13283 відвідувача онлайн
6 083 99

У рідному місті Зеленського роботу можуть втратити 50 тисяч осіб, - Біленький

У рідному місті Зеленського роботу можуть втратити 50 тисяч осіб, - Біленький

Пропоновані зміни до Податкового кодексу України щодо збільшення вартості видобутку руди і її переробки стануть вкрай болючим ударом для економіки України.

Підприємства не витримають такого навантаження, бо не зможуть платити додаткові мільярди гривень. У зв'язку з цим очікується закриття гірничодобувних підприємств в Кривому Розі, рідному місті президента Зеленського, заявив у коментарі голова Федерації металургів України Сергій Біленький, передає 24.

За словами Біленького, кількість втрачених робочих місць в Кривому Розі може скласти близько 50 000 осіб.

"Як ми знаємо, у нас в гірничозбагачувальні комбінати дають роботу ще дуже великій кількості людей, які працюють в суміжних галузях, виконують сервісні функції, підрядні функції на цих підприємствах. Тому ми оцінюємо, що в Кривому Розі, який, як відомо, є рідним містом президента України Володимира Зеленського, роботу можуть втратити близько 50 тисяч людей", – заявив Біленький.

За словами Біленького, в результаті реалізації змін пропонованих законопроєктом 1210 навантаження на гірничодобувні підприємства складе додаткові 13 млрд гривень на рік.

По-перше, хочу сказати, що додаткові витрати за попередніми оцінками наших підприємств складуть близько 13 мільярдів гривень на рік. Що це значить? Всі міжнародні рейтингові агенції, аналітичні, інвестиційні агенції кажуть, що ми входимо в період світової кризи на сировинних ринках. Не пізніше, ніж у 2020 році, це буде і дуже таки відчутний етап. Ми це вже проходили багато разів, ціни на залізорудну сировину підуть вниз. Вони вже пішли вниз. Ще місяць тому ми мали ціни, які доходили до 118 доларів за тону, зараз це вже 80. Щоб ви розуміли, вже при 70 доларах за тону ми втрачаємо ринок Китаю, – повідомив Біленький.

Крім того глава федерації заявив, що сподівається, що влада не допустить прийняття даного закону.

"Ми все ж таки сподіваємося, що і народні депутати, і Президент України звернуть належну увагу на ті новації, які пропонуються і не допустять прийняття цього законопроєкту в тому вигляді, яким ми його бачимо сьогодні на сайті Верховної Ради. Це дійсно дуже великі додаткові витрати для білого бізнесу, який платить білі зарплати. До речі, зарплати на сьогоднішній день на гірничорудних підприємствах України вкрай конкурентоздатні. Це більше 20 тисяч гривень на сьогодні середня зарплата. Якщо середня зарплата більше 20 тисяч, то ви розумієте, що висококваліфіковані працівники навіть на робітничих професіях вже заробляють значно більше. А якщо пригадати ту проблему, яка зараз є в усій українській промисловості, це проблема трудової міграції до країн ЄС, в першу чергу Польщі, то все, що зроблено за останні роки власниками підприємств разом із профспілками для того, щоб дати людям достойну зарплату таку, яку вони мали ще в 2013 році. Потім в нас були дуже серйозні проблеми як в країні, так і в галузі, як всім відомо, пов'язані з військовими діями, з втратою територій, з втратою підприємств, порушенням всіх логістичних ланцюгів, які ми мали, ми за цей період мали дуже значну інфляцію, девальвацію гривні, і люди дійсно втратили в реальних доходах. Зараз ми повернулися хоча б на той рівень, навіть десь його перевищили, 2013-го року. Якщо зараз нам знову доведеться 13 мільярдів гривень десь по року знаходити для того, щоб компенсувати ті втрати по рентній платі, вже може навіть і пізніше, ніж у 2020 році, це буде дуже відчутний етап", – резюмував Біленький.

Топ коментарі
+34
Для футбольних фанатів....нова кричалка: "дякую Кривому рогу, за скотину ту двуногу".
показати весь коментар
06.09.2019 16:02 Відповісти
+29
В родном городе Зеленского работу могут потерять 50 тысяч человек, – Беленький - Цензор.НЕТ 561
показати весь коментар
06.09.2019 16:05 Відповісти
+21
Та краще вже російською, - жителем того міста буде краще зрозуміло : " Спасибо жителям Кривбаса за ....
показати весь коментар
06.09.2019 16:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Для футбольних фанатів....нова кричалка: "дякую Кривому рогу, за скотину ту двуногу".
показати весь коментар
06.09.2019 16:02 Відповісти
Та краще вже російською, - жителем того міста буде краще зрозуміло : " Спасибо жителям Кривбаса за ....
показати весь коментар
06.09.2019 16:05 Відповісти
...клоуна у гондурасов.
показати весь коментар
06.09.2019 16:06 Відповісти
Заводи не будуть стояти без роботи. Якщо неефективні власники відмовляться від виробництва, заводи будуть націоналізовані і передані іншим власникам!
показати весь коментар
06.09.2019 16:09 Відповісти
бугага, а потом рабов за пайку игорь валерьевич на работу возьмет, заживьом
показати весь коментар
06.09.2019 16:13 Відповісти
Збільшать пайку, щоб не волали і будуть продовжувати свій рабський труд! А сьогодні вони на цих радянських рабських заводах не за пайку працюють?
показати весь коментар
06.09.2019 16:17 Відповісти
Тут разговор не про заводы, а про людей
показати весь коментар
06.09.2019 16:13 Відповісти
Заводи будуть працювати а люди будуть працювати на заводах! Куди ж без людей! Поки що ми на такому примітивному рівні виробництва знаходимось, що без людей ніщо працювати не буде!
показати весь коментар
06.09.2019 16:18 Відповісти
Звісно стояти не будуть.На металобрухт поріжуть,як у нас заведено.
показати весь коментар
06.09.2019 16:14 Відповісти
Навіть якщо все поріжуть на металобрухт, то біди не буде! Старе радянське обладнання, або нове дешеве обладнання побудоване по технологіям третього світу - потрібно порізати на металобрухт і провести повне переозброєння виробництва по ******** технологіям з дотриманням ******** екологічних норм!
показати весь коментар
06.09.2019 16:19 Відповісти
сначала их доведут до банкротства, потом их выкупит группа Приват за копейки, а потом рабский труд но уже со средней зп в 10к грн... ты это приветствуешь?
показати весь коментар
06.09.2019 16:30 Відповісти
я приветсвую то что бы тупая было масса несла ответственность за принятые решения голосование на выборах
показати весь коментар
07.09.2019 02:10 Відповісти
віталік може тобі не відомо...але байки про бєню-мільярдера ЗНАЧНО перебільшені... воно ЗАРАЗ винне більше ніж має тому ж і активно дуркує...Але то таке...

ПРОБЛЕМА В ЛЮДЯХ , якими ще не стало те бидло, що дозволяє СВОЄЮ ПРАЦЕЮ розкрадати УКРАЇНУ...

НЕРЕНТАБЕЛЬНІ ВИРОБНИЦТВА та ШАХТИ слід ЗАКРИВАТИ і працевлаштовувати-перенавчати робітників за гроші тих, хто з їхньою допомогою став мільярдером, а не продовжувати ГРАБУВАТИ весь НАРОД бо 0.1%населення стало заручниками мафіоз це ж не так складно зрозуміти
показати весь коментар
07.09.2019 08:48 Відповісти
можуть стати і на довго
показати весь коментар
06.09.2019 20:06 Відповісти
Як кацап не вчить українську, а все одно видно, що кацап.
показати весь коментар
06.09.2019 16:08 Відповісти
https://twitter.com/santehnikki Сантехник киевский‏ @santehnikki https://twitter.com/santehnikki/status/1169674059854110720 5 сент.

Мндя.
Як людина - він лайно, як актер - лайно, як патріот та громадянин - лайно, як президент - теж лайно.
Дивовижно цільна особистість, цей Зеленський
показати весь коментар
07.09.2019 00:08 Відповісти
А те що ґебельси пукіна ТУТ захищают тих хто грабує УКРАЇНУ та з награбованого підгодовує ворогів УКРАЇНИ.. -ФАКт медичний
показати весь коментар
07.09.2019 09:24 Відповісти
инвестиции не понадобятся, девать будет некуда....)))
показати весь коментар
06.09.2019 16:02 Відповісти
что интересно - предприятия коломойского полностью выводятся из-под действия этого нового налога ...
наверное случайно
показати весь коментар
06.09.2019 16:06 Відповісти
вывёвретиииииии!.... так нужно!.... это тонкий ход!.... это патрашенкавинуват!....
показати весь коментар
06.09.2019 16:03 Відповісти
Свинарчки хорошие и им альтернативы нет!.... главное не перепутать!...
показати весь коментар
06.09.2019 16:10 Відповісти
Одним словом,налоги вони платити небажають.
показати весь коментар
06.09.2019 16:04 Відповісти
а за что тебе платить?
рожа не треснет?
показати весь коментар
06.09.2019 16:11 Відповісти
В родном городе Зеленского работу могут потерять 50 тысяч человек, – Беленький - Цензор.НЕТ 561
показати весь коментар
06.09.2019 16:05 Відповісти
Хотіти щось правильне мало, потрібно щей клепку в голові мати, і петрать, що ти робиш.
показати весь коментар
06.09.2019 16:07 Відповісти
Карма?
показати весь коментар
06.09.2019 16:08 Відповісти
Аллигаторы в панике!!
Усьо о рабах пекутца...
🙃
показати весь коментар
06.09.2019 16:08 Відповісти
Прибуток від експорту залізної руди в одного лише Рижого близько мільярда баксів, а тут за 100 мільйонів заскиглили. З зеленої енергетики надолужить сторицею.
показати весь коментар
06.09.2019 16:15 Відповісти
Для зеленої енергетики 50 тисяч зебілів не потрібно 😕
показати весь коментар
06.09.2019 16:27 Відповісти
Відкликали законопроект про сімки по паспорту, відкличуть або змінять і цей.
показати весь коментар
06.09.2019 16:09 Відповісти
Чего он ноет? У него цена металла мировая, а рента за добычу руды и зарплата работников ниже мировых, намного ниже. Пусть раскошеливается хотя бы за ренту.
показати весь коментар
06.09.2019 16:10 Відповісти
Блін, оце ***** із Мертвячуком тролять Зелю.. Жесть. Такого вони собі раніше не дозволяли... Хтось новини дивиться?
ЦН, чому так не оперативно?
І де новина про підозру "чорту"?
показати весь коментар
06.09.2019 16:10 Відповісти
черт у черта уже на подозрюхе?

сложно с ими, чертями, ...
показати весь коментар
06.09.2019 16:16 Відповісти
ета прадєлкі паращшенки, вова здєсь савсєм ні прі чьом
показати весь коментар
06.09.2019 16:10 Відповісти
так шо бы все знали - урожай 2021 года тоже петя сожрал
показати весь коментар
06.09.2019 16:19 Відповісти
тс...ще поки урожай 2019 доїдаємо...не паліть кантору
показати весь коментар
06.09.2019 16:25 Відповісти
Бо в селах нема сіячів паляниці - звідки візьметься потрібна кількість пшеничного страждання? Мовчу вже за картоплю, капусту та зітхання, а також соняшникове мастило та вершкову олію... Але тссс, тримаємо мову за зубами до наступу дід-лaйнa 2021 року У рідному місті Зеленського роботу можуть втратити 50 тисяч осіб, - Біленький - Цензор.НЕТ 9509
показати весь коментар
06.09.2019 16:35 Відповісти
Хороший будет резерв у СН для отправки в другие области на руководящие должности
показати весь коментар
06.09.2019 16:12 Відповісти
а кого це іпе? Так в усіх містах пороблено - де 50, а де і 500 тищ безробітніх
показати весь коментар
06.09.2019 16:13 Відповісти
Так им же работа мешает смотреть "Вечерний квартал" и "сВаты"!
показати весь коментар
06.09.2019 16:14 Відповісти
Это бред А толпа "аля - патриотов" весело на гавно исходит - во славу уклонения от налогов и ренты за их же счет - ППЦ. .
показати весь коментар
06.09.2019 16:14 Відповісти
В родном городе,родной стране и районе на родной улице ))
показати весь коментар
06.09.2019 16:14 Відповісти
Ахметов и Индус не хотят терять сверхприбыли и собираются сокращать штат? Так их самих потом рабочие за яйки будут держать, отличная причина для национализации заводиков
показати весь коментар
06.09.2019 16:15 Відповісти
Мій Зебільний друг земляк. Навіть у такої тупої і обмеженої категорії як Зебіли, мозок мав би прогнозувати наслідки ну хоча би на один крок вперед. Якщо завод "Індуса" "націоналізують" (сумніваюсь що Бєня Індуса заради цього давить) то на інвестиціях в Україну можно буде покласти хрест!
показати весь коментар
06.09.2019 16:19 Відповісти
Я бы даже сказал не Хрест, а Х.... Ну, тот, что для имитации игры на рояле.
показати весь коментар
06.09.2019 16:30 Відповісти
Инвестициях? Пускай инвестируют в европейские зарплаты и европейские технологии чтобы продавать продукцию по европейским ценам. А паны, которые заплатили копейку и хотят выжать миллион на дешевой рабочей силе и дешевом сырье - нам нафиг не упали.
показати весь коментар
06.09.2019 16:30 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=C6HI3p2fPSQ
показати весь коментар
06.09.2019 16:35 Відповісти
тю
показати весь коментар
07.09.2019 09:20 Відповісти
как свєрхприбілі получать, то канєшно, а заплатіть достойний налох - то вопль і смєрть!!!
показати весь коментар
06.09.2019 16:15 Відповісти
"По заслугам кожному воздасться, по заслугам." Хто як заслужив...
показати весь коментар
06.09.2019 16:17 Відповісти
истина скорее всего посередине , одни не платят , а фискалы не вникают , рубят с плеча как обычно
показати весь коментар
06.09.2019 16:19 Відповісти
Ай ВеЙ яка цікава методичка у ґебельсів пукіна на цю тему...
показати весь коментар
07.09.2019 09:19 Відповісти
Зато экология наладится. А народ Польша примет. Им нужнее.
показати весь коментар
06.09.2019 16:19 Відповісти
Значит надо обратно национализировать.
показати весь коментар
06.09.2019 16:20 Відповісти
В 95 кварталі купа вакансій.
показати весь коментар
06.09.2019 16:21 Відповісти
Тяжела судьба порохобота...
показати весь коментар
06.09.2019 16:21 Відповісти
це нормально ,нада патірпеть .як каже начальник ***** .
показати весь коментар
06.09.2019 16:22 Відповісти
Нічого страшного... Просто з'явиться свіжих 50 тисяч зєботів, що цілодобово будуть тут писати пости який Вофка класний чувак і який поганий Порох і порохоботи . А хто з зебілів грамоті не навчений чи просто йому буде лінь то з радістю поїде по комсомольській путівці на Рашку гнус в тайзі годувати , чи в Сирію за ***** воювати, чи в Забайкалля за бурятськими шахтіорами парашу виносити...😕

Зєбіли, ви це "сделали"
показати весь коментар
06.09.2019 16:25 Відповісти
Это хорошо. Придут инвесторы и новые собственники. Не такие жадные.
показати весь коментар
06.09.2019 16:27 Відповісти
Хто з притомних інвесторів чи нових власників прийде в той Зєбілленд? Ти інколи трохи мізками своїми подумай, якщо вони в тебе звичайно є 😕
показати весь коментар
06.09.2019 16:30 Відповісти
Сразу видно соевого бота. Я лично знаю таких людей.
показати весь коментар
06.09.2019 16:42 Відповісти
Зебільного олігофрена також ні з ким не сплутаєш 😕
показати весь коментар
06.09.2019 16:54 Відповісти
Да и х.. с ними. ХОТЬ 100 000.
Пускай идут под КМУ и ОХфис своего избранника и там задают вопросы. Или маме его с папой. Всё ближе и транспортных расходов меньше. Да и Киев не загадят. Хватит с киевлян ЗЕлёной плесени.
показати весь коментар
06.09.2019 16:28 Відповісти
народ - еще раз - меня тяжело .да не так - я не сторонник зеле - от словам вообще - но тут у меня свое мнение - кто не знает - когда яценюк вводил ренту за газ и нефть - то же самое писали ,все бизнес ассоциации - ну не хотят они платить и все - а вот пошли они нафиг - со своими хотелками - пусть платят - если вывозят сырье - нет .есть еще путь - пускай делают металл и то же вывозят - тогда будут платить налоги с металла - как то так
показати весь коментар
06.09.2019 16:29 Відповісти
Ты - зелебоб и агент Кремля!
показати весь коментар
06.09.2019 17:10 Відповісти
Ви зробили це разом.
показати весь коментар
06.09.2019 16:32 Відповісти
Беня монопольно владеет всей марганцевой рудой Украины. На него тоже будет распространяться повышение рентной платы?
показати весь коментар
06.09.2019 16:34 Відповісти
Ну, вообще-то об исключении для Коломойского в законе не пишут.
показати весь коментар
06.09.2019 17:11 Відповісти
Да, пусть платят, напару с Ахметовым, нехер ныть.
показати весь коментар
06.09.2019 18:02 Відповісти
ой такі ж да... Що до того як бєня"владєіт" то ти ДУРКАНУВ...

бєнє і його мішпусі НАДАЛИ ПРАВО ВИДОБУВАТИ КОРИСНІ КОПАЛИНИ В УКРАЇНІ на певний термін... а не продали все разом з лівером
показати весь коментар
07.09.2019 09:15 Відповісти
"Ми програли, плебейське насєлєніє виграло"
показати весь коментар
06.09.2019 16:34 Відповісти
не совсем так. плебейское население тоже проиграло, но до него это еще не дошло.
показати весь коментар
06.09.2019 16:49 Відповісти
Понеслись лоббистские статьи по всем сайтам - ну не хочет Ахметов платить дополнительную ренту за руду.
показати весь коментар
06.09.2019 16:35 Відповісти
А как свиновата за Ахметова и прочих олигархов вступилась!
показати весь коментар
06.09.2019 17:12 Відповісти
Ахметка с новинским начинают пугать зеленых человечков !
показати весь коментар
06.09.2019 16:37 Відповісти
все так разволновались, даже странно. шо вы так переживаете? примет ЕС ваших безработых спецов. закон разрешает брать на работу не только из ЕС. был бы человек хороший...
показати весь коментар
06.09.2019 16:46 Відповісти
Пусть в президенты идут, в слуги народа. Поднимаются, так сказать. на социальном лифте.
показати весь коментар
06.09.2019 16:50 Відповісти
Спасибо жителям Кривбасса....
показати весь коментар
06.09.2019 16:53 Відповісти
Рента на добычу железной руды с 2013 года выросла с 2,7-3% до 8,8%. Последнее повышение было в июле на 0,8%. Сейчас предлагают повысить до 10%.
показати весь коментар
06.09.2019 16:58 Відповісти
Все верно, так как из-за того что основная сталелитейная промышленность Китая находится у них в периферийных где уровень жизни хуже чем в ДНР, то плавить сталь там выгоднее чем в Украине, соответственно они могут закупать руду по более дорогим ценам. А наши "бизнесмены" не позаботились об серьезной модернизации своих активов и теперь выгоднее продавать руду в Китай.
показати весь коментар
06.09.2019 18:06 Відповісти
Розумні, для стимуляції прискореного розвитку економіки, зменшують податкове навантаження на бізнес і громадян, зменшують кількість податків (див. Грузію) і спрощують їх адміністрування, а "глюпий кролік" робить навпаки.
показати весь коментар
06.09.2019 17:10 Відповісти
Це для корисно для економіки держави, коли бізнес щось виробляє. А коли просто дістають із української землі корисні копалини, нічого не сплачуючи, це характерно тільки для слаборозвинених компрадорських економік.
показати весь коментар
06.09.2019 17:17 Відповісти
а ти не дивись на голодупу Грузію з мінімальними податками(на зряплату 38%..А в Україні 44%) ... а дивись на Данію(54%) чи на Нідерланди(52%)...
показати весь коментар
07.09.2019 09:11 Відповісти
ЭТО тоже самое .что построить мусорку радиактивных отходов , потом из за экологии закрыть . Но .кто то начнет гундосить, что мол люди потеряют рабочие места и меньше денег в бюджет .караул !
показати весь коментар
06.09.2019 17:17 Відповісти
Ишь ты, сколько прихлебателей в одном только Кривом Роге. Пусть идут дороги строить.
показати весь коментар
06.09.2019 17:32 Відповісти
Снизится статки ахметки,а может он урежет статки рабочих?Чтобы урвать таки своё?
показати весь коментар
06.09.2019 17:35 Відповісти
Я просто наблюдаю за роботою підароботів)) Чи це любов до грошей, чи до ануса свого шоколадного хазяііна? Психіатри з прокурорами з часом вияснять))
показати весь коментар
06.09.2019 17:39 Відповісти
Ти не в те очко "наблюдаєш" зєбіл... Це параша. А очко твого сусіда-олігофрена по палаті вище на ліжку лежить і бульки пускає. Та по запаху свіжого лайна ти і сам знайдеш , як що не будеш воронитися 😕
показати весь коментар
06.09.2019 17:49 Відповісти
Щось підозріло Вовік риє під Міттала. СБУ Баканова насилає на нього. Чи не Пінчук поклав своє око на меткомбінат? Бо Юля в Пінчука вже забирала раз його, а Вовік після обрання прездентом з Пінчуком таємно зустрічавсь. Бігус це помітив. Чи не про Криворіжсталь у них була розмова? Якщо так, то це може зруйнувати не тільки рейтинг Вовіка, не тільки змусить його піти раніше з посади президента, а і занурити Україну в хаос, що зрештою може призвести до її падіння. Це дуже небезпечні сигнали Вовік посилає.
показати весь коментар
06.09.2019 17:47 Відповісти
В Кривом Роге с экологией и социальным развитием такая Ж*** что трехкомнатную квартиру можно купить за 8 к. $. Тут даже можно поверить в версию что нашему гаранту просто обидно за свой город стало.
показати весь коментар
06.09.2019 18:09 Відповісти
беленький похожу жополиз ахметова и получает от него деньги, поэтому несёт всякую пургу, как всё будет плохо, но нет всё будет очень хорошо и рабочие места добавятся, как только у ахметова заберут гоки все назад в государство которые он украл у народа.........
показати весь коментар
06.09.2019 17:51 Відповісти
А в чем "зрада". Эти "бизнесмены" которые руду гнали за границу, с таки солидной наценкой, по высоким ценам, ВНЕЗАПНО обнаружили что цены опять могут снизиться. Шикарно, бизмес-модель уровня продажи семечек на вокзале, как то подстраховаться от колебаний на цен на сырье походу никто никогда не пробовал. Даже у наших соседей ****** на случай падений цен на нефть резервы были.
показати весь коментар
06.09.2019 18:00 Відповісти
сєрґєй лєонідавіч білєнькій якось дивно дуркує на користь ріната лєонідовіча... І складається таке враження що "лєонідавіч" то їхній спільний пунктик в світогляді...А шо ж та мафіоза пропонує?
Та ВСЕ Ж ДУЖЕ ПРОСТО!!! - не чіпайте мого хазяїна бо він збідніє і не зможе так вже красти.., що ті, хто йому добувають-переробляють ВКРАДЕНЕ будуть позбавлені роботи... от яка хуцпа!! це ж треба так примудритися ...
показати весь коментар
07.09.2019 08:38 Відповісти
А пукінські ґебельси тут активно підтримують"своіво чілавєка"=рудого лєонідавіча..
і чого ж це так...

А може тому що в УКРАЇНІ і досі Є спонсори"ґусьцькава міра", які ГРАБУЮТЬ УКРАЇНУ і на вкрадені у НАРОДА гроші підгодовують сепаратістів-мафіоз-та інших рабіновічей?
показати весь коментар
07.09.2019 09:06 Відповісти