10369 відвідувачів онлайн
679 10

Харків’янина, який "замінував" житловий будинок заради помсти дружині, судитимуть, - прокуратура

Харків’янина, який "замінував" житловий будинок заради помсти дружині, судитимуть, - прокуратура

Харківська місцева прокуратура №2 затвердила і направила до суду обвинувальний акт щодо 40-річного харків'янина, підозрюваного в свідомо помилковому повідомленні про підготовлюваний вибух у житловому будинку (ч.1 ст.259 КК України).

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу прокуратури Харківської області.

Як розповів заступник керівника місцевої прокуратури Владислав Грюк, досудовим розслідуванням встановлено, що наприкінці травня поточного року зловмисник зателефонував на номер "102" та повідомив, що один із житлових будинків у провулку Лізи Чайкіної заміновано і невдовзі станеться вибух.

"Правоохоронці, зокрема спеціалісти вибухотехніки та кінологи, котрі прибули за вказаною у повідомленні адресою, оглянули близько 600 кв. м приміщень та 800 кв. м прилеглої території. З будинку було евакуйовано 180 осіб. Вибухових пристроїв чи інших небезпечних речовин не виявлено. Повідомлення виявилося неправдивим", - повідомив В. Грюк.

Невдовзі викрили та затримали телефонного мінера. Він розповів, що посварився з дружиною, хильнув зайвого і просто таким чином хотів їй помститися, але жарт виявився невдалим, і він шкодує, що вчинив так.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від 2 до 6 років.

Топ коментарі
+2
Гиг, сьогодні в своєму місті бачив три бляхи це в вісім ранку як ішов тариця в атб. Три, срані, розбиті корита. опель з глинилм дніщем, якийто мерс, не зрозуміло якого року і фольц мабуть старший за мене... При Пороху стіки блях як зараз я вже давно не бачив...
показати весь коментар
23.08.2019 20:48 Відповісти
+1
а чела который заминировал предков зебила уже нашли или как? или это зе! сам звонил ради рейтинга?
показати весь коментар
23.08.2019 20:41 Відповісти
+1
та ничо...заплатят.не хотели гройсману платить-заплатят зелебениному премьеру
показати весь коментар
23.08.2019 20:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а чела который заминировал предков зебила уже нашли или как? или это зе! сам звонил ради рейтинга?
показати весь коментар
23.08.2019 20:41 Відповісти
а вот еще один зелебенец-бляхер

https://twitter.com/stepan_klimov Stepan Klimov‏ @stepan_klimov https://twitter.com/stepan_klimov/status/1164767433585881088 12 ч.12 часов назад

Різниця між постами 1 доба! Спочатку топиш за Зеленського, ось його обрали і ти цар гори! А ніт! Ти не на вєліку з кортежем у 12 авто. Ти звичайний євробляхер, який вирішив обдурити всіх... Плати. З Ротердамом ця ж схема - плати. Зараз із зниженням комуналки той же фокус буде.

Харковчанина, "заминировавшего" жилой дом ради мести жене, будут судить, - прокуратура - Цензор.НЕТ 7256Харковчанина, "заминировавшего" жилой дом ради мести жене, будут судить, - прокуратура - Цензор.НЕТ 4153
показати весь коментар
23.08.2019 20:44 Відповісти
Гиг, сьогодні в своєму місті бачив три бляхи це в вісім ранку як ішов тариця в атб. Три, срані, розбиті корита. опель з глинилм дніщем, якийто мерс, не зрозуміло якого року і фольц мабуть старший за мене... При Пороху стіки блях як зараз я вже давно не бачив...
показати весь коментар
23.08.2019 20:48 Відповісти
та ничо...заплатят.не хотели гройсману платить-заплатят зелебениному премьеру
показати весь коментар
23.08.2019 20:52 Відповісти
Харковчанина, "заминировавшего" жилой дом ради мести жене, будут судить, - прокуратура

Та нормально всё. В следующий раз уже СИЗО будет минировать.. Потом зону..
показати весь коментар
23.08.2019 20:44 Відповісти
у всьому винуваті жінки
показати весь коментар
23.08.2019 20:44 Відповісти
шо ни бухарь то сапер.
показати весь коментар
23.08.2019 20:49 Відповісти
Нє,ну що можна сказати: дебіл.. Хоча, всі ви,харків"яни,дебіли. гепі з допой привіт передайте...
показати весь коментар
23.08.2019 20:51 Відповісти
То його жінка підставила. Подзвонила з домашнього телефону, змінивши голос.
показати весь коментар
23.08.2019 21:45 Відповісти
Надо не от 2 до 6, а от 6 до 8 лет, только лишь тогда можно надеяться, что "минёры" переведутся, а иначе такое будет продолжаться до бесконечности.
показати весь коментар
24.08.2019 00:09 Відповісти