8443 відвідувача онлайн
1 323 12

Поліція і СБУ охороняють школи під час свята "першого дзвінка"

Поліція і СБУ охороняють школи під час свята "першого дзвінка"

У школах по всій Україні СБУ та поліція охороняють безпеку під час урочистих лінійок в школах 1 і 2 вересня.

Про це "Громадському" повідомила прессекретар Служби безпеки України Олена Гітлянська, інформує Цензор.НЕТ.

"Сьогодні і завтра у школярів відбудуться урочисті лінійки. Задля гарантування безпеки в ці дні ми, як і зазвичай, сформували мобільні групи. Єдине нововведення — вперше правоохоронці обох служб працюють спільно", — пояснила Гітлянська.

Свято першого дзвоника більшість українських шкіл проводить 1 вересня, а інша частина — 2 вересня. Кожна школа може обирати день початку навчання і його формат сама.

Топ коментарі
+6
Президент таки зустрівся з діаспорою...
Президент Порошенко. У Римі.
показати весь коментар
01.09.2019 18:20 Відповісти
+4
Баканов вже пояснив ЗЄленої Шмарклі, що при пошуку джерел фінансування виборчої компанії Медведчука, головне - не задокументувати самих себе
показати весь коментар
01.09.2019 18:25 Відповісти
+2
Нормальні держави не мають такого свята.Це дійсно совок.
показати весь коментар
01.09.2019 18:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну да ,больше ж в принципе им заниматься нечем ...
показати весь коментар
01.09.2019 18:18 Відповісти
Счас гидрант баканову зазвонит!)))
показати весь коментар
01.09.2019 18:22 Відповісти
Баканов вже пояснив ЗЄленої Шмарклі, що при пошуку джерел фінансування виборчої компанії Медведчука, головне - не задокументувати самих себе
показати весь коментар
01.09.2019 18:25 Відповісти
Нормальні держави не мають такого свята.Це дійсно совок.
показати весь коментар
01.09.2019 18:18 Відповісти
Не зміг з'їздити гідно, без конфузу. Знов лєпьошка))

Полиция и СБУ охраняют школы во время праздника "первого звонка" - Цензор.НЕТ 6030
показати весь коментар
01.09.2019 18:20 Відповісти
Президент таки зустрівся з діаспорою...
Президент Порошенко. У Римі.
показати весь коментар
01.09.2019 18:20 Відповісти
и учителей в автозаках подвозить.
показати весь коментар
01.09.2019 18:29 Відповісти
Да неже ли все так плохо в стране?Или у них занятся нечем указывая свою мол значимость?
показати весь коментар
01.09.2019 19:27 Відповісти
Щось ВАЗелін з бакланом переплутали країни- Україна не тільки не росція ,а й навіть не їздРаїль (поки що).
показати весь коментар
01.09.2019 19:45 Відповісти
Поліція зрозуміло. А навіщо СБУ кидають на охорону шкіл? Що у нас закінчилась війна і немає диверсійних груп в інших місцях? Чи вичистили всі керівні посади в поліції, прокуратурі, прикордонниках, таможнях, прокуратурах і сідах? І воєнкогми не зливають інформацію? Ну тоді до школи!
показати весь коментар
02.09.2019 09:33 Відповісти
А вы школьников спросите - полиция с собаками - это прикольно или пугает?
показати весь коментар
02.09.2019 10:18 Відповісти