9908 відвідувачів онлайн

Україна планує продовжувати процес розведення військ на Донбасі, - Зеленський

Україна планує продовжувати процес розведення військ на Донбасі, - Зеленський

Україна має намір продовжувати процес розведення військ на Донбасі, зокрема біля населеного пункту Золоте.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу глави держави, про це заявив президент Володимир Зеленський після зустрічі звільнених громадян України.

"Далі ми наближатимемося до звільнення всіх наших і продовжуватимемо у Мінському процесі розведення військ у два етапи: спочатку Золоте – Петрівське, а потім – розведення по всій території та припинення вогню повною мірою й припинення війни", – сказав глава держави в Міжнародному аеропорту "Бориспіль".

За словами Володимира Зеленського, після цього буде найскладніший етап – повернення територій.

"Я думаю, разом з вами, разом з усією Україною ми повернемо не тільки людей, а й наші території", – наголосив президент.

"Гадаю, що на другому етапі ми будемо серйозно працювати і повернемо, звільнимо всіх наших людей", – сказав президент.

Проте глава держави наголосив, що поки неможливо говорити про терміни звільнення затриманих кримських татар.

Топ коментарі
+79
Украина планирует продолжать процесс разведения войск на Донбассе, - Зеленский - Цензор.НЕТ 3832
показати весь коментар
08.09.2019 09:12 Відповісти
+75
З інтернету:
І яка ціна цьому "героїчному" вчинку ЗЄлєнского ? А що з іншими заручниками на Росії ? Адже "козерів" у нас більше немає. Зовнішню політику ми програли ( проср@ли , буде точніше). І показали "свій напрямок" точно не в європейське суспільство. Санкції з фуйла знімуть, бо ж причин для тиску вже немає. Крим і Донбас , практично ми признали як території нашого ворога. Що далі? Як на мене все просто. Хоча я надіюсь мої прогнози ніколи не здійснються. А далі Україна може ввійти до складу терорросії. Тоді нас змусять признати АТО внутрішнім конфліктом. Вже до цього йде. Мало того. Прийдеться не просто за свій рахунок відновлювати Схід. Нас можуть змусити плати штрафні санкції за "наклеп" на сусідню країну. Все може бути. Мало того, при такому розкладі, нам прийдеться якось відповідати перед світом , за те , що ми "морочили голову" війною, з сусідньою країною. Прийдеться відповідати за всі санкції. Адже світ не просто "прижимав" пуйла. За допомогою санкцій, в першу чергу, Європейські країни втрачали на цьому величезні кошти. Адже Росія це один з найбільших країв, які ніхера не виробляють. Одже мусять десь купувати. Тому велика територія Росії це споживацький край для великих світових бізнесів. А політика Пороха не просто змусила світ тиснути на пуйла. В першу чергу, світу прийшлось жертвувати власними інтересами заради України. Ви собі це можете уявити? А що тепер? А тепер ми виглядаємо не просто як дикуни в очах світу, які самі не знаємо що хочемо. Бо своїми виборами саме такий сигнал ми дали. Ми є просто "кидалами". Де наше слово нічого не варте. Тому не дивуйтеся якщо завтра закриють границі. Вже почались проблеми з візами і документами в людей за кордоном. Не нарікайте, коли завтра почнуться якісь злочинні дії , чи навіть війна, а світ буде "глухий і сліпий". Бо насправді це ми закрили двері перед світом. А що ж буде з нашими героями АТО? Що буде з тими, хто був на Майдані? Волонтерами? І усіма патріотами? Що їх чекає? Сибір?
P.S. До речі , для всіх "оргазмуючих" на ЗЕленого. Нагадаю вам. Що згідно міжнародних судів, заручників мали передати завтра , без обміну і інших умов. В іншому випадку Росію чекали ще жорстокіші санкції. Але ж ви зробили це разом?
Сорі за грубі слова. Інших важко підібрати. Хоч я і культуральна дама.
P.P.S
При такому розкладі, путін цілком може виглядати як "Голуб Миру".
показати весь коментар
08.09.2019 09:13 Відповісти
+61
Україна планує продовжувати процес розведення військ на Донбасі, - Зеленський - Цензор.НЕТ 5736
показати весь коментар
08.09.2019 09:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 5 з 5
В рамках Минских договоренностей спочатку окупанти нехай відходять за Горлівку і Дебальцево.
показати весь коментар
09.09.2019 06:30 Відповісти
в рамках будапештських домовленостей п едерація взагалі не мала права обстрілювати Україну і красти в неї землю!!11 і шо??? як там пішли справи після цього???
показати весь коментар
09.09.2019 10:33 Відповісти
Пусть Зеленский и Ко почитают Карпюка. Если Зе до сих пор не понял кто такой путин и россия и какие у них планы...
"Генерал ФСБ говорив мені, що РФ хотіла захопити південь України, а забирати Київ чи віддати Заходу ще вирішують, але ви це не допустили", - Карпюк - українцям

У момент початку агресії проти України Росія планувала захопити весь південь країни, і єдине, що завадило окупантам - єдність українців.

Уявіть собі. Генерал-лейтенант ФСБ вперше мені ці слова сказав у квітні 2014 року, а потім тричі мені повторював: "Миколо, ви думаєте нам Донбас потрібен. Навіщо він нам потрібен, туди ж неміряно грошей треба вкласти. Нам потрібен південь України, Одеса, Миколаїв, Херсон і взагалі ми забираємо у вас лівобережну Україну. От тільки досі не вирішили, Київ забрати собі або віддати Заходу. А це нехай Захід забирає, нехай поляки забирають», - сказав Карпюк. представник країни-агресора був щирий, а не "гнав понти", повторена ця теза була тричі.

Це був реальний план, але чому він не вийшов. Вони розраховували на розвал України. Ви це не допустили. Єдина зброя, яку протиставили - це ваша єдність. І якщо ми будемо і далі проявляти єдність і солідарність - нічого у них не вийде, а у нас все вийде», - резюмував Карпюк.

https://patrioty.org.ua/politic/heneral-fsb-hovoryv-meni-shcho-rf-khotila-zakhopyty-pivden-ukrainy-a-zabyraty-kyiv-chy-viddaty-zakhodu-shche-vyrishuiut-ale-vy-tse-ne-dopustyly--karpiuk-ukraintsiam-294371.html?fbclid=IwAR3wAi0-ABSChhU_MFbqH3-4ajF7daAdI6a7n0_LMAE8j9MEgluUjhd0_t8 https://patrioty.org.ua/politic/heneral-fsb-hovoryv-meni-shcho-rf-khotila-zakhopyty-pivden-ukrainy-a-zabyraty-kyiv-chy-viddaty-zakhodu-shche-vyrishuiut-ale-vy-tse-ne-dopustyly--karpiuk-ukraintsiam-294371.html
показати весь коментар
09.09.2019 03:52 Відповісти
Та не помиляйтеся, Зеленський все понял, і все розуміє. Згадайте слова Порошенка перед виборами. Тепер нас пхають рилом у стойло, самі вибрали.
показати весь коментар
09.09.2019 06:39 Відповісти
На це смердюче лайно - Парашенку - я би не посилався
показати весь коментар
09.09.2019 09:06 Відповісти
РЫЛОМ в стойле МЫ были при Порошенку, КТО мешал Порошенку на протяжении пяти лет снять депутатскую не прикосновенность ДА - некто, КТО мешал Порошенку обменять наших пленных - ДА у него просто не было желания И его высокомерие не позволяло говорить с Путиным. Во все времена со всеми диктаторами КАК бы не было противно НО сними так же проводили переговоры. А сейчас совсем всё по другому, будем надеяться, что так будет И дальше.
показати весь коментар
09.09.2019 09:06 Відповісти
вот ********
показати весь коментар
09.09.2019 10:41 Відповісти
https://www.obozrevatel.com/politics/v-verhovnoj-rade-predlozhili-amnistiyu-terroristam-ldnr-kogo-mogut-osvobodit.htm - всё что происходит с нами последние как минимум 5 лет является процессом вы
ламывания из Украины Крыма для этого надо поламать Украину вот жыдовня нас и ломает.
показати весь коментар
09.09.2019 09:47 Відповісти
Процес здачі України йде семимильними кроками.Нажаль. Памятаю як нили що Незалежність далась без крові , тому і не цінується . Бажання здійснилось - отримали море крові . І що ? Стали цінувати Незалежність ? . Як би не так , - обрали керувати собою Слуг окупанта. Парадокс з парадоксів. Пять років назад , ложили голови проти Партії регіонів , сателіта агресора, і обрали собі провідником ........ засновника цієї партії.Фініш.
показати весь коментар
09.09.2019 10:21 Відповісти
скоро из Ростова