4919 відвідувачів онлайн
8 258 222

Ексдепутат "Відродження" Святаш застерігає Зеленського від повторення шляху Порошенка

Ексдепутат "Відродження" Святаш застерігає Зеленського від повторення шляху Порошенка

Колишній депутат Верховної Ради Дмитро Святаш вважає, що якщо президент Володимир Зеленський почне використовувати правоохоронну систему у своїх інтересах, то він перетвориться на експрезидента Петра Порошенка.

Про це політик заявив в інтерв'ю Українським Новинам.

За його словами, сьогодні в Україні для Зеленського склалася "ідеальна картинка", оскільки у нього в руках сконцентровані всі важелі влади, і від того, як він буде використовувати владу, багато в чому залежатиме, чи виправдає він очікування людей.

"Якщо сьогодні новий генпрокурор, Офіс Президента і сам Президент підуть шляхом використання правоохоронної системи для вирішення всіх своїх проблем, то він просто стане Порошенком, але трохи нижче і з іншим тембром голосу. А Рябошапка стане на місце Луценка. Ось такий посил є" , - вважає Святаш.

За його словами Офіс Президента не має бути "тіньовим Кабміном", як це було за попередньої влади, оскільки запит у суспільстві був на те, щоб суди не використовувалися для політичної розправи, щоб СБУ не використовувалася як орган політичного розшуку.

"За попередні 5 років були створені такі державні інститути, які, фактично, узаконили схеми рейдерства, які видавалися ще років 10 тому просто немислимими ... Наприклад, такий орган, як АРМА (Нацагентство з розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів). Жодне рейдерське захоплення неможливе без участі судів, прокуратури, СБУ або Нацполіції", - сказав Святаш.

Водночас політик переконаний, що якщо суспільство побачить, що в опозиції бути безпечно, то з'являтиметься самосвідомість і альтернативна точка зору, а розвиток суспільства - це завжди конкуренція ідей: "Опозиція - не ворог суспільству. Ставлення до іншої точки зору - це показник. І тільки на виборах можна зрозуміти, яка з різних точок зору буде домінувати", - підсумував політик.

Топ коментарі
+35
еволюція Если Зеленский начнет использовать правоохранительную систему в своих интересах, он станет Порошенко, - Святаш - Цензор.НЕТ 8169
показати весь коментар
09.09.2019 14:40 Відповісти
+26
Он Порошенко никогда не станет не та шахматная фигура,он станет Януковичем 2.0
показати весь коментар
09.09.2019 14:38 Відповісти
+19
поскольку про Зелю сказать без матов опять нечего, запевай про Пороха!
показати весь коментар
09.09.2019 14:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Ця **** ще не повішена?
показати весь коментар
09.09.2019 15:36 Відповісти
И эта рыговская гнида Святаш ещё не в тюрьме?
показати весь коментар
09.09.2019 15:44 Відповісти
Що, не бачиш, що теорії жене - "відродитися" хоче.
показати весь коментар
09.09.2019 15:54 Відповісти
святаш
показати весь коментар
09.09.2019 19:11 Відповісти
Ексдепутат "Відродження" Святаш застерігає Зеленського від повторення шляху Порошенка - Цензор.НЕТ 3416
показати весь коментар
09.09.2019 15:58 Відповісти
У Святоша і Авакова складні відносини. От він і очкує.
показати весь коментар
09.09.2019 15:57 Відповісти
а вообще-то, где посадки?
Зе!ро грозил посадить Пороха и даже Беню (!!!)
прошло 3,5 месяца - не посажен НИКТО, даже клерк на таможне в Полтаве
показати весь коментар
09.09.2019 16:04 Відповісти
вам шо, повилазило? А 245 в верховной раде, а в одменистрацию, тьху охвис перзедента ???
показати весь коментар
09.09.2019 16:16 Відповісти
Посадити - це тобі не під картате покривало покласти і на каталці по засіданнях суду возити.
показати весь коментар
09.09.2019 16:18 Відповісти
валет хрестовый, и тузом ему не стать)
показати весь коментар
09.09.2019 16:14 Відповісти
Кто такой этот свято ..ша (вопрос)
Смотрим Видео времен геволюции 2014 года .
19 февраля2014 года этот еврейский активист регионалов Януковича, попадает
в руки Патриотов Майдана .
См.
https://www.youtube.com/watch?v=iwiQPib-SP8
https://www.youtube.com/watch?v=iwiQPib-SP8

теперь Оео что-то вякает

на команду "ЗЕ".

Вспомни , что еле ноги унес ....
показати весь коментар
09.09.2019 17:19 Відповісти
Народная Власть в Украине-это Люстрация, Экспроприация + Электро-Стулизация всей парашенковской мафии страны!!
Сорняки Барыжной мафии--нахрен!!с корнем!!!"
Первые по Ленину, условия успешного восстания.-«...Чтобы непременно были заняты а) телефон, б) телеграф, в) железнодорожные станции!!! Вождь забыл - ТВ и Интернет!!"Достучаться до справедливости в ворота дворцов можно только прикладами винтовок". Всякая революция лишь тогда чего-нибудь стоит, если она умеет защищаться!!"
показати весь коментар
09.09.2019 18:34 Відповісти
Не удивительно что калмык- сифилитик не упомянул в своих нэтлэнных про ТВ и Интернет... Про них Даже Бог забыл.
показати весь коментар
10.09.2019 02:15 Відповісти
цим корумпованим святашом і треба зайнятися в першу чергу
показати весь коментар
09.09.2019 17:21 Відповісти
Якби Порох був таким, як його описує, цей жирний вилупок, то він би, зараз, не не давав кон'юнктурних порад Зельцману, який завдяки лібералізму Пороха став президентом, а парився на нарах.
показати весь коментар
09.09.2019 17:29 Відповісти
100%!
показати весь коментар
09.09.2019 18:20 Відповісти
Ексдепутат "Відродження" Святаш застерігає Зеленського від повторення шляху Порошенка - Цензор.НЕТ 1300
показати весь коментар
09.09.2019 18:25 Відповісти
Занадто зелені, не здається?
показати весь коментар
09.09.2019 18:48 Відповісти
Святаш подонок ты лысый, 50 лямов $ уже отдал французам которые ты брал и все так же минируешь суды и бегаешь от тюремной шконки? Петушара рыговская.
показати весь коментар
09.09.2019 19:39 Відповісти
Государство Украина отдаст. А государство, в данном случае, это мы.
показати весь коментар
10.09.2019 02:17 Відповісти
Святошу стало страшно, а чого б то?
показати весь коментар
09.09.2019 20:41 Відповісти
Это тот рыговский вор который всем должен???
показати весь коментар
10.09.2019 12:23 Відповісти
Сторінка 3 з 3