7982 відвідувача онлайн
4 179 50

Перший президент Криму Мєшков переніс інсульт під час відпочинку в Туреччині

Перший президент Криму Мєшков переніс інсульт під час відпочинку в Туреччині

Юрій Мєшков полетів на відпочинок до Туреччини, посварився з адміністрацією готелю через номери і переніс інсульт. Йому зробили операцію, але російська страховка покриває тільки 1/5 частину витрат.

Про інсульт Мєшкова стало відомо з Facebook його дочки Маріанни, інформує Цензор.НЕТ.

"У Мєшкова сьогодні стався інсульт. До ранку може не дожити. Якщо дивом виживе, то залишиться інвалідом на все життя", - написала вона напередодні.

Пізніше стало відомо, що колишнього прихильника російської окупації півострова ввели у штучну кому.

"Прошу вважати це офіційною заявою. Чому консульство Росії в Аланії не робить жодних кроків? Де консул? Чому турки не виводять, як обіцяли, Мєшкова зі штучної коми? Чому досі консульство не переправило свого громадянина на Батьківщину? Чому громадянин Росії покинутий напризволяще в Туреччині?" - писала в Facebook його дочка Маріанна.

Перший президент Криму Мєшков переніс інсульт під час відпочинку в Туреччині 01

Пізніше жінка повідомила, що її батька вивели з коми. "Розбудили. Кліпає. Не говорить і не ворушиться. Живий!" - зазначила вона.

Деталі того, що сталося Маріанна Мєшкова розкрила виданню "Российская газета". 73-річному колишньому політику стало погано відразу по приїзді в готель. Він посварився з персоналом через наданий номер. Після цього в своєму номері Мєшков вирішив прийняти душ, де у нього стався інсульт.

За словами дочки, до можливого подальшого транспортування Мєшкова для подальшого лікування в Росію слід ще вирішити питання про оплату медичних послуг турецькій лікарні.

"Як заявив представник російської страхової компанії, страховка покриває лише 40 тисяч євро на одного застрахованого. Але операція, яку провели вночі, коштує близько 200 тисяч євро. Тому питання стоїть гостро: їх можуть не випустити, поки гроші не заплатять", - повідомила Маріанна Мєшкова.

Про ситуацію дружина Мєшкова поінформувала російське консульство в Анталії, але жодної допомоги поки не надходило.

Юрій Мєшков - перший і єдиний президент Криму, який обіймав цей пост з 1994 по 1995 рік. Він відстоював необхідність зближення Криму з Росією, аж до приєднання. У 2011 році був депортований із Криму із забороною в'їзду в Україну на п'ять років. Гаряче вітав окупацію півострова Росією і повернувся жити до Криму в 2014 році. Зараз активно критикує окупаційну владу.

Топ коментарі
+14
Вот и все что нужно знать о Крыме...о Крыме под паРашей.....житель Крыма..едет отдыхать в Турцию...
показати весь коментар
02.09.2019 22:35 Відповісти
+9
Да и хрен на него...
показати весь коментар
02.09.2019 22:33 Відповісти
+9
Юрий Мешков - первый и единственный президент Крыма, занимавший этот пост с 1994 по 1995 год. Он отстаивал необходимость сближения Крыма с Россией, вплоть до присоединения. В 2011 году был депортирован из Крыма с запретом въезда в Украину на пять лет. Горячо приветствовал оккупацию полуострова Россией и вернулся жить в Крым в 2014 году. Сейчас активно критикует оккупационные власти.

От і скажіть - чи не дурень ?
показати весь коментар
02.09.2019 22:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Да и хрен на него...
показати весь коментар
02.09.2019 22:33 Відповісти
Первый президент Крыма Мешков перенес инсульт в время отдыха в Турции - Цензор.НЕТ 1538
показати весь коментар
02.09.2019 22:50 Відповісти
Ну и хер с ним стекловатным. Многие пенсионеры могут в турцию сгонять? А этот "политег" смог. 5-ти звездочный хотел небось
показати весь коментар
02.09.2019 22:33 Відповісти
Юрий Мешков - первый и единственный президент Крыма, занимавший этот пост с 1994 по 1995 год. Он отстаивал необходимость сближения Крыма с Россией, вплоть до присоединения. В 2011 году был депортирован из Крыма с запретом въезда в Украину на пять лет. Горячо приветствовал оккупацию полуострова Россией и вернулся жить в Крым в 2014 году. Сейчас активно критикует оккупационные власти.

От і скажіть - чи не дурень ?
показати весь коментар
02.09.2019 22:34 Відповісти
Рашка в телевизора и рашка в реальности оказались совершенно разные вещи.
показати весь коментар
02.09.2019 23:23 Відповісти
Місце ватніка на ватостані.
показати весь коментар
02.09.2019 22:34 Відповісти
Вот и все что нужно знать о Крыме...о Крыме под паРашей.....житель Крыма..едет отдыхать в Турцию...
показати весь коментар
02.09.2019 22:35 Відповісти
А Турція впускає особу, що раділа переселенню з Крима Татар...
показати весь коментар
02.09.2019 22:39 Відповісти
Зачем вообще писать в ватном "уродце" ? ОНО ж не "гордилось" пересилением татар с крыма. И тем не менее звало в ********. А теперь вот о этотм старом спеарском пердуне аж статью выкатили. Нам пофиг, сдохнет или нет он. Он биомусор,который ни для Украины, ни для Крыма ничего не хотел сделать, а наоборот в "расею", в ГУЛАГи звал.
показати весь коментар
02.09.2019 22:36 Відповісти
А мне не по фиг! Чем больше дохнет биомусора, тем чище планета!
показати весь коментар
03.09.2019 09:56 Відповісти
Чи й не велике цабе, щоб про нього всю Україну інформувати...
показати весь коментар
02.09.2019 22:37 Відповісти
инфаркт, инсульт, упал на нож, ударил в голову падший камень,...... - скрепно!
показати весь коментар
02.09.2019 22:41 Відповісти
"Он поссорился с персоналом из-за предоставленного номера."
показати весь коментар
02.09.2019 22:41 Відповісти
Небось, требовал президентские апартаменты, кортеж и охрану...
показати весь коментар
03.09.2019 07:51 Відповісти
А нєху Нехай щастить.
показати весь коментар
02.09.2019 22:41 Відповісти
Не президент, а сепар
****
показати весь коментар
02.09.2019 22:45 Відповісти
Може дешевше відправити толкового хірурга? Щоб там виправив сітуацію на місці, так сказать.
Первый президент Крыма Мешков перенес инсульт в время отдыха в Турции - Цензор.НЕТ 6742
показати весь коментар
02.09.2019 22:46 Відповісти
Турция страна мусульманская, там к пи..сам относятся плохо. Даже если он хирург.
показати весь коментар
02.09.2019 22:50 Відповісти
Завалює не ресепшн і з півоберта:"**********!!!"А йому по їбалу,по їбалу.Оба-на,інсульт.
показати весь коментар
02.09.2019 22:46 Відповісти
@ksl2k10

В Севастополе установили памятник большеголовому пучеглазому узкоплечему длиннорукому рептилоиду в наморднике с короткими ножками и автоматом в руках. Судя по надписи на постаменте, он благодарит кого-то, что не кит. На него в тихом **** взирает кот

Первый президент Крыма Мешков перенес инсульт в время отдыха в Турции - Цензор.НЕТ 6261

показати весь коментар
02.09.2019 22:48 Відповісти
так то ж зельоний чілавєчєк, тіпа прішєлєц ))
показати весь коментар
02.09.2019 22:51 Відповісти
Первый президент Крыма Мешков перенес инсульт в время отдыха в Турции - Цензор.НЕТ 1309
показати весь коментар
02.09.2019 22:48 Відповісти
Увидеть Украинкий Крым - кацапским - и умереть.
Без ехидства - такова судьба.
Как говорится - за что боролись.....
показати весь коментар
02.09.2019 22:48 Відповісти
Ех, вчитися і вчитися нам ще у турок.
показати весь коментар
02.09.2019 22:54 Відповісти
зі: мало того що, знатного ватника зробили не живим не мертвим так, чей гроші величезні за це вимагають.
показати весь коментар
02.09.2019 22:57 Відповісти
показати весь коментар
02.09.2019 23:19 Відповісти
А как же отдых в Крыму в сезон? Почему в Турцию поехал?
показати весь коментар
02.09.2019 22:57 Відповісти
Лозунги-лозунгами, а своя жопа, она в комфорте нуждается. Куча таких знакомых, благославляющих переход Крыма в Россию и едущих куда подальше.
показати весь коментар
03.09.2019 00:01 Відповісти
Ну, дай Бог що вижив.

І ще років двадцять гидив під себе.
показати весь коментар
02.09.2019 22:58 Відповісти
Вот так, положить все силы на возврат Крыма в Россию и поехать отдыхать в Турцию.
По моему здесь кто-то кого-то сильно ( далее идёт нецензурное слово в литературе обозначающее факт большого обмана ).
показати весь коментар
02.09.2019 23:01 Відповісти
Турки мабуть не дали ватокацапу винести алкоголь і рушники з готелю при виїзді, от він і надірвався.😁
показати весь коментар
02.09.2019 23:18 Відповісти
Приехал, увидел уровень сервиса, сказал "Мда, это вам не Крым" отхватил его от увиденного Кондратий
показати весь коментар
02.09.2019 23:21 Відповісти
Первый президент Крыма Мешков перенес инсульт в время отдыха в Турции - Цензор.НЕТ 8083
показати весь коментар
02.09.2019 23:33 Відповісти
Он и до инсульта инвалидом был. "В ком нет любви к стране родной, те сердцем нищие калеки".
показати весь коментар
02.09.2019 23:56 Відповісти
Нормальный счёт турки выставили... 200 тыщ! Ему там, наверное, в довесок костный мозг пересадили, а не только гематому убрали. Вот же ж чурэки хитрозадые! Нормальной жизни, конечно, конец после инсульта...
показати весь коментар
02.09.2019 23:58 Відповісти
давно пора к кабздону на концерт ансамбля олександрова
показати весь коментар
03.09.2019 00:05 Відповісти
Доля кримських татар та Володимира Балуха турбує нас набагато більше, ніж цей мішок з не скажу чим.
показати весь коментар
03.09.2019 00:08 Відповісти
Пипец, какая важная новость.....!
показати весь коментар
03.09.2019 00:26 Відповісти
Конечно важная, насколько херово в Крыму что от туда едут отдыхать в Турцию.
показати весь коментар
03.09.2019 01:12 Відповісти
Перший президент Криму Мєшков переніс інсульт під час відпочинку в Туреччині - Цензор.НЕТ 758
показати весь коментар
03.09.2019 01:08 Відповісти
а напалмом не пробували?
показати весь коментар
03.09.2019 09:14 Відповісти
А в Крыму бы в больнице сразу бы в морг отправили.
показати весь коментар
03.09.2019 01:11 Відповісти
живучий совкопитек
показати весь коментар
03.09.2019 02:45 Відповісти
Он просто сильно много знает. Новичком его отравят или инсульт будет причиной смерти. Не важно. Россия своих не забывает. Т
Обязательно добьет.
показати весь коментар
03.09.2019 06:01 Відповісти
Цю антитатарську суку прийняла Туреччина? Шановний пане Чубаров! Дзвоніть терміново Ердогану. Як можна приймати у себе цю сволоту для мусульманського світу? Ну це вже кабздєц повний! Турки взагалі кремлівцями стали. Не зря іх навіть Трамп матом поливає ! Виходим на звязок з Чубаровим.
показати весь коментар
03.09.2019 07:32 Відповісти
Ну, прийняла. Думаєте він зараз радіє прийому?
показати весь коментар
03.09.2019 09:15 Відповісти
Пуйло мешка траванув, туди йому й дорога, як і всім кацапам.
показати весь коментар
03.09.2019 07:35 Відповісти
Доповнення. Як могла прийняти упиря від московського світу Мєшкова Туреччина- це не піддається розумінню!Посимо нагадати президенту Ердогану та голові Меджлісу КТН Чубарову про те, як цей упирь Мєшков давав розпорядження прои не прийняття до родильних домів в Криму вагітних кримськотатарських жінок. Свого часу багато він проводив антитарських і антиукраінських заходів,і продовжив це робити і зараз!
показати весь коментар
03.09.2019 08:18 Відповісти
Як могла прийняти? Та ось так що його шляг трафив (schlag treffen).
показати весь коментар
03.09.2019 09:17 Відповісти
Добыковался