6893 відвідувача онлайн

Головне завдання нового уряду - економічне зростання, - прем'єр-міністр Гончарук

Головне завдання нового уряду - економічне зростання, - прем'єр-міністр Гончарук

Назначенный сегодня премьер-министром Украины Алексей Гончарук озвучил приоритеты нового правительства и основные стоящие перед ним задачи.

Про це він сказав під час виступу у Верховній Раді, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"Перед новим урядом найважливіше завдання – економічне зростання, тому що всі проблеми, які я перерахував, вирішуються економічним зростанням. Нам потрібно рости. Рости не на 2-3%, а мінімум на 5-7%", - сказав він.

Серед головних проблем Гончарук назвав розбиту інфраструктуру, жахливий стан ЖКГ, війну на сході країни і корупцію.

За словами кандидата на посаду прем'єра, для забезпечення економічного зростання потрібно зробити ресурси дешевими, знизити кредитні ставки за кредитами, забезпечити незалежність Нацбанку і змінити ставлення до України в світі.

Також Гончарук розраховує подолати контрабанду в країні як системне явище вже до кінця поточного року.

"Ще однією бідою України є контрабанда. Вона вбиває конкуренцію і не дає бізнесу нормально розвиватися. Це теж потрібно припинити, як це зробити ми добре знаємо... Я розраховую на те, що до кінця року ми забудемо про контрабанду як про системне явище", - заявив Гончарук.

За його словами, одним з головних пріоритетів нового уряду України стане здешевлення кредитів, що є необхідною умовою для розвитку української економіки.

"В Україні може бути іпотека в гривні під 12-13% - це абсолютно точно можна зробити вже наступного року. Вже цього року може знижуватися процентна ставка за кредитами. Люди почнуть робити бізнес, це може запустити будівництво і промисловість", - сказав Гончарук.

"Дешеве кредитування – одна з тактичних цілей, яку ми поставимо перед собою найближчим часом", - додав він.

Також Гончарук заявив, що Україна буде прагнути прискорити інтеграцію з європейським енергетичним ринком, а для цього на українському енергоринку та в інфраструктурі повинна бути забезпечена конкуренція.

"Енергоринок, інфраструктура – це сфери, в яких пріоритетно повинна бути забезпечена конкуренція. Це означає, що Україна буде прагнути до інтеграції з європейським енергетичним ринком. За планом, це повинно відбутися в 2023 році. Це дуже довго, і ми будемо робити все для того, щоб, як мінімум, не відкласти, а, як максимум, наблизити цю дату", - сказав він.

За словами Гончарука, всі ці заходи в комплексі з іншими факторами, призведуть до того, що люди будуть в платіжках отримувати менші цифри.

"Ми перестанемо дотувати неефективність і платити надприбутки монополістам", - додав він.

Як повідомлялося, Верховна Рада 9-го скликання призначила Олексія Гончарука на посаду прем'єр-міністра України. За його кандидатуру, внесену президентом Володимиром Зеленським, проголосували в четвер 290 депутатів.

Топ коментарі
+12
Главная задача нового правительства - экономический рост, - премьер-министр Гончарук - Цензор.НЕТ 6251
показати весь коментар
29.08.2019 18:32 Відповісти
+9
Главная задача нового правительства - экономический рост, - премьер-министр Гончарук - Цензор.НЕТ 6727
показати весь коментар
29.08.2019 18:35 Відповісти
+6
Бизнесу,болван, не даёт развиваться совсем не контрабанда,бизнес только растет в условиях конкуренции,мешают ему бешенного уровня налоги и взяточники из проверяльщицких контор с неимоверными правами.
показати весь коментар
29.08.2019 18:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Главная задача нового правительства - экономический рост, - премьер-министр Гончарук - Цензор.НЕТ 6251
показати весь коментар
29.08.2019 18:32 Відповісти
Фу , ни анализа , ни прогноза. Березовец превратился в пропагандона. Имхо
показати весь коментар
29.08.2019 18:50 Відповісти
Типичная демагогия временщиков. При овоще и Азирове то же самое болтали обворовивая Украину и сдавая ее паРаше.
показати весь коментар
29.08.2019 18:54 Відповісти
Главная задача нового правительства - экономический рост, - премьер-министр Гончарук - Цензор.НЕТ 6727
показати весь коментар
29.08.2019 18:35 Відповісти
реванш одназначна,верните петю в зад
показати весь коментар
29.08.2019 18:44 Відповісти
Бизнесу,болван, не даёт развиваться совсем не контрабанда,бизнес только растет в условиях конкуренции,мешают ему бешенного уровня налоги и взяточники из проверяльщицких контор с неимоверными правами.
показати весь коментар
29.08.2019 18:35 Відповісти
с языка снял но там ещё и ипотека в 12% в гривне к концу года и прочие обецянки
показати весь коментар
29.08.2019 18:40 Відповісти
12% на ипотеку - это самое простовыполняемое обещание,если поручить его исполнять нормально образованному экономисту,а не юристу,базарному торгашу или философу или идиоту из МАУ.
показати весь коментар
29.08.2019 18:53 Відповісти
нуну ты думаешь оно его выполнит
показати весь коментар
29.08.2019 18:57 Відповісти
ХЗ,будем посмотреть,важно что торговец трусами с купленным дипломом не при делах.
показати весь коментар
29.08.2019 19:01 Відповісти
наврядли оно выполнит разве что попробует прибить почту из чайны
показати весь коментар
29.08.2019 19:02 Відповісти
Багато залежить від рівня інфляції, Якщо інфляція становитиме 12+ відсотків то, така іпотека буде збиткова при будь-якому фінансисті.
показати весь коментар
30.08.2019 08:57 Відповісти
Там много ещё вакторов можно найти,но самое главное - строительство способно сильно поднимать ВВП и разогревать экономику.
показати весь коментар
30.08.2019 10:21 Відповісти
12% на ипотеку значат, что через 8,5 года вы заплатите за квартиру не одну цену , а две . Вот и вся премудрость. Это огромный процент , нормальный 2-3 % годовых.
показати весь коментар
31.08.2019 13:48 Відповісти
На 29.08.2019 - уход правительства Гройсмана
Курс гривны к доллару: 25.2218
Международные резервы 21.8 миллиардов
Инфляция - 8.9%
Рост/падение ВВП +4.6%
Средняя доходность ОВГЗ 16%
Средняя номинальная зарплата(Июль 2019) 10791 грн/25.2218 = 435$
Минимальная зарплата 4173 грн/25.2218 = 165$
Государственный и гарантированный долг Украины - $ 82,4 млрд
Запасы газа в хранилищах 18.02 Миллиарда кубов
Долг Газпрома, перед Нафтогазом ~ 3 000 000 000$ + выигранный арбитраж
Профицит платежного баланса(июнь) 1.218 миллиардов $
+ Работает ассоциация с ЕС
+ Продолжено сотрудничество с МВФ/****

А ЩО БУДЕ?
показати весь коментар
29.08.2019 18:36 Відповісти
Средняя номинальная зарплата(Июль 2019) 10791 грн/25.2218 = 435$

Это зарплата ниже уровня Африки...
Европа стартует с 900-1000 $
показати весь коментар
29.08.2019 18:39 Відповісти
неплохой такой рывок...на бумагах госстата, месяца так вроде три -четыре назад звитувалы о средней в 8 500 грн.
показати весь коментар
29.08.2019 19:48 Відповісти
можу вас трошки охолодити. Держстат давно поставили перед умовою що, рівень фінансування залежить від красоти циферок у звітах. До того ж, ще з часів Євнуховича багато показників виключили з обліку. А в цілому протягом новітньої історії, дуже мало показників збиралося протягом п'яти і більше років. Що це означає? Просто показникі, які збираються менше п'яти років не представляють ніякої цінності для статистики. Їх немає сенсу аналізувати. То ж, всі ті маси матеріалу в держстаті в більшості своїй повне лайно. І співробітники (багато з них чудові спеціалісти) в тому не винні, просто їх в таке положення десятиліттями ставили КМУ і ВРУ за ради своїх політичних цілей. Політикам потрібно приховати економічні злочини і показати гарну картинку тому, вони як могли постійно ставили раком держстат.
показати весь коментар
30.08.2019 09:07 Відповісти
Шо це за "доходность по овгз 16%"???? Грося нароздавало... Хто "банкет оплачивать будет"?
показати весь коментар
29.08.2019 18:49 Відповісти
80 лярдов взяли всего под 16% годовых, по 12,8 лярда процентов в год отдавать, за три года 38,4 лярдов. А есть ещё и пятилетние.
Лучше бы вообще не давали. Хотят, чтоб не только внуки, но и правнуки продолжали отдавать взятые долги..
показати весь коментар
29.08.2019 19:58 Відповісти
надо было хряка с бандой не выбиратьукраинцам , это его сумасшедшие долги , приходится занимать на рынке под такие проценты , под которые дают валюту , иностранцам не прикажешь
показати весь коментар
29.08.2019 20:17 Відповісти
іншими словами, Порошенко сам давав державі в борг під неймовірний процент.
показати весь коментар
30.08.2019 09:12 Відповісти
а других не существует ? Беня , ахметка , новинский , боголюбов , разные аваковы и шуфричи не могут из оффшоров покупать ОВГЗ ?
показати весь коментар
31.08.2019 13:44 Відповісти
Як шо? Далі буде "всеобщее благополучие", ти наче Слугу народа не дивися.
показати весь коментар
29.08.2019 20:04 Відповісти
Слугу народа я не дивився .тому що у мене немає телевізера з 2010 року..

серіал "слуга народа" буду дивитись тепер у Верховні Раді...
сьогодні перша серія серіалу почалась
показати весь коментар
29.08.2019 21:00 Відповісти
Bob, а у тебя с юмором как?
показати весь коментар
30.08.2019 00:28 Відповісти
Экономический рост у Бени Каломумойского 100% будет
показати весь коментар
29.08.2019 18:36 Відповісти
Давай пакращення вже сьогодні.
показати весь коментар
29.08.2019 18:37 Відповісти
Стань гривнею - відчуєш покращення!
А на п'яти копійках далеко не поїдеш
показати весь коментар
29.08.2019 19:08 Відповісти
Тарифы когда опустят?
показати весь коментар
29.08.2019 18:37 Відповісти
Хіба хтось із шмаркатих обіцяв?
показати весь коментар
29.08.2019 18:39 Відповісти
Зарасти приехали, то грабил порошенко а теперь кто грабит?
показати весь коментар
29.08.2019 18:43 Відповісти
Где-то мы это уже слышали. Ах да все его папередники с того свою вступительную речь начинали.
показати весь коментар
29.08.2019 18:42 Відповісти
Сеня и кредиты под низкую ставку обещал и налоговое законодательство с налогами уровня Сингапура...
показати весь коментар
29.08.2019 18:44 Відповісти
Да уж... Под 46% годовых, как ныне, много попрет кредитоваться...
показати весь коментар
29.08.2019 18:43 Відповісти
а под 12% годовых, как предлагает новый премьер-министр?
показати весь коментар
29.08.2019 18:46 Відповісти
Главная задача нового правительства - экономический рост, - премьер-министр Гончарук - Цензор.НЕТ 1018
показати весь коментар
29.08.2019 18:45 Відповісти
Внучок?
показати весь коментар
29.08.2019 20:02 Відповісти
Половина экономики в тени..налоги,мля.. уберите, наконец долбаный НДС..
показати весь коментар
29.08.2019 18:47 Відповісти
да ладно, а чем закроешь НДС приток, есть у вас какие то экстра ресурсы для экспорта или реэкспорта
показати весь коментар
29.08.2019 18:59 Відповісти
от него и так успешно можно уходить..абсолютно конченный налог..
показати весь коментар
29.08.2019 20:49 Відповісти
Значить треба зробити депозити по 6% отже наріт буде забирати гроші з банків хто ж тоді кредитуватиме
показати весь коментар
29.08.2019 18:50 Відповісти
Разве здесь ктото спрашівал мненіе міколи рагуля? Нах іді отсель пьос смердящій шоп тебя радіаціонная туча уктьіла бібізяна запоребріковая
показати весь коментар
29.08.2019 18:51 Відповісти
Откуда вьіполз , болезньій , из солнечного Коми ?
показати весь коментар
29.08.2019 18:53 Відповісти
Какое-то противоречие у Гончарука, не находите? "Обеспечить независимость Нацбанка" и "ипотека в гривне под 12-13% уже в следующем году" А разве не НБУ устанавливает учетную ставку исходя из текущей экономической ситуации? За счет чего такая ипотека образуется? Хотелось бы узнать.
показати весь коментар
29.08.2019 18:55 Відповісти
ипотека в гривне под 12-13% - это абсолютно точно можно сделать - да ладно, странно, но у нас гипотека по 2,5-5%. ну 5% будет весьма не надёжным персонам.
показати весь коментар
29.08.2019 18:57 Відповісти
тут сразу много вопросов возникает! что по твоему рост экономики?
1 Рост доходов граждан
2 Рост ВВП
Если просто рост ВВП то у нас вот недавно была власть которая добивалась росат ВВП повышением тарифов и налогов! но можно ли такое назвать ростом экономики! А достигать роста доходов граждан, то большой вопрос а за счет чего?!! Самый простой способ это снижение налогов, но что то мне подсказывает что налоги вы снижать не будите! а типа инвестиции ЛЯ ЛЯ ТОПОЛЯ то этого не будет пока рашка воюет с Украиной!!
показати весь коментар
29.08.2019 19:02 Відповісти
Головне завдання нового уряду - економічне зростання, - прем'єр-міністр Гончарук - Цензор.НЕТ 5529
показати весь коментар
29.08.2019 19:12 Відповісти
прежние керманычи , зная , что народ сидел в большинстве своём в стабильной гривне -опустил эту гривну , а сними и всех кто в ней сидел почти в 4 раза, сейчас "молодые способные менеджеры" , зная, что за пять лет люди потеряли доверие к гривне и сидят в долларах и евро, которые покупали на кровно заработанные по курсам и 28 , и 32, и 36, и даже 40 , опять пытаются кинуть пересичных, как бы укрепляя гривну...
показати весь коментар
29.08.2019 19:15 Відповісти
Пустозвон популіста.
показати весь коментар
29.08.2019 19:42 Відповісти
Свежо питание, но серется с трудом.
показати весь коментар
29.08.2019 20:07 Відповісти
Ипотека под 12-13 % ,это учётная ставка НБУ не 17% как сегодня , а 7-8 % , а значит инфляция должна быть ещё меньше ,не верится в уровень инфляции в Украине ниже 8% в год на сегоднешний день . Это ещё хорошо , что газ на рынке на минимуме за 10 лет, а если цена на газ пойдёт вверх ?
показати весь коментар
29.08.2019 20:15 Відповісти
К слову, про газ (новини):
Головне завдання нового уряду - економічне зростання, - прем'єр-міністр Гончарук - Цензор.НЕТ 671
показати весь коментар
29.08.2019 21:24 Відповісти
100% , кроме того в 2022 году будет построен газопровод Норвегия - Польша , разрешения иденьги от ЕС уже есть , объём - 10 млрд.кубов в год. Также Украина договорилась с Румынией о прокачке 1,5 млрд. кубов газа в год из газопровода Азербайджан - Грузия - Турция - ЕС . который начинает прокачивать газ в 2020 году в объёме 16 млрд кубов , из них 6 млрд кубов остаётся Турции , а 10 млрд - ЕС. Всё это вместо касапского газа.
показати весь коментар
31.08.2019 13:53 Відповісти
Перед новым правительством самое важное задание - экономический рост благосостояния своих семей.
показати весь коментар
30.08.2019 01:29 Відповісти