13113 відвідувачів онлайн
4 535 23

МОЗ збільшило кількість бзеплатних препаратів за програмою "Доступні ліки"

У новій редакції Реєстру кількість ліків, які пацієнти із серцево-судинними захворюваннями, діабетом II типу і хворі на бронхіальну астму можуть отримати безкоштовно, збільшилася на 14 позицій, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Нацслужби здоров'я України.

Нова редакція Реєстру містить 254 лікарські засоби, що підлягають реімбурсації. З них за нозологіями: 195 - для лікування серцево-судинних захворювань, 45 - діабету ІІ типу, 14 - бронхіальної астми.

"Всі процеси при формуванні Реєстру лікарських засобів, які підлягають реімбурсації відбулися в електронному форматі. Це забезпечило чіткі і прозорі правила для всіх учасників, зробило процеси швидшими та зручнішими. І це сприяло тому, що в результаті спільної роботи ми отримали Реєстр, у якому зросла кількість лікарських засобів, безоплатних для пацієнта", - сказав глава НСЗУ Олег Петренко.

До Реєстру лікарських засобів, що підлягають реімбурсації, входять не тільки ліки вітчизняних фармацевтичних виробників, але і країн ЄС, Ізраїлю. Станом на 15 серпня з 5,2 млн виписаних електронних рецептів погашено за програмою 4,2 млн.

Топ коментарі
+3
Избирателям ЕС и Голоса - это можно и нужно, а остальные - обойдутся зелёнкой.
показати весь коментар
16.08.2019 12:33 Відповісти
+3
показати весь коментар
16.08.2019 13:20 Відповісти
+2
Ну что можно сказать про препараты которые типа на шару пример. Лизиноприл и Диротон действующие вещество одно и тоже , Диротон помогает от АД лизиноприл тупо крейда. В других состав типа фофломицина. А бабло пилится.
показати весь коментар
16.08.2019 12:57 Відповісти

Завантаження...