9500 відвідувачів онлайн

ОБСЄ зафіксувала 87 вибухів у Донецькій і два - у Луганській областях

ОБСЄ зафіксувала 87 вибухів у Донецькій і два - у Луганській областях

Спецмісія ОБСЄ зафіксувала у вівторок 87 вибухів у Донецькій області та два вибухи в Луганській області.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у звіті спецмісії ОБСЄ в Україні на основі інформації, що надійшла станом на 19:30 13 серпня 2019 року.

Так, згідно з даними, в Донецькій області місія констатувала збільшення кількості порушень режиму припинення вогню, зафіксувавши більше вибухів (87), якщо порівнювати з попереднім звітним періодом (65 вибухів).

"Понад половину порушень режиму припинення вогню зафіксовано в районах на південно-південний схід від н. п. Пищевик (підконтрольний урядові, 25 км на північний схід від Маріуполя), а також на південь і захід від н. п. Ясинувата (непідконтрольний урядові, 16 км на північний схід від Донецька)", - йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що в Луганській області місія констатувала зменшення кількості порушень режиму припинення вогню, зафіксувавши, серед іншого, 2 вибухи, якщо порівнювати з попереднім звітним періодом (жодних вибухів).

"Майже всі порушення режиму припинення вогню зафіксовано в районах на південь та схід від н. п. Золоте (підконтрольний урядові, 60 км на захід від Луганська)", - зазначено у звіті місії.

Топ коментарі
+9
Слава Зеленскому! Благодаря Слуге народа на Донбассе сохраняется устойчивое перемирие! Ни один русский солдат не погиб на Донбассе!
показати весь коментар
15.08.2019 07:56 Відповісти
+6
Тут, намедни, главному лесничему Житомирщины, было сказано, что государство не нуждается в нём, и предложено освободить должность... Я вот думаю - в 2014-м, Майдан сказал то же самое человеку, который занимал должность ЭТО сказавшему... Может, пора? Пора сказать, что Украина не нуждается в "снимателях с должностей", а в реальной работе? Парни, на Донбассе, гибнут, пока это ЧМО в "миротворца" играется!!!Производство БТР остановлено, поставки зимнего обмундирования, заморожены, стрелять, в ответ - "низ-зя-а-а!"
показати весь коментар
15.08.2019 08:08 Відповісти
+5
Фиксоторы хреновы. Бестолковая на всю голову организация....
показати весь коментар
15.08.2019 07:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Фиксоторы хреновы. Бестолковая на всю голову организация....
показати весь коментар
15.08.2019 07:43 Відповісти
ОБСЕ зафиксировала 87 взрывов в Донецкой и два взрыва в Луганской областях - Цензор.НЕТ 5535
показати весь коментар
15.08.2019 07:46 Відповісти
Перемиріє соблюдєно. 89 раз.
показати весь коментар
15.08.2019 07:46 Відповісти
Зебил даже уже никак не реагирует на смерть воинов,уже погибли двое,после тех четырех в один день
показати весь коментар
15.08.2019 07:49 Відповісти
Слава Зеленскому! Благодаря Слуге народа на Донбассе сохраняется устойчивое перемирие! Ни один русский солдат не погиб на Донбассе!
показати весь коментар
15.08.2019 07:56 Відповісти
А шо там лейба пейсатый, на колени когда станет перед )(уйлом?
показати весь коментар
15.08.2019 07:56 Відповісти
А потом Сливной Бачок пробулькает что фашисты обстреливают жилые домаОБСЕ зафиксировала 87 взрывов в Донецкой и два взрыва в Луганской областях - Цензор.НЕТ 2995
показати весь коментар
15.08.2019 08:01 Відповісти
Тут, намедни, главному лесничему Житомирщины, было сказано, что государство не нуждается в нём, и предложено освободить должность... Я вот думаю - в 2014-м, Майдан сказал то же самое человеку, который занимал должность ЭТО сказавшему... Может, пора? Пора сказать, что Украина не нуждается в "снимателях с должностей", а в реальной работе? Парни, на Донбассе, гибнут, пока это ЧМО в "миротворца" играется!!!Производство БТР остановлено, поставки зимнего обмундирования, заморожены, стрелять, в ответ - "низ-зя-а-а!"
показати весь коментар
15.08.2019 08:08 Відповісти
Пусть клоун ещё позвонит *****, попросит. Мало он унижал Украину своими быдлошуточками.
показати весь коментар
15.08.2019 08:09 Відповісти
Ихтамнет?
Этого точно там уже нет
https://twitter.com/gennadich_ekat Константин Геннадьевич‏ @gennadich_ekat https://twitter.com/gennadich_ekat/status/1160907074466918400 12 авг. Еще9 августа в Новоазовском районе ДНР погиб Никита Дубинов, позывной Шах, из г.Сысерть, Свердловской области.
Прощание состоится 13.08, во вторник, в 12:00, г. Сысерть, Свердловская область, ул. Декабристов, кладбище, в храме. Поминки в 14:00.

ОБСЄ зафіксувала 87 вибухів у Донецькій і два - у Луганській областях - Цензор.НЕТ 1915
показати весь коментар
15.08.2019 08:21 Відповісти
Те которые не стреляют постарались?
показати весь коментар
15.08.2019 12:57 Відповісти
І у нього теж є мати. Інтересно, що думає ця мати про свого сина та про Путіна,який його послав до могили.І ще хотілось би знати: чи усвідомлюють ось такі матері цих загиблих синів, що іі син загинув як ОСТАННЄ ЛАЙНО та ПАДАЛЬ !
показати весь коментар
16.08.2019 21:14 Відповісти
Устойчивое перемирие,которое провозгласили зеленский и данилюк,действует.
показати весь коментар
15.08.2019 08:23 Відповісти
Вообще эту ублюдучную организацию надо изгнать как бешеных псов из територии Украины.Так как за ее услуги приходится платить миллионы и не тугриков пока они из пятизвездочных отелей подсчитывают бабахи даже не удосужившись указать в отчетах с какой стороны велся огонь.А веть каждый наблюдатель должен сидеть в окопах из солдатами по обе стороны и тогда фиксировать гто куда и почему бабахает.
Я уже писал и повторюсь-почему украинский МИД не обявляет недоверие к ОБСЕ?
показати весь коментар
15.08.2019 09:24 Відповісти
За сегодня второй самолет садиться, один вертолет, вчера 2. На это аэродром приземляется только санавиация. ТВ включишь - всё норм. Так интенсивно только летом 14 и зимой 15 садились. Херня полная с тв и реальностью получается.
показати весь коментар
15.08.2019 09:59 Відповісти
наш погиб но у зе перемирие
показати весь коментар
15.08.2019 10:23 Відповісти
09:31"Звонок Путину не помог", - Гай жестко отреагировал на новую смерть бойца ООС на Донбассе
показати весь коментар
15.08.2019 10:26 Відповісти
Закон та відповідальність проявам колобраціонізму та сепаратизму. Повна блокада пнр, лднр, кацапстану, розірвання всих відносин, лишивши Мінськ, візовий режим з країною агресором. Привінтивні удари при розгортанні, виявленні та знищенні потенційної загрози військовослужбовцям в зоні бойових дій. Введення санкцій та вимагання санкцій від цивілізованого світу.
Війна закінчиться менш ніж за рік!
показати весь коментар
15.08.2019 11:14 Відповісти
Спробуйте Володимир Олександрович, все молоде покоління українців вас в цьому підтримає незалежно від мови, віри, для них важлива справедливість, покарання за крадіжку та вбивства українців різних мов, напад та окупація нашої спільної з вами держави, нас багато серед літніх, навіть тих хто не носить вишиванок по різним причинам, тих хто не кричить крадучи в своїй родині - слава Україні, нас мільйони, ми й, ті кого доморощена влада фактично вигнала батрачить по всьому світу, а тим хто лишився кидають мінімалку як кісточку, аби не здохли. 5 років "перемир'я" - вбивають майже щодня, то чому не спробувати на дії гопніка діяти його ж методами. Настамнєт, вашідаказатєльства недаказательства. Думай-те
показати весь коментар
15.08.2019 11:42 Відповісти
Новообрана всласть нас людей ,украінських та різноязиких , не чує. Що вони роблять - не зрозуміло? Питання постає саме по собі: хто керує Украіною?
показати весь коментар
16.08.2019 21:18 Відповісти