10508 відвідувачів онлайн

Зеленський хоче розширити перелік підстав для дострокового припинення повноважень нардепів

Зеленський хоче розширити перелік підстав для дострокового припинення повноважень нардепів

Президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради проект закону про внесення змін до статті 81 Конституції України стосовно додаткових підстав дострокового припинення повноважень народного депутата.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

Як сказано в повідомленні на сайті парламенту, відповідний законопроект №1027 зареєстровано у Верховній Раді 29 серпня.

Главою держави визначено цей проект закону як невідкладний.

В даний час текст документа на сайті парламенту відсутній.

Топ коментарі
+10
Конечно, а как этих тупых овец держать в стаде?
показати весь коментар
29.08.2019 16:43 Відповісти
+6
оно хочет быть "я езмь царь!"
показати весь коментар
29.08.2019 16:42 Відповісти
+6
Внесен уже пару часов назад.
показати весь коментар
29.08.2019 16:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
оно хочет быть "я езмь царь!"
показати весь коментар
29.08.2019 16:42 Відповісти
ПНХ
показати весь коментар
29.08.2019 16:45 Відповісти
иди на йух
показати весь коментар
29.08.2019 16:48 Відповісти
правильно делает ,ссук народа должна быть возможность досрочно вытряхнуть из кресла!!!
показати весь коментар
29.08.2019 16:49 Відповісти
да,а то вдруг не проголосут за то что царь приказал
показати весь коментар
29.08.2019 16:50 Відповісти
Ты чьих будешь? Чей холоп, спрашиваю!?
показати весь коментар
29.08.2019 16:54 Відповісти
Конечно, а как этих тупых овец держать в стаде?
показати весь коментар
29.08.2019 16:43 Відповісти
Народ повинен тримати їх у стаді, а не фюрер партії.
показати весь коментар
29.08.2019 16:47 Відповісти
Народ своё дело сделал, народ - свободен!
показати весь коментар
29.08.2019 16:49 Відповісти
https://censor.net/user/430423 - простой нарид есть сам стадо....

Начальников, военоначальников, депутатов, лордов, президентов нужно воспитывать, растить, обучать и прививать....
Это понимают в нормальных странах..., этим там и занимаются, у них там много фильтров, что бы в руководство попадали подготовленные люди, а не простой нарид с улицы...
А что у нас... - сами видите....
Пример преЗедент....
показати весь коментар
29.08.2019 16:53 Відповісти
В нормальных странах у депутата должно быть 3 высших образования - у него самого, у отца и у деда. (С)
показати весь коментар
29.08.2019 16:56 Відповісти
именно..., или должен быть по характеру и способностям своим руководителем и доказавший уже это в своих делах.....
показати весь коментар
29.08.2019 17:01 Відповісти
У Пєціка яка освіта? Але ж злодій.
показати весь коментар
29.08.2019 17:07 Відповісти
это нужно делать быстро, пока депутаты от простого нарида не почувствовали себя начальниками...
Пока они внутри еще холопы - можно заставить их проголосовать за что угодно...
показати весь коментар
29.08.2019 16:48 Відповісти
Зеля угомонись уже хоть на сегодня.))
показати весь коментар
29.08.2019 16:44 Відповісти
за 3 месяца остапиз@ела уже всем! это как смотреть одну и ту же кинокомедию каждый день по много раз.
показати весь коментар
29.08.2019 16:46 Відповісти
Не наблюдается вообще "Закон об импичменте".
показати весь коментар
29.08.2019 16:44 Відповісти
Закон про імпічмент то фігня.
показати весь коментар
29.08.2019 16:46 Відповісти
Внесен уже пару часов назад.
показати весь коментар
29.08.2019 16:46 Відповісти
Без текста - просто надпись.
показати весь коментар
29.08.2019 16:51 Відповісти
дорабатывают, ищут лазейки как можно избежать))
показати весь коментар
29.08.2019 16:57 Відповісти
За цієї Ради Вовіку імпічмент не загрожує. Тому мародерам можна заспокоїтись
показати весь коментар
29.08.2019 17:10 Відповісти
не говори гоп,поки не перескачиш)) политика - дело тонкое,ванюша))) пока только указаны проекты без их содержания)) впереди обсуждения, дополнения и голосования))
показати весь коментар
29.08.2019 17:16 Відповісти
Вітьок теж так думав.
показати весь коментар
29.08.2019 17:20 Відповісти
Проспала ты усьо, бессовница...
😂😂
показати весь коментар
29.08.2019 16:58 Відповісти
Та песюны всегда заняты)
Зеленський хоче розширити перелік підстав для дострокового припинення повноважень нардепів - Цензор.НЕТ 3422
показати весь коментар
29.08.2019 17:37 Відповісти
Новости внимательно смотри , пролистай в низ , один из первых законов
показати весь коментар
29.08.2019 17:05 Відповісти
Коли імперативний мандат, то тут потрібно бути обережним, щоб партія не перетворилась в дебілів.
показати весь коментар
29.08.2019 16:44 Відповісти
Это чтобы, если кто-то из "слуг" рыпнется - поменять на следующего, более тупого и послушного.
показати весь коментар
29.08.2019 16:45 Відповісти
етіх чертіл нужна дєржать на павадкє а как іначє
показати весь коментар
29.08.2019 16:46 Відповісти
хорошо подумают, а нужно ли идти в депутаты, если светит мало
показати весь коментар
29.08.2019 16:47 Відповісти
Будут лишать мандата за конфетные фантики рашен под стулом депутата?
показати весь коментар
29.08.2019 16:48 Відповісти
было такое во франции когда-то

Государство - это я
показати весь коментар
29.08.2019 16:49 Відповісти
это как в рпашке лишали полномочий за то что не проголосовал за захват Крыма?
показати весь коментар
29.08.2019 16:51 Відповісти
Ото Зе-депутати лохонулись - за 30К гривень будуть день у день сидіти в одній кошарі. А за вікном вирує життя - водзяра, цёлки, экзоцика, наркоцики, пацефон...
показати весь коментар
29.08.2019 16:53 Відповісти
В последнее время в кондитерских рядах прямо какая-то вспышка активности задроченых феерических идиотов.
🤑
показати весь коментар
29.08.2019 16:56 Відповісти
У них еще продолжается финансирование от кондитера или бесплатная паранойя не отпускает ?
показати весь коментар
29.08.2019 17:07 Відповісти
В рядах приСлуг уродов ликование и нездоровые смешки, такое впечатление, что все зебилы курят шмаль)
показати весь коментар
29.08.2019 17:13 Відповісти
это хорошее дело, но пока это всего лишь сырой проект)) еще доработка, переработка, а только потом голосование и последние подписи)))
показати весь коментар
29.08.2019 17:00 Відповісти
я работающий за чоколядки порохобот! я за!
показати весь коментар
29.08.2019 17:00 Відповісти
процесс узурпации власти продолжается
вы за это голосовали зебенята..)))))
показати весь коментар
29.08.2019 17:01 Відповісти
приймуть не глядя! дарма їх в трускавці вчили
показати весь коментар
29.08.2019 17:01 Відповісти
смотри с ними аккуратно - отгрызут тебе все шо висит
это тебе не зеленые навозные мухи - те только жужжать могут надоедливо и заниматься гавноедством
показати весь коментар
29.08.2019 17:06 Відповісти
АСТАНАВИТЕ ЗЕЛЕНСКОГО !!! .
Зеленський хоче розширити перелік підстав для дострокового припинення повноважень нардепів - Цензор.НЕТ 5035..
показати весь коментар
29.08.2019 17:03 Відповісти
"Ми повинні зробити так щоби жити в Україні стало небезпечно" - Янукович.
показати весь коментар
29.08.2019 17:22 Відповісти
Почти сделал . Трохи не хватило времени .. .
показати весь коментар
29.08.2019 17:58 Відповісти
Щойно Вовік виступив в Раді. Виступ тривав лише декілька хвилин. Але дуже важливий виступ. Емоційний і почавсь експронтом. Вовік закликав працювати а не балаболити.
Тільки я не про це. Оператор під час виступу Вовіка показував Мародера, який сидів(за геращенкой), як сич, як темна хмара і дихав отрутою на все, що відбувається. І це добре. Нехай мародер готується до довічного з конфіскацією. Скільки можна шкодити?
показати весь коментар
29.08.2019 17:07 Відповісти
Підстави дострокового розпуску Вован озвучив: "кнопкодавство, бійки, прогули".
Мубуть, приблизно такими будуть підстави для дострокового припинення повноважень депутата.
Парашна шобла проти.
показати весь коментар
29.08.2019 17:21 Відповісти
Раду і так треба буде роспускати і робити дострокові по пропорціоналці. По мажоритарці пролізло стільки продажного сміття, що рік для цієї Ради - це ще забагато.
показати весь коментар
29.08.2019 17:36 Відповісти
Тут ты прав сулима . По мажоритарке прошёл почти один сброд . Но зачем вот зекоманда их выдвигала , от своей партии ,, неужто не ведали кто есть кто .?!! .
показати весь коментар
29.08.2019 17:56 Відповісти
Проти грошей мало хто встоїть. Мародерські тролі, наприклад, торгують совістю не вагаючить за копійки. А нардепам будуть мільони баксів пропонувати
показати весь коментар
29.08.2019 18:04 Відповісти
Папік сказав , що вже "померлі алігархи" вирішили - якщо ВР буде не туди рухатись її здують як лупу з гребінця. Тексти документів які повинні стати Законами передані у презідіум
показати весь коментар
29.08.2019 17:20 Відповісти
А список оснований для досрочного прекращения полномочий преЗЕдента написать забыл навсегда?
показати весь коментар
29.08.2019 17:42 Відповісти
партия слуга народа напоминает кпсс, все голосуют единогласно под присмотром генсека зеленского. А зеленский вошел в раж и решил, что можно принимать незаконные решения