью страна юа (вот это концентрация зла в одном абзаце) дал понять, что хочет видеть премьер-министром Богдана, а генеральным прокурором Портнова. Что ж, посмотрим, реализуется ли и это желание Коломойского или Золотая Рыбка уже исчерпала себя. Пока что работала исправно, впрочем", - пише фінансист Сергій Фурса на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають http://patrioty.org.ua/ Патріоти України , »
показати весь коментар
14.08.2019 11:01 Відповісти
Через ..ть років: "посилена група слідчих і прокурорів сьогодні розгляне посадку членів різних фракцій парламенту 9-го скликання, які допомагали фракції СН в узурпації влади". Фантастика? Не думаю! Просто відкрите питання - термін.
показати весь коментар
14.08.2019 11:02 Відповісти
С какой партии начнут рассадку?
Видимо, с ЕС?
показати весь коментар
14.08.2019 11:04 Відповісти
прочитал со слепу, - посадку... думаю, - а не рано?
показати весь коментар
14.08.2019 11:04 Відповісти
А вы, друзья, как не садитесь ...
показати весь коментар
14.08.2019 11:08 Відповісти
Всё в депутаты не годитесь 😀
показати весь коментар
14.08.2019 12:05 Відповісти
Смотрите там, не подеритесь.
показати весь коментар
14.08.2019 11:16 Відповісти
Петюшек и Путинцев сажайте (рассаживайте) через одного, оградить решеткой, и табличку "с рук не кормить"
показати весь коментар
14.08.2019 11:47 Відповісти
Так их там процентов семьдесят таких Не лучше ли сразу в зверинце сессию открывать
показати весь коментар
14.08.2019 12:09 Відповісти
Переживаете за путинцев.
показати весь коментар
14.08.2019 12:11 Відповісти
Ясельная группа, дошкольная ,ученики, и тд....