9029 відвідувачів онлайн
2 238 33

Зеленський зустрівся з прем'єр-міністром Бельгії

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із прем'єр-міністром Королівства Бельгія Шарлем Мішелем у рамках участі в меморіальних заходах із нагоди 80-ї річниці початку Другої світової війни, які відбуваються у Варшаві.

Як повідомляється на офіційному сайті глави української держави, президент подякував главі бельгійського уряду за практичну підтримку України в низці сфер, а також за допомогу в реабілітації ветеранів війни на Донбасі, інформує Цензор.НЕТ. "Життя людей для нас - пріоритет. Спасибі Бельгії за реабілітацію і лікування наших хлопців", - зазначив президент України.

Прем'єр-міністр Бельгії позитивно оцінив відновлення переговорів щодо мирного врегулювання конфлікту на сході України в рамках "нормандського формату". Він також підтримав прагнення української влади активізувати боротьбу з корупцією.

Зеленський зазначив, що Україна буде проводити всі необхідні для держави реформи. Насамперед йдеться про зміни в роботі правоохоронної системи, запуск Вищого антикорупційного суду і перезапуск роботи антикорупційних органів. Окремо глава держави наголосив на важливості реформ у медичній, пенсійній та освітній сферах.

"Ми справді будемо впроваджувати реформи. Ми обрали європейський шлях. Ми впевнені, що з вашою допомогою, із залученням інвестицій та фахівців досягнемо успіху", - наголосив  президент України.

Топ коментарі
+13
У него ещё сын маленький . Рано ему ещё невесту в рф подыскивать .И друзей в футболочках ,,srussia" готовых поделиться ей с другом у него тоже пока в Лондоне и питере НЕТ. А так да .Далеко ему ещё до соевых борцунов
показати весь коментар
01.09.2019 15:32 Відповісти
+12
Петьке стул в жопу в кабинете у прокурора давить должен ....
показати весь коментар
01.09.2019 15:34 Відповісти
+10
в той самий час Вальцман зустрівся з пляшкою
показати весь коментар
01.09.2019 15:27 Відповісти

Завантаження...