10358 відвідувачів онлайн
7 815 31

Рябошапка звільнив прокурорів восьми областей

Рябошапка звільнив прокурорів восьми областей

Глава Генеральної прокуратури Руслан Рябошапка 6 вересня підписав накази про звільнення з посад прокурорів восьми областей.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу ГПУ.

З посад звільнили прокурорів Волинської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Рівненської, Сумської та Тернопільської областей.

Нагадаємо, раніше Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка звільнив прокурорів чотирьох областей - Вінницької, Житомирської, Одеської та Черкаської.

Топ коментарі
+11
а вообще забавно наблюдать новости от зебил-информ - "узеленского уволили". Кого назначили заместо "уволеных" пох. Главное должно звучать громкое "Уволили", - очевидная такая манипуляция вниманием)
показати весь коментар
06.09.2019 17:00 Відповісти
+9
Зачистка . Гуд
показати весь коментар
06.09.2019 16:50 Відповісти
+4
маж быстрей на хлеб)
показати весь коментар
06.09.2019 16:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Зачистка . Гуд
показати весь коментар
06.09.2019 16:50 Відповісти
маж быстрей на хлеб)
показати весь коментар
06.09.2019 16:52 Відповісти
а меня хлеба нема .
показати весь коментар
06.09.2019 16:55 Відповісти
Тоді гірчицею під хвостом.
показати весь коментар
06.09.2019 18:36 Відповісти
показати весь коментар
06.09.2019 17:00 Відповісти
всьо, шо відіш, в рот піхаеш?
показати весь коментар
06.09.2019 18:12 Відповісти
уголек ..добытый в лесах Кременной..как грузили экскаватором в ЖД вагоны так и грузят..так что от перемены прокуроров...нелегальная добыча угля не останавливается )))
показати весь коментар
06.09.2019 17:19 Відповісти
Епоха бідності почалася для тих прокурорів.
показати весь коментар
06.09.2019 17:41 Відповісти
И это здорово. А расследование их "деятельности" ?
показати весь коментар
06.09.2019 16:51 Відповісти
Щоб розслідувати діяльність нинішніх потрібні нові прокурори.
показати весь коментар
06.09.2019 16:54 Відповісти
Зачем нам содержать структуру, которая или ворует и/или отжимает бабки с попередников?
показати весь коментар
06.09.2019 16:57 Відповісти
А раньше вы ее зачем содержали?
показати весь коментар
06.09.2019 17:17 Відповісти
а вообще забавно наблюдать новости от зебил-информ - "узеленского уволили". Кого назначили заместо "уволеных" пох. Главное должно звучать громкое "Уволили", - очевидная такая манипуляция вниманием)
показати весь коментар
06.09.2019 17:00 Відповісти
особливо тупим..
З посад звільнили прокурорів

вони залишаються просто прокурорами .Згідно трудового кодексу на вулицю не викинеш..

Якби було подібне рішення,то порохоботи перші би "ВЗВИЛІ"...
показати весь коментар
06.09.2019 19:15 Відповісти
Кавун будет координировать работу подразделений МВД в Харьковской области.
«Задача - усилить это направление, максимально использовать знания и опыт, а также владение обстановкой в области. Естественно, преодоление преступности в области, коррупции и другие задачи, которые перед собой ставит министерство в Харьковской области», - цитирует Кавуна пресс-служба.
Наши читатели хорошо знают этого гражданина.
Дмитрий Кавун - сын одноклассника и кума бывшего генпрокурора Виктора Пшонки Юрия Кавуна (сделал карьеру в экологической инспекции). Родился в 1981 году в Краматорские. Окончил Национальный юридический университет имени Ярослава Мудрого.
С 11 июля 2008 по 19 сентября 2008 - старший помощник прокурора Малиновского района Одессы, потом был назначен на должность прокурора Южного.
С 13 мая 2010 - прокурор Коминтерновского района Одесской области. С 27 апреля 2011 - заместитель прокурора Одесской области
В 2012-2014 годах Дмитрий Кавун работал заместителем прокурора Харьковской области, а после победы революции и бегства Виктора Януковичаhttps://dumskaya.net/news/lyustrirovannye-odesskie-chinovniki-pytayutsya-v-042818////?nothreads=1 подвергся люстрации в соответствии с законом «Об очищении власти» .
До 2024 года ему запрещено занимать должности в органах государственной власти.
показати весь коментар
06.09.2019 17:06 Відповісти
чудненько. Тех уволили а назначили люстрированого рыга.
Но про єто новостей на Г+Г уже не будет)
показати весь коментар
06.09.2019 17:14 Відповісти
Что называется - пустил по миру. Зверюга...
показати весь коментар
06.09.2019 17:10 Відповісти
Пішенківську гвардію копняками витурити на буцегарню разом з рехформатором Пітушенком.
показати весь коментар
06.09.2019 17:24 Відповісти
Приятно видеть как кадры потроха увольняют, но хотелось бы увидеть их и на урановых рудниках. Но- лед тронулся! Лед тронулся!
показати весь коментар
06.09.2019 17:30 Відповісти
Заради справедливості.
Прокуратури в регіонах -"річ у собі"..
Працювали СУТО НА СЕБЕ,З невеликим "відкатом наверх"..

Порошенко це цілком задовольняло.. Хоч це і не були "кадри Порошенко"..
показати весь коментар
06.09.2019 19:12 Відповісти
Пракляті зебіли убирають людей, які нужні для правильних расслєдованєй!! Даколє?!?!
показати весь коментар
06.09.2019 17:33 Відповісти
не зовсім так. вони призначають людей, які потрібні для правильних розслідувань. звичайно щоб їх призначити, потрібно попередніх звільнити. ну але ж вам цього достатньо, а кого там призначили не важливо..
показати весь коментар
06.09.2019 18:08 Відповісти
Садовий стільки років "окучував" львівську прокуратуру..
діляночки...квартири..
А тут такий Облом ...))
показати весь коментар
06.09.2019 19:04 Відповісти
Виконавчий комітет Львівської міської ради надав п'ятьом квартирам статусу службових Військової прокуратури Західного регіону України...
Дивись.info - https://dyvys.info/2018/05/04/lvivskyj-vykonkom-vydilyv-vijskovij-prokuraturi-p-yat-kvartyr/

Виконавчий комітет Львівської міської ради надав п'ятьом квартирам статусу службових Військової прокуратури Західного регіону України, передає кореспондент Дивись.info. «Надати квартирам № 19, 59, 133, 146, 150 на вул. Під Голоском, 15-Б статус службових Військової прокуратури Західного регіону України. Військовій прокуратурі Західного регіону України провести закріплення вказаних квартир згідно з вимогами законодавства України», - йдеться у рішенні виконкому.

https://zaxid.net/sadoviy_zayaviv_shho_sudi_zmusili_lvivsku_meriyu_vidiliti_29_kvartir_prokuroram_n1410629

http://forpost.lviv.ua/novyny/10291-sadovyi-vydilyv-sylovykam-sim-kvartyr-u-lvovi
http://forpost.lviv.ua/novyny/10291-sadovyi-vydilyv-sylovykam-sim-kvartyr-u-lvovi Садовий виділив силовикам сім квартир у Львові - Форпост

forpost.lviv.ua › 10291-sadovyi-vydilyv-sylovykam-sim-kvartyr-u-lvovi
https://www.google.com/search?q=%D1%81%D0%B0%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%B9+%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D1%96%D0%BB%D0%B8%D0%B2+%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83%D1%80%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B0&rlz=1C1GGRV_ruUA749UA749&sxsrf=ACYBGNT9VsIGi429AA9JRjvJ2erHd3Ab1A:1567785883521&ei=m4NyXabHH5KEk74P-tqIwAw&start=10&sa=N&ved=0ahUKEwjmgK_FybzkAhUSwsQBHXotAsgQ8tMDCH8&biw=1920&bih=927#
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:JzVclnMD_WAJ:forpost.lviv.ua/novyny/10291-sadovyi-vydilyv-sylovykam-sim-kvartyr-u-lvovi+&cd=11&hl=uk&ct=clnk&gl=ua

25 лют. 2018 р. - Виконавчий комітет Львівської міської ради виділив службовцям ... та військової прокуратури Західного регіону квартири у Львові.
показати весь коментар
06.09.2019 19:09 Відповісти
Рябошапка это пейсермолка. Назначение прокуроров в Украине это чистой воды нацизм.
показати весь коментар
06.09.2019 19:26 Відповісти
А Запорожской?
показати весь коментар
06.09.2019 19:34 Відповісти
А що так мона.........
Без рішення про невідповідність займаній посаді.
Так просто "звільнити"
показати весь коментар
06.09.2019 22:53 Відповісти
скільки прокурорів виросло з зеленогірська ? точно не один