3664 відвідувача онлайн

Разумков доручив обладнати раду для людей з інвалідністю

Разумков доручив обладнати раду для людей з інвалідністю

Глава Верховної Ради Дмитро Разумков доручив апарату парламенту обладнати будівлю для людей з інвалідністю.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "LB.ua".

"Я звертаюся до апарату з проханням вивчити це питання і зайнятися його рішенням", - сказав Разумков.

З цією ініціативою виступив позафракційний депутат Олесь Довгий. Він розповів, що депутат від фракції "Європейська солідарність" Яна Зінкевич, яка переміщається на візку, не змогла самостійно потрапити в буфет. Вона в принципі не може самостійно переміщатися між поверхами Ради через відсутність відповідного обладнання.

Довгий також пообіцяв фінансово підтримати обладнання парламенту.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада проголосувала за законопроект №7203 про зняття недоторканності з народних депутатів.

Топ коментарі
+13
все подумали то же самое, что и я ?
показати весь коментар
03.09.2019 17:49 Відповісти
+5
для Юзика чёль? или... 450 все...)))
что он хотел сказать? аааа???
показати весь коментар
03.09.2019 17:52 Відповісти
+5
на фото достойні люди, але комент від сраної мавпи, не знаю що робити - відправляти в спам чи ні...
показати весь коментар
03.09.2019 17:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
все подумали то же самое, что и я ?
показати весь коментар
03.09.2019 17:49 Відповісти
Чому Довгий не сидить?
показати весь коментар
03.09.2019 17:50 Відповісти
У него такая программа! Он не хочет сидеть)Разумков поручил оборудовать Раду для людей с инвалидностью - Цензор.НЕТ 4975
показати весь коментар
03.09.2019 17:55 Відповісти
Разумков поручил оборудовать Раду для людей с инвалидностью - Цензор.НЕТ 6294та для мавпи вашої сраної
показати весь коментар
03.09.2019 17:53 Відповісти
От не можу зрозуміти: інвалід на світлині чи інвалід той, хто опублікував її.
показати весь коментар
03.09.2019 17:55 Відповісти
ця мавпа на каталці, а я з нульовою толерантністю до фарисеїв.
показати весь коментар
03.09.2019 17:58 Відповісти
на фото достойні люди, але комент від сраної мавпи, не знаю що робити - відправляти в спам чи ні...
показати весь коментар
03.09.2019 17:56 Відповісти
Не треба, нехай потішаться ублюдки.
показати весь коментар
03.09.2019 17:57 Відповісти
так до цього ж ви ж і потішалися, хоча для ваших песиків і робиться. Дебіли, що тут скажеш.
показати весь коментар
03.09.2019 17:59 Відповісти
все сначала прочитали статью)
показати весь коментар
03.09.2019 17:54 Відповісти
все 100 слов ? !!!
показати весь коментар
03.09.2019 17:56 Відповісти
для Юзика чёль? или... 450 все...)))
что он хотел сказать? аааа???
показати весь коментар
03.09.2019 17:52 Відповісти
254 места. Подголовники.
показати весь коментар
03.09.2019 17:53 Відповісти
И капельницы каждому,
чтоб не прятаться за колоннами.
показати весь коментар
03.09.2019 18:01 Відповісти
Разумков поручил оборудовать Раду для людей с инвалидностью - Цензор.НЕТ 3457
показати весь коментар
03.09.2019 17:58 Відповісти
Дякую пане президенте, ато злачінна влада і там алігархічна кидала мене
показати весь коментар
03.09.2019 17:59 Відповісти
Разумков поручил оборудовать Раду для людей с инвалидностью - Цензор.НЕТ 4148
Пасібаа
показати весь коментар
03.09.2019 18:00 Відповісти
Магічна ковдра стопяцотого левела, недорого
показати весь коментар
03.09.2019 18:01 Відповісти
Разумков поручил оборудовать Раду для людей с инвалидностью - Цензор.НЕТ 5945
Нова пошта
показати весь коментар
03.09.2019 18:03 Відповісти
Розпил. Чую великий розпил.
У регіоналів в Раді був інвалід.
Ще у другій партії був інвалід у візку.
Тобто потреби не було.
показати весь коментар
03.09.2019 17:59 Відповісти
Трибуну надо оснастить крепкими ручками, чтобы хвататься,
когда вам вручают цветы и, схватив за яйца, пытаются унести.
Колонны надо обить специальным материалом, чтобы, приняв дозу,
было удобно тихо и долго биться головой.
При входе в зал обувь снимается, выдаются бахилы или ролики.
показати весь коментар
03.09.2019 18:03 Відповісти
Разумков поручил оборудовать Раду для людей с инвалидностью
Умственной?
показати весь коментар
03.09.2019 18:13 Відповісти
Для олігофренів з партії, що служить уроду та вальцманутих миздобулів вирішено зменшити на пристрої для голосування кількість кнопок з 3-х до 1-ї.
показати весь коментар
03.09.2019 18:18 Відповісти
разумков хоче обладнати Раду для себе й соратників
показати весь коментар
03.09.2019 18:21 Відповісти
Вы бы хоть статью почитали чи шо. Петя вам не за то платит, чтоб вы над депутатом-инвалидом его фракции потешались.
показати весь коментар
03.09.2019 19:04 Відповісти
У тебе в тупій башці Петя, лопушок.
показати весь коментар
03.09.2019 19:05 Відповісти
Разумков доручив обладнати раду для людей з інвалідністю - Цензор.НЕТ 8294
показати весь коментар
03.09.2019 18:24 Відповісти
Діяльність журналістів обежують а за інвалідів раптом запіклувались? Популізм як він є.
показати весь коментар
03.09.2019 18:29 Відповісти
Це той Олесь Довгий який дерибанив землю на ліво і на право набиваючи свої кишені.Він повинен сидіти там,де годують баландою.
показати весь коментар
03.09.2019 19:00 Відповісти
Ага, стаття про шахрая Олеся Довгого