5546 відвідувачів онлайн
4 118 28

"Нещодавно ми побачили повернення імперіалістичних тенденцій у Європі", - Дуда

Президент Польщі Анджей Дуда під час заходів у Варшаві з нагоди 80-ї річниці початку Другої світової війни розкритикував "імперіалістичні тенденції" Росії.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Радіо Свобода".

"Нещодавно ми побачили навіть повернення імперіалістичних тенденцій у Європі, намагань змінювати кордони силою, напади на інші держави, захоплення територій, поневолення громадян", – сказав Дуда.

Він не назвав Росію на ім’я, але ясно дав знати, кого має на увазі, пригадавши воєнні дії Москви проти Грузії 2008 року і проти України 2014-го, які, за його словами, змінили кордони.

"Заплющувати на це очі – не рецепт збереження миру. Це простий шлях, щоб заохотити агресивних особистостей, простий шлях, щоб, по суті, погодитися з подальшими нападами", – наголосив Дуда.

"Це великий урок для нас: із такими діями погоджуватися не можна. Необхідні санкції. Необхідні рішучі дії. Ми мусимо показати, що на будь-яку військову агресію буде широка відповідь", – додав президент Польщі.

У пам’ятних заходах у Польщі, яка стала першою жертвою Другої світової війни, беруть участь чільні керівники кількох десятків країн, серед них і президент України Володимир Зеленський.

Президента Росії Володимира Путіна не запросили. Коментатори згадують як причину саме агресію Росії проти України – у Криму, а потім на Донбасі, – що почалася 2014 року і триває досі. Офіційно Варшава пояснила, що на заходи запрошували не тих, хто брав участь у війні (Росія вважає себе наступницею СРСР і нерідко приписує собі честь перемоги в тій війні), а тих, хто є її нинішніми союзниками.

Вторгнення німецьких військ до Польщі 1 вересня 1939 року позначило початок Другої світової війни. Вже через два тижні до нацистів приєднався СРСР, почавши окупацію Польщі зі сходу, відповідно до союзницького договору з Гітлером і таємних домовленостей про поділ сфер впливу.

Топ коментарі
+14
Польша одна из тех стран кто пострадал от Мордора больше всех они то прекрасно знают помнят и понимают шо такое расея . РЕСПЕКТИЩЕ полякам за их твердость и жёсткую позицию против орков 👍
показати весь коментар
02.09.2019 08:58 Відповісти
+4
А эти тенденции никуда и и не девались, тлели во время переходного периода Ельцинизма...Но вот пришло людоедское кгб-фсбэшное в смеси с подельниками олигархами. А, кстати почему Рашка так безропотно отдаёт свои территории на Дальнем востоке китайцам? Что то Официаль, многое по умолчанию, просто заполняется населением Китая..........
показати весь коментар
02.09.2019 08:58 Відповісти
+3
"Недавно мы увидели даже возвращение империалистических тенденций в Европе, попытки изменить границы силой, нападение на другие государства, захват территорий, порабощения граждан" (с)
И в очередной раз, как и в 1939-м году, Европа облизалась, дожидаясь очередной кровопролитной бойни...
показати весь коментар
02.09.2019 08:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
С главнокоммандующим Наплеоном Зеленопартом нам нечего бояться. Москва уже не раз горела. Можем повторить
показати весь коментар
02.09.2019 08:57 Відповісти
Трепешши маасковія, ЗЕлень вам покаже кузькину мать.
показати весь коментар
02.09.2019 09:02 Відповісти
показати весь коментар
02.09.2019 08:58 Відповісти
Маасковія завжди мала ЬІмперські амбіції і матиме їх надалі поки і не зникне.
показати весь коментар
02.09.2019 08:59 Відповісти
Ні. Ми побачили напад азіатської імперії на європейські країни.
показати весь коментар
02.09.2019 09:03 Відповісти
А Росія?
показати весь коментар
02.09.2019 09:29 Відповісти
Еще те су..
показати весь коментар
02.09.2019 09:34 Відповісти
Договаривай !!!
показати весь коментар
02.09.2019 09:39 Відповісти
Ни чего себе 'попытки'
Они просто аннексировали украинский Крым!
И собственно никакой адекватной реакции от запада.
показати весь коментар
02.09.2019 09:16 Відповісти
Через пару дней после нападения Гитлера на Польшу , Англия и Франция обьявили Германии войну. Казалось бьі , суперадекватньій ответ , но...
Поєтому , я бьі не стал категорически обвинять Запад в бездействии , учитьівая фактор ЯО.
показати весь коментар
02.09.2019 09:39 Відповісти
Объявили и всего за год просрали всухую.
Англичане до сих пор икают от Дюнкерка, а французы после освобождения отыгрались на своих тетках.
показати весь коментар
02.09.2019 10:01 Відповісти
Слышал такой термин "Странная война", она же "Phoney war", она же "Sitzkrieg"?
Погугли, почитай.
Объявление войны уровня "Воробъев Генический".
показати весь коментар
02.09.2019 10:31 Відповісти
Ага, объявили... А срсру не объявили. А Гитлер обезопасил восточную границу и захватил Европу.
показати весь коментар
02.09.2019 10:37 Відповісти
Гитлер невольно спас западную Европу от большевизма.

Иначе хз, куда мог бы разползтись совлагерь до 1945 года.
показати весь коментар
02.09.2019 10:43 Відповісти
Развели срачь , прямо как на ветке СРу , кьішь все туда , портянки !
показати весь коментар
02.09.2019 11:19 Відповісти
Возможно, "мы на горе всем буржуям мировой пожар раздуем"... Сталин формировал "армию нападения".
показати весь коментар
02.09.2019 17:34 Відповісти
Саме тому що Європа є шлюхою, яка у більшості своїх країн воювала лише найманцями, - ми повинні бути міцними, незалежними, розвиненими, ********* й найсильнішимі їз європейськіх країн. І якщо Бог нам допоможе, та ми самі дійдемо до здорового глузду та нам вистачить розуму; ми переможемо ! Й Україна стане найпотужнішою країною Європи! Дай Боже!!!
показати весь коментар
02.09.2019 10:02 Відповісти
Ці тенденції були відсутні лише протягом кількох років - раннього Єльцина.
показати весь коментар
02.09.2019 11:01 Відповісти
Правильно каже Польша устами президента. А що інші, наприклад, німці, чи французи? Вони не бачать, думають, що до них далеко. В наш час відстань не має значення. Як вам не стидно ховати свої жирні туші за тіла українських дітей і жінок, яких постійно вбивають нелюди із московії. Вони вбивають цвіт Уекраїни. А ви не бачите, а вам би газопровід, а вам би гроші. Це ви спонсуєте московитів зробити для вас кріпку і велику мотузку, на якій вас вони будуть тихенько вішати. А ви ще будете їм направляти мило, щоб краще петля збігалася на вашій шиї.
показати весь коментар
02.09.2019 11:16 Відповісти
наверно у него возникли такие мысли после увиденного польского поезда
"Нещодавно ми побачили повернення імперіалістичних тенденцій у Європі", - Дуда - Цензор.НЕТ 6889