8591 відвідувач онлайн
2 335 26

Рябошапка зустрівся з американськими сенаторами Джонсоном і Мерфі, - посольство

Рябошапка зустрівся з американськими сенаторами Джонсоном і Мерфі, - посольство

Американські сенатори Кріс Мерфі і Рон Джонсон зустрілися з генпрокурором України Русланом Рябошапкою в Києві.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Twitter посольства США в Україні.

"Ми раді вітати сенатора Рона Джонсона з Вісконсина та сенатора Кріса Мерфі з Коннектикуту в Києві, де вони матимуть зустрічі з українськими високопосадовцями щодо міцного партнерства України і США", - йдеться в повідомленні посольства.

Їхній візит розпочався із зустрічі з главою Генпрокуратури Русланом Рябошапкою, під час якої він поділився поглядами щодо проведення антикорупційної реформи в Україні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що сенатори США Кріс Мерфі і Рон Джонсон, яким нещодавно відмовили в отриманні російської візи, збираються відвідати Україну.

Рябошапка зустрівся з американськими сенаторами Джонсоном і Мерфі, - посольство 01

Топ коментарі
+1
Як вже дістали ці "фахівці широкого профілю"... Займись ГПУ, яка нах.р антикоррупційна реформа? Ти що депутат ВРУ? У тебе структура, яку потрібно реформувати, на кой х.р ти лізеш у теорію глобальну? Де пропозиції по складу та штату офісу ГПУ? Як будуть виглядати Обласні прокуратури? Для чого і як ви міняєте місцеві?
Змінили одного "політікана", на "іншого"...
показати весь коментар
05.09.2019 11:23 Відповісти
+1
А ті що серед нас кацапи залишились не заважали? А зараз не заважають? Не може людина із дегенеративним мисленням, цінностями і свідомістю, от так, узяти і просто піти "до Європи". Раби мають вмерти, заради майбутнього онуків. Натомість, ці раби, виховали і своїх онуків рабами...
показати весь коментар
05.09.2019 16:36 Відповісти
+1
НІКОЛИ! Ви можете людину нагодувати, одягнути, вимити, але свідомість ви їй не зміните. Вона сам може її змінити, якщо бажає, але це дано лише обмежені категорії людей, які працюють над собою.
показати весь коментар
05.09.2019 16:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Звучит просто чудесно)
показати весь коментар
05.09.2019 10:30 Відповісти
Отримає рекомендації від яких неможливо відмовитись.
показати весь коментар
05.09.2019 10:31 Відповісти
лучшего трудно и пожелать)
показати весь коментар
05.09.2019 11:17 Відповісти
Вибач, але ти - дурень.
показати весь коментар
05.09.2019 10:51 Відповісти
Точно дурень! 😊
показати весь коментар
05.09.2019 11:03 Відповісти
дурик геращук, это наши американские друзья заехали обсудить как мы вместе будем жечь твою срузгую вату ))) расслабся и приготовься получать удовольствие )))) бутылок у нас для тебя много ))))
показати весь коментар
05.09.2019 11:19 Відповісти
Думаю, сенаторам сподобалося підминання під себе всіх силових важелів новим президентом і розбалансуванням створеного балансу противаг, який був запобіжником від авторитаризму.
показати весь коментар
05.09.2019 10:39 Відповісти
Любые сенаторы- благо для Украины.В Древние времена, при Ющенко приезжал, сенатор Обама и у него на 10 лет остались мрачные воспоминания об украинском истеблишменте.Нужно побольше общаться и перенимать их опыт.Плохому не научат, денег дадут,в отличие от орды,готовой растерзать любого соседа.
показати весь коментар
05.09.2019 10:46 Відповісти
Як вже дістали ці "фахівці широкого профілю"... Займись ГПУ, яка нах.р антикоррупційна реформа? Ти що депутат ВРУ? У тебе структура, яку потрібно реформувати, на кой х.р ти лізеш у теорію глобальну? Де пропозиції по складу та штату офісу ГПУ? Як будуть виглядати Обласні прокуратури? Для чого і як ви міняєте місцеві?
Змінили одного "політікана", на "іншого"...
показати весь коментар
05.09.2019 11:23 Відповісти
Уявлення про прокуратуру у нього, мабуть, невеликі тому він говорить про загальні речі. Це буде Луценко №2. Але все ж може і інакше, залежить від заступників.
показати весь коментар
05.09.2019 11:29 Відповісти
О так! Один Кулик чого вартий... Якесь блюзнірство, вигнати Матіоса, для того щоби Кулика зробити замом?
показати весь коментар
05.09.2019 11:30 Відповісти
так вчора писали, що Кулика не буде....
показати весь коментар
05.09.2019 11:37 Відповісти
Можуть звісно труханути... Вони ще не усю владу загарбали. Але сам по собі такий варіант вже є початком кінця...
показати весь коментар
05.09.2019 11:42 Відповісти
дивлячись для чого та влада? якщо для перетворень та реформ - то одна справа, якщо те, що було останні 25 років - загарбання власності, то це погано - держава може не витримати.
показати весь коментар
05.09.2019 11:47 Відповісти
І що? То вибір народу. Вони коли голосували, про державу думали в останню чергу. Думали про холодильник, про тарифи, про халяву, а про державу як окрему і важливу цінність? ні.
Кожен має понести відповідальність за свій вибір.
показати весь коментар
05.09.2019 11:50 Відповісти
знаєте...ми і є держава, наше життя, наш добробут то і є держава, наш холодильник в тому числі! Інакше нащо це все? якась міфічна держава, яка існує в якійсь паралельній реальності.
По історії такого НІКОЛИ не було і не буде,
Держава це утворення для народу, останні 28 років держава рідко була для народу, це був механізм для визискування народу, пограбунку корисних копалин через механізми держави та забезпечення тих хто мав доступ до управління державою купівлі собі хатинок в Лондоні. Більше того, за Януковича держава стала взагалі загрозою фізичного існування людей. Порошенко мав виправити ту ситуацію, але не виправив. Це призвело до масового розчарування механізмаим нашої держави, та демократичного протесту у вигляді вибору Зеленського. Це ж не треба бути великим аналітиком, щоби прийти до таких висновків.
Чи зможе Зеленський? поки є підстави для стриманого оптимізму.
показати весь коментар
05.09.2019 12:02 Відповісти
останні 28 років держава рідко була для народу? А попередні "70", а попередні "300"???

Держава має дати можливість. На цьому - все. Чомусь одні, у 1991 підняли гузиці, поїхали за кордон, проробили по 10-15 років у США, Італії і т.п. і зараз володіють десятками фур, ресторанами, супермаркетами, а інші, 27 років на дупі сиділи і чекали 2019 року, щоби розчаруватись у Порошенко...?
Я би зібрав зараз увесь цей "народець", та відправив його назад, до СіСіСєРа... навіть не у військовий комуніз, часів Хруща вистачить, щоби повернуло пам'ять деяким що таке держава і чи варто любити ******* України, тільки за те що вона є...
показати весь коментар
05.09.2019 15:14 Відповісти
не можна з такою логікою підходити, бо тут також лишалися люди, які все ж підтримували державу живою. Не мали права всі виїжджати та й можливостей, деякі просто любили Україну і не могли з неї їхати.
Що стосується попередні 70 і 300 років, то тоді нам кацапи та Росія заважали, а при незалежності ми мали сильно закрокувати, бо кацапи вже не заважають. Отак воно мало бути! Всі, хто голосував на референдумі в 1990 році саме цього хотіли - вільної та багатої держави та заможного нормального життя. Це нормальне колективне бажання народу і дорікати, що хтось не їхав на заробітки в Італію, а лишався в державі - НЕ МОЖНА.
це все таке...майже на рівні гасел...але ви як професійний юрист не можете не розуміти значення держави.
показати весь коментар
05.09.2019 15:37 Відповісти
А ті що серед нас кацапи залишились не заважали? А зараз не заважають? Не може людина із дегенеративним мисленням, цінностями і свідомістю, от так, узяти і просто піти "до Європи". Раби мають вмерти, заради майбутнього онуків. Натомість, ці раби, виховали і своїх онуків рабами...
показати весь коментар
05.09.2019 16:36 Відповісти
насправді, свідомість людини дуже швидко може змінитися.
показати весь коментар
05.09.2019 16:41 Відповісти
НІКОЛИ! Ви можете людину нагодувати, одягнути, вимити, але свідомість ви їй не зміните. Вона сам може її змінити, якщо бажає, але це дано лише обмежені категорії людей, які працюють над собою.
показати весь коментар
05.09.2019 16:43 Відповісти
як там у класиків у карли-марли: битійо опрєдєляєт сознаніє.
Якщо людина, як ви кажете - сита, одягнута, вимита, йде по чистій вулиці, де такі самі люди, то ця людина вже інша. Звичайно, є певна частина бидлоти, яка ужреться пивом і буде ригати. Але в цілому людина на генному рівні прагне чистоти, волі та розвитку.
Я так сприймаю людську цивілізацію.
показати весь коментар
05.09.2019 16:50 Відповісти
Звичайно, є певна частина бидлоти, яка ужреться пивом і буде ригати.

Так в Україні це відсотків 90...
Коли стане лише 50ть, то це буде вже Польща, 25 - Німеччина, 10 - Швейцарія.
показати весь коментар
05.09.2019 16:58 Відповісти