4933 відвідувача онлайн
2 269 120

Найближчим часом Зеленський не планує зустрічатися з Макроном, - Офіс Президента

Найближчим часом Зеленський не планує зустрічатися з Макроном, - Офіс Президента

Президент України Володимир Зеленський не планує зустрічатися найближчими днями з президентом Франції Еммануелем Макроном, як припустив Роман Безсмертний.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це повідомили в пресслужбі Офісу Президента.

"Це припущення не відповідає дійсності", - заявили в ОП.

Нагадаємо, раніше Роман Безсмертний, якого президент Володимир Зеленський вчора звільнив з Тристоронньої контактної групи, припустив що Зеленський незабаром зустрінеться з президентом Франції Емануелем Макроном, а зустрічі "нормандської четвірки" найближчим часом не буде.

"Я думаю, що в цих числах ... відбудеться не тільки зустріч Макрона з Путіним на півдні Франції ... але і президента Франції і президента України", - сказав він в ефірі телеканалу "24" у вівторок.

Топ коментарі
+15
Более того,Макрон тоже не планирует встречаться с Зеленским
показати весь коментар
14.08.2019 14:30 Відповісти
+11
Уважаю Рому . Зеля , когда ты всех умных уволишь , что будешь делать ?
показати весь коментар
14.08.2019 14:31 Відповісти
+11
В ближайшее время Зеленский не планирует встречаться с Макроном, - Офис Президента - Цензор.НЕТ 1653
показати весь коментар
14.08.2019 14:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
В ближайшее время Зеленский не планирует
лететь на Марс, - Офис Президента
показати весь коментар
14.08.2019 15:06 Відповісти
Макрон сказал, что у него ещё челюсть, после первой встречи, на место, не стала... Боится повторного вывиха...
показати весь коментар
14.08.2019 15:09 Відповісти
Від сміху?
показати весь коментар
14.08.2019 15:12 Відповісти
Ні... Від здивування... Сміятись він почав, вже після від"їзду "Блазня"...
показати весь коментар
14.08.2019 15:15 Відповісти
Все трішечки інакше...

http://newsname.info/zhorstkyj-urok-dlya-zelenskogo-chomu-putin-merkel-i-makron-vidmovylysya-vid-zustrichi/ Жорсткий урок для Зеленського: чому Путін, Меркель і Макрон відмовилися від зустрічі
Все популістські лідери вважають, що професійні дипломати їм не потрібні. Популісти воліють тільки особисті контакти з лідерами інших країн і повністю покладаються на свою інтуїцію і свою харизму в проведенні зовнішньої політики.
http://newsname.info/zhorstkyj-urok-dlya-zelenskogo-chomu-putin-merkel-i-makron-vidmovylysya-vid-zustrichi/ У президента України є всього півроку, щоб визначитися зі своєю зовнішньою політикою, пише в Фейсбук політичний експерт Андрій Головачов. Задамо собі два питання: Про що говорить дзвінок Зеленського Путіну? А також про що говорить його нервове вимога негайно скликати зустріч нормандського формату, щоб "сторони могли подивитися в очі один одному"? Відповідь: як всякий популіст, і тим більше політично абсолютно недосвідчений популіст, Зеленський не розуміє ролі дипломатії в зовнішній політиці.
Найближчим часом Зеленський не планує зустрічатися з Макроном, - Офіс Президента - Цензор.НЕТ 2706
показати весь коментар
14.08.2019 15:22 Відповісти
Наспрвді норманський формат себе вичерпав. Треба до перемовин по Донбасу і Криму додавати Британію і США.
показати весь коментар
14.08.2019 15:49 Відповісти
Представник Польщі запропонував ввести в ООН уповноваженого по українському питанню...
Представник Британії піднімає в ЄС українське питання...
Де ж Зе команда в подібних питаннях?
показати весь коментар
14.08.2019 16:05 Відповісти
На жаль, треба визнати факт, що після відвідування зеленим Європи, європейські лідери "шарахнулісь" від зеленого, як від чуми.
показати весь коментар
14.08.2019 15:29 Відповісти
Ця новина не цікава. От, що набагато цікавіше
_________
Сьогодні в Україну прибув колишній радник Джуліані - Сем Кіслін. Він американець українського походження. Сем заявив, що в нього з'явились факти, що Порошенко вкрав і вивів в офшори з України принаймні 8 млрд. дол. Кіслін каже, що Порошенко має відбути на багато років до одиночної камери з усіма зручностями.
http://www.slovech.co/ne-do-cmikhy-teper-til-ky-shcho-za-poroshenkom-pruletilu-z-csha-video/?unapproved=2123&moderation-hash=37cf538a0a05695725d32479f8d19a9b#comment-2123 Нe дo cмiхy тепер: Тільки що за Порошенком прuлeтiлu з CШA. Відео
показати весь коментар
14.08.2019 15:43 Відповісти
Ванятко, облиш порпатися в помийках і їсти лайно. Невже для тебе епоха бідності ще не закінчилась?
показати весь коментар
14.08.2019 16:00 Відповісти
Ніякого тюремного лайна! Наполягав, наполягаю і буду наполягати, щоб умови утримання Петра Олексійовича були виключно люкс. З ним мають працювати фізкультурники і дієтологи, щоб він нарешті підправив своє здоров'я, бо на нього вже дивитись страшно. А він ще молодий, йому ще жити і жити(на довічному з конфіскацією))
показати весь коментар
14.08.2019 16:09 Відповісти
когда устанет правая, наш деревенский дурачок, продолжай левой, главное волдыри вовремя смазывать мазью
показати весь коментар
14.08.2019 17:13 Відповісти
Ти дійсно такий неймовірно тупий? У тебе епоха бідності вже скінчилась?
показати весь коментар
14.08.2019 17:13 Відповісти
Джулиани (* адвокат и близкий друг Трампа) и Моррисон (*специальный помощник президента США) вчера встречались с Трампом. Подробности неизвестны. В кругу своих Джулиани бросил фразу "I told the president everything about this little bastard". Мы не знаем о ком он.(с)

З англійської перекладеш сам?
показати весь коментар
14.08.2019 17:17 Відповісти
У Ромика облом. (Вообще-то встреча с Макроном планировалась, но тут влез Рома...)
показати весь коментар
14.08.2019 15:48 Відповісти
Зеленский сумел вскольіхнуть , для начала , нормандское болото. И Кремль реально занервничал , начались процессьі не из его сценария. Посмотрим , но есть шанс повернуть ситуацию в более благоприятное для Украиньі русло. Имхо
показати весь коментар
14.08.2019 15:50 Відповісти
занервничал, и застегнул покрепче ширинку, а то мало ли зачем ********* на колени хочет стать
показати весь коментар
14.08.2019 17:14 Відповісти
Зеленский в растяжке между пожеланиями Коломойского договориться с Путиным (чтобы не повторить судьбу Лазаренко и Фирташа, посмотрите как Зеленский лебезит перед Путиным и сдаёт национальные интересы) и возрастающей напряжённостью национал-демократической части электората, дикими хотелками инфантильной и денационализированной части населения можно пренебречь, те схавают всё что угодно. Зеленский полностью деморализован и не имеет никакой твёрдой опоры, Путин легко достигает своих целей манипулируя им на своё усмотрение, Макрон и Меркель пользуясь ситуацией решают наболевшие вопросы взаимоотношений с Россией в пользу своих национальных интересов не считаясь с Украиной, плюс Трамп, который вступил в предвыборную борьбу и действует очень осторожно. Таким образом Украина практически утратила субъектность в мировой политике, чего не допускал Порошенко, и это, по моему мнению, его главное достижение на посту президента. Жулики и хамы таки сделали нас, по их собственному выражению, ну да ничего, этот мыльный пузырь скоро лопнет, вопрос в том насколько оглушительно.
показати весь коментар
14.08.2019 16:06 Відповісти
Макрону не понравилась игра зеписсионала на пианино?
показати весь коментар
14.08.2019 17:11 Відповісти
Бедный Макрон! Как теперь ему жить дальше?! ))
показати весь коментар
14.08.2019 17:15 Відповісти
Сторінка 2 з 2