4878 відвідувачів онлайн
3 519 123

Ми підтримуємо швидке і неупереджене розслідування інцидентів, пов'язаних з Гонтаревою, - посольство США

Ми підтримуємо швидке і неупереджене розслідування інцидентів, пов'язаних з Гонтаревою, - посольство США

Посольство США в Україні виступає за неупереджене розслідування інцидентів, пов'язаних з ексглавою Національного банку України Валерією Гонтаревою і її рідними.

Про це йдеться в повідомленні посольства на сторінці в Фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

"Ми підтримуємо швидке і неупереджене розслідування інцидентів, пов'язаних з колишньою главою НБУ Гонтаревою і її сім'єю", - заявили в посольстві США.

Нагадаємо, ексглава НБУ Гонтарева заявила про атаку на свою сім'ю. У ніч на 5 вересня в Києві згорів автомобіль, зареєстрований на невістку ексглави НБУ Валерії Гонтаревої, яку також звати Валерія Гонтарева. 30 серпня Гонтарева повідомила: "Мене збила машина на пішохідному переході і тепер я в госпіталі Лондона".

Ми підтримуємо швидке і неупереджене розслідування інцидентів, повязаних з Гонтаревою, - посольство США 01

Топ коментарі
+21
Гонтарева будет постоянно организовывать причины (поддоги, нападения, гемморой, золотуха) чтобы не сесть в тюрьму за свои преступления.
показати весь коментар
06.09.2019 16:21 Відповісти
+16
Что значит 'никому не нужна '? Она нужна для того, чтобы ее допросили, чтоб она ответила по закону . А тут прямо 'совпадение'- гонтареву вызывают на дорос , и тут ее 'машина переезжает. Именно ноги, чтоб не могла двигаться)))
Я вообще не верю в совпадения, особенно , если в них участвует гонтарева .
показати весь коментар
06.09.2019 16:31 Відповісти
+15
Гонтарева, тебе американцы все понятно объяснили? Ноги в руки и бегом на родину, расследовать твои делишки сказали быстро.
показати весь коментар
06.09.2019 16:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Коломойського немає за що садити..

"Нагріти руки" на Державі(де у владі хабарники і довбо..оби) для Бізнесмена просто бізнес..
ЦЕ питання до виборців -чому вони обирають хабарників та популістів- довбо..обів...
Котрі призначають у Владу хабарників і довбо...обів. А ще Генпрокурора -алкаша - без юридичної освіти...
показати весь коментар
06.09.2019 19:39 Відповісти
лерку облигацию к ногтю, вместе с барыгой, сколько бабла украли и вывели, народ на ноль пустили
показати весь коментар
06.09.2019 16:29 Відповісти
За папередниками должок нехилый перед народом Украины. У нас война, и мародёрить - очень плохо. Было бы ВП - светила бы им всем вышка, а не мальдивы и лондоны. Подонки третьего тысячелетия ловко пристроили свои шаловливые ручонки к народному корыту и сдрыснули за бугор, как только их пахан пролетел на выборах. Политические, ***...
показати весь коментар
06.09.2019 16:33 Відповісти
эй соя. а чего так резко мой пост подтерли про сатановскую по кличке гонтарева?
показати весь коментар
06.09.2019 16:56 Відповісти
Спокійніше..
Їх все менше і менше.. )
показати весь коментар
06.09.2019 19:34 Відповісти
Швидко на палю і все про мародерство Сивою Гнидою розкаже.
показати весь коментар
06.09.2019 17:32 Відповісти
Якщо москалям можна, то чому українським спецслужбам не розбити башку цій сучці та її діточкам? З'явиться повага.
показати весь коментар
06.09.2019 17:58 Відповісти
На нары эту сучку, срочно, и никаких оправданий не принимать.
показати весь коментар
06.09.2019 18:21 Відповісти
У кого под крилом ходила єта жаба .правильно у шоколадного обоих нужно привлекать жаба исполнитель а иозг шоколадний
показати весь коментар
06.09.2019 18:54 Відповісти
Чомусь США не переймаються злочинами, які вчинила Гонтарєва, як вона пограбувала українців. А переймаються фейковими нападами на Гонтарєву, які вона сама і організувала. США покриває злочинців.
показати весь коментар
07.09.2019 00:00 Відповісти
много украла?