10893 відвідувача онлайн
3 259 13

Хомутиннік очолив інвестиційний фонд Cascade

Віталій Хомутиннік очолив інвестиційний фонд Cascade, де він раніше був бенефіціаром. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на його сторінку в Facebook.

"Закінчився важливий етап в моєму житті як політика. Далі я буду займатися громадською діяльністю та бізнесом, від сьогодні очолю інвестиційний фонд Cascade", - написав Хомутиннік.

Він також прокоментував перше засідання нового парламенту.

"Коли я в 2002 році вперше обрався по мажоритарному округу від міста Макіївки, то був наймолодшим депутатом парламенту. Тоді мені здавалося, що повинно пройти мінімум років сорок поки я стану однолітком з керівництвом країни. Сьогодні президенту, голові парламенту та прем'єру плюс-мінус 40 років, як і більшості депутатів. І молодість - це їх головна відмінність від всіх попередників - не тільки в плані життєвої енергії, але і кругозору, інтересів, підходів. Сподіваюся, нова політична команда влада використовує цю свою сильну сторону по максимуму", - уточнив він.

Хомутиннік очолив інвестиційний фонд Cascade 01

Топ коментарі
+5
Как бы ты камеру не возглавил на зоне....
показати весь коментар
30.08.2019 15:05 Відповісти
+5
а людям, которые пострадали от попутавшей педали тещи помогаешь?
показати весь коментар
30.08.2019 15:05 Відповісти
+3
пара би ігарь валєрічу абратіть вніманіє на етава черта чєм он дишіт і чєм абєтд аплачіваєт званітє баканаву !
показати весь коментар
30.08.2019 15:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
пара би ігарь валєрічу абратіть вніманіє на етава черта чєм он дишіт і чєм абєтд аплачіваєт званітє баканаву !
показати весь коментар
30.08.2019 15:05 Відповісти
они с корешу ..по тлф часто мило беседуют и на ты....
показати весь коментар
30.08.2019 15:47 Відповісти
Как бы ты камеру не возглавил на зоне....
показати весь коментар
30.08.2019 15:05 Відповісти
а людям, которые пострадали от попутавшей педали тещи помогаешь?
показати весь коментар
30.08.2019 15:05 Відповісти
РыгиАналы и коллабороанты сделали их вместе-это тоже новое лицо ?
показати весь коментар
30.08.2019 15:06 Відповісти
Хлопчик почне скуповувати держмайно.
показати весь коментар
30.08.2019 15:10 Відповісти
Молодец.... зятёк.....
Хомутынник возглавил инвестиционный фонд Cascade - Цензор.НЕТ 8976
показати весь коментар
30.08.2019 15:13 Відповісти
Как там ублюдочная тёща с ...оказывается с "кучей болячек"...И что там провоняет ещё один зятёк Притула. Он сразу в фейсбуке написал что всё компенсируют и денег дадут....Только вот адвокат пострадавших говорит что ОНИ отказываются общаться.
показати весь коментар
30.08.2019 15:16 Відповісти
Ух ты! А там что, НДС возвращают?
показати весь коментар
30.08.2019 15:22 Відповісти
А на хера об этом писать тут. Тоже мне новость.
показати весь коментар
30.08.2019 15:26 Відповісти
Воровать надо с молодости, как Хомутник. А потом всегда будешь "наплаву" и у тёщи на хорошем счету.
показати весь коментар
31.08.2019 11:03 Відповісти