9486 відвідувачів онлайн
3 501 18

СБУ запропонує своє бачення ліквідації економічного підрозділу і управління "К": "Законопроєкт у парламент буде подавати президент"

СБУ запропонує своє бачення ліквідації економічного підрозділу і управління "К": "Законопроєкт у парламент буде подавати президент"

Служба безпеки України працює над пропозиціями змін до закону про СБУ, які припускають можливість трансформації Департаменту контррозвідувального захисту економіки (ДКЗЕ) і управління з боротьби з корупцією та організованою злочинністю СБ України (ГУ "К") з урахуванням подальшого створення в Україні Служби фінансових розслідувань.

"У нас немає права законодавчої ініціативи, тому ми розробляємо пропозиції, а потім передаємо їх на розгляд в РНБО. Підготовлений законопроєкт, який передбачає внесення змін до закону про СБУ в частині трансформації департаменту економіки спецслужби і управління "К" подавати в парламент буде президент", - розповіли "Інтерфакс-Україна" в пресцентрі спецслужби в середу.

Водночас в СБУ зазначили, що ДКЗЕ вже більше року переорієнтований на роботу із захисту критичної інфраструктури країни і, відповідно, підрозділ не здійснює "контролю" над бізнесом.

Як повідомлялося, прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що СБУ необхідно ліквідувати департамент, який відповідає за протидію економічним злочинам.

Топ коментарі
+3
У Зелёных небо будет в алмазах.Какая нах коррупция!
показати весь коментар
04.09.2019 15:15 Відповісти
+3
Караул! От сиськи отрывают!
Как же они теперь харчеваться будут
По миру пойдут с протянутой рукой
показати весь коментар
04.09.2019 15:20 Відповісти
+2
а проверить бывших на соответствие жизни и доходам по налоговому коду?
показати весь коментар
04.09.2019 15:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
У Зелёных небо будет в алмазах.Какая нах коррупция!
показати весь коментар
04.09.2019 15:15 Відповісти
А можно эту статью переписать , чтобы все поняли ?
показати весь коментар
04.09.2019 15:16 Відповісти
Так зрозуміло?

烏克蘭安全局正在擬訂修訂"烏克蘭安全局法"的提案,其中提出了改革經濟反間諜保護部(SCCE)和烏克蘭安全局打擊腐敗和有組織犯罪辦公室(GU"K")的可能性,同時考慮到烏克蘭金融調查局的進一步設立。來源:
показати весь коментар
04.09.2019 15:20 Відповісти
Инсайд Законопроекта - "Ликвидировать к ****. В. Зеленский."
показати весь коментар
04.09.2019 16:15 Відповісти
так ликвидации или трансформации в названии одно в тексте другое а выйдет 3
показати весь коментар
04.09.2019 15:16 Відповісти
а проверить бывших на соответствие жизни и доходам по налоговому коду?
показати весь коментар
04.09.2019 15:18 Відповісти
возможность трансформации

Що Зебіки, вітаю з черговим порушенням передвиборчих обіцянок.
показати весь коментар
04.09.2019 15:18 Відповісти
СБУ предложит свое видение ликвидации экономического подразделения и управления "К": "Законопроект в парламент будет подавать президент" - Цензор.НЕТ 6143
показати весь коментар
04.09.2019 15:23 Відповісти
Караул! От сиськи отрывают!
Как же они теперь харчеваться будут
По миру пойдут с протянутой рукой
показати весь коментар
04.09.2019 15:20 Відповісти
джипы на бабушек 1920-х годов записаны, маетки на тёщ..............
показати весь коментар
04.09.2019 15:29 Відповісти
Жавно пора...прямыми обязанностями. делами надо заниматься. А что с придворным упырём Демчиной? Только увольнение?
показати весь коментар
04.09.2019 15:28 Відповісти
Нє, то інше сбу, погане і крумповане, а це трансформоване.
показати весь коментар
04.09.2019 15:35 Відповісти
после оживления аркаши сбу сам черт -небрат
показати весь коментар
04.09.2019 15:37 Відповісти
Аваков ликвидировал ГАИ из-за коррупции, но ничего в замен не создал - аварийность на дорогах Украины увеличились возможно в разы. Теперь ликвидируют отдел "К" в СБУ и выбросы Миттал увеличатся в разы. Вот по чему во власть попадают только дубы?
показати весь коментар
04.09.2019 15:40 Відповісти
гнать надо воров, которые якобы защищают экономику, грабя ее и создавая максимум препон для бизнеса...
показати весь коментар
04.09.2019 16:03 Відповісти
С контрабандой теперь кто крышевать/бороться будет? Какой слуга народа станет управляющим данного акционерного общества?
показати весь коментар
04.09.2019 16:06 Відповісти
Самый жирный и самый коррумпированный отдел СБУ. Его давно нужно было расформировать. Они только тем и занимаются что душат бизнес а потом просят взятку, кошмарят бизнес конкурентов за деньги, и так д.
показати весь коментар
04.09.2019 21:33 Відповісти