10703 відвідувача онлайн

Окупанти від опівночі 4 рази обстрілювали українських військовослужбовців

Про це повідомив на брифінгу прессекретар Міноборони, полковник Дмитро Гуцуляк, інформує Цензор.НЕТ.

"За наявною інформацією, з початку поточної доби втрат внаслідок обстрілів з боку російсько-окупаційних військ серед наших героїв-захисників немає", - сказав він.

Гуцуляк зазначив, що вночі після опівночі зі стрілецької зброї були обстріляні захисники с.Піщевик Волноваського району Донецької області.

Вранці з боку с.Ужівка (колишнє Ленінське) на непідконтрольній території бойовики обстріляли з ручних протитанкових гранатометів українські позиції у с.Водяне Новоазовського району, а потім зі стрілецької зброї - позиції у с.Лебединське Волноваського району.

Також вранці з озброєння БМП, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї були обстріляні позиції Об'єднаних сил біля селища Новолуганське Бахмутського району Донецької області. "З метою збереження життя і здоров'я наших воїнів, захисники України застосували у відповідь піхотне озброєння, не порушуючи Мінські угоди, протягом 10 хвилин придушили ворожу збройну активність", - підкреслив Гуцуляк.

Топ коментарі
+6
При Пороху не порушуючи мінських домовленостей нормально подавлювали артилерією і рашики набагато меньше рипалися.
А при кукловодах зебіла - "пєхотнає вааружєніє".
показати весь коментар
18.08.2019 15:03 Відповісти
+2
применили наши оружие!!!
это первый и пока единственный случай... видно уж очень жарко было...
спасибо! спасибо что живые и что не даете себя отстреливать!!! лупаште от всей души!
показати весь коментар
18.08.2019 15:15 Відповісти
+2
Снова Зеленский наживается на войне.
показати весь коментар
18.08.2019 15:23 Відповісти

Завантаження...