9561 відвідувач онлайн
6 479 39

Під час шкільної лінійки у Львові в польського дипломата влучили камінцем

Під час шкільної лінійки у Львові в польського дипломата влучили камінцем

Підлітки із сусіднього будинку кинули камінь в учасників урочистої лінійки в школі з польською мовою навчання у Львові. Камінь влучив у співробітника польського консульства.

Інцидент стався вранці 2 вересня в школі №24 з польською мовою навчання, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на видання "Zaxid.net".

За інформацією львівської мерії, під час урочистої лінійки у двір школи кинули кілька невідомих предметів, за попередніми даними - камінців. Згодом стало відомо, що йдеться про дитячу желеподібну іграшку "слайм" і невеликий камінь, який і влучив у представника польського консульства.

"Мерія засуджує дії, які сталися сьогодні, 2 вересня, у львівській школі №24 імені Марії Конопницької. Під час урочистих заходів в школі невідомі особи з сусіднього будинку кинули невідомі речі, ймовірно - камінці. Ніхто не постраждав. Мер Львова Андрій Садовий вимагає негайної реакції правоохоронних органів і покарання винних", - заявили в пресслужбі мерії Львова.

Відразу після інциденту міський голова Андрій Садовий подзвонив керівнику управління СБУ у Львівській області, висловивши вимогу негайно відреагувати на ці події. "Зараз спільно з правоохоронцями проводиться обстеження району з метою пошуку порушників правопорядку. Ці люди повинні бути знайдені і притягнуті до відповідальності", - заявив мер Львова Андрій Садовий.

Така різка реакція мера, ймовірно, пов'язана з тим, що це школа з польською мовою викладання, і на урочистій лінійці були присутні представники консульства.

Директорка школи Луція Ковальська розповіла, що предмети з вікна кинули під час урочистої частини. "Під час лінійки з вікна сусіднього будинку у двір школи, де проходили урочистості, кинули щонайменше два предмети, один - це камінець, а інший - пластична маса. Були всі служби, я написала заяву в правоохоронні органи щодо цього інциденту. За 20 років, які я тут працюю, ніколи такого не було. Бувало, що вибивали вікна, але щоб під час святкування щось таке зробили - це вперше", - повідомила Луція Ковальська.

Один з предметів влучив у представника польського консульства, який був присутній на лінійці. Чоловік не постраждав. У польському консульстві повідомили, що знають про цей інцидент і чекають результатів розслідування.

Невдовзі Нацполіція Львівщини поширила офіційне повідомлення про цей інцидент, зазначивши, що до хуліганському вчинку причетний 13-річний підліток, який перебував у гостях у свого товариша. Іграшковий предмет на територію школи підліток кинув з вікна третього поверху, згодом він пояснив поліцейським, що зробив це заради розваги.

Топ коментарі
+10
Во время школьной линейке во Львове в польского дипломата попали камнем - Цензор.НЕТ 2617
показати весь коментар
02.09.2019 17:07 Відповісти
+8
"камень" какой- то мягкий и ЗЕлёный
показати весь коментар
02.09.2019 17:03 Відповісти
+6
Хотели в директора , но промахнулись))
показати весь коментар
02.09.2019 17:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
шукайте кацапа.....
показати весь коментар
02.09.2019 16:58 Відповісти
Уже нашли. Им оказался школьник из Львова
показати весь коментар
02.09.2019 17:01 Відповісти
Патріот чі просто дурень, невідомо?
показати весь коментар
02.09.2019 17:04 Відповісти
Реконструкція оборони Брестської фортеці, її ж насправді поляки з українцями обороняли від німців, а не видумані москалі.
показати весь коментар
02.09.2019 17:07 Відповісти
Хлопець це дитина або прієзжіх, або доїжджєючих.
показати весь коментар
02.09.2019 17:13 Відповісти
Готовится кидать булыжники, через пару лет поедет в Киев устраивать очередной майдан. Недаром 63% жителей Львовской области голосовало за Порошенко во 2-м туре.
показати весь коментар
02.09.2019 17:21 Відповісти
Нет готовиться попадать в таких как ты кацарылых.
показати весь коментар
02.09.2019 18:08 Відповісти
ну теперь когда вырастет то в Польшу не поедет на заработки,не пустят
показати весь коментар
02.09.2019 23:46 Відповісти
Вот из-за таких недоумков как ты слово патриот стало синонимом слова дебил. Откуда вы только беретесь.
показати весь коментар
02.09.2019 18:10 Відповісти
школьник, завербованый фсб и ставший агентом кремля???
показати весь коментар
02.09.2019 17:06 Відповісти
Онучок окупанта.
показати весь коментар
02.09.2019 17:13 Відповісти
Во время школьной линейке во Львове в польского дипломата попали камнем - Цензор.НЕТ 2617
показати весь коментар
02.09.2019 17:07 Відповісти
ой ржунимагуууу!
показати весь коментар
02.09.2019 17:14 Відповісти
показати весь коментар
02.09.2019 17:13 Відповісти
Отетому 13 летнему хулигану відать йоршик и пусть все толчки в школе отодраит, шоб біла ему наука!!!
показати весь коментар
02.09.2019 16:58 Відповісти
Хотели в директора , но промахнулись))
показати весь коментар
02.09.2019 17:00 Відповісти
Та подростковый дебилизм.
показати весь коментар
02.09.2019 17:07 Відповісти
Татьяна, ти вже повернулось, то давай знову Флай
показати весь коментар
02.09.2019 22:05 Відповісти
Что-то на камень не сильно похоже
показати весь коментар
02.09.2019 17:01 Відповісти
"камень" какой- то мягкий и ЗЕлёный
показати весь коментар
02.09.2019 17:03 Відповісти
Во время школьной линейке во Львове в польского дипломата попали камнем - Цензор.НЕТ 3926
показати весь коментар
02.09.2019 17:06 Відповісти
что речь идет о детской желеобразной игрушке "слайм" и небольшом камне



от это и обидно (какой-то херней)
показати весь коментар
02.09.2019 17:16 Відповісти
САДОВОЙ ЕЩЕ МЭР ДО СИХ ПОР ????????????????
показати весь коментар
02.09.2019 17:09 Відповісти
А хто його зніме, це ж не призначенець а законо вибраний мер.
показати весь коментар
02.09.2019 17:10 Відповісти
Поки добуває каденцію. Але ніби-то Андрійко казав, що вже не буде балотуватись на наступних виборах. Хоча це він говорив до того, як він сам і Самопоміч пролетіли на виборах.
показати весь коментар
02.09.2019 17:17 Відповісти
Мається на увазі, що не буде на мера балотуватись.
показати весь коментар
02.09.2019 17:18 Відповісти
Не буде так не буде, це справа лвів'ян, ми он вже років 10 не маємо нормального мера.
показати весь коментар
02.09.2019 17:22 Відповісти
да это же административное правонарушение-хулиганка зачем звонить в сбу клоуны долбанные
показати весь коментар
02.09.2019 17:17 Відповісти
Тренуються, а як саґачка нєтАнЯху пґієдєт знову хлібом кидатись,то вже юні батяри вже не промахнуться !
показати весь коментар
02.09.2019 18:38 Відповісти
От, мля, подія світового масштабу... Такі палкі коментарі від ватників...
показати весь коментар
02.09.2019 17:35 Відповісти
Давить гривной, когда родители заплатят многотысячный штраф, этот кретин вместо того что бы кидать, будет эти камни на обед кушать.
показати весь коментар
02.09.2019 17:38 Відповісти
ЦЕНЗОР, ауууу!
Вас самих пора цензурировать. Кто у вас редактор? Как можно было в ЗАГОЛОВКЕ делать такие ошибки, которые уже 5-классники не имеют права допускать?
Читаем: "Во время школьной линейке..." А может быть, линейкИ ????
показати весь коментар
02.09.2019 19:07 Відповісти
а шо тут удивительного...вы по киеву пройдитесь - быдло на быдле и толкнут с улыбкой, выпершись на вашу половину тротуара, и на ногу наедут на велике (самокате) или детской коляской. Ребенка, даже грудного держат на руках исключительно головой к идущим напротив, такое впечатление, что хотят чтобы ему ее отбили. и таких до 50 процентов, если не больше, мне кажется теперь я понимаю почему здесь вся страна друг друга ненавидит.
показати весь коментар
02.09.2019 19:24 Відповісти
" неизвестные лица из соседнего дома бросили неизвестные вещи, вероятно - камни" - ну почему чиновники так через дупу изъясняются? -Двоечники
показати весь коментар
02.09.2019 21:32 Відповісти
" неизвестные лица из соседнего дома бросили неизвестные вещи, вероятно - камни" - ну почему чиновники через дупу изъясняются? -Двоечники
показати весь коментар
02.09.2019 21:34 Відповісти
" неизвестные лица из соседнего дома бросили неизвестные вещи, вероятно - камни" - ну почему чиновники через дупу изъясняются? -Двоечники
показати весь коментар
02.09.2019 21:35 Відповісти
Коли вже ці святкування повідмінняють? Це з совок,ніде в західних країнах,це так зване свято не відзначають.
показати весь коментар
02.09.2019 21:44 Відповісти