9598 відвідувачів онлайн
4 625 83

Голосіївський райсуд зобов'язав ГПУ закрити справу проти Богатирьової, прокуратура Києва оскаржить рішення

Голосіївський райсуд зобов'язав ГПУ закрити справу проти Богатирьової, прокуратура Києва оскаржить рішення

Голосіївський районний суд Києва зобов'язав Генеральну прокуратуру закрити справу стосовно колишнього віце-прем'єр-міністра, ексміністра охорони здоров'я Раїси Богатирьової.

Відповідне рішення було прийнято 14 серпня та оприлюднено в Єдиному держреєстрі, передає Цензор.НЕТ.

Як зазначається, адвокат ексміністра Дмитро Бєляєв просив закрити справу через відсутність доказів винності у вчиненні кримінального правопорушення і закінчення термінів досудового розслідування.

"Зобов'язати уповноваженого прокурора у кримінальному провадженні в найкоротший термін здійснити дії для закриття кримінального провадження", - йдеться в рішенні.

Визначення не підлягає оскарженню, набирає законної сили з моменту його проголошення і підлягає негайному виконанню.

Прокуратура столиці на фейсбук-сторінці прокоментувала повідомлення про рішення Голосіївського суду Києва: "20.08.2019 в ЗМІ була поширена інформація про прийняття Голосіївським районним судом м.Києва рішення за скаргою адвоката про зобов'язання уповноваженого прокурора закрити кримінальне провадження щодо ексчиновника МОЗ України, підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України".

У прокуратурі також зазначили, що: "орган досудового розслідування в цьому кримінальному провадженні знаходиться на території Дніпровського району столиці, у зв'язку з чим районний суд м.Києва не є уповноважений судом для ухвалення такого рішення".

Крім того, судове засідання проведено без представника прокуратури і без вивчення матеріалів провадження.

Виходячи з вищевикладеного, столична прокуратура після отримання рішення Голосіївського райсуду м.Києва, яке поки не надійшло, представить ​​на нього апеляційну скаргу.

Голосіївський райсуд зобовязав ГПУ закрити справу проти Богатирьової, прокуратура Києва оскаржить рішення 01

Нагадаємо, щодо Раїси Богатирьової розслідується справа про заволодіння чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах.

Топ коментарі
+13
Через дамбаську акушерку люди тепер бояться вакцинувати дітей.
показати весь коментар
20.08.2019 20:07 Відповісти
+12
Народ!!! Судя по всему не будет толку с судей! Может скинемся да наймем чистильщика, уборщика , пусть по убирает с нашей страны всяких богатыревых и судей которые закрывают глазки на подобное! И дешевле будет оптом и навсегда ! ОБНУЛИТЬ! 00000000000000000000000000000000000000000000000000000000......
показати весь коментар
20.08.2019 20:11 Відповісти
+11
Ну и фото! Будто гюрза на тебя с фото смотрит или гадюка . второе наверное будет точнее и внешне и внутренне.... фу - какая неприятная внешность!
показати весь коментар
20.08.2019 20:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Через дамбаську акушерку люди тепер бояться вакцинувати дітей.
показати весь коментар
20.08.2019 20:07 Відповісти
Ну и фото! Будто гюрза на тебя с фото смотрит или гадюка . второе наверное будет точнее и внешне и внутренне.... фу - какая неприятная внешность!
показати весь коментар
20.08.2019 20:07 Відповісти
Там один ботокс и подтяжки.
показати весь коментар
20.08.2019 20:08 Відповісти
Ябывдул...
показати весь коментар
20.08.2019 20:10 Відповісти
Ты что свой вдув на помойке нашел? Кто ее е....., когда мои собаки на охоте?
показати весь коментар
20.08.2019 20:46 Відповісти
Не, ну я ж в хорошем смысле...
показати весь коментар
20.08.2019 20:58 Відповісти
Один казав:"Кака я адвраціцьєльная рожя!"
показати весь коментар
20.08.2019 22:08 Відповісти
райка-тюнінг вирішила в Україну припертися? Ну звісно,влада змінилася! При Порохові такого не було...
показати весь коментар
20.08.2019 22:08 Відповісти
Еще одна зюзепобеда!
показати весь коментар
20.08.2019 20:08 Відповісти
на нее дело завели в 2014, кто 5 лет мешал ее посадить?
показати весь коментар
20.08.2019 20:10 Відповісти
Но дело то не прекращали!
показати весь коментар
20.08.2019 20:11 Відповісти
толку то с того!
показати весь коментар
20.08.2019 20:13 Відповісти
А ты попробуй посади кого то с такими судами
показати весь коментар
28.08.2019 00:43 Відповісти
Пареможище!
показати весь коментар
20.08.2019 20:10 Відповісти
Узколобый, ты не напрягай свою единственную извилину, а - то лопнет.

Параша посадил 8200 атовцев-добробатов. а на 20 100 завёл уголовные дела.
https://youtu.be/YcFfIw4qhSc
Запомни, тупота, реформу И НАЗНАЧЕНИЕ СУДЕЙ шокопараша проводил под своим ЛИЧНЫМ контролем... другое дело что дебилу узколобому не хочется это замечать...
показати весь коментар
20.08.2019 21:07 Відповісти
Толстозадый, пукни и уймись. Вы, зелебобики, все, что происходило плохого при Порохе, и, даже до Пороха приписывали Пороху. Так что теперь утритесь и терпите.
До этих судов реформа должна была дойти в 2019-2020 году. При зюзе, я смотрю, до этих судов реформа так и не дойдет - богдан с портновым не допустят. Это ж на их соратников заведенные дела прекращают!
показати весь коментар
20.08.2019 21:13 Відповісти
Лизатор, ты меня никогда не видел. а по инерции брешешь про толстый зад ...ты - гнида по факту рождения. Ваша брехня до выборов привела к тому что вы всем парашным скопом отсосали 2 раза на выборах, но выводов не сделали, вижу понравилось, ничо будете отсасывать всей кодлой весь срок Зелёного. Счастливого заглота.
показати весь коментар
20.08.2019 21:17 Відповісти
Пост типичного зелебобика, у которого не осталось аргументов. Спи, толстозадик, и не пукай.
показати весь коментар
20.08.2019 22:05 Відповісти
не,это пэтепобеда.пэтя своих не трогал.всё ждали истечения сроков дос.расследования.вот и закрыли дело.
показати весь коментар
20.08.2019 21:11 Відповісти
Блеск! И не чета куртизанкам!
показати весь коментар
20.08.2019 20:09 Відповісти
Тепер можна і в Україну.
показати весь коментар
20.08.2019 20:09 Відповісти
Фантомас возвращается.
показати весь коментар
20.08.2019 20:13 Відповісти
ну все таки когда федорович появится?)) думаю к новому году прилетит
показати весь коментар
20.08.2019 20:11 Відповісти
Непременно прилетит. Йолку ставить.
показати весь коментар
20.08.2019 20:58 Відповісти
Народ!!! Судя по всему не будет толку с судей! Может скинемся да наймем чистильщика, уборщика , пусть по убирает с нашей страны всяких богатыревых и судей которые закрывают глазки на подобное! И дешевле будет оптом и навсегда ! ОБНУЛИТЬ! 00000000000000000000000000000000000000000000000000000000......
показати весь коментар
20.08.2019 20:11 Відповісти
А это не призыв ли к... я призывов страсть как боюсь...
показати весь коментар
20.08.2019 20:39 Відповісти
Я теж боюся пристрастей.
показати весь коментар
20.08.2019 22:11 Відповісти
Информация к размышлению. Судья граждане Украины, портнов, богатырёва, ефремов, бойко,медвечук, рабинович и т. д. тоже граждане Украины. Думай тэ почему хреново живём .
показати весь коментар
20.08.2019 20:16 Відповісти
Комон зелібоби, не зупиняйтеся..Суки!
показати весь коментар
20.08.2019 20:17 Відповісти
Суды реформировал карамелькин,так ,что дякувати в козин.С банковой славо богу улетел пинком под зад.
показати весь коментар
20.08.2019 20:20 Відповісти
До манды ваши сьезды. Губаревцы уже 100 дней у руля, а Обама продолжает гадить в подьездах, не, стрелочник? Всему виной папиредники, скажи?
показати весь коментар
20.08.2019 20:30 Відповісти
О как новая власть вцепилась в "карамелькины суды". И не оторвёшь.
показати весь коментар
20.08.2019 20:35 Відповісти
Да нет это петя дул пьяные щечки,какая "успешная" судова рехформа,теперь кушайте не обляпайтесь.Зеля тут таки как раз не причем.
показати весь коментар
20.08.2019 20:39 Відповісти
Зачем он (Зеля) приглашал к себе секретарей Высшего Совета Правосудия (ВСП) и членов дисциплинарной палаты?
показати весь коментар
20.08.2019 20:50 Відповісти
Какое это имеет отношение к петиной "рехформе"?
показати весь коментар
20.08.2019 21:00 Відповісти
Суды руководствуются законом, который приняли при януковоще.
показати весь коментар
20.08.2019 20:49 Відповісти
В раде была соевая коалиция 5 лет,нужно было менять заколны овощза,а не грабить страну одев вышиванки.Так ,что мимо.
показати весь коментар
20.08.2019 21:00 Відповісти
Голосеевский суд насыщен ватой
показати весь коментар
20.08.2019 20:18 Відповісти
бачу голобородько вже реформував порошеновські суди
показати весь коментар
20.08.2019 20:21 Відповісти
Новые реформированные суды зеленского.

https://censor.net/news/3143706/pered_rassmotreniem_voprosa_ob_otstranenii_glavy_oask_vovka_dva_chlena_vysshego_soveta_pravosudiya_poseschali
показати весь коментар
20.08.2019 20:27 Відповісти
а реформирован муд одной из 100500 рехВорм великоворюжного рошена))))
показати весь коментар
20.08.2019 20:37 Відповісти
забудь, всё в прошлом.
показати весь коментар
20.08.2019 21:19 Відповісти
надеюсь и он и гепа с дупой и трушок)))
показати весь коментар
20.08.2019 21:32 Відповісти
Брехня. Суды подчиняются структуре созданой шоколадной парашей ВРП, туда же именно шоколадный посадил своих людей и до сих пор эта падла делает подлянки с их помощью.
А брехливая гидота типа этого ника "богдан"(чма по своей сути) просто тупо брешет.
Люди Порошенка беруть під контроль Вищу Раду Правосуддя,

https://youtu.be/iWCyIlrIfak

Так-то, шокодупер...
показати весь коментар
20.08.2019 21:24 Відповісти
кацапчик будет что-то мне рассказывать, всё поменялось 21.04.2019.
показати весь коментар
21.08.2019 11:38 Відповісти
Ты брешешь с ходу и обо всём, вот ублюдок ... Слышь, дегенерат, я украинец, это раз.
Во вторых я тебе ничего не рассказываю. клал я на тебя с прибором... я дал общеизвестную инфу , усёк, узколобый ?
показати весь коментар
21.08.2019 20:07 Відповісти
иванов украинец, хахаха. Может ты малорос? В это я поверю
показати весь коментар
21.08.2019 21:38 Відповісти
как или за сколько его можна было закрыть????????????????
показати весь коментар
20.08.2019 20:32 Відповісти
Нынче, батенька, расценки упали. Нынче большой, знаете ли, объём идёт. На объёме делают нынче, при этой власти, большие деньги.
показати весь коментар
20.08.2019 20:55 Відповісти
Они все страшные министры минздрава как и все наше здравохранение..
показати весь коментар
20.08.2019 20:34 Відповісти
нормально - муд во всей красе)))
показати весь коментар
20.08.2019 20:36 Відповісти
Жесть........Сколько тон ботокса в этой «даме»?............😬
показати весь коментар
20.08.2019 20:43 Відповісти
Минимум половина бюджета МОЗ Украины.
показати весь коментар
20.08.2019 20:51 Відповісти
😂
показати весь коментар
20.08.2019 20:53 Відповісти
Поздравляю! От всей души поздравляю дятлов. Дятлов проголосовавших за шоблу зелено-кало-региАнальных ублюдков.
показати весь коментар
20.08.2019 20:50 Відповісти
Голосіївський райсуд зобов'язав ГПУ закрити справу проти Богатирьової, прокуратура Києва оскаржить рішення - Цензор.НЕТ 8684
показати весь коментар
20.08.2019 20:52 Відповісти
Оп-ля, и этот тут , шокодуполиз.
Что, научился печатать плакатики ? А ну-ка вот об этом напечатай. гидота парашная .

Параша посадил 8200 атовцев-добробатов. а на 20 100 завёл уголовные дела.
https://youtu.be/YcFfIw4qhSc
"Добровольцы".
https://youtu.be/ax6BAZTSXfU
Суд над комбатом батальйону Айдар : https://youtu.be/2eHgjDUuGH8

И освобождал его ...сам обоссавшийся югик-картаус: https://youtu.be/kwuYvXrD2JQ

Вот это рехвормы : особенно по освобождению от незаконного освобождения, а как тебе свинарчуковско-мародёрская рехворма, а насировская, а розенблатская, а рехворма по организации "сеток" на выборах ?
Шокопараша уже устроил свинарчука директором "Богдана":
Свинарчук-старший восстановился в должности директора "Богдана": оборонки было мало

https://znaj.ua/ru/politics/244425-svinarchuk-starshiy-ponovivsya-na-posadi-direktora-bogdana-oboronki-bulo-malo
показати весь коментар
20.08.2019 21:13 Відповісти
Зараз ті,хто 5 років звинувачували гниду рошеновску в здачі націнтересів,переконалися,шо не марно звинувачували.
показати весь коментар
20.08.2019 21:21 Відповісти
Та ясно, що зебіли винні, а хто проводив судову реформу ? До чого тут зе і зебіли, якщо судову реформу ініціював, підготував, проводив, забеспечував її виконання саме парашенко ?
В травні 2014 року президентом України було обрано Петра Порошенка, в передвиборчій програмі якого реформування судової системи визначалося як одне з ключових завдань.Судова реформа вимагала внесення змін до Конституції України, а також до низки законів, пов'язаних із системою судочинства. Розробкою змін до Основного Закону зайнялася Конституційна Комісія, створена указом президента в квітні 2015 року.
показати весь коментар
20.08.2019 21:03 Відповісти
Голосіївський райсуд зобов'язав ГПУ закрити справу проти Богатирьової, прокуратура Києва оскаржить рішення - Цензор.НЕТ 2028
показати весь коментар
20.08.2019 20:50 Відповісти
Голосіївський райсуд зобов'язав ГПУ закрити справу проти Богатирьової, прокуратура Києва оскаржить рішення - Цензор.НЕТ 4557
показати весь коментар
20.08.2019 21:06 Відповісти
...по спині колякою...
показати весь коментар
20.08.2019 22:35 Відповісти
Ще одне підтверження судової вакханалії по українськи.
показати весь коментар
20.08.2019 20:52 Відповісти
Відригується лихом петрикова судова реформа
показати весь коментар
20.08.2019 20:53 Відповісти
Глазки пусть, бл*дь, протрут. Красотка же на своей предыдущей должности накралась по полной. Её же и за руку схватили. А теперь что? Талоны на усиленное питание? Твою мать!
показати весь коментар
20.08.2019 20:54 Відповісти
Які талони? Вона і без них таку пику собі насмоктала.
показати весь коментар
20.08.2019 21:03 Відповісти
Да ладно накрала...
Эта сс-ка 2 года тендера не проводила...
На ней думаю не один десяток смертей недождавшихся лекарств тяжелобольных.
показати весь коментар
21.08.2019 00:30 Відповісти
"...закрыть дело по причине отсутствия доказательств виновности в совершении уголовного правонарушения и истечении сроков досудебного расследования." Источник: https://censor.net/n3143893

А сколько раз госпожа Богатырева пришла на допрос в ГПУ? Как следователь мог качественно провести расследование?
Складывается впечатление, что у каждого чиновника есть свой собственный карманный суд.
показати весь коментар
20.08.2019 20:57 Відповісти
Барижний продажний суд виносить барижні рішення.Судді повинні сидіти.
показати весь коментар
20.08.2019 21:00 Відповісти
муды тоже живуи по-новому как бпп и **********)))
показати весь коментар
20.08.2019 21:39 Відповісти
Як Порошенко провалив судову реформу, і що має зробити майбутній президент Наприкінці позаминулого року Порошенко ліквідував кількасот місцевих і апеляційних судів і формально створив замість них нові. Але серед них не було, наприклад, https://www.pravda.com.ua/articles/2019/02/5/7205839/ Окружного адміністративного суду Києва - одного з найбільш одіозних у країні, який відсторонив Супрун і поновив Насірова.Випадковість? Радше ні.Нам достеменно відомо, що в його адміністрації знали, що це за суд, і навіть висловлювали думку, що такі суди варто ліквідувати як "лідерів соціалістичного змагання" з корупції. Але щось стало на заваді.І це далеко не єдиний випадок.Так само Порошенко після Революції Гідності не відкликав призначених Януковичем суддів Конституційного Суду, які допомогли тому узурпувати владу. А нещодавно https://www.pravda.com.ua/news/2019/02/26/7207773/ КС визнав неконституційною статтю про незаконне збагачення.https://www.pravda.com.ua/articles/2019/03/14/7209169/ Судова реформа: що має зробити новий президент
показати весь коментар
20.08.2019 21:01 Відповісти
Схожа на повалійшу,на герман і всіх тих шльондр з ригионів,які шкіру на дупі замовляли натягувати одному і тому пластичному хірургу
показати весь коментар
20.08.2019 21:27 Відповісти
почему-то все украинские районные суды ведут себя как обычные продажные блди, без роду-племени.. за что украинцы платят им, вредителям-паразитам, зряплату?
показати весь коментар
20.08.2019 21:31 Відповісти
То, за что шоколадную парашу выгнал Ющ в 2004 году,
https://youtu.be/MUKZsJ9SBaE

педро реализовал за годы своего правления сполна и создал преступную организацию узурпировав власть.

Надеюсь Зе оценит его труды.
показати весь коментар
20.08.2019 21:31 Відповісти
портнова надо депортировать в Сантьяго - пускай Анды исследует...или в Тибет -там тоже интерестно..))
показати весь коментар
20.08.2019 21:54 Відповісти
Да здравствует украинский суд, самый подкупный суд в мире! Ура!
показати весь коментар
20.08.2019 22:15 Відповісти
Страна зеленеть,плесенью начала покрываться. Петя был плохой, но куча регионалов сбежала со страны. Пришла зелень,и вся шваль начиная с коломойского, портного,конного спортсмена онищенко и т.д. Скоро и Виктор Ыедорович решением оболонского суда в межигорье заедет и на престол сядет.
показати весь коментар
20.08.2019 22:23 Відповісти
Я вас дуже прошу,тільки нікому не кажіть,що в нашій країні є суд,бо з вас будуть сміятись...
показати весь коментар
20.08.2019 22:34 Відповісти
Ну очень субъективно. Присмотритесь на фото---у ней глаза гадюки---степной! Та лучше уши Супрун смотреть. А там смотреть как то бздошно или мерзко!
показати весь коментар
20.08.2019 22:36 Відповісти
https://twitter.com/13Hellis_13 Hellis‏ @13Hellis_13
то есть свой собственный завод фальсификата лекарственных препаратов и коррупция в откатах с каждого тендера - это уже не преступление...
показати весь коментар
20.08.2019 23:07 Відповісти
Богатырева давала разрешение на применение водометов против Майдана в 20-градусный мороз. Она приказывала главврачам сдавать раненых майдановцев мусорам вместо оказания медпомощи. Сколько на ее совести смертей?
показати весь коментар
20.08.2019 23:31 Відповісти
Ну шо .. во всем опять виноват Порошенко???
показати весь коментар
28.08.2019 16:50 Відповісти