9337 відвідувачів онлайн
1 799 44

Якщо вам відмовляють у вакцинації, пишіть, - Супрун

В.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун заявила, що тепер українці можуть поскаржитися на гарячу лінію Національної служби здоров'я, якщо їм відмовлять у вакцинації або скажуть, що в медустанові немає вакцин.

Про це Супрун написала в Facebook, передає Цензор.НЕТ.

За словами Супрун, Україна на 100% забезпечена вакцинами проти гепатиту B, туберкульозу, кору, епідпаротиту, краснухи, дифтерії, правця, коклюшу, поліомієліту та ХІБ-інфекції.

В.о. Мінохорони інформує, що існує тільки кілька причин і стану, за яких не можна вакцинуватися:

- Гостре захворювання, що супроводжується температурою понад 38,5 °С.

- Серйозна алергічна реакція.

- Вагітним не можна робити щеплення КПК і іншими "живими" вакцинами.

- БЦЖ не роблять, якщо дитина при народженні важить менше двох кг або має дефекти системи фагоцитозу, важкі порушення в імунній системі.

- ОПВ не вводиться, якщо людина має важкі форми імунодефіциту.

В інших випадках, на думку Супрун, щеплення робити не просто можна, але потрібно.

"Безкоштовна вакцинація за календарем щеплень - це право, реалізації якого ніхто не може перешкоджати", - написала в.о. міністра.

НСЗУ передаватиме нам усі звернення, аби ситуацію можна було змінити. І всі українці мали гарантований доступ до якісної медичної допомоги, вакцинації зокрема.

➡ Спростування поширених міфів про вакцинацію:http://bit.ly/2TxbA72
➡ Чому довіра до вакцин — це важливо:http://bit.ly/2Z5Djx4
➡ Календар щеплень: https://goo.gl/YTJs8x
➡ Де можна зробити щеплення:https://goo.gl/FFBfmV
➡ Список вакцин, які закуповує МОЗ України та їхня наявність у регіонах: http://bit.ly/2Vw6axv

Якщо вам відмовляють у вакцинації, пишіть, - Супрун 01
Якщо вам відмовляють у вакцинації, пишіть, - Супрун 02
Якщо вам відмовляють у вакцинації, пишіть, - Супрун 03

Топ коментарі
+12
Супрун, а куда жаловаться на взяточничество в медучреждениях, пьянство хирургов, врачебные ошибки и халатность, которые приводят к смерти пациентов. а такое встречается сплошь и рядом? А куда жаловаться на высокие недоступные цены на оперативное лечение, лечение онкозаболеваний и отсутствие страховой доступной медицины? Куда стучаться? Тебе в голову?
показати весь коментар
19.08.2019 12:28 Відповісти
+6
в наступному уряді точно неповинно бути таких нахабних і @бнутих ще й з приставками в.о.
показати весь коментар
19.08.2019 12:43 Відповісти
+6
наглая брехня
показати весь коментар
19.08.2019 13:07 Відповісти

Завантаження...