5271 відвідувач онлайн
13 237 182

Штрафи для власників "євроблях" набули чинності, - ДФС

Штрафи для власників

Із 22 серпня 2019 р. вводяться нові штрафні санкції за порушення під час переміщення транспортних засобів у митних режимах тимчасового ввезення та транзиту.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє пресслужба Державної фіскальної служби.

"До цього часу власники автомобілів з іноземною реєстрацією мали змогу оформити свої автівки та уникнути таких штрафів. Саме з цієї метою і було відтерміновано до серпня запровадження посиленої адміністративної відповідальності за порушення під час ввезення транспортних засобів", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що загалом із 23 лютого цього року, коли закінчився пільговий період із застосування пониженої ставки акцизного податку для розмитнення автівок, по 18 серпня 2019 року було оформлено 107,6 тис. транспортних засобів, за які сплачено майже 7,7 млрд грн. З цієї кількості майже 3,9 тис. - це автівки, які були ввезені на митну територію України з 1 січня 2015 року до набуття чинності нових правил ввезення таких автомобілів та перебували у митних режимах тимчасового ввезення або транзиту. За їхнє оформлення сплачено 339 млн гривень.

"За пільговий період із 25 листопада 2018 року до 22 лютого 2019 року митницями ДФС оформлено понад 218 тис. транспортних засобів, за які сплачено 13,6 млрд грн. З них 140 тис. – авто з іноземною реєстрацією, які були ввезені на митну територію України з 1 січня 2015 року до набуття чинності нових правил ввезення таких автомобілів та перебували у митних режимах тимчасового ввезення або транзиту, за які сплачено майже 8,7 млрд гривень", - йдеться в повідомленні.

У відомстві нагадали, що за новими правилами у разі перевищення строку доставки транспортних засобів особистого користування та комерційного призначення від 20 до 30 діб передбачено штраф у розмірі 85 тис. грн. Якщо строк перевищено більш ніж на 30 діб, а також у разі втрати або розкомплектування ТЗ розмір штрафу сягатиме 170 тис. грн або конфіскація таких авто.

Аналогічні розміри штрафів і в разі перевищення строків тимчасового ввезення транспортних засобів особистого користування та комерційного призначення. Так, перевищення від 20 до 30 діб – сума штрафу становитиме 85 тис. грн, понад 30 діб, також у разі втрати або розкомплектування ТЗ – 170 тис. грн або конфіскація.

Крім цього, передбачено відповідальність за передачу транспортного засобу особистого користування, тимчасово ввезеного на митну територію України чи поміщеного в митний режим транзиту, у володіння або розпорядження іншій особі, а також використання такого ТЗ у комерційних цілях. За таке порушення доведеться сплатити штраф у розмірі двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 34 тис. грн.

Нагадаємо, 25 листопада набули чинності закони № 8487 та № 8488 про акцизи на легкові автомобілі, а також про посилення контролю над переміщенням і використанням автомобілів на іноземній реєстрації.

Як повідомлялося раніше, Президент України Володимир Зеленський ініціював законопроєкт про відтермінування штрафних санкцій на три місяці за несвоєчасне розмитнення автомобілів на єврономерах.

Зі свого боку заступник глави Офісу Президента Руслан Рябошапка також заявляв, що штрафи для власників "євроблях" відтермінують ще на три місяці. Тоді він нагадав, що Президент Володимир Зеленський вносив до Верховної Ради VIII скликання відповідний законопроєкт, але депутати його не прийняли. Цей законопроєкт, за його словами, буде ухвалено Радою IX скликання.

Тоді ж Рябошапка розповів, що хоча формально штрафи за "євробляхи" набувають чинності 22 серпня, у поліції немає доступу до митних баз, тому вони не можуть знати, чи порушив автомобіль терміни в'їзду чи ні. Тобто зупиняти "євробляхи" поліція право має, а штрафувати де-факто не може.

Топ коментарі
+18
Штрафи для власників "євроблях" набули чинності, - ДФС - Цензор.НЕТ 4091
показати весь коментар
22.08.2019 10:52 Відповісти
+15
ета шо же палучаєца нас кінулі за шо жє ми галасавалі назло баригє
показати весь коментар
22.08.2019 10:59 Відповісти
+14
https://twitter.com/gsl2k10 Michael Avrinsky‏ @gsl2k10 https://twitter.com/gsl2k10/status/1162272088670924802 16 авг.

Вот это встрял мужик

Штрафы для владельцев "евроблях" вступили в силу, - ГФС - Цензор.НЕТ 8438
показати весь коментар
22.08.2019 10:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Стань на консульський облік в Польщі та й заїжджай на період відпустки, а якщо ти туда поїхав трускавки збирати, то пардон. Я в Іспанії, наприклад, не можу їздити на авто з українською реєстрацією, бо у мене є дозвіл на працю
показати весь коментар
22.08.2019 13:28 Відповісти
каким боком консульский учет к растаможке?!! по новому закону Украинец не может вообще заехать в Украину на еврономерах и похеру на консульском ты учете или нет!!
показати весь коментар
22.08.2019 13:32 Відповісти
Точно, там завдаток тепер треба залишати у розмірі вартості розмитнення, ужесточили якраз через бляхерів, раніше до 60 днів під зобов'язання виїхати було, я по ПМЖ їжджу в мене проблем нема.
показати весь коментар
22.08.2019 13:37 Відповісти
ну так я про это и писал Поляк может заехать Итальянец может, а Украинец не может! отсюда вопрос страна Украина она для кого для Украинцев или для Поляков?!! почему Украинцы в своей стране имеют в данном случае прав меньше чем иностранцы? мы чего строим то ?!!
показати весь коментар
22.08.2019 13:41 Відповісти
От і подякуй хитрожопим бляхерам і їх схемам які довели ситуацію до того, що людина яка дійсно працює за кордоном тепер не може приїхати у відпустку в Україну на власному автомобілі.
показати весь коментар
22.08.2019 13:43 Відповісти
ХА ХА ХА
так может давай твою логику распространим на все нарушения
-людей ножами режут? РЕЖУТ! ЗАПРЕЩАЕМ НОЖИ А ВСЕ КТО ПРОТИВ ДОЛЖНЫ СКАЗАТЬ СПАСИБО ТЕМ КТО РЕЖИТ ЛЮДЕЙ НОЖАМИ!

-нарушения в пользовании электропроводкой есть? ЕСТЬ ! ЗНАЧИТ ДА ДА ДА ЗАПРЕТИТЬ ЭЛЕКТРОПРОВОДКИ ВСЕМ!....

т.е. место того чтобы как ты говоришь ловить и наказывать хитозадых нарушителей мы просто нагибаем всех! очень интересный подход к решению проблем!!
показати весь коментар
22.08.2019 13:46 Відповісти
Не перекручуй
показати весь коментар
22.08.2019 13:53 Відповісти
та я как раз и не перекручиваю! я называю вещи своими именами!логики в решении запретить всем Украинцам ездить на еврономерах нет, есть обычная жажда бабла! И ВСЕ ЭТО ЗНАЮТ И Я ЗНАЮ И ВЫ ЗНАЕТЕ!! Что мешает сделать властям растаможку по приемлемым ценам и не будет никаких проблем? ЖАДНОСТЬ МЕШАЕТ, ХОЧЕТСЯ ПОГРАБИТЬ УКРАИНЦЕВ! А грабить можно токо того у кого есть лишнии деньги, а само собой это те кто покупает машину, раз покупает значит есть лишнии деньги!! ВСЕ ПРОСТО!!
показати весь коментар
22.08.2019 13:58 Відповісти
Зараз абсолютна нормальна вартість розмитнення як для країни ,що не є членом ЄС, але хохлам держава ще й має доплачувати мабуть. Ніде громадянам не можна постійно їздити на авто з іноземною реєстрацією. Удачі.
показати весь коментар
22.08.2019 14:09 Відповісти
т.е. ты считаешь нормальным когда цена растаможки в 2 а то и в 3 раза больше цены самого авто?! а как по мне это не нормально!! более того для меня вообще стоит вопрос а за что изымается налог, какая работа была произведена чтобы за нее надо было заплатить, или для каких целей берется налог, что будут делать за эти деньги?! токо не пиши про защиту нацпроизводителя!!
показати весь коментар
22.08.2019 14:15 Відповісти
Потому что Вы не поляки. Вы украинцы. И обязаны выполнять Закон Украины. Нравится быть поляком - просите гражданство, покупайте автошрот и милости просим!
показати весь коментар
22.08.2019 15:43 Відповісти
НЕ ври, можешь. Стань на консульский учет и вьезжай хоть до упаду.
показати весь коментар
24.08.2019 22:36 Відповісти
ты Поляк то можешь заехать а если Украинец то заехать не можешь

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Там такого немає. Ще раз для дебілів - ЧИТАЙТЕ ЗАКОНИ !
показати весь коментар
22.08.2019 14:21 Відповісти
Ихние все данные есть на таможнях.
показати весь коментар
22.08.2019 11:38 Відповісти
У поліціі немає доступу до митної бази, це зовсім різні відомства.
показати весь коментар
22.08.2019 11:42 Відповісти
одна дерконтора не може домовитися з другою дерконторою ? То нехай поставлять програму для андроїда де доступ є до всіх баз
показати весь коментар
22.08.2019 11:49 Відповісти
одна дерконтора не може домовитися з другою дерконторою ?

-------------------------------------------------------------------------------------------
А навіщо? Кожен має займатись своєю справою.
показати весь коментар
22.08.2019 11:55 Відповісти
Точно, навіщо їм домовлятися, є громадянин, нехай туди-суди мотається і домовляється, коли йому треба.
показати весь коментар
22.08.2019 12:19 Відповісти
Про що "домовляється"? Що ти верзеш. Один кримінал хочеш замазати іншим? Звідси і корупція - такі як ти, самі провокують хабарництво.
Розмитни авто і спи спокійно.
показати весь коментар
22.08.2019 12:29 Відповісти
И что,если растаможить машину коррупция в таможнях и мусарнях исчезнет???))
Ты наверное приболела малость?))
показати весь коментар
22.08.2019 12:52 Відповісти
Ми про що спілкуємось - про корупцію чи розмитнення?
Те, що ти намагаєшся перекрутити тему розмови, свідчить про твою хворобу.
показати весь коментар
22.08.2019 14:25 Відповісти
А нафига тогда столько органов МВС, ГФС, которые между собой разобраться не могут.
показати весь коментар
22.08.2019 12:57 Відповісти
Добре, давай тоді поліцію підключимо до бази онкохворих, а митницю до довідникової наявності білетів у театрах.... Ще раз для тупих - кожен має займатись своєю справою.
показати весь коментар
22.08.2019 14:28 Відповісти
Вот именно,тупая,займись полезным,да хоть каким-то делом.
Уперлась рогом в асфальт и все,лепишь из себя непробиваемую.
показати весь коментар
24.08.2019 20:17 Відповісти
Чурка, ти з моїм чоловіком познайомитись не хочешь? Останньго разу , коли мене образила узкоока мавпа що продавала шаверму - то вона зі своїм другом опинилась в лікарні. Чучмек кончений, вибирай висловлювання.
показати весь коментар
24.08.2019 20:44 Відповісти
З чого вы взяли що - "МВС, ГФС между собой разобраться не могут"... Можете дати пруф .
показати весь коментар
22.08.2019 14:50 Відповісти
Елена, уже полиция имеет доступ к базе таможни,и будут штрафовать, гляньте новость от времени 15.36. А це ж зовсим ризни видомства, як вы писалы. . От бачите яка бяка виходить коли вас не запитали, от вони нехороши люди ? Правда ж ? Зовсім совісті у них немає
показати весь коментар
22.08.2019 16:19 Відповісти
Мені це яксось фіолєтово. Мій основний пост був не про це.
Хоча виходить вам ножа с спину стромили - з'ясувалося, що МВС і ДФС можуть між собою розібратися.
показати весь коментар
22.08.2019 17:38 Відповісти
Зрозуміло, що людина ви підла . Ножа встромили таки вам, ви розпинались що вони не повинні домовлятися і не можуть домовитись.
показати весь коментар
23.08.2019 20:54 Відповісти
Я за вас плачу ЗП держслужбовцям, пенсіонерам , утримую соціальні організації... і я ще підла людина? У вас - чи мозоку немає, чи совісті.
І не плутайте тепле з м'яким - розпинались ВИ !, бо мені фіолетово - зможуть вони домовитись чи ні.
показати весь коментар
23.08.2019 21:30 Відповісти
"фіолетово" в кожному другому повідомленні, це у вас або слово паразит, або словниковий запас 30 слів. Мені не охота з вами сперечатися та цитувати що ви писали двома постами, вище.
показати весь коментар
23.08.2019 22:30 Відповісти
Ну якщо "фіолетово" - єдинина тема, яка залишилась на яку ви здатні ще спілкуватися, то це означає, що я переконала вас в помилковості вашого обмеженного мислення (це підтверджується тим, що ви гадаєте, що через андроїд сможете попасти в базу ДФС). Всього найкращого.
показати весь коментар
23.08.2019 23:01 Відповісти
Ну чего ты с ней завелся...ты же видишь,это гниль пороховская,она только срать научена,ей "фиолетово" все,она непробиваемая упоротая порохоботка.С ней о чем то говорить,все равно что в гавно палкой тыкать,дело бесполезное противное и ненужное.
Подлости и гнили у нее хоть отбавляй,наружу через все щели лезет,гнида одним словом.
показати весь коментар
24.08.2019 20:21 Відповісти
Це була афера Гройсмана і керівника ГФС. Спочатку вони затулили очі на ці бляхи, а потім почали хопати за горлянку. Це державний бандитизм. Розлючені люди можуть влаштувати масовий безлад. Тоді і вам мало здаватись не буде
показати весь коментар
22.08.2019 11:41 Відповісти
тебе то что! ))) у тебя нет шансов кроме инвалидной коляски
показати весь коментар
22.08.2019 11:43 Відповісти
Шанс задвухсотити пару цапів в мене завжди буде
показати весь коментар
22.08.2019 11:46 Відповісти
пздц. это цель твоей хохлячей жизни?
показати весь коментар
22.08.2019 11:48 Відповісти
Схоже він вас у тремор ввів Нічого не робіть, воно саме пройде, або не пройде...
показати весь коментар
22.08.2019 12:21 Відповісти
Такое не проходит,это диагноз
показати весь коментар
22.08.2019 12:50 Відповісти
Ц е не діагноз, а зайвохромосомна генетика
показати весь коментар
22.08.2019 18:21 Відповісти
Глупый ты Ваня !
показати весь коментар
22.08.2019 13:13 Відповісти
хорошо Зе!сцыка развел "евробляхеров". Ну что, Зе!билы, вы сделали это вместе?
показати весь коментар
22.08.2019 11:37 Відповісти
Вовік був за відстрочення. Це Авакова ініциатива.
https://from-ua.com/news/507312-v-mvd-poshli-protiv-zelenskogo-ne-schitayut-celesoobraznim.html В МВД пошли против Зеленского: "не считают целесообразным"
показати весь коментар
22.08.2019 11:44 Відповісти
а как он их развел? Расскажите, пожалуйста
показати весь коментар
22.08.2019 11:45 Відповісти
"Дурака учить - только портить...!
показати весь коментар
22.08.2019 11:47 Відповісти
Лопни порохосрань. Штрафов не будет. Через неделю новое правительство отменит их. И Южанина с Вальцманом будут сосать. А когда новое правительство начнет проводить аудит и проверку налоговых бумаг по тысячам ларьков Рошен, которые Мародер пооткрывал на каждом углу во время войны, то сосать будете вы тоже порохосрань, так как от государства вам платить уже никто не будет
показати весь коментар
22.08.2019 11:57 Відповісти
ну-ну ))
показати весь коментар
22.08.2019 13:05 Відповісти
"ЕвроБляХер", как же тебя разорвало, просто прелестно! Ты всё продолжаешь мечтать, зе!бил? Выкинь свою колымагу, нищеброд. )))
показати весь коментар
22.08.2019 13:13 Відповісти
Какой бред
Ларьки открывал не Порошенко, а обычные люди, предприниматели, по франшизе.
показати весь коментар
22.08.2019 13:32 Відповісти
"Абманулиаьииидилииии!!!" І зелені шмарклі по всій пиці...
Ви зробили це разом, бляхєри!
показати весь коментар
22.08.2019 11:46 Відповісти
Почитал коментарии порохоботов которые дрочат друг другу от радости что другим украинцам плохо и что то подумалось стоит ли за ету страну вообще воевать? Да вы же хуже врага. Мародер с Южаниной и Гонтаревой ржут над вами убогими из Лондона. Можите пеной изойти, но штрафов не будет и винницкие мусора с таможенниками пустившими слюни и растопырившие уже карманы обосрутся от злобы, когда через неделю придет новое правительство Зеленского и отменит штрафы а потом сделает нормальную растаможку. Так что Парашенко с Васадзе будут продавать свои росийские жигули на металолом
показати весь коментар
22.08.2019 11:54 Відповісти
ООООО ! Да вы верите в хорошего барина ... Ну-ну .
показати весь коментар
22.08.2019 12:14 Відповісти
Ще не достатьньо показав ?
показати весь коментар
22.08.2019 12:24 Відповісти
пока мы смотрим на фестиваль корешей *****, типа клычка, папаши гражданок америги
показати весь коментар
22.08.2019 12:33 Відповісти
Забудь за *****-он сбежал в Растов, и Камаз долларов прихватил с собой, думай как тебе нещастному и зубожилому тут жить , если зубожиння закончилось 21 числа.
показати весь коментар
22.08.2019 15:47 Відповісти
Когда полетит,пусть и тебя с собой прихватит.
показати весь коментар
22.08.2019 13:35 Відповісти
А кто украинцам виноват что им пдохо?
Бачили очи що купували жрите хоть повылазьте.
Почему так называемые порохоботы должны страдать по причине вашей тупости?
показати весь коментар
22.08.2019 12:24 Відповісти
а ты в цензор строчишь из горящего танка на спине погибшего друга? воеватель))
показати весь коментар
22.08.2019 13:06 Відповісти
Упороте, а чого ти вирішив ,що ва хитрожопе жульйо на бляхах тільки порохоботи не *******, серед голосувавших за Зе також є нормальні люди,мабуть
показати весь коментар
22.08.2019 13:23 Відповісти
парашенко, васцадзе и южанина жрут втрихари
показати весь коментар
22.08.2019 12:18 Відповісти
мы кормим мразей
показати весь коментар
22.08.2019 12:27 Відповісти
А скоро червей
показати весь коментар
22.08.2019 15:48 Відповісти
Тогда же Рябошапка рассказал, что хотя формально штрафы за "евробляхи" вступают в силу 22 августа, у полиции нет доступа к таможенным базам, поэтому они не могут знать, нарушил ли автомобиль сроки въезда или нет. То есть останавливать "евробляхи" полиция право имеет, а штрафовать де-факто не может.

---

И так почти во всем. Законы с двойным дном по стране. Оттого и топчемся на месте.
показати весь коментар
22.08.2019 12:18 Відповісти
законы с двойным 3ным а то и 5ным дном это основа чиновничьей корупции! потому что кто на местах решает как тот или иной закон трактовать? ЧИНУША! а от чего зависит его решение? ДАШЬ НА ЛАПУ ИЛИ НЕТ!! Так что такие законы сделаны специально!!
показати весь коментар
22.08.2019 12:40 Відповісти
Полиция не сможет штрафовать владельцев "евроблях": у нее нет доступа к таможенным базам, - Рябошапка ©
Штрафы для "евробляхеров" отсрочат еще на три месяца, - Рябошапка ©
показати весь коментар
22.08.2019 12:29 Відповісти
сначала меняете акцизы и налоги, и только потом завозите тачки.
пока платящий налоги, законопослушный гражданин будет выглядеть лохом, до тех пор вся страна будет жить в говне.
вот мне интересно, что было бы с хитросделанными в европе, если бы они налоги не платили?
показати весь коментар
22.08.2019 12:36 Відповісти
ну так по любому кто платит налоги тот ЛОХ! налоги это плата гражданина за услуги какие ему оказываются от имени государства! А у нас что обычный гражданин что то может на шару получить от государства (окромя дубинкой по башке)?!! ТАК ЧТО ПО ЛЮБОМУ В ЭТОЙ СТРАНЕ НАЛОГИ ПЛАТЯТ ТОКО ЛОХИ!!
показати весь коментар
22.08.2019 12:42 Відповісти
учителя, врачи, полиция, армия и все бюджетники живут на эти налоги.
не будете платить налоги в своей стране, будете путену платить, т.к. армию содержать не на что будет.
показати весь коментар
22.08.2019 12:55 Відповісти
пусть армию ПЕТЯ с АХМЕТОВЫМ содержит! они так сказать имеют от государства больше всего вот пусть и содержат! А насчет полиции то ее надо разогнать куча дармоедов! а врачи уже давно бесплатно никого не лечат так что какие нахер налоги!!
показати весь коментар
22.08.2019 12:58 Відповісти
Зеленский с Коломойским не хотят?
показати весь коментар
22.08.2019 13:08 Відповісти
Кто не хочет кормить свою армию, будет кормить израильских пенсионеров (не я сказал, гуглите)
показати весь коментар
22.08.2019 15:51 Відповісти
Шо,Путин опять нападэ?))
Вы блин точно пациенты психлечебниц,у вас на все один ответ.
Может хватит повторять страшилку пороха?
Если вы болеете головой,то вам дебилам я скажу так,Путин напал ещё в 14-м,а вы это не заметили?))
Дебилы *** это лаврик про вас сказал порохосраки)))
показати весь коментар
22.08.2019 13:02 Відповісти
Ты наверное заметил, что нападение Путена продолжается до сих пор,оно не прекратилось и в любой момент может быть переведено в другую фазу, которую разработал генштаб россии,ты же читал планы генштаба ? Но верь , что самое страшное закончилось в 14-м , размножайся как кролик, самое время
показати весь коментар
22.08.2019 15:58 Відповісти
По планам генштаба **** должен был 200000 орков погнать в Украину на протяжении 2015-2019,п писем каждый раз когда порох мутил очередную аферу.
Но чего то никак не погонит...то ли 200000 нету,толи порох с генштабом гонит..
показати весь коментар
24.08.2019 20:28 Відповісти
да, нападет, если всякие асланбеки гандоны будут думать, что они лучше других граждан и перестанут платить налоги.
показати весь коментар
23.08.2019 00:17 Відповісти
Педас,...если ты лох по жизни,то это навсегда.Тебе скажут плати,ты даже не будешь думать за что.Иебе скажут стать раком,ты и это сделаешь и тоже не подумаешь что за фигня.Лошара это твое призвание.Плати и дальше тем,кто тебя на шишке держит.
показати весь коментар
24.08.2019 20:25 Відповісти
Голожопая Чернь в шоке.
показати весь коментар
22.08.2019 12:43 Відповісти
Давно пора. Тільки допрацювати його реалізацію і можна про цю проблему на якийсь час забути.
показати весь коментар
22.08.2019 13:08 Відповісти
Евробляхеры, как вам эта хохмочка? Назло барыге не сработало.
показати весь коментар
22.08.2019 13:44 Відповісти
Тепер шарамижники-бляхарі заплатять нарешті