5189 відвідувачів онлайн

Апеляційний суд може звільнити Цемаха з-під варти

Апеляційний суд може звільнити Цемаха з-під варти

У четвер, 5 вересня, об 11:00 Апеляційний суд м. Києва розглядатиме апеляцію захисту Володимира Цемаха, який може бути причетним до знищення авіалайнера у небі над Донбасом у липні 2014 року.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ

Раніше Цемаху продовжили термін тримання під вартою, про що ЗМІ повідомляв його захисник Роман Гонтарєв.

Прокурор у справі Цемаха Олег Пересада підтвердив у розмові з Цензор.НЕТ, що розгляд апеляції має відбутися сьогодні.

Про те, що Росія затягує обмін полоненими, і провокує інформаційну хвилю, щоб підштовхнути владу України до вигідної для себе формули обміну, писав головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов. "Путін вимагає видачі на обмін Володимира Цемаха - командира роти найманців в 2014-му в Сніжному, який є одним з підозрюваних у розслідуванні загибелі "Боїнгу МН-17". ... Саме бажання забрати Цемаха і зірвати розслідування змусило Путіна піти на переговори про звільнення полонених", - вважає він.

Нагадаємо, в кінці червня Служба безпеки затримала колишнього начальника ППО бригади найманців РФ Цемаха. Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Данилюк заявляв, що Цемах володіє цінною інформацією про причетність Росії до катастрофи літака Malaysia Airlines на Донбасі.

Нідерланди, зі свого боку, просять Україну не віддавати Росії цього фігуранта справи про катастрофу Malaysia Airlines.

Топ коментарі
+35
Может освободить, или будет рассматривать апелляцию?
Провокационный заголовок для нагнетания всеобщей истерии.
показати весь коментар
05.09.2019 10:06 Відповісти
+31
Какой нахрен истерики? Сам факт того что его заявку в апеляционном суде вообще рассматривают, это дичь )))
показати весь коментар
05.09.2019 10:16 Відповісти
+27
Зелофіли задоволенні Ну, випьемо за Цемаха

Апелляционный суд может освободить Цемаха из-под стражи - Цензор.НЕТ 4947
показати весь коментар
05.09.2019 10:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Если такое решение примет апеляционный суд,с ним надо будет поступить как с домом профсоюзов в Одессе 2 мая .
показати весь коментар
05.09.2019 10:40 Відповісти
А от цього я би не радив новій владі. Це може виявитися останньою краплею. МН17 просто злиють. Я вже бачу, як "світова спільнота" вужем звивається, щоби якось злити справу. Очевидно, що зєліку вже натякнули "партнери" з Європи. Вони і так ніхріна не будуть робити до запуску ПП2. А потім розмажуть гівно по тарілці і скажуь - Всьо! Ми вже пакушалі! Спостерігаємо.
показати весь коментар
05.09.2019 10:44 Відповісти
Почему так долго это всё тянется. Записать признание, собрать журналюг. С
Зеля сейчас сольёт его по тихому в рашку и будет трубить какой он освободитель пленных моряков.
показати весь коментар
05.09.2019 10:48 Відповісти
https://www.dialog.ua/war/188384_1567581992?utm_campaign=%D0%94%D0%B8%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%B3.UA&utm_medium=facebook&utm_source=socialnetwork Боевики подняли флаги "ЛНР" и России на мосту у Станицы Луганской и "осваиваются" на украинской стороне
показати весь коментар
05.09.2019 10:51 Відповісти
А разве было сомнение,что зевласть к этому и стремилась.
показати весь коментар
05.09.2019 11:42 Відповісти
Ай, малядця, зебилы) за все, что успеет ваш чмошник сделать, ответите
показати весь коментар
05.09.2019 10:56 Відповісти
Могут и отпустить,я не удивлюсь.
показати весь коментар
05.09.2019 10:58 Відповісти
Для Цемаха воля - 100% дірка в голові. Тому не повірю, що його просто так випустять, як зайця в коло мисливців.
показати весь коментар
05.09.2019 11:32 Відповісти
ключове слово в цій статті "может" а зрадовонь стоїть нереальна, змішали все.....лайноміси
показати весь коментар
05.09.2019 10:59 Відповісти
Апеляційний суд може звільнити Цемаха з-під варти - Цензор.НЕТ 8405
показати весь коментар
05.09.2019 10:59 Відповісти
ну що ,Зе бобіки ета адназначна перемога
показати весь коментар
05.09.2019 11:13 Відповісти
вальцманоиды-зрадофилы - не разгоняйте зраду))
показати весь коментар
05.09.2019 11:23 Відповісти
Будь який механізм підійде, аби Цемах опинивсь в Голандії
показати весь коментар
05.09.2019 11:27 Відповісти
Я навіть не сумніваюсь що він опиниться у Москві.
Просто поки що вони не знають як тобі це за перемогу видати... Ну нічого, придумають, будеш тут до усирачки доводити що це геніально, вірно і мегапатріотично... ну накрайняк про Пецю згадаєш...
показати весь коментар
05.09.2019 11:32 Відповісти
Совсем ох---ли?
показати весь коментар
05.09.2019 11:33 Відповісти
на обмен Владимира Цемаха - командира роты наемников в 2014-м в Снежном,...

Какое нахрен освобождение? Даже если он не имеет никакого отношения к боингу он должен получить лет 10.
показати весь коментар
05.09.2019 11:39 Відповісти
А почему этот Цемах до сих пор не в Нидерландах? Неужели нельзя было объявить в Интернопол за все эти годы и по-тихому отправить на Запад???? Ах да, голландцы лижут Пуйлу и этот Боинг им только мешает любить и кланяться Кремлю!!!
показати весь коментар
05.09.2019 11:41 Відповісти
Тому що він громадянин України. Ми не маємо права його видавати. Хоча, якби було бажання, могли і позбавити громадянства. Не в Голандії бо хочуть міняти. Подивимось чим це закінчиться. Може добазаряться із ****** на спектакль? Вони у цьому майстри. Суд випустить, а на свободі його "машина переїде"...
показати весь коментар
05.09.2019 11:55 Відповісти
Буде, як з Садовником. Наверху про все домовились.
показати весь коментар
05.09.2019 11:42 Відповісти
Л.Ройтман :луценко и аваков покрывают солнцевскую преступную группировку (РФ) в Украине
https://youtu.be/sGJk1uJdnx8
показати весь коментар
05.09.2019 11:47 Відповісти
Ну віддадуть кацап так віддадуть.. Щось же Зеля має ***** дати? Краще цього ганд.она ніж подача води до Криму...
показати весь коментар
05.09.2019 11:52 Відповісти
Мне вообще интересно, кого у нас в принципе сажают?!
показати весь коментар
05.09.2019 15:22 Відповісти
Сторінка 2 з 2