7060 відвідувачів онлайн
3 578 66

Сподіваюся, що не буду трудовим мігрантом і працюватиму в Україні, - Рева

Міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що після складання повноважень уряду Володимира Гройсмана планує працювати в Україні.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ", про це він повідомив під час підсумкової пресконференції в п'ятницю.

"Я вам точно скажу, що я буду працювати. В Україні, звичайно. Я сподіваюся, що не буду трудовим мігрантом, я поважаю цих людей, але буду працювати в Україні. Я нікуди не втечу ... Житиму і працюватиму в Україні", - заявив Рева.

На уточнення, чи розраховує він на посаду вже в новому уряді, Рева відповів: "Я - не нове обличчя. Навіть пластична операція мені вже не допоможе".

Топ коментарі
+24
На зоні є вакансії,шити рукавиці.
показати весь коментар
23.08.2019 17:56 Відповісти
+19
падло, ты намарадерствовал на 100 жизней
показати весь коментар
23.08.2019 17:56 Відповісти
+10
Я надеюсь, что не буду трудовым мигрантом, я уважаю этих людей, но буду работать в Украине.

Так вы, пида"асы, и есть трудовые мигранты. Здесь накосили, а жить - домой, в калифорнию.
показати весь коментар
23.08.2019 17:57 Відповісти

Завантаження...