8686 відвідувачів онлайн

Якщо не знайдемо підхід до партій, то ухвалюватимемо закони самі, - Зеленський

Якщо не знайдемо підхід до партій, то ухвалюватимемо закони самі, - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що якщо не зможе мотивувати парламентарів працювати в інтересах українського народу, то фракція "Слуга народу" ухвалюватимемо необхідні законодавчі ініціативи одноосібно.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це він повідомив на зустрічі з представниками уряду, парламенту і правоохоронців у понеділок у Києві.

"На жаль, не всі партії хочуть працювати заради суспільства. Але я думаю, що ми знайдемо підхід, а якщо не знайдемо, то ухвалюватимемо закони самі. Тому що ми обіцяли нашим виборцям", - сказав Зеленський.

У фракції "Слуга народу" 247 народних депутатів. Загалом у Верховній Раді 424 парламентарі.

Топ коментарі
+17
Нарешті "мудрий український наріт" почне зубожіти так, як він минулі п'ять років прибіднявся.
показати весь коментар
02.09.2019 14:01 Відповісти
+14
Если не найдем подход к партиям, то будем принимать законы сами, - Зеленский - Цензор.НЕТ 7307
показати весь коментар
02.09.2019 14:03 Відповісти
+14
Курва...в попередньої влади, це називалось кумовством...а зараз я так зрозумівЕсли не найдем подход к партиям, то будем принимать законы сами, - Зеленский - Цензор.НЕТ 6169, все норм?...близькі ж люди
показати весь коментар
02.09.2019 14:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
За таку відповідь я тебе шпилитиму ніпадєцкі.
показати весь коментар
02.09.2019 14:40 Відповісти
1-й закон Зе-цирка-закони не потрібні
показати весь коментар
02.09.2019 14:23 Відповісти
Порохоботи-ідіоти?...
показати весь коментар
02.09.2019 17:05 Відповісти
Спитай у них
показати весь коментар
03.09.2019 08:23 Відповісти
"в інтєрхсах укгаїнского нагода", читай- "євгейскага".
показати весь коментар
02.09.2019 14:23 Відповісти
И остановят этот беспредел только дырки в головах Коломойского и Ко.
показати весь коментар
02.09.2019 14:24 Відповісти
Зачем тогда Парламент и выборы? Зачем оплачивать партии? ЦАРЬ - он и в Африке царь.
показати весь коментар
02.09.2019 14:27 Відповісти
как шворки скулят, душа радуется, не парьтесь ушлёпки сядете все))))
показати весь коментар
02.09.2019 14:27 Відповісти
тебя выпустили на свободу по закону надьки так вынь из пукана ленту колорадску и отпишись об сём на форуме
показати весь коментар
02.09.2019 14:30 Відповісти
не скули барыжное мы вас не больно садить будем))) псевдопатриёт грёбаный, а по сути шворка барыжная)))
показати весь коментар
02.09.2019 14:32 Відповісти
https://censor.net/comments/locate/3145914/01921567-1***-7134-9f18-80903c1f489a
показати весь коментар
02.09.2019 14:33 Відповісти
троллятина барижно-рыговская скулит, караван идет дальше)))
показати весь коментар
02.09.2019 14:35 Відповісти
так когда а перковали тебя - секретной тюрьме СБУ
показати весь коментар
02.09.2019 14:40 Відповісти
У Эллочки, у Людоедочки словарный запас побольше будет,
чем у новых патриотов...
показати весь коментар
02.09.2019 14:41 Відповісти
Может он компьютерная программа ?
показати весь коментар
02.09.2019 14:42 Відповісти
еврейская пословица гласит -" Если Ты не в состоянии одолеть своего врага силой -сделай его другом своим "..похоже "зе" решил в случае чего ,показать свое неуважительное отношение к мудрости избранного народа ,на которой держится Израиль...
показати весь коментар
02.09.2019 14:42 Відповісти
Законы принять можно... А они "работать" будут? Например, чтобы солнце вставало на западе... А коровы доились пять раз в день...
показати весь коментар
02.09.2019 14:43 Відповісти
Порохоботи-ідіоти?...
показати весь коментар
02.09.2019 17:05 Відповісти
Черговий прихід більшовиків на Українську землю . І відповідно під гаслами "працювати для народу" , вимостять дорогу до ще одного пекла.
показати весь коментар
02.09.2019 15:20 Відповісти
Що ж Зеленський заспіває коли до нього прийдуть хлопці з автоматами і ввічливо, без жодної загрози для його дорогоцінного тіла, не зачепивши жодної презедентської волосинки пояснять йому що він був неправий і Сраліна-2 нам не треба?
показати весь коментар
02.09.2019 15:26 Відповісти
Ви запізнилися зі своїми висновками , кліка Сраліна-Кагановича , вже править Україною . Українці найнерозумніші на планеті Земля - вирішили повернутись в часи Голодомору-Геноциду.
показати весь коментар
02.09.2019 15:31 Відповісти
в пороходупих одна блєвотина. нічого по суті.
манія дєбілізма на всих харях.
не знаю як, але все не так!
показати весь коментар
02.09.2019 15:41 Відповісти
Добре пройшов 24 серпняч Марш нескоренних,тепер питання до украінців,як будемо відзначати Покрову? Хто що запропонує?
показати весь коментар
02.09.2019 15:41 Відповісти
достославний зєполєончік пуйла переплюнути квапиться, поки не прибрали обох
показати весь коментар
02.09.2019 16:15 Відповісти
Ростов наближається.
показати весь коментар
02.09.2019 16:19 Відповісти
Это хорошо шо сами) Легче будет отмеять и привлекать!
показати весь коментар
02.09.2019 16:38 Відповісти
Команда Зе очікувала,що Голос приєднається до коаліції..
і,до речі,цим би Голос добився багато чого..

А зараз є лише певні домовленості лише з Юлєчкою..
І вже ВИЦИГАНИЛА собі зам.Спікера..

А Голос ЙДЕ У МАРГІНЕС.
-------------
- ---------------------------------------
Якщо не знайдемо підхід до партій, то ухвалюватимемо закони самі, - Зеленський - Цензор.НЕТ 1649
показати весь коментар
02.09.2019 17:14 Відповісти
Сторінка 2 з 2