8794 відвідувача онлайн
3 183 79

Найкращий захист свободи - союз вільних, суверенних і незалежних, - Пенс

Найкращий захист свободи - союз вільних, суверенних і незалежних, - Пенс

Сильний союз всіх вільних, суверенних і незалежних націй світу є "найкращим захистом для свободи, зараз і завжди", заявив віцепрезидент США Майк Пенс.

Про це він сказав, виступаючи на церемонії з нагоди 80-ї річниці початку Другої світової війни в неділю у Варшаві, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"США і Польща будуть продовжувати разом з усіма нашими союзниками спільно оборонятися. США і Польща закликатимуть наших союзників виконувати ті обіцянки, які ми давали одне одному", - сказав він, виступаючи на церемонії з нагоди 80-ї річниці початку Другої світової війни в неділю у Варшаві.

Пенс наголосив, що США, Польща та інші волелюбні нації світу зустрічатимуть своє майбутнє разом".

Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, планувалося, що участь в пам'ятних заходах у Варшаві візьме Президент США Дональд Трамп. Очікувалося, що Трамп зустрінеться в Польщі з лідером України Володимиром Зеленським.

Але Президенту США довелося відкласти візит до Європи через наближення до його країни урагану. Трамп залишився в Вашингтоні, щоб координувати допомогу федерального уряду штатам, по яких ударить стихія. Замість нього до Варшави вирушив віцепрезидент США Майкл Пенс.

Топ коментарі
+17
Пам'ятаймо: мирний процес - це не спрінт, а стратегічний розрахунок і терпіння. Можливість досягнути «швидкого миру» на Донбасі завжди була. Погана новина у тому, що вона токсична, оскільки можлива лише на основі вимог Кремля. Ціна такого «миру» - не справжній мир, а капітуляція.
показати весь коментар
01.09.2019 16:49 Відповісти
+15
Лучший союз, это хорошо вооруженная, подготовленная и мотивированная армия.
показати весь коментар
01.09.2019 16:46 Відповісти
+11
Так одягай або ще час не настав?

Найкращий захист свободи - союз вільних, суверенних і незалежних, - Пенс - Цензор.НЕТ 318
показати весь коментар
01.09.2019 16:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Зараз зєлєботам можна заскиглити про "сільная Украіна нікаму нє нужна".
показати весь коментар
01.09.2019 16:39 Відповісти
Пам'ятаймо: мирний процес - це не спрінт, а стратегічний розрахунок і терпіння. Можливість досягнути «швидкого миру» на Донбасі завжди була. Погана новина у тому, що вона токсична, оскільки можлива лише на основі вимог Кремля. Ціна такого «миру» - не справжній мир, а капітуляція.
показати весь коментар
01.09.2019 16:49 Відповісти
Саме такий «мир» нам готують ЗЕлена Шмаркля та стара бабуся Каломойша
показати весь коментар
01.09.2019 16:51 Відповісти
На жаль останні вибори показали, що більшість дуже й дуже далека від терпіння, ще дорозинулося до розуміння "стратегічний розвиток". Так що там інших варіантів немає.
показати весь коментар
01.09.2019 17:02 Відповісти
коли пєтя сяде в тюрму, а він сяде, хто буде тобі песо платить, іспанець?
показати весь коментар
01.09.2019 16:49 Відповісти
А якщо Петя сяде, а іспанець залишиться, куди його запишете?
показати весь коментар
01.09.2019 16:51 Відповісти
не залишиться - хто ж їм тоді платитиме ? ..))
показати весь коментар
01.09.2019 17:04 Відповісти
Що таке песо? І звідки ти таке розумне?
показати весь коментар
01.09.2019 16:53 Відповісти
З Трускавця швидше за все
показати весь коментар
01.09.2019 16:55 Відповісти
Валюта окупаційних отрядів Іспанської імперії на завойованих землях Америки.
показати весь коментар
01.09.2019 16:56 Відповісти
бо на євро ти не заробило
показати весь коментар
01.09.2019 17:00 Відповісти
Ну хоч хтось із ЗЕбілів розсмішив збродом дегенератів )))
показати весь коментар
01.09.2019 17:04 Відповісти
Чому Ви, пані, https://censor.net/user/345553, така кровожерлива? Ваш прадід не був, часом, есером. А, може, Каплан то Ваша прабабця. Злість з'їдає людину і прискорює старіння. Юля, правда, все компесує підтяжками і ботоксом.
показати весь коментар
01.09.2019 17:00 Відповісти
ты за Юлю не переживай,такие как ты ей даже ноги не моют.
показати весь коментар
01.09.2019 19:03 Відповісти
Тісно біля "тазіка" з ногами Ваної? Не повідгризайте одне одному вуха.
показати весь коментар
01.09.2019 20:40 Відповісти
Пєтя не сяде, це поперше. Судячи з заяв хазяїна ЗЕ вони вже дійшли до консенсуса (десь пєтя поступився, десь мойша попустив).
По друге, іспанець знайде нову ланку доходів.
По третє, я не відносився і не буду ніколи відноситися до когорти пєтя-юля-зєля та інших ботів-білів та інше. З однієї причини - зміна назви гівна, яке "плаває" на елітній вершині, не призведе до покращення.
Остннє. Нажаль поняття "хохлосрач" народилося не на порожньому місці. Може досить?
показати весь коментар
01.09.2019 17:56 Відповісти
Ви трохи переборщили, приєднавши голих-босих зєліків до "еліти"
показати весь коментар
01.09.2019 20:43 Відповісти
Но нас кинули по полной программе с Будапештский Меморандумом. Видимо, мы к таким как как то не относимся....
показати весь коментар
01.09.2019 16:41 Відповісти
Не зовсім так. Мабуть, Дон не читатель меморандумів, а писатель.
показати весь коментар
01.09.2019 17:19 Відповісти
Дон Эскобар в вопросе Будапештского Меморандума написал, не один десяток комментов, с разъяснения и. Поэтому знаю его практически полностью на память....
показати весь коментар
01.09.2019 17:56 Відповісти
Меморандум по сути . это не подписанный договор.
показати весь коментар
01.09.2019 19:04 Відповісти
Это не договор. Это международное обязательство.
показати весь коментар
01.09.2019 19:17 Відповісти
Лучший союз, это хорошо вооруженная, подготовленная и мотивированная армия.
показати весь коментар
01.09.2019 16:46 Відповісти
Не буває рівноцінного союзу, навіть незалежних та сильних, завжди хтось сильніший, хтось нахабніший, а шкода.
показати весь коментар
01.09.2019 16:46 Відповісти
І ще це може змінюватись в часі. Так що нормально.
показати весь коментар
01.09.2019 16:48 Відповісти
З досвіду історії, жоден такий союз не спинив країну, що вирішила почати війну.
показати весь коментар
01.09.2019 16:50 Відповісти
Найкращий захист свободи - союз вільних, суверенних і незалежних, - Пенс - Цензор.НЕТ 7579
показати весь коментар
01.09.2019 16:54 Відповісти
Як викапані! Будемо сподіваться, що судьба міжнародного злочинця, що ліворуч, буде схожею на долю злочинця, що праворуч.
показати весь коментар
01.09.2019 17:16 Відповісти
Мисливці за привидами - Підгорецький замок / GHI Pidgirci castle

https://www.youtube.com/watch?v=WDfxVFX-4UM
показати весь коментар
01.09.2019 16:47 Відповісти
СНГ
показати весь коментар
01.09.2019 16:49 Відповісти
Найкращий захист свободи - союз вільних, суверенних і незалежних, - Пенс - Цензор.НЕТ 959
показати весь коментар
01.09.2019 16:53 Відповісти
Але ви такий шикарний смайлик розкопали ?
показати весь коментар
01.09.2019 16:57 Відповісти
На сусідній гілці.
Це перша розробка Пентагону у боротьбі з рашкофейками.
показати весь коментар
01.09.2019 16:59 Відповісти
http://yoursmileys.ru/h-nation.php
показати весь коментар
01.09.2019 17:00 Відповісти
😂😂
показати весь коментар
01.09.2019 16:54 Відповісти
А во сколько миллионов и не тугриков новый ,,союз,,обойдется Украине?Все эти новые союзы и обединения мне напоминают наши разные фонды которые налогами не облагаются но надобно туда пополнять миллионы.
Почему те организации типа ООН,ОБСЕ и еще с десяток не выполняют свои прямые обязанности а надо все больше и больше создавать всяких обединений не решающих абсолютно НИЧЕГО.Тем более что и эти почтенные организации титпа ООН и ОБСЕ никому в мире не могут гарантировать ничего кроме регулярного и гарантированого взноса в их организацию.
показати весь коментар
01.09.2019 16:50 Відповісти
Участие в НАТО, скорее всего, обошлось бы Украине существенно дешевле чем участие в войне.
показати весь коментар
01.09.2019 16:52 Відповісти
А НАТО исчерпало свои полномочия из развалом СССР и стран Варшавского договора.И теперь по факту они скорее ОПА (Обединение Потенциальных Агрессоров ) чем миротворцы исходя из статуса их организации.
А ОБСЕ скорее организация ОЛШ (Обединение Легальных Шпионов).
Может кто опровержет обосновано мое мнение?
показати весь коментар
01.09.2019 17:03 Відповісти
Можна розширено абзаців на 5 - 7 про нічим не підкріплений нікому непорібний долар?
показати весь коментар
01.09.2019 17:09 Відповісти
Таки опровергну.
Я не знаю ни одного государства, которое прекратило бы свое членство в НАТО, или хотя бы заявляло о таком намерении, зато знаю массу государств, которые разбежались из Организации Варшавского Договора - союза, во главе которого стоял "мирный" СССР.
показати весь коментар
01.09.2019 17:12 Відповісти
Вы правы из своей колокольни,но Вы не учли статус этой организации где для принятия какого бы решения при голосовании долно быть100 процентов членов организаии ООН.А так как Кацапия агрессор имеет право голоса то как она проголосует ЗА применение радикальных мер против себя?Ведь для какошо-то решения требуется по статуту этой организации 100 процентов голосов.Вот в этом и заключается весь смысл этой туфтовой организации которой нужно изменить или статут или ее упразнить.
показати весь коментар
01.09.2019 17:57 Відповісти
***********,ну ти хоча б свій ізіг вивчило."опровержет обосновано".А воно про геополітику.
показати весь коментар
01.09.2019 17:48 Відповісти
***********,я з Вами радий познайомитись,мене звати Володимир.І за що ваша мама Вам дала таке імя?
показати весь коментар
01.09.2019 18:19 Відповісти
"Затычка" ти,а не Володимир.І рівень інтелекту відповідний.
показати весь коментар
01.09.2019 18:46 Відповісти
Затычки это те кто тусуются здесь только случайно,во ремя месячных.Как случайно зазирнул так случайно пора тебя вытаскивать за веревку торчащую из влагалища.
показати весь коментар
01.09.2019 18:59 Відповісти
Шоб я туди зазирнув,треба спочатку тебе звідти витягти.І саме тим способом,що ти описав.Все-то ти знаєш,тампакс.І взагалі,фу,**** підоруснява.Команди "голос" не було.
показати весь коментар
01.09.2019 19:04 Відповісти
Из тебя ,урода,кроме гадости ничего не прет.Попробуй ответить хоть что-то по существу.Или ума не хватает?
показати весь коментар
01.09.2019 19:16 Відповісти
Смотрю на твои коменты и кроме хамства и пошлости у тебя урода не вижу.
Да выскажи хоть один хоть и дубовый коментарий по конкректному вопросу.Видимо тебе уроду за это не хило платят.Скажи кто возможно и я подзаработаю,,шутка,,
показати весь коментар
01.09.2019 19:48 Відповісти
Фу,****,тобі сказано.Лежати-боятись.Мекає тут щось ізігом худоба гвинторога.
показати весь коментар
01.09.2019 21:00 Відповісти
Извини но убогим и умалишенным по воскресениям не подаю.Придите завтра...
показати весь коментар
01.09.2019 21:21 Відповісти
Тримай копійчину, жебраче, купиш собі сєльодки.
показати весь коментар
01.09.2019 23:06 Відповісти
Буду дуже радий продатися за жменю 2 копійки 1992 року.Так даеш на селедку чи тільки язиком і в змозі трепатися?
показати весь коментар
01.09.2019 23:15 Відповісти
Ні в скільки, нас нікуди не кличуть.
показати весь коментар
01.09.2019 16:52 Відповісти
Убогие им не нужны.
показати весь коментар
01.09.2019 16:57 Відповісти
Так одягай або ще час не настав?

Найкращий захист свободи - союз вільних, суверенних і незалежних, - Пенс - Цензор.НЕТ 318
показати весь коментар
01.09.2019 16:58 Відповісти
Отаке воно - перемир'я по-зеленськи, так мордва https://censor.net/user/136850?
показати весь коментар
01.09.2019 17:17 Відповісти
Шоб тебя не сожрали-отращивай клыки и когти!!
Ну и Мозг канешна..
🤗
показати весь коментар
01.09.2019 16:57 Відповісти
Пенсил, будапештский меморандум помнишь?
показати весь коментар
01.09.2019 16:57 Відповісти
то візьміть нас в той союз!!! Чи ми не свободні, сувєрєнні та нізавісімі???
показати весь коментар
01.09.2019 17:01 Відповісти
Найкращий захист- це напад!
показати весь коментар
01.09.2019 17:08 Відповісти
І президентом Порошенком, і його віцепрезидентом Медведчуком керував Кремль. Всі ці п'ять років. Це ж очевидно. Злочинні Мінські угоди - це спільна робота Порошенка та Медведчука. Тому я не бачу між ними жодної різниці. Зовні вони можуть конфліктувати, а політичні кроки робити тільки в одному напрямі - на користь Росії.

Віктор Небоженко
показати весь коментар
01.09.2019 17:10 Відповісти
Найкращий захист свободи - союз вільних, суверенних і незалежних, - Пенс - Цензор.НЕТ 5547
показати весь коментар
01.09.2019 17:22 Відповісти
ужос просто...

Парад 2018 - 18 (вісімнадцять!) іноземних делегацій.
Хода 2019 - 0 (нуль) іноземних делегацій.
-Марш ветеранов войны с Мацковией 50К человек
-Хода ЗЕленського около 3К тел.
От і вся різниця між Порохом і Вазеліном!
показати весь коментар
01.09.2019 17:16 Відповісти
справєдлівості раді - Марш ніяким боком до пєци
показати весь коментар
01.09.2019 17:23 Відповісти
В мене теж є знайомий в психушці (його душа не пережила розпаду СССРу).
показати весь коментар
01.09.2019 17:18 Відповісти
Абсолютно. Мало того , путём многочисленных журналистских пока что расследований стало известно, что у мертведчука и порошенки совместный бизнес с сфере дизельного топлива и сжиженного газа.
В Одессе эти @уки таки объеди6ились, оставив себе на разграбление одесскую область.
Скорик с Лешей гончаренко ненавидели друг друга , но теперь -бац!- обьединение)) ради бабок)) ради влияния на ключевую область в Украине
Бедная наша Одесская область.
показати весь коментар
01.09.2019 18:28 Відповісти
чи діждем свого вашинґтона???
показати весь коментар
01.09.2019 17:21 Відповісти
https://ru.slovoidilo.ua/2019/09/01/novost/politika/polsha-vystavit-schet-germanii-vtoruyu-mirovuyu-vojnu Польша «выставит счет» Германии за Вторую мировую войну » Слово и Дело
показати весь коментар
01.09.2019 17:40 Відповісти
Дуда вообще весьма целеустремленный, он уже почти продавил полноценную военную базу США в Польше.
Если этот проект все таки состоится, то постепенно туда будут перекидывать американских солдат и технику со старой Европы, у которой явно развивается маразм.
показати весь коментар
01.09.2019 17:41 Відповісти
Мдаа.... Повторюсь. Будущее - неизбежно! Но, знающие правильный ход событий в состоянии его изменить.
показати весь коментар
01.09.2019 18:03 Відповісти
Сказал Пенс красиво, да сразу же и предложил свободному союзу свободных наций - ООН, отдать все деньги, что НАТО тратит на оборону, чтоб только ООН могла воевать по всему миру, а остальным - зась.
показати весь коментар
01.09.2019 18:42 Відповісти
Ага, и казламордия в G-8/
показати весь коментар
01.09.2019 18:50 Відповісти
И в этом меморандуме прописано что в случае какой-то страны напавшую на Украину США должны ввязаться в войну? Не пишите ерунды, этим меморандумом можно задницу подтереть, ничего конкретного. Я покупая дом подписываю в 100 раз больше всяких договоров где прописана каждая деталь. А вы носитесь с этим меморандумом как с Библией. И никто вас не обманывал, вы сами обманулись.
Каждый политик / государственный деятель должен работать на благо своей страны, если какой-то договор или соглашение явно не в вашу пользу, значит ваши государственники плохо выполняют свою работу. Это как жаловаться на продавца с рынка что вы плохо сторговались и купили у него товар по завышенным ценам.
И потом, на вас штаты нападали, они что-то у вас отобрали? Или же другой подписант всё это сделал, который брат ваш старшой? А то получается претензий к США по этому меморандуму у вас больше чем к агрессору россии..
показати весь коментар
01.09.2019 20:31 Відповісти
Идут века, а кое что ничего не меняется...


Ра́шка (https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B1%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D1%8F%D0%B7%D1%8B%D0%BA серб. Рашка / Raška) - средневековое сербское государство (великая жупа) и https://ru.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%A0%D0%B0%D1%88%D0%BA%D0%B0_(%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C)&action=edit&redlink=1 одноимённая область .

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B0%D1%88%D0%BA%D0%B0_(%D0%B3%D0%BE%D1%81%D1%83%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE)

Найкращий захист свободи - союз вільних, суверенних і незалежних, - Пенс - Цензор.НЕТ 3521
показати весь коментар
01.09.2019 20:59 Відповісти