8656 відвідувачів онлайн
5 123 16

Кабмін звільнив 36 заступників міністрів 13 міністерств

Кабмін звільнив 36 заступників міністрів 13 міністерств

Кабмін України в середу своїми розпорядженнями звільнив 36 заступників і перших заступників міністрів із 13 міністерств.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

З посади заступника міністра аграрної політики і продовольства звільнено Ольгу Трофімцеву, Віктора Шеремету, Володимира Топчія і Олену Ковальову.

З посади заступника міністра спорту звільнено Миколу Мовчана, Ярослава Войтовича, Миколу Даневича, а з поста першого заступника міністра - Ігоря Гоцула.

Посади заступника міністра культури позбулися Юрій Рибачук і Тамара Мазур.

З посади заступника міністра інформаційної політики звільнено Дмитра Золотухіна, а з поста першого заступника міністра - Еміне Джапарову.

Посад заступника міністра освіти і науки позбулися Роман Греба і Максим Стріха.

З посади заступника міністра оборони звільнено Ігоря Павловського.

З посади заступника міністра юстиції звільнено Світлану Глущенко, Ірину Садовську, Сергія Пєтухова, Іванну Смачило, Івана Ліщину, Дениса Чернишова, а з поста першого заступника міністра - Олену Сукманову.

Звільнено заступників міністра охорони здоров'я Павла Ковтонюка і Олександра Лінчевського, а також першого заступника міністра Уляну Супрун.

З посади заступника міністра економічного розвитку і торгівлі звільнено Михайла Титарчука та Юрія Бровченка.

Посад заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства позбулися Лев Парцхаладзе і Тарас Токарський.

З посади першого заступника міністра ветеранів звільнено Григорія Галагана.

Позбулися своїх постів заступники міністра з окупованих територій і переміщених осіб Вікторія Вороніна, Юрій Гримчак та Георгій Тука. Також звільнено першого заступника міністра Юсуфа Куркчі.

З посади заступника міністра соцполітики звільнено Олександру Чуркіну.

Топ коментарі
+3
Та нам как-то ПОХ сколько и кого эти клоуны уволили, нас больше волнует кого они НАЗНАЧИЛИ!
показати весь коментар
04.09.2019 22:34 Відповісти
+2
депутатов ранее безработных -на места уволенных.
показати весь коментар
04.09.2019 22:32 Відповісти
+2
И кто же из всех знает? Может только своих людей знают, которых собрались туда назначать?
показати весь коментар
04.09.2019 22:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
депутатов ранее безработных -на места уволенных.
показати весь коментар
04.09.2019 22:32 Відповісти
Та нам как-то ПОХ сколько и кого эти клоуны уволили, нас больше волнует кого они НАЗНАЧИЛИ!
показати весь коментар
04.09.2019 22:34 Відповісти
Т. е. вам пох, кого назначали папередние клоуны - теперь "за базар" ответсавенными назначили других?
показати весь коментар
04.09.2019 23:10 Відповісти
Я, как нормальный, здравомыслящий человек, интересовался ими тогда, когда их назначали и когда они работали.
А вот ваш интерес, чем-то похож на некрофилию.
показати весь коментар
04.09.2019 23:29 Відповісти
И как интерес - все устраивало?
За мыздобутки овечать некому - ведь это теперь не интересно, не так ли?
Гораздо интереснее озаботится "потэнцийнымы майбутнимы мыздобуткамы". которых еще никто не видел, а что "саме интересное" - никто толком и не обещал. В отличие от папередников...
показати весь коментар
05.09.2019 00:07 Відповісти
А что, зе-бильчик, разве плохого Министра МВД, Порошенко назначал?
Аваков - красавчек, а зе-бил?!
показати весь коментар
05.09.2019 08:17 Відповісти
Ха-ха-ха. Порошенко Авакова призначив. Пожартував. НФ по пропорційним спискам, взагалі-то вибори виграли. Тому і прем'єр був їхній. Ніхто у Пороха не питав. Аваков йому як кість в горлі стояв.
Прибічники Порошенка гавкали на нього голосніше всіх. Може тому, що коли Порох убрав Яценюка руками Саакашвілі Аваков не став наступним дурнем і самоусунувся від цієї травлі. Тому за Саакашвілі СБУ бігало.
Виявилось, що Аваков не такий дурний щоб дати себе використати, тому, звісно, поганий. Але зробити з ним нічого не могли бо без НФ фракція Пороха, хоч і найбільша, але була б нінащо не спроможна.
показати весь коментар
05.09.2019 09:33 Відповісти
И чё ш ******** теперь не радоваццо-то?
показати весь коментар
05.09.2019 14:36 Відповісти
И кто же из всех знает? Может только своих людей знают, которых собрались туда назначать?
показати весь коментар
04.09.2019 22:35 Відповісти
Кабмин уволил 36 заместителей министра 13 министерств - Цензор.НЕТ 9996
показати весь коментар
04.09.2019 22:39 Відповісти
Усе ************* отклепторасили.
показати весь коментар
04.09.2019 22:42 Відповісти
ой какая метушня начнется среди чистоплюев в поисках теплых местечек...)))
показати весь коментар
04.09.2019 23:03 Відповісти
Вандали гідності, йолпт...
показати весь коментар
04.09.2019 23:05 Відповісти
когда лавренюка уволят??? задрала эта гнида !
показати весь коментар
05.09.2019 00:32 Відповісти
А що команду 95 кварталу і всіх євреїв ще не працевлаштували???
показати весь коментар
05.09.2019 07:11 Відповісти