10165 відвідувачів онлайн
4 183 33

На посаду віцеспікера від "Батьківщини" претендує Кондратюк, а від позафракційних - Констанкевич

На посаду віцеспікера від

Партія "Батьківщина" подала кандидатуру Олени Кондратюк на посаду віцеспікера Верховної Ради.

Про це Цензор.НЕТ повідомило джерело з Підготовчої групи.

Також від позафракційних кандидатом на посаду віцеспікера подають Ірину Констанкевич, яка до обрання народним депутатом очолювала благодійний фонд Ігоря Палиці.

Від "Європейської Солідарності" кандидатура ще не подана. У партії розглядають на цю посаду Іванну Климпуш-Цинцадзе й Артура Герасимова.

Партія "Голос" не подаватиме свого кандидата на цю посаду.

"Опозиційна платформа - за життя" може подати на цю посаду жінку, а не Віктора Медведчука.

Топ коментарі
+8
а палица совсем ни разу не замаскированый зелебенец .
клоуны зеленые...
показати весь коментар
22.08.2019 17:16 Відповісти
+5
ага, партии ПЕС, та и президентом той же клоака😀😀😀
Та и вообще все должности может в ПЕСе занимать, а там и на фрунзе перевезут с мигалками, как пэтя любит😀
показати весь коментар
22.08.2019 17:08 Відповісти
+5
если не сядет...
показати весь коментар
22.08.2019 17:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну а Петр Алексеевич Порошенко станет премьер министром!!!
показати весь коментар
22.08.2019 17:01 Відповісти
ага, партии ПЕС, та и президентом той же клоака😀😀😀
Та и вообще все должности может в ПЕСе занимать, а там и на фрунзе перевезут с мигалками, как пэтя любит😀
показати весь коментар
22.08.2019 17:08 Відповісти
если не сядет...
показати весь коментар
22.08.2019 17:11 Відповісти
ага , в гардеробной
показати весь коментар
22.08.2019 17:27 Відповісти
какую из них? или обе сразу?
показати весь коментар
22.08.2019 17:12 Відповісти
Ну опять же получишь сцаной тряпкой по ватному иплу.Маши всем ручкой😂🌷
показати весь коментар
22.08.2019 17:26 Відповісти
Вона нє больно шустра,а больна і шустра...А ето много хужей,чєм просто больна ілі просто шустра...
показати весь коментар
22.08.2019 17:21 Відповісти
У мене печаль.
Я дуже хотів щоб був перший номер фракції минулого скликання.
показати весь коментар
22.08.2019 17:05 Відповісти
він зараз свою голу дупу смажить на пляжі Гонолулу, поки ти поліруєш рогами клаву.
показати весь коментар
22.08.2019 17:12 Відповісти
Во мокша дайот!
Ти би по перше погуглив про кого я написав.

І та веронська пастушка шпитальних качок лайк поставила.
показати весь коментар
22.08.2019 17:24 Відповісти
Якщо б ти хотів, щоб хтось знав - то й написав би. А я про нинішніх алкоголіків-наркоманів, які "перші" - на вихід в тираж.
показати весь коментар
22.08.2019 17:31 Відповісти
У новині пишуть про депутатську групу Батьківщина.
А тепер згадай хто був у них №1.
Може зрозумієш мій сарказм.
показати весь коментар
22.08.2019 17:37 Відповісти
женщина из "ОПзаЖ"?
там три... как бы женщины - Натаха Королевская , Юлька Левочкина и Наташа Приходько
и кому ж так свезет???
показати весь коментар
22.08.2019 17:13 Відповісти
Наташку королевську не можна - вона хоч і чорнорота, але говорить "азіровкою": "кішчачий корм", наприклад. Усі реготатимуть.
показати весь коментар
22.08.2019 17:16 Відповісти
біда в тому, що спочатку таких буде півзалу...
бо не всі "ЗЕлені" мають досвід та й бажання розмовляти і писати солов"їною
тут повинна бути практика спілкування щоби не виглядати азіровим (просто читати по папірцю - ще кумедніше з їх вуст...)
показати весь коментар
22.08.2019 17:22 Відповісти
Практика спілкування велике діло, але іноді й вона не виліковує.
Наприклад, голова ЦВК не може позбавитися русизмів.
Серед суддів чітко видно хто із україномовного середовища, а хто з потугами навчився говорити.
показати весь коментар
27.08.2019 19:48 Відповісти
Свезло Оксане Марченко.
показати весь коментар
22.08.2019 17:32 Відповісти
Пох кто будет , голос , батькивщина или евросолидарность , главное недопустить - опзж , эту пропарашенскую компашку предателей Украины нада на помойку истории выкинуть , желательно там и прикопать.
показати весь коментар
22.08.2019 17:14 Відповісти
А что делать с теми полчищами, которые голосуют за эту "ЗаЖОП"?
показати весь коментар
22.08.2019 17:30 Відповісти
Не волнуйся, ватники они всегда будут. Пару лет назад читал о парламентских выборах и смотрел электоральную карту Германии, так вот наследники коммуняк из СЕПГ-партия Die Linke выехала за счет территории бывшей ГДР. И это в Германии, где Германия ежегодно вкладывает из федерального бюджета (естественно основной донор бюджета это территория бывшей ФРГ) около 100 млрд евро в развитие ГДР.
Если 20 % будут голосовать за пророссийские партии (это реалии в которых мы живем), а 80 % за прозападные-то я не вижу в этом проблемы.
показати весь коментар
22.08.2019 18:34 Відповісти
А что ты с ними сделано ? Живут себе , пусть живут . как говорится - надежда умерает последней ( сразу после хозяина) . А надежда есть , ну должно измениться к лучшему вот тогда таких станит меньше. Это люди за колбасу по 2 , 20 , за единый неделимый , за старшего брата и тд. Для меня старший брат и все иллюзии исчезли , хотя и до этого я сомневался,тогда когда рашка забрала всё от развалишегося союза , а всех братьев и сестёр послала на три весёлых буквы. И досих пор говорит , что ей все должны, но мать вашу, ведь мы строили сначала империю , потом союз вместе я знаю свою родословную с 18 века и сколько кровушки пролил народ Украины ,я с таким разделом несогласен, а вот те кто голосовал зажопу ,тем пофиг
показати весь коментар
22.08.2019 19:08 Відповісти
а палица совсем ни разу не замаскированый зелебенец .
клоуны зеленые...
показати весь коментар
22.08.2019 17:16 Відповісти
Наконец-то старуха с косой поняла, что ее рыло в политике токсично и потихонечку сваливает из нее.
показати весь коментар
22.08.2019 17:17 Відповісти
на хрен Юльке то кресло. Это ж на работу всё время ходить надо
показати весь коментар
22.08.2019 17:35 Відповісти
показати весь коментар
22.08.2019 17:41 Відповісти
Эту старуху с косой в политике я помню, сколько живу. Не спеши ее хоронить в политике. Это такой динозавр, что и через 20 лет в парламенте будет сидеть и в президентских гонках будет одним из лидеров. По части цинизма и популизма все другие в украинской политике по сравнению с ней -это маленькие детки.
показати весь коментар
22.08.2019 18:24 Відповісти
Шото Петя Порох стал каким-то скромным и на должности не претендует. Такого большого государственного деятеля Украина теряет ...
показати весь коментар
22.08.2019 17:31 Відповісти
Я пропоную таке нове лице
На посаду віцеспікера від "Батьківщини" претендує Кондратюк, а від позафракційних - Констанкевич - Цензор.НЕТ 8796
показати весь коментар
22.08.2019 17:52 Відповісти
Кто угодно, но только не от Медведчуковской ОП.
показати весь коментар
22.08.2019 18:21 Відповісти