4233 відвідувача онлайн
4 302 31

Главу Єврокомісії Юнкера госпіталізовано під час відпустки - його готують до операції

Главу Єврокомісії Юнкера госпіталізовано під час відпустки - його готують до операції

64-річний європейський політик, президент Єврокомісії, колишній прем'єр-міністр Люксембургу Жан-Клод Юнкер перервав свою відпустку через несподіване погіршення здоров'я. Його екстрено госпіталізували.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє пресслужба Єврокомісії.

Президенту Європейської комісії Жан-Клоду Юнкеру довелося скоротити свою відпустку в Австрії за медичними показаннями. Його було доставлено назад у Люксембург, де йому буде терміново проведено холецистектомію (хірургічне видалення жовчного міхура).

Жан-Клод Юнкер очолює Європейську комісію з 2014 року. 31 жовтня 2019 року закінчується термін його обрання, і його змінить на наступні п'ять років Урсула фон дер Ляєн із Німеччини. Юнкер згадував про свій намір відійти від політики.

Топ коментарі
+9
Ужас! При порошенко такого не было...
показати весь коментар
17.08.2019 21:24 Відповісти
+9
Кацапів і нашу совковату дико ковбасить від імені Мак-Кейна...
показати весь коментар
17.08.2019 21:53 Відповісти
+7
Главу Єврокомісії Юнкера госпіталізовано під час відпустки - його готують до операції - Цензор.НЕТ 4108
показати весь коментар
17.08.2019 21:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ужас! При порошенко такого не было...
показати весь коментар
17.08.2019 21:24 Відповісти
все виноват зеленский
показати весь коментар
17.08.2019 21:30 Відповісти
та не, юнкера.
показати весь коментар
17.08.2019 21:40 Відповісти
Главу Єврокомісії Юнкера госпіталізовано під час відпустки - його готують до операції - Цензор.НЕТ 4108
показати весь коментар
17.08.2019 21:43 Відповісти
Почему небыло-МакКейн вобще кыкнув.
показати весь коментар
17.08.2019 21:32 Відповісти
Кацапів і нашу совковату дико ковбасить від імені Мак-Кейна...
показати весь коментар
17.08.2019 21:53 Відповісти
І це ти вважаєш смішним? Нагадує кацапізм!
показати весь коментар
17.08.2019 21:38 Відповісти
А треба кожного кацапського алкоголічного щура оплакувати?
показати весь коментар
17.08.2019 21:42 Відповісти
)(уйло дав гроші на лікування і операцію
показати весь коментар
17.08.2019 21:28 Відповісти
Аггга, шаКАЛадки соевыя боком выходят, симулякр!!
🤑
показати весь коментар
17.08.2019 21:29 Відповісти
Кацап, Путин *****!
показати весь коментар
17.08.2019 22:16 Відповісти
Допился...
показати весь коментар
17.08.2019 21:30 Відповісти
Этот евроалкоголик , немало грошей выгреб с Украины . Падло .
показати весь коментар
17.08.2019 21:30 Відповісти
Ну шо тут скажешь? Я сильно обеспокоен...и не менее глубоко озабочен...меня настораживает этот посыл!
показати весь коментар
17.08.2019 21:34 Відповісти
Настораживает, что его заменит немецкое фон дер шлюхен.
показати весь коментар
18.08.2019 06:59 Відповісти
ЗЕля! Что ты творишь с людьми, то Меркель трясёт, то Юнкер загибается, ещё и Собор Парижской Богоматери сгорел к эбеням...
показати весь коментар
17.08.2019 21:35 Відповісти
І тільки упоротим 73%-м хохлам-манкуртам усе =ні па чьом=.
Поки що.
показати весь коментар
17.08.2019 21:36 Відповісти
43%
показати весь коментар
17.08.2019 21:42 Відповісти
Фокусник, а как можно уже после публикации своего комментария название ника и флажок менять?
показати весь коментар
17.08.2019 21:45 Відповісти
В Украине будет оперироваться - после медреформы медицина на наивысшем уровне!!!
показати весь коментар
17.08.2019 21:39 Відповісти
А мій сусід готує свого кота до операції.
показати весь коментар
17.08.2019 21:40 Відповісти
боже мой, что тут зебилята понаписали, причём тут зебил или порох, вы иногда выглядите нормальными, если лицо не видно конечно.

Главу Єврокомісії Юнкера госпіталізовано під час відпустки - його готують до операції - Цензор.НЕТ 4820
показати весь коментар
17.08.2019 21:41 Відповісти
Проверьте чем ручка его двери была намазана. Кремлевский старичок очень любит "новичок".
показати весь коментар
17.08.2019 21:41 Відповісти
через пупок виріжуть.
показати весь коментар
17.08.2019 21:42 Відповісти
Тепер також нові методи цієї операції. Мабуть у нього жовчний міхур з камінням.
показати весь коментар
17.08.2019 21:54 Відповісти
"Юнкер упоминал о своем намерении отойти от политики."

Пррально!!! Если работа мешает пьянке, то нахрена такая работа!!!
И нафиг нужен тот пузырь - печени расти мешает!!!
показати весь коментар
17.08.2019 21:42 Відповісти
https://censor.net/user/242437 тебе таки можно доверять в таких вопросах, опыт не пропьешь ...
показати весь коментар
17.08.2019 22:01 Відповісти
Навичьок, не ???
показати весь коментар
17.08.2019 21:50 Відповісти
не исключено ,что Соросы там с разными предстаителями в Минске да с феросплавными хозяевами - зятями на очереди...ижели взять в сравнении с Украиной и ее народом ,то Всевышний может вступится в тяжбу, и порешает мигом сие неподобство ....надоест ему издевательство над народом...
показати весь коментар
17.08.2019 22:26 Відповісти
Операция, на самом деле , не травматическая и малокровная - желчный пузырь удаляют лапороскопическим методом через небольшие надрезы. Пациент может ходить практически сразу после выхода из-под наркоза.
показати весь коментар
17.08.2019 22:33 Відповісти
Воспоминания о юнном президенте доконали старикашку...