6318 відвідувачів онлайн
4 389 49

Пам'ятник львівським пілотам урочисто відкрили в Польщі

Пам'ятник львівським пілотам урочисто відкрили в Польщі

У місті Лодзь урочисто відкрито пам'ятник Львівським пілотам, які захищали небо над цим містом у вересні 1939 року.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Польське Радіо".

Як зазначила мер міста Ганна Здановська, після закінчення Другої світової війни героїчна боротьба львівських пілотів була забутою.

Депутат міської ради Матеуш Валясек додав, що пілоти воювали проти німців від перших днів війни і були значною підтримкою для Армії "Лодзь", яка тоді не мала підрозділу авіації: "161-ша та 162-га ескадра захищали місто Лодзь від першого вересня. П’ятого вересня вони збили вісім німецьких літаків. А варто сказати, що пілоти літали застарілими винищувачами – Р-11, та навіть – Р-7".

Нагадаємо, у 2012 році одне з кругових перехресть у Лодзі названо іменем львівських пілотів.

Джерело: 
Топ коментарі
+5
Это ещё раз напоминание , что львов это Польша ? Львовские поляки летчики , я правильно понимаю подтекст?
показати весь коментар
06.09.2019 09:06 Відповісти
+4
Це не нагадування тупим про те, що Львів у 1939 році належав Польщі. Це данина памяті загиблим. Без політики.
показати весь коментар
06.09.2019 09:13 Відповісти
+4
Чому у Польщі нема російськомовних поляків?
показати весь коментар
06.09.2019 09:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вот и хорошо!
показати весь коментар
06.09.2019 08:54 Відповісти
Это ещё раз напоминание , что львов это Польша ? Львовские поляки летчики , я правильно понимаю подтекст?
показати весь коментар
06.09.2019 09:06 Відповісти
а то.
эти "братья" почти те же касабы, только немножно более цивилизованные. но идиотский "гонор" - как будто это они изобрели половину мировых технологий и разных полезностей.
показати весь коментар
06.09.2019 09:11 Відповісти
Чому у Польщі нема російськомовних поляків?
показати весь коментар
06.09.2019 09:13 Відповісти
бо нація.
показати весь коментар
06.09.2019 09:36 Відповісти
Есть. Каждый второй старше 50ти лет понимает русский язык, каждый пятый - может ответить по русски.
показати весь коментар
06.09.2019 12:36 Відповісти
в Польщі є,нажаль, російськомовні українці
показати весь коментар
06.09.2019 13:02 Відповісти
Этот "гонор" имеет более точное название - имперские амбиции...
показати весь коментар
06.09.2019 09:15 Відповісти
Полянки так себя ставят гордо только по отношению в России , Беларусь, Украины, а в западной Европы они второсортные .
показати весь коментар
06.09.2019 09:23 Відповісти
и правильно делают.
показати весь коментар
06.09.2019 09:35 Відповісти
Це не нагадування тупим про те, що Львів у 1939 році належав Польщі. Це данина памяті загиблим. Без політики.
показати весь коментар
06.09.2019 09:13 Відповісти
И ты в это веришь? Так почему украинцам нет памятника которые защищали Польшу в 1939 вмести с поляками ? Или ты думаешь что украинцы с западной Украине не служили в польской армии с 1918 по 1939 год ?
показати весь коментар
06.09.2019 09:19 Відповісти
В польській армії дійсно було багато українців. Можливо, вони навіть служили в авіації. Але є один момент, на той час вони були громадяни Польщі. І цей памятник в честь львівських пілотів - громадян Польші, а не вибірково військових польської національності.
Хоча для кацапні кинути гівна в таку тему - це обовязок.
показати весь коментар
06.09.2019 09:31 Відповісти
кацап кидає гівно на гвинт літака
показати весь коментар
06.09.2019 09:39 Відповісти
Ольгіно зразу ж чути. І ми це легко виявляємо і кидаємо кацапа у сартір.
показати весь коментар
06.09.2019 09:42 Відповісти
И что ? И что , что они были гражданами Польши ? Им уже за это нельзя поставить памятник, потому что украинцы были гражданами Польшы ? Вы не понимаете что это абсурд?
показати весь коментар
06.09.2019 09:48 Відповісти
Ще раз для немудрих: памятник громадянам Польщі незалежно від національності. Тобто і для етнічних поляків, і для етнічних українців чи етнічних євреїв, і т.д. Що ти нервуєшся і що тобі незрозуміло??? В чому абсурд?
показати весь коментар
06.09.2019 10:15 Відповісти
Может объяснить , почему в Польше нельзя поставить памятник этничным украинцам которые воевали за Польшу в 1939 году ?
показати весь коментар
06.09.2019 10:25 Відповісти
Та що ж таке зі твоєю логікою!

Спробую пояснити:
Уяви: Після закінчення ІІ світової війни СССР ставить 94 різних памятники воїнам по кількості національностей, що воювали в красній армії. Абсурд? Абсурд!
Так і в Польщі такий окремий памятник етнічним українцям був би абсурдом і маразмом.
Менше слухай кремлівську брехливу пропаганду, що стверджує, що рускіє перемогли б у ІІ світовій війні без українців, білорусів, грузинів, казахів та інших. Оттаке ствердження є маразмом і шляхом в нікуди.
показати весь коментар
06.09.2019 11:44 Відповісти
Так само, як українці східної України з 1921 по 1991 рік служили у російській армії.
показати весь коментар
06.09.2019 09:37 Відповісти
до 41 года там успели с 39-го поставить войска СССР
показати весь коментар
06.09.2019 09:21 Відповісти
Що таке "поставили війська"??
СССР окупував в 1939 році частину Польщі.
показати весь коментар
06.09.2019 09:36 Відповісти
А Калининградская область это Германия.
показати весь коментар
06.09.2019 11:37 Відповісти
"Отам-то весело жилось! Братались з вольними ляхами,. Пишались вольними степами"...
показати весь коментар
06.09.2019 09:11 Відповісти
ты запутался во времени.

Польша 20-30-х это репрессии против украинцев
показати весь коментар
06.09.2019 13:06 Відповісти
Тогда Львов был Польшей. Украина должна гордиться польскими пилотами?
показати весь коментар
06.09.2019 09:11 Відповісти
а ти гагаріним гардішся?
показати весь коментар
06.09.2019 09:15 Відповісти
Нет
показати весь коментар
06.09.2019 09:20 Відповісти
Ну і дура (с)
показати весь коментар
06.09.2019 09:45 Відповісти
Ти віриш, що Гагарін літав у Космос?
показати весь коментар
06.09.2019 10:32 Відповісти
Нет
показати весь коментар
06.09.2019 10:36 Відповісти
Ні.
Особисто ти можеш гордитись своїм лишньохромосомним корінням. Не кожному таке дано!
показати весь коментар
06.09.2019 09:16 Відповісти
Українське місто Львів і українська Галичина входили до складу Польщі після Першої світової війни. До цього ці території були у складі Австро-Угорщини. До речі, після після Першої світової війни Франція, і Англія, і Європа продала, зрадила Україну на стадії її становлення як держави. Зараз теж здає Москві. Історію треба знати не по Кремлівських темниках.
показати весь коментар
06.09.2019 09:24 Відповісти
Поляки так не считают.

Памятник львовским пилотам торжественно открыли в Польше - Цензор.НЕТ 9634
показати весь коментар
06.09.2019 09:26 Відповісти
Ущербний! Памятник в Польші чи може у Львові????
показати весь коментар
06.09.2019 09:40 Відповісти
Краше з поляками ніж з "великими" до п#здецю.
показати весь коментар
06.09.2019 09:21 Відповісти
Когда-нибудь украинцам надо наконец решиться, и попробовать пожить самостоятельно.
показати весь коментар
06.09.2019 09:24 Відповісти
Як Північна Корея?
показати весь коментар
06.09.2019 09:33 Відповісти
Не надо бояться. Многие страны так живут.
показати весь коментар
06.09.2019 09:36 Відповісти
Многие страны так живут, як Північна Корея??
показати весь коментар
06.09.2019 09:39 Відповісти
Коли фуйло здохне, кацапія накриється тазиком, тоді і ........
показати весь коментар
06.09.2019 09:42 Відповісти
Это все отговорки. Надо только сказать себе - я мужик или кто! я могу жить без чужого дяди! И все получится.
показати весь коментар
06.09.2019 09:47 Відповісти
Убогий" Ти чого поїхав в чужий край,чужій тітці дупу мити??????
показати весь коментар
06.09.2019 09:55 Відповісти
На ху этого польского дяда . Вообще я бы Украине советовал ориентироваться и дружить со скандинавами
показати весь коментар
06.09.2019 09:25 Відповісти
З фіно-уграми, такими як ти, кацапе??? Пшол вон, гнидо.
показати весь коментар
06.09.2019 09:44 Відповісти
Ты зебил ? Когда-то датчане стали угро-финами , может кацаб объяснить ?
показати весь коментар
06.09.2019 09:58 Відповісти
Датчани не угро-фіни, а от ти...