4504 відвідувача онлайн
30 800 518

Трамп заявив, що хоче бачити Росію в G7

Трамп заявив, що хоче бачити Росію в G7

Президент США Дональд Трамп підтримав ідею повернення Росії в G7 у Велику Сімку, звідки її було виключено після окупації Криму та підтримки терористів на Донбасі.

Про це американський лідер заявив на зустрічі з президентом Румунії Клаусом Йоганнісом в Білому домі, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Я думаю, більш доцільним було б, щоб Росія була там (у G7 - РЕед.)", - сказав Трамп.

Ця заява Трампа прозвучала незадовго до чергового саміту G7. Зустріч лідерів країн-членів G7 - Франції, Німеччини, Великої Британії, Італії, Канади, США та Японії - відбудеться з 24 до 26 серпня в Біарриці (Франція).

У червні 2018 року на попередньому саміті G7 - в Канаді - Трамп уже пропонував повернути РФ в G7, однак лідери низки інших країн "Групи семи" тоді не підтримали цю ідею.

Після саміту Трамп знову наголошував, що хотів би бачити Росію в складі цього клубу. "Ви запитали, чи хотів би я бачити Росію в складі групи. Я кажу, що хотів би бачити Росію в складі G8", - говорив він в ефірі телеканалу CNN.

"Я думаю, що буде краще, якщо Росія увійде до складу (групи восьми - Ред) ніж, якщо її там не буде", - додав Трамп.

Топ коментарі
+80
Внешняя политика удалась новому президенту Украины !!!

Шо там следующее?

Оборона ?
показати весь коментар
20.08.2019 22:22 Відповісти
+73
Трамп заявил, что хочет видеть Россию в G7 - Цензор.НЕТ 5102

как нам не хватает тебя Джон Маккейн!!!
показати весь коментар
20.08.2019 22:29 Відповісти
+72
Оборона тоже уже удалась...14-0 в пользу орков уже...и похоже что это не предел...обстрелы каждый день...
показати весь коментар
20.08.2019 22:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 6 з 6
Дурнувата руда мавпа.
показати весь коментар
21.08.2019 21:31 Відповісти
https://twitter.com/vysotskys

Serhii Vysotskyi
@vysotskys Прекрасна жорстка заява Зеленського щодо можливого поверненння Россії до G7. Ааа, ні. Немає. Можливо після літніх корпоративів...

https://twitter.com/UKRop_za_bugrom
https://twitter.com/UKRop_za_bugrom

UKROP Забугорный

@UKRop_za_bugrom

Вже з'явився гнівний ролик Зеленського в адресу Трампа і Макрона? Що в таких випадках підказує серіал "Слуга народу"?
показати весь коментар
21.08.2019 23:00 Відповісти
На жаль світова політика базується не на скаргах тих, кого скривдили чи ненароком на голову наступили. Догори їхні зойки не долинають. В природі переважає право сильного. Немічні не можуть нав'язувати свої правила і забаганки сильним.
В Україні є кілька багатих сімей, деякі з них навіть робили щедрі фінансові вливання на рахунки західних державних політичних діячів, які підтверджували, своєю прихильністю до українських благодійників, гіпотезу, що гроші не пахнуть.
Повірити в те, що в світі мало поінформовані про аромат грошей з України надзвичайно важко, як і в те, що когось особливо турбує її доля.
показати весь коментар
21.08.2019 23:26 Відповісти
Михайло , в світовій політиці повині бути професіонали , а не делітанти ..і зв'язки ...Китай сильніший за Рашку і ніхто його не запрошує ..Просрали професіоналів тепер шукаете виних ..., ви вині , ті хто клоуна вибрав ...
показати весь коментар
22.08.2019 01:51 Відповісти
Наверное трамп и путин вместе будут делить скамью подсудимых и макарону - макрону тоже достанется
показати весь коментар
21.08.2019 23:38 Відповісти
Україна не спромоглася хоча б одного авторитетного злодія посадити за весь час свого існування, а всіх інших, хто за її межами, посадить обов'язково.
показати весь коментар
21.08.2019 23:53 Відповісти
А що з Юлею би посадила ?? Не сміши ...,
показати весь коментар
22.08.2019 01:52 Відповісти
А кто судить осмелится?
показати весь коментар
22.08.2019 06:52 Відповісти
тролить Меркель-ти Україні-Мінск за трубу в обхід замість допомоги,а я маю за шакалом по тайзі бігати?Хай краще до мого куска мяса,що висить у відкритій клітці,йде.
показати весь коментар
22.08.2019 00:44 Відповісти
1) World capital, business circles did not trust any of the former Presidents as much as Trump.
2) Never have NATO allies paid so much to the treasury as under Trump.
3) A wall with Mexico is being built.
4) The tax rate is reduced from 35 to 21%
5) Economic growth increased from 2 to 3.4%
6) Unemployment reduced from 4 to 3.5%
показати весь коментар
22.08.2019 03:04 Відповісти
Пиши на нормальном, бусурманин.
показати весь коментар
22.08.2019 06:54 Відповісти
Вибачте,маю одну ваду-не вмію спілкуватися з козлами:
1) Фінансовий світ, ділові кола не довіряли жодному з колишніх президентів так , як Трампу.
2) Ніколи союзники по НАТО не платили стільки в скарбницю, як за Трампа.
3) Будується стіна з Мексикою.
4) Ставка податків знижена з 35 до 21%
5) Економічне зростання збільшилося з 2 до 3,4%
6) Безробіття знизилося з 4 до 3,5%
показати весь коментар
22.08.2019 14:07 Відповісти
Я не экономист, и по данной теме своего эксклюзивно-умного мнения, не имею, только то, что читаю. А читаю я о том, что финансовое благополучие США, во многом, из-за повышения доходов от увеличения таможенных ставок. В США сильный финансовый сектор, все-таки ФРС, МВФ, и станок у американцев, а вот с производством, проблемы. США потребляют в два раза больше, чем производят (меджик, сэр) Тот же Китай, продает в США товаров на пол-триллиона долларов, а покупает в 10 раз меньше. Откуда у американцев деньги на покупки? Ну понятно, станок, навязывание своих товаров, типа "Пэтриот", СПГ, Ф-35, душат "Хуавей". Я для интересу, будучи в Америке, зазырил ассортимент одежды, 70% - Китай.
Объективно - надо смотреть прогрессию. Еще 20 лет назад (ничтожное для истории время) США могли убивать президентов (Саддам, Хусейн), забрать нефтянку, и монетарное золото Ирака, бомбить Югославию.... Все поменялось. В Сирии - пендель, в Венесуэле - пендель, В КНДР - пендель, В Гренландии - пендель, в Гибралтаре - пендель, по СП2 - пендель. Так ведь и привыкнуть можно.
Я мог переехать в США, лет 20 назад, родственники там живут, но не мое.
показати весь коментар
22.08.2019 20:10 Відповісти
А зря-мои вон переехали и не жалеют даже что там 12-лет на ЯК-40,а здесь-на такси.Вся ваша хрень от срутв-туфта.Доллар-ам.валюта-ты взял под залог у всемирного банка-раздал соседям-твой долг от этого не уменьшился,но тебе все должны.А пришло какое то х"ло-должников твоих ограбило,оккупировало,как Ирак Кювейт и ты будешь наблюдать?До поры,до времени-по счетам платить всё равно придётся!
показати весь коментар
22.08.2019 20:43 Відповісти
Лафа не может быть вечной. Похмелье будет горьким..
показати весь коментар
22.08.2019 21:25 Відповісти
"Трамп заявил, что хочет видеть Россию в G7" - https://www.obozrevatel.com/abroad/opasno-i-pozorno-tramp-oskorbil-evreev-i-popal-v-gromkij-skandal.htm?utm_source=yxnews&utm_medium=desktop Глава Белого дома заявил, что голосование за демократов (против республиканцев) - это, по его мнению, проявление "нелояльности к еврейскому народу и Израилю".
показати весь коментар
22.08.2019 07:46 Відповісти
Сторінка 6 з 6