4435 відвідувачів онлайн
3 588 34

Бізнес вимагає права вето абсурдних законопроєктів, - Каленков

Бізнес вимагає права вето законодавчих ініціатив, ухвалення яких влада аргументує інтересами бізнесу. Зокрема, це стосується просуваються в терміновому порядку змін до податкового законодавства.

Про це в ході засідання в Європейській бізнес-асоціації заявив президент ОП "Укрметалургпром" Олександр Каленков, пише Обозреватель.

"Зараз вноситься законопроєкт, який анонсують як такий, що допомагає бізнесу. Законопроєкт, який бізнес начебто буде підтримувати двома руками, тому що він нібито усуває деякі нелогічні речі в Податковому кодексі. Якщо такі речі є, я думаю, що і ЄБА, і інші асоціації мають запропонувати народним депутатам надати бізнесу право вето на окремі пункти змін з тим, щоб вони згодом знімалися. І, безумовно, забезпечити можливість детального обговорення цього проєкту", - переконаний Каленков.

За його словами, поспіх з внесенням змін до податкового законодавства суперечить заяві новопризначеного прем'єр-міністра України Олексія Гончарука, який раніше розкритикував практику внесення змін у другій половині року з тим, щоб вони набували чинності або відразу, або з 1 січня. Адже подібні серйозні зміни мають вноситися лише після широкого обговорення. Саме тому Гончарук заявляв, що детальне обговорення змін до Податкового кодексу розпочнеться навесні 2020 року, а чинності він набуде у 2021 році.

На думку Каленкова, заплановані податкові нововведення вдарять по бізнесу, зокрема по металургії. При цьому сила негативного впливу буде співвідносна з тим, що переживали металургійні підприємства під час криз 2008-2009 і 2014-2015 років.

"Тоді металурги продавали продукцію нижче собівартості. Замовлення не перекривали витрат. Але ми все одно продавали, щоб не закривати підприємства, не звільняти людей і не втрачати наші ринки. Тому це дуже сильно вдарить по нас", - підкреслив Каленков.

Найбільше неприйняття у представників гірничо-металургійного комплексу викликав намір ввести ренту на видобуток руди.

"Рента на руду - це вибіркове підвищення, дуже нелогічне з економічної точки зору рішення. Фактично, оподатковується не сировина, що видобувається з землі, а продукт, отриманий після переробки. Це все одно, як якщо би ренту брали не з нафти, а з бензину. Або не з газу, а з мінеральних добрив, отриманих за рахунок його переробки. Це нелогічно, неправильно, суперечить всім можливим нормам. І ми хочемо мати можливість донести до виконавчої влади, до народних депутатів нашу позицію", - резюмував Каленков.

Як повідомляв OBOZREVATEL, з критикою запропонованих змін до податкового законодавства виступили представники різних галузей економіки. Зокрема, директор податкового відділу компанії PWC Україна Максим Дудник назвав ряд положень пропонованих законопроєктів "кроком назад для України". А маркетинг-директор групи Ferrexpo Ярослава Блонська впевнена: частина запланованих змін суперечить рекомендаціям МВФ.

Топ коментарі
+5
Народ України вимагає право вето на заяви ідіотських організацій та ідіотських спікерів типу Каленкова! Скільки можна серти в інформпростір замовними меседжами мафії? Досить вже кацапських говноасоціацій в Україні, прийшов час їх позакривати!
показати весь коментар
06.09.2019 15:41 Відповісти
+3
Бизнес что , за зе-зе не голосовал ? Голосовал . Хуже не будет ? Не будет . Ешьте зебилята , не обляпайтесь .
показати весь коментар
06.09.2019 15:57 Відповісти
+3
и дело в том что на улице конец 6 вересня 2019 года на сайте РАДА ДО СИХ ПОР НЕТ ПОИМЕННОГО ПО ФРАКЦИЯМ ПАРТИЯМ И ФАМИЛИЯМ СПИСКА СЛУГ НАРОДА И ОННЫХ ФРАКЦИЙ МАЖОРИТАРЩИКОВ НАРДЕПОВ..ИХ КОНТАКТНЫЕ ДАННЫЕ... НУ ДА СТРАНА В СМАРТФОНЕ АБОНЕНТ НЕДОСТУПЕН ВРЕМЕННО НА 5 ЛЕТ....
ЗАТО Законопроектов от дебилов валомболее 800!!!!! за неполную неделю.....
показати весь коментар
06.09.2019 16:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"Нужно платить налоги"- ВЕТО.
показати весь коментар
06.09.2019 15:40 Відповісти
270% процентів прибутку з експорту залізної руди -нехіло. Погугліть краще скільки мільярдів щорічно розділяють на девіденти ГОКи. А тут заскиглили як казанськи сироти.
показати весь коментар
06.09.2019 16:10 Відповісти
Вася, я посмотрю на тебя и послушаю что ты "запоешь", когда завтра тебе вместо 13% подоходного всунут 18% как в Польше. Ах да, ты-же евроинтегратор и готов платить столько сколько скажут на благо страны, чтоб твои избранники ***** с голодухи в Киеве не пухли.)))
показати весь коментар
06.09.2019 19:52 Відповісти
Народ України вимагає право вето на заяви ідіотських організацій та ідіотських спікерів типу Каленкова! Скільки можна серти в інформпростір замовними меседжами мафії? Досить вже кацапських говноасоціацій в Україні, прийшов час їх позакривати!
показати весь коментар
06.09.2019 15:41 Відповісти
Дело ведь не в "заявах ідіотських організацій" а в некоторых СМИ, делающих из этого сенсацию.
Вспомнилась весенняя статья здесь: "Спілка інтелігенції 21 грудня, заявила: що президентом може бути або порошенко або лише порошенко і більш ніхто"

И это печатали, причем в топе и жирным шрифтом.
показати весь коментар
06.09.2019 15:49 Відповісти
и дело в том что на улице конец 6 вересня 2019 года на сайте РАДА ДО СИХ ПОР НЕТ ПОИМЕННОГО ПО ФРАКЦИЯМ ПАРТИЯМ И ФАМИЛИЯМ СПИСКА СЛУГ НАРОДА И ОННЫХ ФРАКЦИЙ МАЖОРИТАРЩИКОВ НАРДЕПОВ..ИХ КОНТАКТНЫЕ ДАННЫЕ... НУ ДА СТРАНА В СМАРТФОНЕ АБОНЕНТ НЕДОСТУПЕН ВРЕМЕННО НА 5 ЛЕТ....
ЗАТО Законопроектов от дебилов валомболее 800!!!!! за неполную неделю.....
показати весь коментар
06.09.2019 16:21 Відповісти
Ну то что у Вас нет, это ещё не значит что их нет
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/site2/p_deputat_list

Но дело не в этом, какое отношение имеют депутаты к сайту ВР ?
Или Вы хотите сказать, что предыдущие вносили инфу о себе на сайт сами ?
показати весь коментар
06.09.2019 16:32 Відповісти
вы не слушаете Зебобика страна в смартфоне подразумевает контакты народа с каждым нардепом.... которые (контакты) обязаны быть изложены на сайте Рада... спешат аж запыхавшись лет так на 10.....
показати весь коментар
06.09.2019 17:33 Відповісти
Единственный Зебобик, который это сказал это https://censor.net/user/56699

"страна в смартфоне подразумевает контакты народа с каждым нардепом"
Может https://censor.net/user/56699, считает что это должны быть не просто контакты в телефоне а и в постеле, но это субъективная точка зрения Зебобика https://censor.net/user/56699 и на всех Зебобиков её расспостранять не нужно.
показати весь коментар
06.09.2019 17:49 Відповісти
о привет ушлеок гдепропадал пиндос в жопе ковырялся а чего так ублюдок недобитый ху..сос Яныку Порошенко теперь вот Зебобику облизывать начал да Саша Саша с ********....
показати весь коментар
06.09.2019 18:21 Відповісти
А хто це зробив разом?
показати весь коментар
06.09.2019 15:42 Відповісти
Бизнес требует права вето абсурдных законопроектов, - Каленков - Цензор.НЕТ 5364
показати весь коментар
06.09.2019 15:58 Відповісти
Бізнес має впливати через своїх депутатів, а не безпосередньо. Це зветься махновщина в політиці. Хто ж вам винен, що ви роги в жопу заховали, і тепер в депутатах пустоголовий непотріб, дуже подібний на російську Думу, який крім як до абсурду - ні до чего не здатен?
показати весь коментар
06.09.2019 15:43 Відповісти
щас - 487 новых поправок не хотите ли?
тучу он поспрошайте... - она вам все расскажет.
показати весь коментар
06.09.2019 15:43 Відповісти
Зебіли, ви тут не сріть, а попробуйте подумати - вето не на сировину, видерту з нашої землі, а на продукцію, що виготовлена з цієї сировини. Якщо не дійшло, попробую пояснити - в результаті сплюндрована земля і її недра та знищене власне виробництво. Це ж в яку ідіотську голову така маячня влізла? Це ж якою тварюкою або повним зЕбілом треба бути, щоб таке зморозити.
показати весь коментар
06.09.2019 15:46 Відповісти
Перепрошую, не вето а рента - очепятка вийшла.
показати весь коментар
06.09.2019 15:47 Відповісти
Верховна Рада збільшила ставку рентної плати за користування надрами для видобутку залізної руди з 8% до 8,8%. За прийняття відповідного законопроекту №9260 в цілому проголосували 236 (листопад 2018р)
Тепер можуть підняти до 10% при прийнятті змін.
Так що це тобі треба думати головою, а не тим на чому сидиш. А всіх цих Каленкових - в ж..пу ...
показати весь коментар
06.09.2019 18:31 Відповісти
А куда эта рентная плата пойдет? На доплаты учителям к зарплате по 50 гривен на рыло. Аж на пол штуки минималку поднимут зимой, а себе сколько? Или баладь судьи у нас такие окуйные стали когда им зарплатню повысили? Или менты ***** вежливые все и преступность поборена. Или с восьми процентов у нас все города Дубаями станут?
показати весь коментар
06.09.2019 19:59 Відповісти
За чем же так-то, по своему, по родному?
показати весь коментар
06.09.2019 15:46 Відповісти
Ти диви яка зараза. Закони йому нові не нравяця.
Може тобі й призедент народний не подобається? І "сватів" не любиш, контра?
показати весь коментар
06.09.2019 15:48 Відповісти
Раньше в Раде были бизнесмены. Теперь бизнесмены хотят ветировать(а может и принимать) законы в Раде. Как интересно.Что ни день, то что-то новое. Или старое. Все ведь относительно.
показати весь коментар
06.09.2019 15:48 Відповісти
взвыли теперь, вот я и говорю что 73% идиоты, которые не способны просчитать последствия своих действий. хуженебудет (с)
показати весь коментар
06.09.2019 15:55 Відповісти
Вывести доходы физ лиц из тени - вето?
показати весь коментар
06.09.2019 15:55 Відповісти
Бизнес что , за зе-зе не голосовал ? Голосовал . Хуже не будет ? Не будет . Ешьте зебилята , не обляпайтесь .
показати весь коментар
06.09.2019 15:57 Відповісти
Експерти кажуть, що скорочення бізнесу після реформування буде до 40%. Не згадаю де це прочитав.
показати весь коментар
06.09.2019 16:13 Відповісти
продаючи сиривину не потрібно нічого виробляти та розвивати виробництво.
https://ua.112.ua/ekonomika/kolomoiskyi-vystupaie-za-pidvyshchennia-renty-na-eksport-syrovyny-do-75-80-505019.html
показати весь коментар
06.09.2019 16:01 Відповісти
запели представители украинского алигархата - право "вето" пинчукам ахметовым коломойским подавай! кожаный фаллос им на все горло, а не "право вето"!
показати весь коментар
06.09.2019 16:10 Відповісти
Не лише на горло.
показати весь коментар
06.09.2019 16:12 Відповісти
так це ж якраз Бєня цю ініціативу і просуває)) йому під шумок буде дуже зручно віджати пару десятків металургійних активів)
показати весь коментар
06.09.2019 19:00 Відповісти
По просьбе трудящихся (Коломойского, который потребовал повышения рентных платежей для горнорудной промышленности) председатель Комитета по вопросам финансов, налогов и таможенной политики Даниил Гетманцев 30 августа подал законопроект об изменениях в Налоговый кодекс.
показати весь коментар
06.09.2019 16:27 Відповісти
А не много ли трудящийся Коломойский хочет?
показати весь коментар
06.09.2019 17:02 Відповісти
Полное несоответствие у зеленой братии слова и дела. Обещали не поднимать налоги и упростить их - на деле предпринимают попытки поднять налоги под различным соусами в самых важных для Украины отраслях промышленности. Обещали всячески помогать иностранным инвесторам - на деле предпринята наглая атака на самого крупного иностранного инвестора Украины в г. Кривой Рог,под предлогом экологии,которая была уже аховая еще за десятки лет до прихода инвестора. Это метка для других иностранных инвесторов,что в Украину вкладывать нельзя, как сказал иностранец в одном фильме на этой недели "это же дикари". И так во всем, по всем направлениям.
показати весь коментар
06.09.2019 16:45 Відповісти
тю, так очевидно ж - хто автор ідеї про ренту на руду) Бєня тут же на Цензорі в інтервю і сказав "треба ввести", от слуги і виконують))
показати весь коментар
06.09.2019 18:59 Відповісти
Повышение ренты можно было-бы принять в том случае, если-бы эти средства шли на благо людей, народа, а не в бюджет на разворовывание приближенными к корытам. Недра земли принадлежат народу, а средства с их использования принадлежат тем, кто их умеет спиндить. Вот и думайте на сколько этот закон оправдан. естественно бизнес против сдирания с них шкур в пользу осчередных прохвостов.
показати весь коментар
06.09.2019 20:17 Відповісти