8928 відвідувачів онлайн

Слідство зробило ще один крок у розслідуванні вбивства Шеремета, - Луценко

Слідство зробило ще один крок у розслідуванні вбивства Шеремета, - Луценко

Генеральний прокурор України Юрій Луценко оприлюднив інформацію, що є просування у справі вбивства журналіста Павла Шеремета.

Як передає Цензор.НЕТ, про це журналістам сказав Генпрокурор Луценко.

"Мені повідомив глава Нацполіції, що "зроблено ще один крок".

На запитання, чи буде ця справа розкрита, Луценко сказав: "Ми вважаємо, що знаємо прізвища людей, які за основною версією є виконавцями цього злочину. Але це версія. Знати і довести - це різні речі. Ми важко над цим працюємо".

Топ коментарі
+3
Довбень. Має значення не лише кількість кроків, а й напрямок.
показати весь коментар
29.08.2019 22:59 Відповісти
+2
Навіть Ганапольський впав у ступор від цих луценків
https://youtu.be/kqUhim3ivqM
показати весь коментар
29.08.2019 23:00 Відповісти
+2
"сделан ещё один шаг".- але ду-у-уже маленький ... і в зворотньому напрямку !
показати весь коментар
29.08.2019 23:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Довбень. Має значення не лише кількість кроків, а й напрямок.
показати весь коментар
29.08.2019 22:59 Відповісти
Навіть Ганапольський впав у ступор від цих луценків
https://youtu.be/kqUhim3ivqM
показати весь коментар
29.08.2019 23:00 Відповісти
Яка ганьба... Брехати після років "розслідування" тепер, коли кишнули, аби вчепитись за соломину і ну ще хоч трохи посидіти на кріслі...
показати весь коментар
29.08.2019 23:01 Відповісти
"сделан ещё один шаг".- але ду-у-уже маленький ... і в зворотньому напрямку !
показати весь коментар
29.08.2019 23:02 Відповісти
Так Луценко вже не прокурор.
показати весь коментар
29.08.2019 23:03 Відповісти
Луценко написал заяву и катись в 3.14 а не сказки расказываешь трепло 5 лет шажков и полное зеро
показати весь коментар
29.08.2019 23:11 Відповісти
Тактика жаб'ячих стрибків, як казав товариш Луценка по партії. Так, років через сто і дострибають.
показати весь коментар
29.08.2019 23:24 Відповісти
Слідство зробило ще один крок у розслідуванні вбивства Шеремета, - Луценко - Цензор.НЕТ 5888

Слідство зробило ще один крок у розслідуванні вбивства Шеремета, - Луценко - Цензор.НЕТ 8979
показати весь коментар
29.08.2019 23:25 Відповісти
Петю путчит.
показати весь коментар
29.08.2019 23:33 Відповісти
Ржу не могу....
Без направления, расстояния и длины шага - это стремится к бесконечности.
показати весь коментар
30.08.2019 01:32 Відповісти
и этот шаг - увольнение юГика.
показати весь коментар
30.08.2019 10:07 Відповісти