10208 відвідувачів онлайн

Суд заарештував не того Гримчака, - адвокат. ДОКУМЕНТ

Суд заарештував не того Гримчака, - адвокат. ДОКУМЕНТ

Деснянський райсуд Чернігова ухвалив рішення про арешт Юрія Михайловича Гримчака, тоді як заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій України (МінТОТ) - Юрій Миколайович Гримчак.

Помилку допустив прокурор, а вслід за ним - і суддя. Про це на своїй сторінці в Facebook написала адвокат Гримчака Тетяна Матяш, інформує Цензор.НЕТ.

"Суд встановив, що Юрій Гримчак обґрунтовано підозрюється у вчинені злочину, передбаченою ст. 190 тобто заволодінням чужим майном невстановленної слідством особи шляхом обману невстановленої слідством особи. Це треш. Правда це не мій підзахисний. Оскільки суддя приймає рішення стосовно Юрія Михайловича, що народився у м. Дніпропетровську. Це рівень генпрокуратури", - написала Матяш.

Суд заарештував не того Гримчака, - адвокат 01

Пізніше вона опублікувала фотографії рішення суду. В них йдеться про Гримчака Юрія Михайловича, 30.10.1965 року народження. Крім того, замість Тетяни Матяш як захисника Гримчака у рішенні суду вказано Дмитра Мельника.

Суд заарештував не того Гримчака, - адвокат 02
Суд заарештував не того Гримчака, - адвокат 03
Суд заарештував не того Гримчака, - адвокат 04

"Ось що буває, коли прокурори приносять на флешці рішення для судді, а вона його просто не дивлячись підмахує. Я стала Мельником", - написала Матяш.

Суд заарештував не того Гримчака, - адвокат 05

Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, у п'ятницю, 16 серпня Деснянський районний суд Чернігова прийняв рішення відправити Юрія Гримчака під арешт з альтернативою внесення застави в сумі 6 млн грн.

Нагадаємо, заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і вимушено переміщених осіб Юрія Гримчака і його помічника затримали за вимагання хабаря $1,1 млн за "сприяння у вирішенні питань".

Генпрокурор Юрій Луценко на своїй сторінці в Фейсбук повідомив, що Гримчак і його помічники "вимагали гроші за вплив на рішення судів і чиновників Мінкультури для ухвалення замовних рішень".

Топ коментарі
+48
у шмаркли провал за провалом.. то наркоторговец сбежит, то "взятка на 1.1 млн.долларов" - оказавшаяся ... "мошеничеством": завладении чужим имуществом неустановленного следствием лица путем обмана неустановленного следствием лица(с)

а заявитель, то бишь - кто "взятку-то" принес?
...В общем, первая попытка "кого то посадить" закончилась грандиозной демонстрацией на всю страну полной бездарности режима Зеленского.
Обвинение за день съехало с взятки в 1.1 млн. долларов на мошенничество в объеме 90 тысяч. Действующие лица обещавшие пресс-конференцию побоялись даже ее провести.(с)
показати весь коментар
16.08.2019 22:53 Відповісти
+33
Зєбіли вони таки і є справжні зєбіли 😁😁😁😁😁😁
показати весь коментар
16.08.2019 22:48 Відповісти
+29
зебилы, так в чем проблема.. всё "попередники" виноваты?.. ЕЩЕ "100 дней подождите"?)) или у зебилов ПРОКУРАТУРА арестовывает?))

Суд заарештував не того Гримчака, - адвокат - Цензор.НЕТ 4382
показати весь коментар
16.08.2019 23:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
"Це рiвень генпрокуратури."
Её хоть предупредили, чтобы она Грымчаку такое не говорила? Генпрокуратура - это ж детище Гениального, а за Гениального Грымчак может и глаза лишить!!!
показати весь коментар
17.08.2019 00:04 Відповісти
Не страна, а цирк какой-то
показати весь коментар
17.08.2019 00:04 Відповісти
Тю, ну ошиблись, значит исправят. Обычная спешка. А петекантропы уже возбудились.
показати весь коментар
17.08.2019 00:07 Відповісти
Адвокат просто громкое заявление сделала. Но нужно сказать, что ошибаться в постановлениях таки нельзя. Хотя бы из-за того, что адвокаты из мухи слона раздувают.
показати весь коментар
17.08.2019 00:25 Відповісти
Согласен.
показати весь коментар
17.08.2019 00:43 Відповісти
При Пітер в рясі такого не було!Він нечисту силу з купюр кадилом МП виганяв,та людям віддавав!Незрозуміло лише -чи нечисту силу,чи гроші!
показати весь коментар
17.08.2019 00:08 Відповісти
https://censor.net/ua/news/3143341/sud_zaareshtuvav_ne_togo_grymchaka_advokat_dokument

а все таки ЦЕ Ж ГЕНІАЛЬНО !
показати весь коментар
17.08.2019 00:09 Відповісти
Т.е. не у того кто надо, по ошибке календарики нашли.
Интересно, сколько календариков у того кто надо изымут?
Или уже перепрятал ..
показати весь коментар
17.08.2019 00:15 Відповісти
Вот до чего приводят родственные связи, дед прокурор, отец хоть и тупой но прокурор и сын хотя и полный дебил но тоже в прокуратуре)
И так везде и врачи и полиция и сбу)
Суды так вообще как трон от отца к сыну
показати весь коментар
17.08.2019 00:18 Відповісти
ахаха..ми тепер країна "бес парих" і вєчнава 95 квартала..шо не так зе бізяни..
Суд заарештував не того Гримчака, - адвокат - Цензор.НЕТ 8402
показати весь коментар
17.08.2019 00:21 Відповісти
Карнавал в Кёльне это шо показатель того что в Германии бесправие? 😁
Кстати картинку мог бы найти и покрасочнее
За шо только тебе платят

Товарищ бригадир, обратите внимание, тут ваш бот филонит! Урежьте ему 20%
показати весь коментар
17.08.2019 00:41 Відповісти
У мене просто на фото зе 95 скамарох відраза..А як там в "дєди ваівалі" зе родіну "са всєх старон" любить..не зе бот???
показати весь коментар
17.08.2019 00:57 Відповісти
Товарищ бригадир, не верьте, он филонит!
показати весь коментар
17.08.2019 01:04 Відповісти
В постановлении ошиблись с отчеством. Это плохо. Дали адвокату возможность сделать громкое заявление. Но видео девушка не сотрет. Если бы у СБУ не было доказательств, Гримчака не стали бы арестовывать.
показати весь коментар
17.08.2019 00:23 Відповісти
Интересно как они объясняют что адрес тот же
показати весь коментар
17.08.2019 00:39 Відповісти
Интересно, сколько станет Петров Параш после того, как самого известного схватят?
показати весь коментар
17.08.2019 00:45 Відповісти
Натурально моя хфамилия Грімчак.

А то, необразованное мужичье перекручивает.

Так вы, значит, того не того...

не его...

не не...

не...

цирюльника сынок?
показати весь коментар
17.08.2019 01:19 Відповісти
Ага, "не того". Эта м@ндавошка нам уже рассказывала про "календарики" вместо долларовых купюр.
показати весь коментар
17.08.2019 01:52 Відповісти
Ты и здесь свою ненависть к женщинам решил проявить?))) Смотри, эта пи...дить не будет))) Только нищим может оставить)))
показати весь коментар
17.08.2019 06:50 Відповісти
Меня совсем не интересует, кто у Грымчака был отец! Меня интересует другое - почему ему снизили сумму залога на 2,5 млн грн? То, что его жена не дотянет до конца месяца, меня тоже не интересует!
показати весь коментар
17.08.2019 02:03 Відповісти
думаешь, мало снизили?...нельзя не согласиться...там было календариков на 50 тысяч...сообщник портнова святненко пожадничал
показати весь коментар
17.08.2019 05:40 Відповісти
Календарики в студию!
показати весь коментар
17.08.2019 06:18 Відповісти
Баксы в студию)))
показати весь коментар
17.08.2019 06:45 Відповісти
всем верим на слова))
показати весь коментар
17.08.2019 09:57 Відповісти
Це якийсь повний абзац, а ми потім дивуємось, де з'являються подібні моменти:
https://www.youtube.com/watch?v=MjcXGlAyQg8
показати весь коментар
17.08.2019 06:58 Відповісти
Мабуть якесь глуховате не дочуло або сліпкувате не добачило.
Миколайович та Михайлович.
Отак виникла правова колізія
показати весь коментар
17.08.2019 07:00 Відповісти
Так я не пойняв,хто брав хабарі - Миколайович чи Михайлович?..
показати весь коментар
17.08.2019 08:38 Відповісти
Занес Югику два чемодана денег.
Он подсуетился, что бы Грымчак ушел от ответственности!
показати весь коментар
17.08.2019 08:46 Відповісти
Да, уж. Полуграмотные прокуроры. Как же они дела открывают?
показати весь коментар
17.08.2019 10:26 Відповісти
Вот такая у нас вся правовая система....
А ведь ею, отреформированной, так гордился уважаемый порохоботами Петр Порошенко.
показати весь коментар
17.08.2019 10:41 Відповісти
А судьи кто-осел,козел да косолапый мишка...,бл...ь сплошные идиоты.
показати весь коментар
17.08.2019 11:34 Відповісти
Судья бумажными делами не занимается Для етого есть секретарь Вот ейный секретарь и накалякал неправильно инициалы такого известного аморала петуха и порохобота как Грымчак
показати весь коментар
17.08.2019 11:58 Відповісти
Знову зелене стадо розвели на "перемогу"
показати весь коментар
17.08.2019 13:29 Відповісти
Немає межі для досконалості... Чомусь пригадалось,як колись пєчальная лошадь лавров сказав:- дебіли,пля...
показати весь коментар
17.08.2019 19:15 Відповісти
Эра клоунов наступила...
показати весь коментар
17.08.2019 19:47 Відповісти
А 3,14здец подкрадывается к Свыну!
показати весь коментар
17.08.2019 20:38 Відповісти
Ну,якщо в них громадян,працюючих на посаді замісника міністра з ФІО Гримчак ЮМ так багато,то Миколайович чи Михайлович-це механічна помилка,на яку розумний адвокат навіть не ганьбився би писати статтю з викладеними матеріалами,бо це зневага до суду,тиск на правосуддя та ще й розголошування без згоди сторін.Де таких Пітер-рясних вчать?Адвокат-обвинувач судді якийсь!В США-ліцензію на адвокатську практику б відібрали,а гонорар за статтю визнали б взяткою.
показати весь коментар
17.08.2019 21:04 Відповісти
Главное, чтобы сел на нары тот грымчак.
показати весь коментар
17.08.2019 21:17 Відповісти
Сторінка 4 з 4