4674 відвідувача онлайн
1 626 73

Законопроєкт про імпічмент підтримає не менше 254 депутатів, - Стефанчук

Законопроєкт про імпічмент підтримає не менше 254 депутатів, - Стефанчук

Перший заступник голови ВР, представник президента у парламенті Руслан Стефанчук розраховує, що принаймні 254 народні депутати підтримають законопроєкт про імпічмент, який планують включити на розгляд наступного тижня.

По це він сказав журналістам у п’ятницю, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ".

"Цей законопроєкт буде стояти у порядку денному. Я глибоко переконаний, що він також отримає підтримку не менше ніж в 254 голоси народних депутатів", - зазначив Стефанчук.

Згідно з календарним планом Верховна Рада працюватиме у пленарному режимі з 10 по 13 вересня.

Раніше комітет Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує парламенту ухвалити за основу і в цілому законопроєкт № 1012 "Про особливу процедуру усунення Президента України з поста (імпічмент)". Автором законопроєкту є президент Володимир Зеленський. Він визначив документ як невідкладний.

При цьому головне науково-експертне управління (ГНЕУ) Верховної Ради у своєму висновку зазначає, що проєкт закону потребує доопрацювання.

Проєкт закону передбачає, що Верховна Рада може усунути Президента з посади в порядку імпічменту виключно у разі вчинення ним державної зради або іншого злочину. Процедура імпічменту ініціюватиметься більшістю народних депутатів від конституційного складу.

Передбачається, що рішення про імпічмент президента вважатиметься ухваленим, якщо за нього проголосує не менш як три чверті народних депутатів від конституційного складу ВР.

Топ коментарі
+9
"Не читали, но поддерживаем" - девиз новой Верховной Зрады.
показати весь коментар
06.09.2019 19:41 Відповісти
+8
Законопроект об импичменте поддержат не меньше 254 депутатов, - Стефанчук/ то ,что он практически не выполним-не важно.
показати весь коментар
06.09.2019 19:34 Відповісти
+6
Конечно, если у президента в парламенте монобольшинство. Но эти изменения, как и снятие неприкосновенности - не ради одного Зеленского, а для Украины в цело, и останутся на будущие поколения.
показати весь коментар
06.09.2019 19:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Законопроект об импичменте поддержат не меньше 254 депутатов, - Стефанчук/ то ,что он практически не выполним-не важно.
показати весь коментар
06.09.2019 19:34 Відповісти
Конечно, если у президента в парламенте монобольшинство. Но эти изменения, как и снятие неприкосновенности - не ради одного Зеленского, а для Украины в цело, и останутся на будущие поколения.
показати весь коментар
06.09.2019 19:36 Відповісти
Шо творится... при Порошенко такого не было. Рабы вообще страх к царю потеряли.
показати весь коментар
06.09.2019 19:41 Відповісти
К Гетьману если уж быть точным. Но того гетьмана не грех и булавой огреть за всё то, что наваял.
показати весь коментар
06.09.2019 19:43 Відповісти
Нормальний гетьман ніколи труселів не покаже. ЗІ Єслі не сікрєт, чим вас очарував наркоман?
показати весь коментар
06.09.2019 19:53 Відповісти
А кто сказал, что он наркоман?Если кто-то там где-то чего-то в интернетах "сейчасдаженевспомнюкто" написал, то лучше не говорите.
показати весь коментар
06.09.2019 19:54 Відповісти
Він не наркоман, а фіксик. Слідкуйте за пальцями: тидищ!
показати весь коментар
06.09.2019 19:57 Відповісти
Ви вважаєте що клініка актора зі Сватів претендує на достовірність аналізів? До того ж де аналізи шерсті і пазурів вашого чорта Вови?
показати весь коментар
06.09.2019 20:02 Відповісти
Сватов не смотрел. От слова совсем. И не собираюсь. Да и анализы это все....так, условно, я в этом немного разбираюсь, потому довольно уверенно говорю.
показати весь коментар
06.09.2019 20:10 Відповісти
Тут діло в потах - я помітив, що Вова в роліку був крутий, а на наркоту засцяв здати аналізи незалежній клініці. Ви проковтнули, я - ні. Ви, навть до цих пір вірите що діабетик - алкаш. Ну то таке. ЗІ Ніколи не вірив у понти.
показати весь коментар
06.09.2019 20:15 Відповісти
Видите ли, я по профессии, или специальности, хз что где и как, инженер-химик, про анализы и прочую биохимию немного знаю, потому и утверждаю.
показати весь коментар
06.09.2019 20:21 Відповісти
Гарна логіка, я не довіряю результатам, він не здав потрібний аналіз = він наркоман.
Тут були такі доктори-гуру, які по відео могли достовірно визначити, що він залежний.
Вони серьезно запевняли, що вони практикуючі доктори з дипломом.
Ви чаєм не з тих?
показати весь коментар
06.09.2019 20:29 Відповісти
Законопроєкт про імпічмент підтримає не менше 254 депутатів, - Стефанчук - Цензор.НЕТ 2580
показати весь коментар
06.09.2019 20:09 Відповісти
Скорпи, ты случаем ник не с Фарскейпа слямзил? И да, прекращай уже копипастить всякую написанную-намалёванную другими хрень. Я тоже могу. Пиши собственные мысли, а копипастить оставь другим ботам, надоело уже тонны твоей копипасты по всем веткам читать.
показати весь коментар
06.09.2019 20:12 Відповісти
Да, чуть не забыл. Отвечаю на ваш вопрос. Не Зеленский очаровал, а петюня потерял все берега и оторвался от реальности.
https://www.cvk.gov.ua/pls/vp2019/wp001.html Порошенко Петро Олексійович - Сайт ЦВК
Среди всего поносного бреда в предвыборной речи выделяется один абзац, за который его просто надо прибить, вот оно.

Ми продовжимо лінію на відновлення територіальної цілісності України, повернення окупованих територій Донецької та Луганської областей і Криму політико-дипломатичним шляхом, забезпечуючи єдність проукраїнської коаліції у світі, використовуючи інструмент санкцій та механізм міжнародної місії ООН на всій території окупованого Донбасу.
показати весь коментар
06.09.2019 20:04 Відповісти
А ещё точнее,то "атцу нации"
показати весь коментар
06.09.2019 19:58 Відповісти
Законопроєкт про імпічмент підтримає не менше 254 депутатів, - Стефанчук - Цензор.НЕТ 6045
показати весь коментар
06.09.2019 20:13 Відповісти
Я їй відірвав ніжки і підсмажив на пахучій олій з морквою👳
показати весь коментар
06.09.2019 20:18 Відповісти
нормально на удочку идут. на клеверовый листик. в харошому жаб'ятнику за полчаса мняса по весу как из кролика мона было насмыкать. мы тушили, без морквы )))
показати весь коментар
06.09.2019 20:24 Відповісти
Я більше люблю їсти окунів, але коли зебільні часи, то відриватиму їхні ніжки і з пивом...
показати весь коментар
06.09.2019 20:46 Відповісти
окуни тоже класное мясо. если их сильно дофига, я их не чищу, а филетирую. хребты, головы плавники вывариваю и выкидаю. из пересыщенного бульёна выходит отличная юшка с вброшенным филе. ну и филе на пожарить.
показати весь коментар
06.09.2019 20:53 Відповісти
А подписать уже проголосованное предыдущим составом Рады было слабо? Там была прописана конкретная процедура созыва ВСК по действиям президента. перед объявлением импичмента.
показати весь коментар
06.09.2019 19:45 Відповісти
Главное шоу должно продолжаться, а кто станет разбираться в детлях? Громче кричи, больше ври, и аппелируй к бытовым и низменным желаниям, и все получается. На выборах прокатило, прокатит еще, и еще...
показати весь коментар
06.09.2019 19:38 Відповісти
Еслиб барыга остался на 2срок,не дай бог,то и неприкосновенность и импичмент принималибы ещё 5 лет.
показати весь коментар
06.09.2019 20:03 Відповісти
"Не читали, но поддерживаем" - девиз новой Верховной Зрады.
показати весь коментар
06.09.2019 19:41 Відповісти
Не самої Верховної зради, а зелених дебілів - дебілів.
показати весь коментар
06.09.2019 19:45 Відповісти
Алі, будьте коректним, зебілів.
показати весь коментар
06.09.2019 19:48 Відповісти
Я саме так писав, але телефон мене виправив. Дякую за виправлення.
показати весь коментар
06.09.2019 19:55 Відповісти
Просто Ви не оновлювали словник з весни.
показати весь коментар
06.09.2019 19:58 Відповісти
У мене кілька телефонів. Дійсно, що цей старий я не оновлював. Я пишу, а він мене виправляє і живе своїм життям.
показати весь коментар
06.09.2019 20:01 Відповісти
Це діджіталізація, матері їй ковінька!
показати весь коментар
06.09.2019 20:03 Відповісти
Да, раньше такого не было, раньше не то, что не читали, а вообще не приходили.
показати весь коментар
06.09.2019 20:39 Відповісти
Що означає підтримка закону щодо імпічменту? Це практично нічого, якщо нема тексту цього закону. Подивіться уважно на цього Стефанчука, бо він Свинарчук! Не погоджуєтеся?
показати весь коментар
06.09.2019 19:43 Відповісти
Экономику поднимайте тупари зеленые Хватит пиариться
показати весь коментар
06.09.2019 19:45 Відповісти
Тупарі та економіка? Краще їх переробити на мило.
показати весь коментар
06.09.2019 19:48 Відповісти
Хаха, соя кричала где закон об импичменте, а когда его собираются принять кричат что это ненужно, им понимаешь экономику подавай.))
показати весь коментар
06.09.2019 19:49 Відповісти
Тобто вам економіка непотрібна.😵
показати весь коментар
06.09.2019 19:51 Відповісти
Закон вже третій місяць лежить в зе-маліні, і ваше прєпіздєнт його не підписав, порушивши конституцію.
показати весь коментар
06.09.2019 19:47 Відповісти
не в курсе сколько и чего поддержат)))
смотрю прямую трансляцию матча эстония-белорусь и радует то, что украину поддерживают фаны обеих команд скандируя :"путин ***** ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла")))
показати весь коментар
06.09.2019 19:50 Відповісти
И все тролли на хрен заткнуться, когда примут закон об импичменте президента.
показати весь коментар
06.09.2019 19:51 Відповісти
Ви впвнені, що закони не бувають без пунктів, які знищують саму суть цього закону?
показати весь коментар
06.09.2019 19:53 Відповісти
Згідно графіка зеко-манди поравки будуть у грудні.
показати весь коментар
06.09.2019 19:59 Відповісти
У грудні українці матимуть інші настрої, які дозволять мені давати пісрачники зебілам. Я це робитиму безкоштовно і отримаю задоволення.
показати весь коментар
06.09.2019 20:04 Відповісти
Скажу вам по секрету - підсрачники зе-депутатам можна вже давати після дня народження С.Бандери.
показати весь коментар
06.09.2019 20:09 Відповісти
Буду тренуватися, бо ногу вилікував і купив зручні кросівки.
показати весь коментар
06.09.2019 20:15 Відповісти
Це- гуд.
показати весь коментар
06.09.2019 20:17 Відповісти
А шо разрядник по бегу?
показати весь коментар
06.09.2019 20:41 Відповісти
Було, я був кандидатом майстра спорту. Влаштовує?
показати весь коментар
06.09.2019 20:43 Відповісти
Влаштовуе, тоди тикай побыстрей. А вдруг не догонят.
показати весь коментар
06.09.2019 21:08 Відповісти
Ещё больше "срать" будут
показати весь коментар
06.09.2019 20:06 Відповісти
то есть конституцию поменять проще чем уволить преза?
показати весь коментар
06.09.2019 19:52 Відповісти
Завжди можна поміняти конституцію так, щоб звільнити преза))
показати весь коментар
06.09.2019 20:33 Відповісти
Законопроект об импичменте поддержат не меньше 254 депутатов, - Стефанчук - Цензор.НЕТ 8373
показати весь коментар
06.09.2019 19:56 Відповісти
А коли ми від вас почуємо українську мову?
показати весь коментар
06.09.2019 19:58 Відповісти
Усе починається зі слова. Брехливе слово народжує нікчемні справи.
показати весь коментар
06.09.2019 20:04 Відповісти
Спочатку було слово, а не все починається з вашого брехливого слова, яке породжує вашу зелену плісняву.
показати весь коментар
06.09.2019 20:11 Відповісти
Усе починається зі слова. Брехливе слово народжує нікчемні справи.

https://newfraza.ru/avtori/kravchuk-l Леонид Кравчук

https://newfraza.ru/book/dumki-pro-vazhlive.html Думки про важлив
показати весь коментар
06.09.2019 20:19 Відповісти
Тобто ви читаєте не першоджерело - Біблію, а старого комуніста - Кравчука😯
показати весь коментар
06.09.2019 20:26 Відповісти
ты хотел услышать что то на украинском ,я выполнил вашу просьбу ,а ... будут это слова Кравчука или Библии какая разница ?..... вот это вас устроит?....Наша дума, наша пісня Не вмре, не загине… От де, люде, наша слава, Слава України!
показати весь коментар
06.09.2019 21:17 Відповісти
По факту авторитаризм вже існує в Україні, режим правління, за якого всю чи більшу частину влади зосереджено в руках однієї особи чи групи осіб. Роль представницьких органів влади зведено нанівець або занижено.Суди також керуються з офісу,показово як судді не виносять вирок Вишинському,Цемаху ітд а відпускають по домовленості щоб прикрити преЗедента,так щоб йому не довелося їх помилувати для обміну з ******.В історію України записуються нові ганебні сторінки.
показати весь коментар
06.09.2019 20:01 Відповісти
Нарід повинен випити цю мікстуру і попостувати.
показати весь коментар
06.09.2019 20:07 Відповісти
не хочу бути частиною цієї історії.
показати весь коментар
06.09.2019 20:15 Відповісти
Будьте як я - спостерігачем.
показати весь коментар
06.09.2019 20:19 Відповісти
Законопроєкт про імпічмент підтримає не менше 254 депутатів, - Стефанчук - Цензор.НЕТ 2259
показати весь коментар
06.09.2019 20:16 Відповісти
а куда они нафуй денутса
показати весь коментар
06.09.2019 20:10 Відповісти
Самі перетворяться на русскій гній і народять зебільних дітей😯
показати весь коментар
06.09.2019 20:13 Відповісти
І порохоботи знову невдоволені!
Порохоботи, що тепер не так?
показати весь коментар
06.09.2019 20:15 Відповісти
https://twitter.com/svecha62 свічка‏ @svecha62 https://twitter.com/svecha62/status/1170020047861047301 12 мин.12 минут назад

Нет такой ситуации,из которой ЗекоМанда не смогла бы выйти с позором.
показати весь коментар
06.09.2019 20:17 Відповісти
>Процедура импичмента может инициироваться большинством народных депутатов от конституционного состава.

то есть никогда, зеля опять всех на-бал что готов к импичменту
Источник: https://censor.net/n3147007
показати весь коментар
06.09.2019 21:32 Відповісти