9474 відвідувача онлайн

Вибори, які Росія проводить в окупованому Криму, незаконні, - МЗС Польщі

Вибори, які Росія проводить в окупованому Криму, незаконні, - МЗС Польщі

Польща вважає нелегальними вибори до так званих місцевих органів влади, які організовані на території окупованої АР Крим владою РФ.

Про це йдеться в комюніке МЗС Польщі, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Польське радіо.

"Міністерство закордонних справ Республіки Польща вважає нелегальними організовані владою Російської Федерації на території Автономної Республіки Крим в Україні в неділю, 8 вересня, вибори до так званих місцевих органів влади", - йдеться в заяві.

Як наголошує польське зовнішньополітичне відомство, "Польща невпинно підтримує незалежність, суверенність та інтегральну цілісність України". "Анексія Криму, української території, Російською Федерацією у березні 2014 року є порушенням міжнародного права, про що наголошено в резолюції Генасамблеї ООН нр 68/262". У цьому контексті зазначається, що "дії, які проводить російська влада на території окупованого Криму, Польща вважає нелегальними і результати "виборів" - недійсними".

Водночас МЗС Польщі вкотре звертає увагу "на погіршення ситуації щодо прав людини в Криму, обмеження цивільної та релігійної свободи, а також - регулярні нелегальні затримання, які стосуються, насамперед, кримських татар".

МЗС Польщі звернулося до міжнародної спільноти із закликом проявити солідарність "у спротиві щодо тих дій, які реалізує Російська Федерція на анексованому півострові".

Топ коментарі
+9
Польща та Країни Балтії,більш за всіх підтримують Україну,бо дуже гарно знають московських кацапів.
показати весь коментар
08.09.2019 19:05 Відповісти
+3
Хотів би почути думку порохоботів, щодо цієї заяви!
показати весь коментар
08.09.2019 19:06 Відповісти
+2
Яким чином "Вибори" та "расія" якось можуть бути пов"язані. Хіба на рашці хоч колись були вибори?
показати весь коментар
08.09.2019 19:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Польща та Країни Балтії,більш за всіх підтримують Україну,бо дуже гарно знають московських кацапів.
показати весь коментар
08.09.2019 19:05 Відповісти
а Зе вот молчит только Зеркаль сдержано опротестовала
показати весь коментар
08.09.2019 19:21 Відповісти
Польща та Країни Балтії підтримують Україну, - а шо там зелене сонечко може теж підтримає?
показати весь коментар
08.09.2019 19:22 Відповісти
Хотів би почути думку порохоботів, щодо цієї заяви!
показати весь коментар
08.09.2019 19:06 Відповісти
Их мнение уже никого не интересует. Сейчас важно только что скажет Народный Президент и наш Лидер Владимир Алесандрович!
показати весь коментар
08.09.2019 19:15 Відповісти
Слава!!! Слава!!! Призеденту...
Що б не сказав наші вуха недостойні вбирати потік мудрості з його вуст
показати весь коментар
08.09.2019 19:24 Відповісти
ваш лидер стане на колина перед ****** ы скаже: ну шо ще для вас сдэлать?
показати весь коментар
08.09.2019 19:30 Відповісти
Та перестань))) ребята смеются...
показати весь коментар
08.09.2019 20:29 Відповісти
*Ы каже* , *сдэлать* - это на мордве?
показати весь коментар
08.09.2019 22:14 Відповісти
У Зе абсолютно нет ботов. Просто ты со своим стёбо - обожанием и будучи защикаладным, имеешь задание такое от пэдрота . Сам же твой работодатель термосный очень желал сделаться кумиром. Но Зе в этом не нуждается! Так что вали к себе решать проблемы с брэкситом, а то опоздаешь.
показати весь коментар
08.09.2019 22:12 Відповісти
А мо савушкин - вас, однояйцовых, почти не различишь.
показати весь коментар
08.09.2019 22:18 Відповісти
Конечно нет! Вся страна в единодушном порыве славит великого Лидера, благодаря которому наконец-то вкусила все прелести мира, благополучия и процветания!
показати весь коментар
09.09.2019 06:13 Відповісти
Шановный, уже все поняли, что ты бот.
Кстати, именно у ботоф манера - идеализировать кого-то из лидеров.
*прелести мира, благополучия и процветания!* - такое только от Бога!
Читай Закон Божий и обожай только ЕГО!
показати весь коментар
09.09.2019 09:57 Відповісти
Да и бот он средненький. Даже прокси глючит.
показати весь коментар
09.09.2019 10:30 Відповісти
Яким чином "Вибори" та "расія" якось можуть бути пов"язані. Хіба на рашці хоч колись були вибори?
показати весь коментар
08.09.2019 19:07 Відповісти
кстати, насчет Польши - на днях дернул черт посетить польский ресторан...остался недоволен... очень...
показати весь коментар
08.09.2019 19:17 Відповісти
Tam raznogo urovnia restorany,netu stob byli vse odinakovi. Vydymo ne tuda zasli
показати весь коментар
08.09.2019 19:44 Відповісти
да я уже через минуту понял что не туда попал...
показати весь коментар
08.09.2019 19:52 Відповісти
а почему САМ ГРАНТ МОЛЧИТ? УЖЕ ВСЕ ВЫСКАЗАЛИСЬ РАДИ ПРИЛИЧИЯ ТО ЧТО ЗЕРКАЛЬ ОТГАВКАЛАСЬ ТО ТАКОЕ ДОЛЖЕН И ПРЕЗИДЕНТ ХОТЯ БЫ НАПИСАТЬ ЧТОТ ТО-ПОРОХ КРОМЕ ГЛАВЫ МИД ТОЖЕ ДАВАЛ ОЦЕНКУ А ТАК МОЛЧАНИЕ ЗЕЛЕНСКОГО ПО КРЫМУ ВЫГЛЯДИТ КАК СОГЛАСИЕ С МОРДОРОМ и запад это видит
показати весь коментар
08.09.2019 19:19 Відповісти
Зеркаль, свинья зебильная, не гавкает... не ставь профессионала в ряд с недоделкой-презивреем
показати весь коментар
08.09.2019 20:31 Відповісти
Ну и что???? Ну и ничего....
показати весь коментар
08.09.2019 19:31 Відповісти
шо то наркоман тормозіт , мабуть ще не получив мєтодічку с крємля.
показати весь коментар
08.09.2019 19:35 Відповісти
Пореферендили в 14 році, а тепер нехай забудуть про референдуми і вибори теж.
показати весь коментар
08.09.2019 19:38 Відповісти
Балтія, тепер Польща...А де заяви нашого МіД щодо цих виборів? І доречі - де заява Зебенського що ПаРаша агресор?! Зебобіки можете не тужитися - їх немає!
показати весь коментар
08.09.2019 20:00 Відповісти
А что просто так воздух сотрясать?
показати весь коментар
08.09.2019 23:51 Відповісти
А шо в Крыму выборы мы не в курсе... у нас обмен главная тема до Нового Года.
показати весь коментар
08.09.2019 20:09 Відповісти