8243 відвідувача онлайн

Трамп і Макрон домовилися повернути Росію в G8 наступного року, - CNN

Трамп і Макрон домовилися повернути Росію в G8 наступного року, - CNN

Президент США Дональд Трамп і його французький колега Еммануель Макрон домовилися запросити Росію на саміт G7 ("Великої сімки") в 2020 році.

Про це повідомив американський телеканал CNN, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду.

"Трамп і Макрон поговорили телефоном сьогодні і погодилися з тим, що вони хочуть запросити Росію на G7 наступного року, заявив представник адміністрації. Очікується, що Трамп торкнеться цієї теми зі світовими лідерами", - пише видання.

Зазначається, що "саме Макрон запропонував запросити Росію на зустріч наступного року і Трамп погодився".

Раніше Трамп заявив журналістам, що він би підтримав повернення Росії до групи країн з найбільш розвиненою економікою, якби було висловлено таку пропозицію.

Саміт G7 в 2020 році будуть приймати Сполучені Штати.

Росія брала участь у самітах неофіційного клубу найрозвиненіших країн світу з 1997 року. Країни G7 відмовилися від формату "Великої вісімки" в березні 2014 року через російську окупацію Криму. У G7 входять сім країн: США, Канада, Велика Британія, Німеччина, Франція, Італія і Японія.

Топ коментарі
+71
Як тільки Порох пішов, увесь світ здихнув полегшено, особливо Моржовія. Українці обміняли суб"єктність своєї держави на серіал Свати, з чим їх і вітаю. Ви зробили це разом!
показати весь коментар
21.08.2019 09:46 Відповісти
+63
це треба зебілам подякувати..
показати весь коментар
21.08.2019 09:46 Відповісти
+55
Был бы Порох, он бы им это не позволил, они Пороха боялись .
показати весь коментар
21.08.2019 09:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
Рассчитывать нужно только на себя, не какой добрый дядя не будет решать наши проблемы
показати весь коментар
21.08.2019 12:04 Відповісти
А чего удивляться-то? Народ большинством выбрал "партию мира", построившую предвыборную кампанию на критике "партии войны". Второе место в ВР получил откровенный рашист. ПреЗедент - просто клоун, его даже Эрдоган тролит.

В Вашингтоне и Брюсселе совсем не идиоты сидят - они на это посмотрели и подумали - оно нам надо? Если так хотят мира, то пусть его получат. Видно им суверенитет не сильно нужен. Пора мириться с рашкой, смысла конфликтовать дальше просто нет. Нет смысла, понимаете? Ради кого?
показати весь коментар
21.08.2019 12:29 Відповісти
Сдача национальных интересов Украины на всех фронтах. Каждый день. А еще не начала даже "работать" З(е)Рада.
показати весь коментар
21.08.2019 12:40 Відповісти
Ще візміть в G7-- Алькаїду ,Хамас, Талібан ... Не но, Вагнеровців берете , то і тіх заберайте Боже які кретини !
показати весь коментар
21.08.2019 13:04 Відповісти
Весьмирснами
показати весь коментар
21.08.2019 13:17 Відповісти
Был.
Но ******* всё просырает...
показати весь коментар
21.08.2019 13:51 Відповісти
Видимо и на мелкого шибздика Эмика нашелся у х_йла компромат. Рыжий давно как уже на сковородке бьется..
показати весь коментар
21.08.2019 13:52 Відповісти
Дограєтесь з ******,як з Гітлером.
показати весь коментар
21.08.2019 14:15 Відповісти
СКОТЫ !!!
показати весь коментар
21.08.2019 14:23 Відповісти
Зебилоиды просрали Украину. 73% ненужной биомассы в стране.
показати весь коментар
21.08.2019 15:28 Відповісти
Печально, но все к этому идет..Здается,что следующим шагом лягушатников,колбасников и почему-то примкнувшим к ним дяди Сэма будет признание п-острова за рашей,а полууголовную донбассню подкинут на содержание Неньки...
показати весь коментар
21.08.2019 17:30 Відповісти
А вам не кажется что у вас мания величия - думать что Зеленский (или Порошенко) может влиять на решения Трампа и Макрона???
показати весь коментар
21.08.2019 23:25 Відповісти
До 20 щедалеко , але для Путіна 20 це шанс , бо незнати , що буде в 21 ...які дії Української дипломатії ? Хто саме приставляе цю дипломатію??
показати весь коментар
22.08.2019 02:48 Відповісти
95 квартал можна задіяти ...Зеленського ж вибрали , щоб ржати .., то чо ніхто не сміеться ?? Ржіть .. ха ха ха