10618 відвідувачів онлайн
14 096 312

Кремль запросить Зеленського на святкування Дня Перемоги наступного року

Кремль запросить Зеленського на святкування Дня Перемоги наступного року

Президент України Володимир Зеленський отримає запрошення на пам'ятні заходи на честь 75-річчя Перемоги, які відбудуться в Москві 9 травня 2020 р

Про це журналістам повідомив помічник президента Росії Юрій Ушаков, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на російське видання "Ведомости".

За словами кремлівського посадовця, участь у святкуванні вже підтвердили 17 лідерів держав. У Москву на 9 травня збираються приїхати президент Франції Емманюель Макрон, а також лідери Індії, Куби, Чехії, Венесуели, Сербії, Білорусі, Вірменії, Молдови і "інших країн СНД", розповів Ушаков.

Раніше повідомлялося, що Путін запросив свого американського колегу Дональда Трампа приїхати в Москву 9 травня 2020 р. Президент США відповіді поки не дав.

Топ коментарі
+75
некоторого рода предложения делают только неприличным женщинам...
путин Зеленского таким и считает....
******, если коротко...
показати весь коментар
30.08.2019 17:09 Відповісти
+60
Вопроссов нет!
показати весь коментар
30.08.2019 17:05 Відповісти
+56
Если поедет, то это будет празднование дня победы над Украиной
показати весь коментар
30.08.2019 17:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
О
Х
Р
Е
Н
Е
Т
Ь
показати весь коментар
30.08.2019 22:50 Відповісти
Так ведь Зе против военных парадов! Правда, против украинских военных парадов... Потому Ху его и пригласил.
показати весь коментар
30.08.2019 23:17 Відповісти
Кремль запросить Зеленського на святкування Дня Перемоги наступного року - Цензор.НЕТ 7593
показати весь коментар
31.08.2019 02:12 Відповісти
Та ні! - Для цього у Києві є Арка Дружбі Народів і монумент Батьківщина-Мати: все ж таки, ми поважаємо свободу вибору...

А кольори ці не варто з цим доторкати.
показати весь коментар
31.08.2019 03:38 Відповісти
Потерли ... Ай-яй-яй ...
Зачепила походження зе-пере-зе-дента ...
Правда очі коле.
показати весь коментар
31.08.2019 02:24 Відповісти
Дуже скоро українці будуть заздрити правам та свободам росіян та білорусів. Ми йдемо до культу особистості та встановлення тоталітарного режиму.
показати весь коментар
31.08.2019 08:16 Відповісти
Думаю, президенту Зеленському треба
або А) відмовитись,
або Б) у відповідь запросити Путіна приїхати до Києва замість Москви.

У другому варіанті не Зеленський, а Путін буде "молодшим сексуальним партнером".
Крім того, Київ може йому настільки сподобатись, що він може тут і залишитись назавжди: навіть на Байковому цвинтарі можна було б виділити місце для такої надзвичайної особи... Та і Макрону ближче до Києва їхати, і Раулю Кастро, і іншим.
показати весь коментар
31.08.2019 03:52 Відповісти
Хто тепер скаже, що "наші" порохоботи не за одне з кремлеботами. Тролінг пройшов, як по мастилу
показати весь коментар
31.08.2019 06:28 Відповісти
Єто какой-то вброс.
Масковия нам враги на несколько поколений.
ГНЬІДЬІ
показати весь коментар
31.08.2019 10:07 Відповісти
Да, плохи дела у Украины, как государства.
показати весь коментар
31.08.2019 15:04 Відповісти
Значит плохи дела у Украины, как государства.
показати весь коментар
31.08.2019 15:36 Відповісти
Сторінка 4 з 4