4701 відвідувач онлайн
3 201 11

Охоронець виправної колонії застрелився з автомата в Харкові

Охоронець виправної колонії застрелився з автомата в Харкові

Молодший інспектор відділу охорони застрелився з автомата АК-74. Він наклав на себе руки, перебуваючи на посту на оглядовій вишці.

Обставини загибелі співробітника виправної колонії встановлює поліція, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на відділ комунікації ГУ НП в Харківській області.

"О 13:05 в Новобаварський відділ поліції надійшло повідомлення про те, що у виправній колонії застрелився зі службової зброї АК-74 молодший інспектор відділу охорони. Як з'ясувалося, того дня о 08:00 він заступив на чергування і перебував на своєму посту на оглядовій вишці", - сказано в повідомленні поліції.

На місце виїхала поліція. Встановлено, що загиблим виявився житель міста Лозова. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Проводиться перевірка щодо встановлення всіх обставин події.

Топ коментарі
+2
Охранников хоть пруд пруди.Производителей нет...
показати весь коментар
05.09.2019 15:58 Відповісти
+1
Во, как ему все надоело. Одним словом - ДУРАК. Для чего такие новости.
показати весь коментар
05.09.2019 15:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Во, как ему все надоело. Одним словом - ДУРАК. Для чего такие новости.
показати весь коментар
05.09.2019 15:51 Відповісти
Бывает...
У нас в части в 90-х тоже часовой, охранявший склад, из АК себе пол башни снес.
показати весь коментар
05.09.2019 15:55 Відповісти
В те-же годы брательнику померещился рывок с зоны. Пол рожка по вентиляции всадил. На губе отсидел. Все обошлось. Но по рассказам не сладко им там служилось ....
И тарелки по вышке обточенные летали, сетку вешали - всякое было...
Так-что ... кто его знает ....
показати весь коментар
05.09.2019 16:40 Відповісти
какие то мелкие бойцы пошли. с женой поругался--бах в голову, барышня ушла к другому--под поезд. детки, подумайте в первую очередь, кому вы делаете хуже всех? и оно того стоит?
показати весь коментар
05.09.2019 15:57 Відповісти
А что-то хорошее в стране есть?
Одно воровство,убийство,самоубийство и предательство. Деморализация общества и национальное унижение. Как мы можем одержать победу?
показати весь коментар
05.09.2019 15:57 Відповісти
Украинцам победу одержать ну очень трудно, когда Украиной правят евреи, или не так???
показати весь коментар
05.09.2019 20:40 Відповісти
Охранников хоть пруд пруди.Производителей нет...
показати весь коментар
05.09.2019 15:58 Відповісти
исправился.....
показати весь коментар
05.09.2019 16:08 Відповісти
Кидайте своі Польші та Чехіі - з'явилась чудова вакансія.
показати весь коментар
05.09.2019 17:04 Відповісти
Так застрелился, или же всё таки застрелили???
показати весь коментар
05.09.2019 22:42 Відповісти