4589 відвідувачів онлайн
4 981 21

СБУ розкрила чергову схему контрабанди лісу за кордон. ФОТО

СБУ розкрила чергову схему контрабанди лісу за кордон. ФОТО

Співробітники Служби безпеки України в межах боротьби з контрабандою викрили в Закарпатській області схему незаконного переправлення лісоматеріалів за кордон.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє пресслужба СБУ.

Оперативники спецслужби встановили, що представники комерційної структури налагодили протиправний механізм вивезення деревини з території нашої держави. Для митного оформлення продукції ділки надавали сертифікати про походження деревини з неправдивою інформацією про її кількість та якість.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 201-1 та ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України, правоохоронці затримали вантажівку з партією контрабандної сировини під час спроби перетнути митний кордон за фіктивними документами.

Вартість виявленого товару становить майже 138 000 гривень.

СБУ розкрила чергову схему контрабанди лісу за кордон 01
Фото: пресслужба СБУ

Тривають слідчі дії. Заходи з викриття та блокування протиправної діяльності проводились під процесуальним керівництвом прокуратури Закарпатської області.

Топ коментарі
+5
Под границей составы стоят с лесом и СэБэУ их не видит, а тут целый грузовик.
Засуетились уроды, но составы не трогают.
показати весь коментар
14.08.2019 14:27 Відповісти
+4
Эти схемы известны каждому украинцу,вы болваны выловите схематозников.
показати весь коментар
14.08.2019 14:24 Відповісти
+3
в ответку прокуратура вскоре раскроет схему контробанды леса
показати весь коментар
14.08.2019 13:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
в ответку прокуратура вскоре раскроет схему контробанды леса
показати весь коментар
14.08.2019 13:44 Відповісти
Какая ответка у друзей партнеров?
Можно подумать ни СБУ ни прокуратура ни таможня не знали об этой схеме!
показати весь коментар
14.08.2019 15:25 Відповісти
зеленый совсем охерел, лес не дает вывозить западенцам. еще потом пусть скажет шо паводки сами устраняйте
показати весь коментар
14.08.2019 13:56 Відповісти
Западенці ліс не вивозять, тільки Київ.
показати весь коментар
14.08.2019 14:29 Відповісти
Щось не бачу цього. По Києву ліс не возять.
показати весь коментар
14.08.2019 18:18 Відповісти
Хоть бы лес побыстрей закончился. С янтарем вместе.
показати весь коментар
14.08.2019 13:59 Відповісти
Чого б це, при Австро Угорщині рубали більше.
показати весь коментар
14.08.2019 14:30 Відповісти
Так тогда было что рубать. Да и ГТС еще не построили.
показати весь коментар
14.08.2019 15:27 Відповісти
ой...а там еще преЗЕдент не кричал - не увольнял? ну как жеж тааак???
показати весь коментар
14.08.2019 14:00 Відповісти
Целый грузовик.... ё-п....
показати весь коментар
14.08.2019 14:13 Відповісти
Эти схемы известны каждому украинцу,вы болваны выловите схематозников.
показати весь коментар
14.08.2019 14:24 Відповісти
Под границей составы стоят с лесом и СэБэУ их не видит, а тут целый грузовик.
Засуетились уроды, но составы не трогают.
показати весь коментар
14.08.2019 14:27 Відповісти
В Чопе сам видел составы с лесом .
показати весь коментар
14.08.2019 14:44 Відповісти
ну так я о Чопе и говорю. И ранее вырубки были, но тышком-нышком, чтобы с дорог видно не было, а последние 5 лет сносили все подряд прямо вдоль Киев-Чоп не стесняясь и не боясь. И тут сегодня эти предуры с единственной машинкой нарисовались. Да там за один день можно столько лесовозов отловить и конфисковать, шо калькулятором замахаешься считать! А они одну машинку, как показатель своей доблестной работы, выставили. Бляха!
показати весь коментар
14.08.2019 15:30 Відповісти
И кстати машина не с кругляком, а уже с распиленной древесиной, на которую цена совсем другая.
показати весь коментар
14.08.2019 16:48 Відповісти
От Карпат ничего уже не осталось ....
показати весь коментар
14.08.2019 14:54 Відповісти
"СБУ раскрыла очередную схему контрабанды леса за границу." - Алё, СБУ!!! https://mhub.top/2018/07/27/lutsenko-mladshij-okazalsya-zameshan-v-kontrabande-lesa/ Луценко младший оказался замешан в контрабанде леса
показати весь коментар
14.08.2019 14:56 Відповісти
да ну?
Хто би міг подумати що тато чесний алкаш а син чесний розкрадач лісів?
показати весь коментар
14.08.2019 15:10 Відповісти
а про КУРВАтура не отримає за цей останній ліс?
показати весь коментар
14.08.2019 15:09 Відповісти
А шо , фсбу не замішано в контрабаді лісу !
показати весь коментар
14.08.2019 15:11 Відповісти